לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2006, 01:03
  apolo269 apolo269 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.05
אני...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי *** צנחן *** שמתחילה ב "מגיבוש מרכזי - לגדודים"

אז ככה בוא אני אספר לך את הסיפור שלי... הלכתי ליום סיירות בשאיפה לקבל גיבוש ליחידה, בסופו של היום קיבלתי גיבוש לחובלים, אין באמת צורך לפרט כמה שבוז הייתי אבל הגעתי אחרי יומיים להחלטה שלהיות שבוז לא יעזור לי בכלום,והחלטתי ללכת לגיבוש ולנסות להגיע דרכו לגיבושון שלדג, הלכתי לגיבוש ואפילו עברתי אמרתי להם שאני לא מעוניין ושאני רוצה גיבושון שלדג בסופו של דבר באמת קיבלתי את הגיבושון והתחלתי אותו... אחרי לא הרבה זמן נפלתי רפואית מהגיבושון וקיבלתי זימון לגיבוש חוזר... עשיתי ראיון לצנחנים(כאן המקום להגיד שב99% מהמקרים הראיון הזה הוא בולשיט וכמעט אף אחד לא מתקבל דרכו... ואני לא אומר את זה ממקום ממורמר על זה שלא קיבלו אותי אלא כעובדה יבשה הם פשוט מעדיפים חברה שעשו את הגיבוש צנחנים שלהם...) בינתיים הגיע תאריך הגיוס שלי ואחרי לא מעט זמן ובלאגן הגעתי לגבעתי(החטיבה שרציתי) יצאתי לגיבוש יחטיו"ת וגם שם נפלתי על אותו סעיף רפואי למרות שכבר הייתי בתהליכי החלמה מתקדמים... עכשיו אני בשקד. ואני אגלה לך סוד...

אני הכי מבסוט בעולם פשוט טוב לי שם... אז נכון שזה גדוד חי"ר ואני ממש אבל ממש לא מרגיש שאני מצליח למצות את עצמי שם כרגע(אני בונה על זה שזה ישתנה בתור מפקד/קצין) אבל באמת שאני נהנה ולא מצטער לרגע על הדרך שעשיתי לא על זה שוויתרתי על חובלים למרות שאם הייתי מתחיל ונופל משם הייתי יכול להיות באיזה שהיא סיירת/עורב/פלחה"ן או הרבה יחידות מעניינות אחרות שהיו מציעים לי ובטח שאני לא מצטער על בגיבוש יחטיות שלא סיימתי... אמנם הייתי מעדיף להיות ביחידה או בשלדג אבל אין שום דבר רע בלהיות בגדוד(שלי לפחות).

בקיצור ממש אין מה לפחד מ"ליפול" לגדודים או משהו כזה הכל בחיים זה עניין של החלטה פשוט תחליט להיות מרוצה איפה שאתה וככה יהיה זה מה שאני עשיתי וזה עבד בשבילי...

מצטער שחפרתי קצת, פשוט שפכתי את מה שהיה לי להגיד כי זה נושא שמאוד חשוב לי שאנשים יבינו את זה ולא יהיו שבוסים כל השירות על זה שהם "נתקעו" בגדוד או משהו שטותי כזה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2006, 11:48
  Scylla Scylla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי *** צנחן *** שמתחילה ב "מגיבוש מרכזי - לגדודים"

אני אומנם לא עשיתי יום סיירות, אבל הייתי בגיבוש קשר"גים שבאותה עת מאוד רציתי, לא עברתי.

עשיתי גיבוש צנחנים, לא עברתי.

התגייסתי לחטיבה 900 ועשיתי גיבוש עוקץ-לוט"ר שאת זה ממש ממש רציתי יותר מהכל, ולא עברתי.

עכשיו אני בגדוד לביא, ולהגיד לך ת'אמת, כן אני מאוכזב, ואם הייתי מתקבל לאחת היחידות אולי לא הייתי רוצה לצאת מקרבי, אבל זה אולי כי קרבי זה לא ממש מתאים לי ואי אפשר לדעת מה היה קורה.

יש המון אנשים שבוזים בגדודי חי"ר, ומצד שני יש אנשים שבאמת נהנים וחושבים שימצו את עצמם בתור מפקדים קצינים וכו'.

אני לא אומר שגדודים זה לא טוב, רק אני מרגיש שאנחנו פשוט עושים את העבודה השחורה של צה"ל, ולמרות החיים הקשים אנחנו לא מקבלים ציוד מתקדם כמו הסיירות והפלס"רים, לא מקבלים הקצאות ועדיין נטחנים מכל הבחינות.

אבל זו רק דעתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר