לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ## בקרוב שינוים רעננים ## חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מוזיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2006, 20:53
צלמית המשתמש של ktulu
  משתמש זכר ktulu ktulu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
שלח הודעה דרך MSN אל ktulu
צריך עזרה לקנות גיטרה חשמלית

שלום כולם אני גיא.אני בסיסט ורציתי לרכוש קצת נסיון רחב יותר ולקנות גיטרה חשמלית.אני מבין בזה די טוב בכל העסק..אבל אני לא יודע לגבי גיטרות חשמליות כל כך איך בודקים אם הם מתאימות לי.יש לי פה רשימת דרישות שהייתי רוצה מהגיטרה שאני עומד לקנות,והייתי רוצה שתמליצו לי על דגמים לפי הדרישות האלה:
1.מבחינת הצליל:
שיהיה צליל נקי.שלא ישמעו הרבה את הפריטה..אני לא מבין הרבה בצליל אבל לפי הבדלים ששמעתי בין צלילים של גיטרות,יש צלילים מלאים יותר או רקים יותר וחזקים או עדינים יותר.אני מחפש משהו באמצע.שיתאים גם לסולואים וגם לליווי..
2.מבחינת הנוחות:
בעיקרון,כמעט כל גיטרה נוחה לי.אולי חוץ מהגיטרות בצורת ברק(כמו של ג'יימס ממטאליקה).עדיף לי שתהיה גיטרה רגילה ולא נפח ולא חצי נפח.
3.מבחינת העיצוב:
אני חולה על צבעים כמו שחור,אדום,ולבן.שילוב בניהם או חלק מהם יכול להיות משהו מנצח.אני לא אוהב שכבת פלסטיק כמו שיש בגיטרות פנדר.אני אוהב דברים שפיציים כמו גיטרות צורת ווי או יבנז למיניהם(אבל כפי שאמרתי,לא צורת ברק).בעיקרון העיצוב הוא לא הדבר שהכי חשוב לי.קודם כל הצליל..
4.פרטים טכניים:
*מצבי הכספי כרגע עומד על 800,אבל אל תדאגו,אני ישיג עוד.אני חושב עד לתווך של 1600.אני יודע שזה לא מאפשר לי מגוון רחב של גיטרות רציניות.אבל זה מה יש.אל תשכחו שאני עדין מתמקד בבס.אני פשוט רוצה גם חשמלית שתהיה לי להתאמן בבית.
*אני מעדיף שתהיה ידית וואו.לא קריטי במיוחד..
*פחות מעדיף גשר צף,גם לא קריטי..
*לא אוהב עפיפון או איך שקוראים לחברה הזאת

אם יש לכם הצעות בשבילי וטיפים,אני מאוד אשמח.מצטער על כל הבקשות.אני כבר למדתי מנסיון של חברים שלי שמתעסקים בזה הרבה.אני פשוט רוצה גיטרה שתהיה נוחה לי. תודה רבה למי שיעזור.אני נכנס מדי פעם לבדוק..

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר