לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2006, 09:49
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
חחחח יפה יפה...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי פיטי שמתחילה ב "תקשיב ילד, אתה כנראה לא מבין..."

אתה משווה מלודייה של פאוור קורדס לסימפוניות של כינורות זמרות אופרה וקלידים? מקצבים זה לא הכל וזה מה שצריך להסביר לכל אוהדי המטאל קור למיניהם כמוך למשל... המתופף של דימו דופק מקצבים וביצועים שהמתופף של דילינג'ר האלה היה יכול לחלום לעשות ואת זה אני אומר מבלי לשמוע אותם כי על המתופף שלהם אף פעם לא שמעתי בשומקום בתור מתופף, על המתופף של דימו... יש הערצה שלמה אליו.
מקצבים זה לא הכל, המטאל קור מתעסק בקצב ובעוצמה ושמה זה מסתיים.... אם אתה שומע פאוור קורדס עם דאבל באס כל היום ואתה מעדיף את זה על מוזיקה עם מורכבות הרבה יותר גבוהה ועם הרבה יותר כלים מגוונים ותפקידים... אין לך בכלל מה לבוא ולהגיד לי שאתה יותר מבין במוזיקה... אני מבטיח לך מבלי לשמוע אותם שאם דימו היו רוצים הם היו עושים את המוזיקה של דילינג'ר... אני בספק אם להקות מטאל קור מסוגלות לנגן שירים של דימו בורגר... אתם באמת פשוט בורים מוזיקלית זה כבר מעבר לטעם להשוות מטאל קור לדימו בורגר, זאת רמה אחרת של הלחנה וכתיבה, רמה אחרת של מורכבות מוזיקלחית, ואם אתם שומעים מוזיקה ירודה לפחות תהיו מודעים לזה כמו שכמה אנשים שאני מכיר ששומעים פופ הודו בפניי שהמוזיקה שהם שומעים היא לא מוזסיקה איכותית אבל הם שומעים אותה כי היא קצבית.... תרדו קצת לקרקע אנשים, תשמעו את זה בכיף שלכם אבל תהיו מודעים לאיכות של זה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-06-2006, 13:08
  Insidious Insidious אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.05
חחחחח מה שמצחיק אותי בכל הסיפור זה ההתנשאות שלך
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "חחחח יפה יפה..."

מבין שמבין, מה אתה מנסה להתנשא בכלל? גם זה שפיטי מנסה להתנשא עליך עם הטענה שהוא מבין במוזיקה ואתה לא זה אותו דבר... אתה אוהב במוזיקה שלך אופרה וכינורות, והוא אוהב במוזיקה שלו טכניקה ומהירות ועוצמה. לדעתי דימו לא יכולים לעשות את המוזיקה של דילינג'ר וגם לא ההפך. זה דברים שונים פשוט.
ודיי הגזמת עם הקטע של המורכבות המוזיקלית של דימו, איזה מורכבות ואיזה נעליים? אתה צוחק? אז בסדר, זה לא פופ אבל זה גם לא כזה מורכב.. ודילינג'ר, הם מורכבים טכנית אבל להיות מורכב טכנית זה לא כל כך חכמה. בקיצור זה שני דברים שונים ואין מה להשוות כל כך.

נערך לאחרונה ע"י Insidious בתאריך 18-06-2006 בשעה 13:10.
ישן 18-06-2006, 13:41

טיפש....
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי sniper99_8 שמתחילה ב "אתה לא מבין את המוזיקה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sniper99_8
אתה לא מבין את המוזיקה של להקות
למה למתופף של אחת הלהקות לרצות להיוית כמו מתופף בלהקה אחרת שאין שום קשר בין הסגנונות תיפוף בכלל?!
ולמה נירא לך שסגנון אחד הוא יוותר טוב משני?!
מי אתה שתגיד שסגנון נחות מאחר?!

ותאמין לי כל גיטריסת שמגנן טוב ויש לו כישרון יכול לנגן מה שהוא רוצה אפילו את הדימו שלך..!
תתחיל לחשוב על מוזיקה ולא רמות ניגון!!!

דיברתי על רמת הלחנה... לא על רמת ניגון.... הלהקות האלה לא מגיעות לרמת הלחנה של דימו וסליחה התבלבלתי לא התכוונתי שהם לא יוכלו לנגן שיר של דימו התכוונתי שהם לא יוכלו להלחין אחד כזה אם הם ירצו.... דימו בכיף יכולים להלחין שיר מטאל קור...
אין שום קשר בין סיגנונות התיפוף? אתה מדבר חתיכת בולשיט... והטמבל למעלה אמר שאני לא מצליח להבין את המקצבים של דילינג'ר אז פשוט הסברתי לו שהמתופף של דימו עושה מקצבים וביצועים שהמתופף של דילינג'ר לא מסוגל לעשות.... אני אומר את דעתי והדיעה שלי היא שהסיגנון הזה נחות אתה רוצה לקבל אותה תקבל אותה אתה לא רוצה אל תקבל כמו שאני לא מקבל את שלך... אני חושב על מוזיקה.... זה לא מוזיקה... בגלל הסיגנון הזה אנשים קוראים למטאל רעש.
ישן 19-06-2006, 10:08

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי sniper99_8 שמתחילה ב "ולמה אתה חושב ככה? למהבדיוק..."

ציטוט:
ולמה אתה חושב ככה?
למהבדיוק הם לא יכולים להלחין?
איש עם כישרון יכול להלחין הרבה יותר טוב מדימו...
ואל תקרא לי טיפש..
רק חזרתי הביתה אחרי יום חסר משמעות של תרגול מסדירם לט'!

אנשים בלי אוזן יקראו גם לדימו רעש?!
אוי אתה מדבר כאילו אתה מכיר הכול ויודע הכול

אתה בכלל יוודע מי נתן את הפוש למוזיקה שאתה שומע היום?! זזאת תסתם שאלה שאולי אם אתה באמת כל כך מבן אתה תענה עליה..

סנייפר אתה מנגן?
יש לך ניסיון מסויים בהלחנה? לי יש.... אני עושה את זה הרבה ואם תירצה אני אוכל להשמיע לך כדי שתיווכח בעצמך שיש לי ניסיון בזה.... להקה כמו דילינג'ר יודעים לכתוברק לתופים גיטרה ובאס... בזה הם מתעסקים... בזה הם התמחו כל השנים... ואני לא מאמין שהם יכולים מעבר... הם גם מן הסתם לא ידעו תאורייה, לא ניראה לי שאחד מהם הלך ללמוד מוזיקה ואני לא מאמין שהם יכולים לכתוב משהו שרמה שדימו כותבים.... זה הרבה יותר כלים... זה לדעת תאורייה מוזיקלית... תשמע את PROGENIES OF THE GREAT APOCALYPSE של דימו.... להלחין שיר כזה זה גדול עליהם ואת זה אני שומע באיך שהם מלחינים את המוזיקה שלהם... הם אמנים וזה איך שהם יודעים לכתוב הם לא יודעים לכתוב אחרת כי זה מה שהם... אין להם גם את הכישורים והידע המוזיקלי לזה... לעומת זאת כדי להלחין מטאל קור חוץ מכישורים ביצועיים לא צריך שום ידע מוזיקלי חוץ מלדעת קצת חוקי קצב... זה למה אני חושב ככה.... אין להם את הידע הדרוש לזה... כמה שזה ניראה לך פשוט להלחין מנגינה לכמה כינורות,זמרות וכלים קלאסיים אחרים זה חתיכת בלאגן שהוא הרבה מעבר ללשבת בבית ולכתוב ליינים לגיטרה על דרופ בי והמתופף כבר יביא איזה משהו...
אם כ"כ חשוב לך שאני אענה אז הינה לך.... הלהקות שנתנו את הפוש למטאל היום זה הלהקות הבי מטאל שהיו פעם זפלין,אייסי דיסי, ועוד כל מני שלא צצים לי כרגע כי אנלא שומע את זה.... מטאליקה לקחו את זה עוד קדימה ומשמה זה התפתח ועם השנים התחילו להתפתח עוד ועוד סיגנונות שאגב אני רואה את זה כדבר טוב ויפה בניגוד להרבה מטאליסטים שאני מכיר...
ישן 19-06-2006, 13:10

טוב...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי sniper99_8 שמתחילה ב "1 כן אני מגנן אני בסיסט וכן..."

ציטוט:
1 כן אני מגנן אני בסיסט וכן אני גם כותב לחברים שלי ריפים
2 לא הבי מטאל אלא אלוויס פרסלי עם הרוקובילי והפכיסובילי אהה שכחתי אתה לא יודע מה זה...

ואנחנו לא משווים את כמות הכלים אלא ההלחנה יש הרבה הבדל...

תמשיך להיות אטום למה שאני אומר לא איכפת לי תאמין לי שזה רק הפסד שלך.
ולא אני לא יודע מזה וזה לא מעניין אותי ואני לא מתיימר להיות מבין גדול בסיגנונות המוזיקה ובהתפתחות המטאל ואני לא מבין גדול במוזיקה.... אני פשוט יודע להבדיל בין מוזיקה לבין כמה פאוור קורדס על דרופ בי... ואם אתם לא אז חבל לכם כי כשתתבגרו מתישהו אתם כבר במילא תחשבו שזה חרא מוזיקה, אני פשוט מנסה להקדים את התהליך ולהביא את ההבנה שלכם מוקדם יותר..
ישן 19-06-2006, 09:59

הבנת הנקרא....
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי פיטי שמתחילה ב "תגיד תשמעת אי פעם דילנג'ר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פיטי
תגיד תשמעת אי פעם דילנג'ר בחיים שלך? מהתגובה שלך נראה שלא.. בוא אני יביא לך לינק למייספייס שלהם ותשמע לפני שאתה מתחיל לפלוט שטויות כמו שפלטת מקודם..

http://www.myspace.com/tdep

תשמע את פאנסוניק יות', אם אחרי זה אתה אומר שהעבודת גיטרות של דימו בורגר יותר טכנית וקשה מזאת אתה פשוט נטו אידיוט שאין לו מושג מה שהוא אומר.

אגב אין לי שום בעיה עם דימו בורגר, יש לי בעיה עם השוואות מפגרות חסרות כל בסיס ויציאות טיפשיות כגון "הלהקות האלה לא מגיעות לרמת הלחנה של דימו וסליחה התבלבלתי לא התכוונתי שהם לא יוכלו לנגן שיר של דימו התכוונתי שהם לא יוכלו להלחין אחד כזה אם הם ירצו.... דימו בכיף יכולים להלחין שיר מטאל קור..."

משהו שחסר להרבה פה... לא איכפת לי מהעבודת גיטרה איכפת לי מהמלודיה הכללית.... לא דיברתי על עבודת גיטרה טכנית וקשה בכלל... דיברתי על יכולת הלחנה וכתיבה.... וסנייפר... הם ועוד איך לא יכולים להלחין דברים כאלה כי אין להם תאורייה במוזיקה והם לא ידעו איך להתמודד עם כל הכלים שדימו משתמשים בהם... אני חושב שאתם אלה שלא שמעתם את דימו לעומק, אני יודע מזה מטאל קור ואני יודע כמה טיפוסי זה וכמה כל שיר שם נשמע אותו דבר... הינה עכשיו שמעתי את השיר שהבאת לי לשמוע של דילינג'ר... לא הופתעתי בכלל.... סתם בלאגן... רק קצב תופים מהיר וגיטרה בדרופ בי... וזאת לא השוואה טיפשית חסרת בסיס... כמה שתגיד שאלו סיגנונות שונים... יש איכות מסויימת כמו שדילינג'ר יותר איכותיים מלהקות פופ... ככה דימו ולהקות בלאק סימפוני וגות' אחרות שאני מכיר יותר איכותיות מדילינג'ר ומרוב המטאל קור שלא מתרכז במלודיה... בגלל זה הם יותר איכותיים מבחינה מוזיקלית והרמונית..
ישן 19-06-2006, 13:18

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי פיטי שמתחילה ב "ילד איפה ההורים שלך? לך תחפש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פיטי
ילד איפה ההורים שלך? לך תחפש אותם.

חבל שזה כל מה שיש לך לאמר אחריי הסבר כזה מושקע חחחח
שמע ת'אמת אני מתפלא שארתם כ"כ לוקחים את זה ברצינות אני כאילו יושב לי פה בכיף ופשוט יורד על המוזיקה שלכם ואתם כולכם מתעצבנים ומתחילים לנסות לרדת עליי וזה חחח... למה ניראה לכם שאני שם עליכם זין? אני נהנה מהשטויות שאתם כותבים, למרות שבאמת אני לא סתם מחרטט ואני באמת חושב את כל מה שאני כותב אבל אתם אשכרה חטפתם עצבים בגלל מוזיקה של דרופ בי... חח... נו מה תסכימו אותי שכל הקטע של המוזיקה הזאת זה רק דאבל באס ודרופ בי... זה הקאטצ' חח... תשמעו את זה בפאנן שלכם ובעוד 10 שנים אני רוצה שמישו פה יבוא ויגיד לי שהוא חושב עדיין שזאת מוזיקה טובה.... סתם חרטוטי שכל ואני לא אפאחד ואני לא מבין גדול במוזיקה אבל אני יודע להבדיל בין איכות לבין שירים של 3 דקות של בלאגן ורעש... פשוט משעמם ת'תחת לשמוע ת'דברים האלה הכךל נשמע אותו דבר אין התפתחות מלודית בכלל אז הם מראים שהם נגנים סוסים אז מה, המוזיקה סתם עלובה וחסרת תוכן מלודי....
ישן 19-06-2006, 13:01

במקום לכתוב את כל הדברים הארוכים שאתה כותב פה
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "הבנת הנקרא...."

היית יכול פשוט לרשום "אני מטומטם", זה היה חוסך לך ולכולם הרבה זמן.

מי אתה חושב שאתה כשאתה אומר לאחרים שהמוזיקה שלהם ירודה? חושב שאתה מבין יותר? כנ"ל לגבי פיטי...
רק בשביל הרקורד, אני לא שומע לא דילינג'ר ולא דימו, פעם הייתי שומע את הסגנונות האלה ודיי יצאתי מזה (דילינג'ר הייתי שומע קצת, דימו לא אבל למשל ארקטורוס כן), בכל מקרה עם ה"ידע" הרב שאתה מפגין פה אין לך בדיוק זכות לזה... ובכלל אני לא מבין את הדבר הזה שאתה חוזר עליו על המורכבות של דימו? אתה מציג אותם כאילו המוזיקה שלהם זה איזה דבר עילאי ומורכב... הם בסה"כ עוד להקת בלאק ממוצעת.

אתה רוצע לשמוע דברים באמת מורכבים בגבולות של רוק? תשמע RIO... לא השמוצי-פוצי-בלאק הזה עם ה"אורכסטרות" המורכבות כביכול. (אגב דיברת על הרבה כלים והלחנות מורכבות, אני אשמח אם תתן לי דוגמא מייצגת כי אני ממש לא שמעתי את כל מה שהם הוציאו)
ישן 19-06-2006, 13:32

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Insidious שמתחילה ב "במקום לכתוב את כל הדברים הארוכים שאתה כותב פה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Insidious
היית יכול פשוט לרשום "אני מטומטם", זה היה חוסך לך ולכולם הרבה זמן.

מי אתה חושב שאתה כשאתה אומר לאחרים שהמוזיקה שלהם ירודה? חושב שאתה מבין יותר? כנ"ל לגבי פיטי...
רק בשביל הרקורד, אני לא שומע לא דילינג'ר ולא דימו, פעם הייתי שומע את הסגנונות האלה ודיי יצאתי מזה (דילינג'ר הייתי שומע קצת, דימו לא אבל למשל ארקטורוס כן), בכל מקרה עם ה"ידע" הרב שאתה מפגין פה אין לך בדיוק זכות לזה... ובכלל אני לא מבין את הדבר הזה שאתה חוזר עליו על המורכבות של דימו? אתה מציג אותם כאילו המוזיקה שלהם זה איזה דבר עילאי ומורכב... הם בסה"כ עוד להקת בלאק ממוצעת.

אתה רוצע לשמוע דברים באמת מורכבים בגבולות של רוק? תשמע RIO... לא השמוצי-פוצי-בלאק הזה עם ה"אורכסטרות" המורכבות כביכול. (אגב דיברת על הרבה כלים והלחנות מורכבות, אני אשמח אם תתן לי דוגמא מייצגת כי אני ממש לא שמעתי את כל מה שהם הוציאו)

אתה קורא לדימו שמוצי פוצי בלארק ובכלל לא שמעת את רוב החומר שלהם פחחח ואני עוד מטומטם? חחח תיראה איך אתה מתעצבן מההודעות שלי כאילו שלי איכפת מכל מה שאתה אומר על דימו אם היית פוגש אותם היית מלקלק להם ת'נעליים ומשתחווה וככה גם כל להקות המטאל קור ה"איכותיות" שלכם.
אני לא חושב שאני מבין יותר אני פשוט יודע להבחין בין זבל למוזיקה חחח... צאו כבר מהסרט אנשים אין שום דבר איכותי בלהקות האלה הם ביצועיסטים מדהימים ונגנים מוכשרים טכנית כן... ואם הייתי שם כל אחד מהם בלהקה טובה שעושה מוזיקה טובה הם היו עושים אחלה מוזיקה... אבל מה שאתם שומעים זה סתם מוזיקה להיתפרק... לא מוזיקה עם תוכן... לא מוזיקה שבאמת תרגש מישהו סתם מוזיקה לדפוק ת'ראש... הגזמתם בהערכה שלכם לדבר הזה תירגעו כבר... מתווכחים איזה להקה יותר טובה... הכל נשמע אותו חרא דאמט חחחח
ואם לא שמעת חומר של דימו כשהם השתמשו באורכסטרות איך אתה יודע שהן לא מורכבות? אתה זה שלא יודע על מה הוא מדבר ומזבל בשכל... יש לי פול חברים ששומעים ת'מוזיקה שלכם ויש לי היכרות קרובה עם הסיגנון הזה.. כמה שירים של דימו שמעת? 2? ועם זה אתה בא לקבוע לי שהם פוצי שמוצי בלאק? זה לא כמו המטאל קור שלך... אי אפשר למצות אותם ב2 שירים... אתה צריך להיתעמק בהם הרבה יותר כדי להבין אותם אתה מבין? כמה שאתה מהמגניבים האלה שגם בטח אוהבים לשמוע אנדרגראונד וחושבים שהם ממוסחרים... הנם ברמה הרבה יותר גבוהה מכל הלהקות האלה שלך ובגלל זה הם הגיעו לאן שהם הגיעו והלהקות שלך הגיעו לאן שהן הגיעו... הרבה אנשים שמבינים במוזיקה הרבה יותר מכל אחד פה אמרו לי שהם ראו אותם בהופעה ושהם לא ראו הופעה ברמה כזאת בחיים שלהם... אנשים שכמה שנים טובות בעולם המוזיקה... עשו טובה אל תתחילו לזיין בשכל ולהגיד לי שאנלא מבין, תקשיבו אתם לדימו ותיראו שהם הרבה יותר מורכבים... אתם אלה שלא שמעו אותם... אני שמעתי עכשיו את דילינג'ר בפרט והרבה מהמטאל קור בכלל שמבחינתי זה סיגנון שלהקה אחת הייתה יכולה לעשות... רוצה דוגמא מייצגת. תוריד אלבומים שלהם כמעט כרל אחד כזה הוא דוגמא מייצגת, וכל שיר שם הוא ברמה יותר גבוהה מהמטאל קור שלכם... ואתם אומרים שזאת מוזיקה וצריך להתייחס למלודיה ולמוזיקה עצמה ולא למספר הכלים ולאיכות המוזיקה??? מישו מוכן להסביר לי איזה מלודיה יש בדילינג'ר בדיוק? איזה התקדמות יש במהלך השיר? השירים האלה לא אומרים כלום אתם רוצים לשמוע חארה תשמעו לפחות תהיו מודעים לזה.
ישן 19-06-2006, 14:00

גוועלד יש לך בעיה רצינית מאוד בהבנת הנקרא
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "[QUOTE=Insidious]היית יכול..."

ראית אותי פעם כותב שדילינג'ר איכותיים? ראית אותי פעם כותב משהו שמרמז על ההערכה שלי אליהם? אני פעם הייתי שומע אותם מדיי פעם, בדיוק איך שכתבת - בשביל להתפרק, אף פעם לא חשבתי או אמרתי שהם איכותיים או דבר בסגנון הזה. ואני לא חושב שהם יותר או פחות טובים מדימו, אני חושב שאין מה להשוות (ובנפרד, אני לא מחשיב אף להקה מהשתיים לאיכותית במיוחד...)
ואיפה ראית אותי כותב שלא שמעתי מוזיקה של דימו עם אורכסטרות? כל מה שביקשתי ממך זה שתתן לי משהו שלדעתך הוא מייצג את מה שאמרת - שיש להם רמת הלחנה גבוהה. פשוט בשירים שאני שמעתי לא היה שום דבר שמראה על רמת הלחנה גבוהה או מורכבות מיוחדת. ותסלח לי, אבל לדעתי אני לא צריך לשמוע את כל החומר של להקה מסוימת בשביל שתהיה לי דיעה עליה. נכון, לא מספיק שיר אחד או שניים, אבל שמעתי יותר משיר אחד או שניים.

תעשה לי טובה ותחסוך לשנינו זמן בזה שתקרא טוב את ההודעות שלי לפני שאתה מגיב... בגרות בלשון עברת?
ישן 19-06-2006, 15:53

סנייפר סנייפר...
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי sniper99_8 שמתחילה ב "קיצר שתוק כבר!!! למי אתה..."

ידידי משכבר הימים... למה להתעצבן? ראית אותי מתעצבן? אתה תמות מהעצבים שלך תיראה כמה סימני קריאה... תבין שאנלא שם על אף אחד פה זין ולא איכפת לי... אני אסביר לך משו..
אני פשוט מתוסכל שאנשים מעדיפים ת'מוזיקה הזאת על המוזיקה שאני אוהב ושגם בסצינת המטאל שגם היא דחוקה המוזיקה שלי נדחקת לצד... אין להקות כאלה בארץ.. כל מה שיש זה דת', ת'ראש, והמטאל קור שלכם... ואת כל זה אנלא אוהב ואין כמעט הופעות של להקות בלאק סימפוני או גות' מבין? וכאילו נכון שזה עניין של טעם אבל עדיין אולי קשה לך להודות בזה עכשיו אבל במרוץ השנים אתה תבין שאני צדקתי ושבלאק סימפוני זה הרבה יותר איכותי ממטאל קור כמו שבטהובן הרבה יותר איכותי מבריטני ספירס... מבין? כשאני שומע להקת מטאל קור אני שומע זלזול ביכולת שיפוט של הקהל זה מה שאני שומע.
מה לעשות שכמו שהרוב אוהבים קיצבי בעולם מיינסטרים גם בעולם המטאל כולם אוהבים קיצבי וזה למה הלהקות האלה מצליחות וזה מתסכל אותי כי מבחינתי זה לא מגיע להן כשיש להקות אחרות שהן הרבה יותר איכותיות מבחינה מלודית... אז אני מוציא את התסכול שליבשם כל הלהקות האיכותיות שנדחקות לצד בשביל הלהקות הקצביות פה...
ישן 21-06-2006, 00:23
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
פשוט חייב להגיב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dana_15 שמתחילה ב "מה דעתכם על Avenged sevenfold?"

לא יודע למה להגיב מכל הויכוח למעלה אז תשרשרו אלי זה פסדר...

דימו מורכבים, אם זה אני מסכים, במילים פשוטות מה שהוא מתכוון להגיד שיש ארמוניה בין הלהקה אתה שומע את השילוב של הכלים מתחבר טוב בשיר וכלים נוספים ויורדים במהלך השירים בצורה לא מורגשת אבל השיר שומר על הקצב שלו. אכן איכותי.
בתור אחד שלא מת על מטאלקור אני חושב שהמוזיקה הזאתי די יוצאת מהקשרה. זה סגנון מטאל שיש כמוהו הרבה בשוק מכיוון שלהקות מתחילות אוהבות להתחיל במטאלקור. צריך גיטריסט בסיסט מתופף וסולן וקמה לה להקת מטאל קור. טיפה רעיונות טיפה קצב ויש להם אלבום ואולי גם נשמע שיר שלהם במועדון או אולי הם יופיעו עם עוד כמה להקות. הכל טוב ויפה. כמובן שעם נקח את המטאלקור נוציא ממנו להקות יותר טובות ופחות טובות (לא מתמצא בזה מודע.) וגם בתחום הסימפוניק בלאק נמצא גם וגם.

שמדברים על איכות מוזיקלית יש כמה דברים. לדוגמה להשוות בין דימו בורגר לדרים תיאטר זה די דבילי. מכיוון שההתמחות של דרים הם קטעי פרוג ארוכים וקשים. וההתמחות של דימו הם קטעים קצרים אבל הרמונים יותר.

לדוגמה להקה כמו צילדרן אוף בודום משלב בלאק וספייד, גם מלודי, גם מורכב וגם מהיר, אבל הוא חסר הרמוניה, ולא מספיק מורכב כמו פרוג.

כמובן שאני לא מצפה מלהקה לנגן 15 דקות כמו Dream Theater עם 7 כלים כמו Dimmu Borger במהירות של Cannibal Corpse או Kalmah, במלודיות של CoB. זה בלתי אפשרי.
אז אכן קשה להשוות בין הסגנונות. אבל מטאלקור מבחינה זאת לא משלב שום אלמנט מיוחד חוץ מקצב טוב, שגם לדימו יש קצב טוב. ולכן אני לא רואה שום יתרון כל שהוא על דימו במקרה של השוואה, אבל עם נעשה באמת השוואה יסודית עם מלא סעיפים נראה שהמטאלקור יקח בחלק הסימפוניק יקח בחלק בסופו של דבר נראה לי הסימפוניק תנצח.

בכל מקרה להקה שבאמת לדעתי היא משהו מעולה היא Mors Principium Est. הקצב, המלודיות, ההרמוניה. כל שמיעה של השיר The Unborn מחדש מלהיבה אותי כמו הפעם הראשונה.

ובקשר למתופף של דימו שהוא ענק. המתופף של אמון אמרת הוא הכי טוב ששמעתי, במיוחד בשיר של Death in Fire (וזה לא בגלל שזה שיר מוכר פשוט התיפוף עושה לי את כל השיר).

השמח לשמוע תגובות.
ודרך אגב קיריל זה שם מגניב. יש לי ילד בשכבה שקוראים לו גם קיריל הוא גם שומע מטאל והוא חבר בBOB.
מפחיד!

ישן 21-06-2006, 05:10
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
נו בלע...
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "פשוט חייב להגיב"

אולי מספיק כבר ?
אתם לא מבינים שאתם מתווכחים על שטויות ?
אתם מדברים על סימפוניק והרמוניה וכותבים פוסטים ארוכים אבל חסרי כל היגיון ותוכן לגמרי.
מזה הרמוניה אתה יודע ? הרמוניה זה איזון, איזון חייב להיות קיים בכל להקה לא משנה מאיזה ז'אנר היא באה. תמיד חייבת להיות הרמוניה בין הנגנים של הלהקה וזה בכלל לא קשור אם זה בלאק סימפוני או מטאלקור.

ועוד דבר שמעבצן אותי הוא שאתם מתווכחים בגלל עיניין של טעם מוזיקלי אישי כי תשימו לב שגם אתה וגם סליפקורן לא אוהבים מטאלקור ופונים לז'אנרים אחרים לגמרי ולכן, משומה יש לכם את הבאג הזה בראש שמה שאתם שומעים זה איזה מן דבר עילאי כזה שמתעלה על כל סוג מוזיקה אחר שקיים בעולם הזה.
ובכן חזרה למציאות, לא זה לא דבר עילאי.
כל אחד מתעסק בז'אנר שלו ובמה שהוא אוהב.

ותכלס שאני לא מבין איך אפשר לומר שמטאלקור זו לא מוזיקה מסובכת, זאת מוזיקה כבדה עם תיפוף חזק ואגרסיבי, גיטרות אגרסיביות ושירת צרחות שתאמין לי זין אתה תצליח לצרוח ככה בלי לקרוע לגמרי את הגרון. אלה אנשים מקצועיים לגמרי שיודעים מה הם בצורה הכי טובה וזה ליצור מטאלקור.
זה שאתם לא אוהבים זה בסדר, אתם לא חייבים לאהוב את זה אבל בחייכם מספיק לזלזל בז'אנרים אחרים שאתם לא מבינים בהם כלום.

~O.G~

ישן 21-06-2006, 16:41

ממממה?
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "נו בלע..."

אני יודע טוב מאוד מה זה הרמוניה. ואמרתי שלדימו יש הרמוניה טובה מאוד. והרמוניה קשה יותר.
ויותר מזה לדעתי ההרמוניה של תזמורת זה בין הדברים הקשים ביותר. זה פשוט ככה ככול שיש יותר כלים ההרמוניה יותר קשה כי כולם חייבים לדייק. כן אני מודע שההרמוניה של התזמורת יותר קשה מכל להקת מטאל שמכילה 5 אנשים. אבל בכל זאת גם שומעים עם יש הרמוניה טובה בין חברי הלהקה ובDimmu שומעים איך זה משתלב שזה כמובן גם ההלחנה הגמורה וגם התיאום האוטומטי של החברים בלהקה שיוצר את זה.

לא אמרתי שמטאלקור הוא סגנון מזולזל. אבל שאתה מסתכל על התמונה הכללית בכל פרמטר תראה שגם המטאלקור יקח את הסימפוניק בכל מיני מקומות אבל בסופו של דבר הסימפוניק יוצא יותר מורכב ויותר קשה לביצוע. והדוגמה הטובה ביותר היא כמות הלהקות שיש לסימפוניק בלאק ולמטאלקור.
גם תשים לב שהרבה להקות בתחילת דרכם מתחילות בתור מטאלקור. לעומת סימפוניק שמעט להקות מתחילות ככה, אלה הם עוברות לזה רק לאחר ניסיון רב ואמצעים מספקים כולל אנשים מספיק כשרוניים. אני לא מבטל את המטאלקור כי כמובן שיש בו להקות מעולות אבל בכללי יש לו הרבה להקות קטנות שמתחילות שמורידות את הרמה של הסגנון. לעומת הבלאק שהוא די נדיר ולהקות בלאק סימפוניק צריכות להיות באמת טובות כדי שיכירו אותם.
ההבדל בין להקת מטאלקור מקצועית לבינונית קטן לעומת ההבדל בין להקת בלאק סימפוניק מקצועית לבינונית. מבין?
מפחיד!

ישן 21-06-2006, 16:44

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "נו בלע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MSR
אולי מספיק כבר ?
אתם לא מבינים שאתם מתווכחים על שטויות ?
אתם מדברים על סימפוניק והרמוניה וכותבים פוסטים ארוכים אבל חסרי כל היגיון ותוכן לגמרי.
מזה הרמוניה אתה יודע ? הרמוניה זה איזון, איזון חייב להיות קיים בכל להקה לא משנה מאיזה ז'אנר היא באה. תמיד חייבת להיות הרמוניה בין הנגנים של הלהקה וזה בכלל לא קשור אם זה בלאק סימפוני או מטאלקור.

ועוד דבר שמעבצן אותי הוא שאתם מתווכחים בגלל עיניין של טעם מוזיקלי אישי כי תשימו לב שגם אתה וגם סליפקורן לא אוהבים מטאלקור ופונים לז'אנרים אחרים לגמרי ולכן, משומה יש לכם את הבאג הזה בראש שמה שאתם שומעים זה איזה מן דבר עילאי כזה שמתעלה על כל סוג מוזיקה אחר שקיים בעולם הזה.
ובכן חזרה למציאות, לא זה לא דבר עילאי.
כל אחד מתעסק בז'אנר שלו ובמה שהוא אוהב.

ותכלס שאני לא מבין איך אפשר לומר שמטאלקור זו לא מוזיקה מסובכת, זאת מוזיקה כבדה עם תיפוף חזק ואגרסיבי, גיטרות אגרסיביות ושירת צרחות שתאמין לי זין אתה תצליח לצרוח ככה בלי לקרוע לגמרי את הגרון. אלה אנשים מקצועיים לגמרי שיודעים מה הם בצורה הכי טובה וזה ליצור מטאלקור.
זה שאתם לא אוהבים זה בסדר, אתם לא חייבים לאהוב את זה אבל בחייכם מספיק לזלזל בז'אנרים אחרים שאתם לא מבינים בהם כלום.

יופי... זאת הטעות שלך... שאתה מחפש ביצועים ולא מוזיקה טובה ואיכותית באמת... הרי כלהטענות פה יכולות להתרכז ל2 טענות עלובות לגמריי :
א. זה עניין של טעם(לא במובן שאני מדבר עליו אז תפסיקו כבר עם הטיעון הדבילי הזה).
ב. הייתם מתים לנגן ולצרוח ככה הם מקצועיים ואתם לא מסוגלים.
קודם כל א'... זה לא עניין של טעם אני לא אוהב ג'אז ובלוז אבל אני יודע שזאת מוזיקה מוערכת, אותו דבר לגבי קאנטרי,מוזיקה קלאסית,אופרה וכו'... מוזיקת המטאל קור מתרכזת אך ורקבקצב ולא במהלכי אקורדים ולכן מבחינה מלודית היא שיטחית ומשעממת וחסרת כל משמעות... קצב זה לא הכל וזה הדבר היחיד שמטאל קור נותן כשרוב סיגנונות המטאל נותנים הרבה יותר.
כמובן שאתם תיתווכחו כי אם הייתם מספיק משכילים להבין זאת לא הייתם שומעים את זה או שפשוט אתם שומעים את זה כדי לדפוק ת'ראש... אין במוזיקה הזאת עומק ורובכם תגלו סיגנונות מוזיקה אחרים אם תמשיכו בעולם המוזיקה ותיראו כי זה סיגנון רדוד שמתעסק רק באלמנט אחד שהוא קצב, ומזניח את כל שאר המרכיבים.
ב. האם מוזיקה מסןובכת היא מוזיקה כבדה ומהירה עם תיפוף וגיטרות אגרסיביות?? האם ניראה לך שהמוזיקה הזאת יותר מסובכת מדרים ת'יאטר שהועלו מקודם? דרים ת'יאטר לא עושים מוזיקה כבדה ומהירה עם גיטרות אגרסיביות אך אני בטוח שפטרוצ'י יכול לנגן את מה שהגיטריסט של קניבל עושה בלי להיתאמץ יותר מדי... לא הייתי אומר ההיפך... תהיו קצת מודעים ללהקות אחרות, אתה ממש אומר דברים שטותיים והקריטריונים שאתה בוחר לקבוע האם מטאל קור הוא מסובך הם שגויים ואין שום קשר לכך... דרים ת'יאטר מסובכים אתה יודע למה? יש להם שירים ארוכים מאוד שבמהלכם הם משנים עשרות אקורדים מקצבים וסולמות והם גם זוכרים הכל בע"פ ומתואמים בצורה לא אנושית, הכל מדוייק ונכון.... קניבל וכל השאר אולי מסובכים טכנית אך מבחינה של תאורייה ומלודיה אין להם שום דבר להציע הם טכניים לגמריי אין למוזיקה שלהם נשמה, אין משהו שאפשר להקשיב לו חוץ מליינים שברובם חסרי משמעות ולא לוקחים לשומקום.
אז נכון גמני ועוד הרבה נגנים לא מנגנים ככה, אבל אני יכול להגיד לך שאני ועוד הרבה אנשים שאני מכיר כותבים מוזיקה שמבחינה מלודית והרמונית היא הרבה מעל לחומר של רוב להקות המטאל קור.... וזה לא עניין של טעם... יש פה ידע ותאורייה מוזיקלית... קניבל משתמשים אולי ב2 או 3 אקורדים שלא אומרים כלום כשאמנים אחרים כותבים מלודיות שלמות מרגשות אנשים וסוחפות אותם.
ישן 21-06-2006, 23:30

מיפ מיפ
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "שמע, אני פשוט לא מאמין לצרות..."

TRIVIUM טובים. אני שומע אותם. אבל אני לא מתלהב יותר מידי לעומת להקות אחרות שאני שומע.
Lamb of God לדעתי חרא של מוזיקה אז אפילו על תדבר עליהם.

אם אתה באמת משווה לי את הרמה של לאמב אוף גאד לרמה של דרים תיאטר אתה מטומטם (או כל מטאליסט אחר שמשווה). אפילו חברים שלי שלא שומעים מטאל יכולים להבדיל בין השתיים ולהגיד לי מיד מה יותר איכותי (אפילו ששני הסגנונות הם לא העדפתם האישית). מטאלקור זה לדעתי נו מטאל כבד. בשלב מסוים הוא יהיה ממוסחר. אני לא אומר שאני לא שומע מוזיקה קצבית שחוזרת על עצמה (Korpiklaani) אבל בכל זאת זה הרבה יותר יפה, אבל אני מודע שהשירים שלהם הם בנויים בצורה פשוטה. לעומת להקה כמו פינטרול או טירפינג שהם הרבה יותר מסתם פולק\ויקינג.

אין שום דבר עילאי בלנגן מטאלקור, והרבה להקות מתחילות מנגנות מטאלקור. תשאל באמת להקות שמנגנות היום מלודיק דת מה הם נגנו בהתחלה זה יהיה מטאלקור. אבל הם השתכללו, והם יגידו לך בעצמם שמלודיק דת יותר קשה ויותר מורכב. לא צריך להיות גאון בשביל להבין את זה.

ולגבי התשובה שלך של האופנה אתה יכול לנגב איתה את התחת אני לא שם על אופנה, לא בבגדים לא בכלום. אופנה זה דבר שבא והולך. אם אתה שומע שבאה והולכת זה בעצם כמו אותם אנשים פשוטי העם מבחינה מוזיקלית ששומעים מה שבאופנה ומה שיש ברדיו גם עם זה יהיה אותו שיר 1000 פעמים. אז התרוץ של האופנה מראה כמה זה ירוד שזה צריך להגיע בגל אופנתי. בשבילה זה לא הכשרון ששם אותו באופנה וזה החבל בכל הסיפור.

תקח שיר אחד של In Flames כמו Only for the Weak. ועכשיו תמצא לי שיר מטאלקור שישתווה עליו. שאני שומע את In flames אני שומע את המורכבות בשיר, אני שומע כמה זה מתאים כל תו ותו בסדר, זה לא נשמע מחורבש, זה נשמע מדהים. מטאל קור בדרך כלל עובד על הפסקות שזה נהדר לשמוע שאתה רוצה להתפרע וגם אני נהנה מזה אבל זה לא עושה את זה קשה יותר מIn Flames.

אם אתה לא יודע להבדיל בין לבין חבל. אין לי טעם לנסות את הדיעה שלך אני רק מקווה שמתי שהוא תבין את זה. ואני לא פוסל סגנונות אני שומע גם וגם, אבל לא כל מה שאני שומע הוא הכי מורכב והכי טוב אבל אני יודע לפחות להבדיל בין לבין. ולעשות גראולינג כמה שיותר כבד תלוי בזמר ספציפית וזה לא הופך לדעתי את השיר ליותר טוב, ואני לא אוהב את הסולן של Behemoth לדוגמה אז ככה שזה לא התלהבות יותר מידי מסולנים כבדים.
מפחיד!

ישן 21-06-2006, 22:23

ואתה...
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי פיטי שמתחילה ב "אני יודע תאורית מוזיקה יותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פיטי
אני יודע תאורית מוזיקה יותר טוב ממה שאתה אי פעם תדע ואני למדתי מוזיקה יותר זמן ממה שאתה אי פעם תלמד ויש לי ניסיון במה יותר ממה שאתה תצבור בחמש שנים הקרובות בחייך ויש לי יותר ניסיון בהפקות מוזיקה ממה שלך יהיה בחמש שנים אחרי שתצבור ניסיון במה כמו שלי ואני שומע מוזיקה על כל סוגיה ושמעתי דברים שאתה לא ידעת שקיימים ואני אומר לך את זה שוב פעם

אתה אידיוט ואתה צריך לחזור לחור שממנו צצת.

יותר מדי תופס תחת ובטוח בעצמך... אף מורה או מוזיקאי מקצועי לא שומע את המוזיקה הזאת...
זאת מוזיקה רדודה נקודה... נימאסת עליי עם הזלזול שלך אתה לא עושה עליי רושם אתה פוט לא יודע להביע דיעה ולהגיב לשל אחרים.
ישן 22-06-2006, 22:48

אני חושב...
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי פיטי שמתחילה ב "יכול להיות שאני תופס תחת אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פיטי
יכול להיות שאני תופס תחת אבל אני חושב שאחרי כלכך הרבה שנים מותר לי לתפוס תחת, מה איתך?

שצניעות וסובלנות לדיעות של אחרים זה תכונות תמידיות שאנשים צריכים לאמץ לא משנה מי הם....
בדרך שבה אתה מדבר ומתנהג אתה בטוח לא תצליח להעביר ולהסביר לי שום דבר ואני מראש לא ארצה להקשיב למישו מתנסה שמקלל.... אני בכלל באתי בנימת צחוק וכתבתי ת'תגובה ההיא למרות שאני מאמין בה, אבל גם אתה כמו כל אחד חושב אותו דבר על סיגנונות שאתה לא אוהב אז אין לך מה להעיר לי בכלל.
אני במקום סתם לתפוס תחת ולזרוק משפטים ולהתעצבן מציג לך את האידיאולוגיה שלי ואני רוצה לשמוע מה הטיעונים שלך, כי באמת שאני מנסה להבין את האנשים שכ"כ מעריצים את המוזיקה הזאת, אבל רובכם באמת לא מסבירים למה וגם אם כן אלו תגובות שלא מספקות תשובה אמיתית ונכונה אלא תגובות של:"הייתם מתים לנגן ככה"...
במילא הפורום הזה יבש ומשעמם בלי הוויכוחים האלה, כל הקטע בפורומים זה להציג דיעה שלך וליראות אם מישו יכול לגרום לך להסתכל על דברים מזווית אחרת... אנלא מבין איך אתה חושב שתצליח לשכנע או להסביר לי משהובגישה הזאת, ותאמין לי, אני הרבה יותר אינטיליגנט ומבין ממה שאתה בטח חושב, ואני מניח שגם אבא שלך ואבא שלי(ששומע דייר סטרייטס ופינק פלויד) יגידו אותודבר על המוזיקה הזאת... האם הם אנשים טיפשים? ותאמין לי שאולי ניסיון במה אין לאבא שלי אבל יש לו הבנה מוזיקלית...
ורוצה אנשים עם ניסיון במה? בוא נלך ונשמיע לפילהרמונית וניראה מה תהיה ההערכה שלהם למוזיקה הזאת... אז הם לא מבינים במוזיקה? לא הם פשוט לא מבינים ת'סיגנון... וגמני לא... אז אני רוצה שתסבר לי מה כ"כ טוב ואיכותי בו....
אבל כמובן שאתה עכשיו תגיד שהכל חרטוטים ואנלא מבין כלום... אתה אוטם את עצמך ולא רוצה להקשיב וחושבשאני סתם מחרטט... אני לא...
ישן 22-06-2006, 22:36

סליחה?
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "אתה לא טוב יותר. ממך יש לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MSR
אתה לא טוב יותר.
ממך יש לא פחות זלזול לגבי כל דבר שלא נראה בעינייך.

שמע, יש סיבה למה רוב הפורום לא סובלים אותך.

רוב הפורום לא סובלים אותי? זה אולי אתה ועוד שני אנשים... טוב בעצם אתה צודק במיקרה של הפורום הזה זה באמת רוב הפורום.
ואתה טועה... יש הרבה מוזיקה שאני לא אוהב בכלל אבל יש לה ערך מסויים שאני גם יודע שאין ביכולת שלי להבין.. אין את זה במטאל קור, אנלא רואה במטאל קור סיגנון הרבה יותר נעלה מסליפנוט שכולכם יורדים עליהם חופשי, כאילו המוזיקה הזאת יותר עמוקה מהם.
אני לא אוהב ג'אז,בלוז,קאנטרי,סמבה,פולק,פאנק,פאנקי,רגיי,ת'ראש מטאל,הבי מטאל ועוד המון סיגנונות... אבל יש להם איכות וערך מסויים... מטאל קור זה פופ עם חשמליות ותופים זה הכל.
אתם פשוט חושבים שאתם כ"כ קשוחים ומבינים כשאתם שומעים להקות עם ביצועים כאלה גבוהים... תורידו קצת ת'אף ותפתחו ת'עיניים כבר.
ישן 23-06-2006, 08:41

אני אדיוט?
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי sniper99_8 שמתחילה ב "בונא אתה ממש אידיוט לא סובל..."

ציטוט:
בונא אתה ממש אידיוט

לא סובל אממ הכול?!

מה אתה כן אוהב?!!!

בלאק המעולל שלך?!

איש אתה פשוט אידיוט

למה כי אין לי טעם מוזיקלי שתואם לשלך?
יש הרבה להקות שאני אוהב, סיגנונות פחות ויש לזה סיבות מסויימות שאנלא אכנס אליהן כרגע...
לא אמרתי שאנלא סובל הכל... אמרתי שאנלא אוהב ולא מתחבר לזה.... אבל אני מסוגל להקשיב לזה.... מטאל קור אני לא סובל... כי אנלא מוצא בזה כלום... כל הסיגנונות שרשמתי למעלה בחלקם אלו סיגנונות שאני עוד לא השכלתי להבין את המהות שלהם ושעדיין אין ביכולת שלי להבין את המהות שלהם.
לא רושמים מעולל רושמים מהולל זה א'... ב'... אנלא אוהב רק בלאק אבל זה סיגנון מועדף.
ישן 23-06-2006, 10:27

תקשיב לי עכשיו
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי Idan13 שמתחילה ב "דבר ראשון - אתה חפרן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Idan13
ואני שמעתי את כל הלהקות האלה ותאמין לי שניהם טובים לשניהם יש סגנון שונה אז בכלל אל תשווה ביניהם!ובנוסף תפסיק עם הדימו בורגיר הם לא איכותיים כל כך הם לא הכי טובים בעולם ויש להקות יותר טובות ואל תנסה להביא לי שיעור עליהם כי שמעתי אותם ואני מכיר אותם כבר

יחתיכת פוץ גמד מטומטם סתום ת'פה שלך בגיל שלך אני סתמתי את שלי ואנלא ניסיתי לשחק אותה ותעשה גם אתה ככה.
תיראו מי בא לי... ילד בן 13... לך תחזור לינוק מאמא שלך יחתיכת אדיוט אתה לא מבין שום דבר מהחיים שלך והחפירות שלי הן לא לרמת ההבנה שלך בכלל, אתה לא מסוגל להבין את זה בכלל.
ילד טיפש... עכשיו באמת עיצבנת אותי... אז אני מתווכח עם שניים שלוש אנשים פה אז אתה קופץ על הגל? תסתום ת'פה שלך ותקשיב למה שיש לאנשים הרבה יותר חכמים ומנוסים מימך להגיד... וכן אני הרבה יותר חכם ומנוסה מימך אני מבטיח לך, אתה פשוט חתיכת פוזר פלצן, שדימו בורגר בכלל לא לרמת ההבנה שלו וכניראה לא לרמת ההבנה של כמה מכם... יש עוד להקות טובות... כמו סיירניה,טריסטניה ואופת'... יש עוד המון להקות שאני אוהב ומעריך, אני לא שומע רק דימו אבל הם דוגמא טובה ללהקה איכותית באמת.
וזה לא קשור לזה שזה סיגנון שונה חתיכת מטומטם נימאס לי כבר להסביר אותו דבר 20 פעם ואתם לא קולטים כלום ואומרים שזה חפירות... אתם מכיר אותם ושמעת אותם? בגיל שלך כל האנשים הם פוזה ולא יותר מזה ואתה דוגמא חיה לזה, אל תנסה לשחק אותה עליי זה שיש פה 3 משתמשים שחושבים שהם מכירים אותי ויודעים מה ההבנה שלי במוזיקה, זה לא אומר שפוזרים כמוך צריכים גם לקפוץ על זה ולשחק אותה, אולי אין לי הסכמה עם המשתמשים האלה אבל הם יודעים מה הם אומרים הם פשוט לא מסכימים עם מה שאני אומר והם לא חייבים, אתה בניגוד לזה פשוט סתם קופץ על זה ואם הייתי רואה אותך באמת שהייתי מחטיף לך כי זאת היתנהגות שאני לא סובל.
תסתום ת'פה שלך ואל תתערב בדברים שאתה לא מבין אני יודע טוב מאוד לאן ההבנה של ילדים בגילך במוזיקה מגיעה...

נערך לאחרונה ע"י slipkorn בתאריך 23-06-2006 בשעה 10:47.
ישן 23-06-2006, 11:31

שמע ילד...
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי Idan13 שמתחילה ב "בגלל שערכתה אז אני יגיב שוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Idan13
1.תפסיק להתעצבן אתה לוקח את זה קשה מדי...
2.נמאס שאתה כל הזמן חושב שאתה יודע יותר טוב רק בגלל שאתה יותר גדול ממני
3.אם תמשיך לקלל אני כבר ידווח כי זה כבר הגיע לרמות גבוהות וזה כבר נמאס
4.אף אחד לא מחזיק אותך פה ככה שאתה יכול להפסיק לנסות להוכיח לנו דברים

1. אני לוקח קשה מדי כי פוזרים זה דבר שאנלא סובל ובטח שלא על חשבוני.
2. לי נימאס שאתה משחק אותה מצטרף לדיעה של כוטלם כשאתה לא מבין כלום... תפסיק לשחק אותה ואני לא אחשוב עלייך כלום... והגיל זה משנה ואתה עכשיו אומר שהם תותחים ואתה לא יודע למה בכלל.
3. רמות גבוהות? אמרתץי לך לסתום ת'פה, תלמד לעשות את זה כשצריך זה יעזור לך הרבה בחיים.
4. לנו? מי זה לנו? אתה חושב שאתה פה בקבוצה? כל אחד פה מדבר בשם עצמו זה שיש פה כמה אנשים שלא מסכימים איתי על כמה דברים זה לא אומר כלום... ואתה לא צריך להסביר לי מי מחזיק אותי ומי לא, ילד תפסיק לשחק אותה ותהיה עצמך... זאת היתנהגות מפגרת שאני יודע לזהות טוב מאוד... זה שאתה קורא למה שאני אומר חפירות זה כבר מעיד על זה שאתה לא מבין כנ"ל לגבי השאר שקראו לזה ככה.
ישן 25-06-2006, 03:22

כן הויכוח פה נכנס
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי samael666 שמתחילה ב "וואו חתיכת ויכוח עסיסי"

לאזורים מוסתרים בגוף האדם וזה דווקא מעניין. ולאיזה להקות הויכוח הזה יכול להכנס.

אבל דבר אחד ממש דפוק פה שאנשים קוראים לאנשים אחרים דפוקים בגלל המוזיקה שהם שומעים. (נראה לי סנייפר אמר את זה). בכל מקרה זה הדבר האידיוטי לומר ודוגמה פשוטה תוכיח לכם את זה.
תקחו את האנשים הכי חכמים בעולם כיום (שלא תגידו אז לא היה מטאל). ואיזה מוזיקה הם שומעים? אז זה אומר שהם מטומטים. לא פשוט הם לא אוהבים את זה. בכל זאת יש כמה להקות שאם הם יגידו שהם לא על רמה והם איכותיות (לא חובה לאהוב משהו איכותי אבל יש צורך להודות בכך) זה רק יראה על חוסר ידע מוזיקה.
תראו מבחינה מוזיקלית יש המון סגנונות מעולים כמו מוזיקה קלאסית, מוזיקה פילהרמונית, סוגים שונים של אופרה (כמו שרה ברייטמן) את רובם אני לא שומע אבל תאמין לי שאני יותר יהנה מהם מאשר מפופ רוק וטראנסים. בכל מקרה מטאל זה סגנון גם איכותי וגם מהנה (בשבילי בגיל הזה). מה לעשות שגם הוא מחולק להרבה סוגים.
בכל מקרה גם בו יש יותר איכותים ויש פחות איכותים. וגם בכל סוג יש להקות יותר איכותיות ופחות איכותיות וגם בלהקה יש שירים יותר איכותיים ופחות איכותיים. יפה אז מה נסגר.
בעיקרון אני אוהב לשמוע סגנון טוב של להקה טובה עם שיר טוב. אז להחליט מה יותר יפה ממה זה עניין של טעם ולא שווה להתווכח על זה באמת....

בקשר לעניין האיכות (בתור אחד ששומע מטאלקור במועדונים) אז אני שומע הרבה שירים כאלה שבטוח הם נחשבים לטובים, וזה לא מפריע לי. הקצב ממש טוב ושווה ריקוד. אבל בכל זאת, שאני שומע לדוגמה להקת פולק כמו פינטרול או אנסיפרום או טירפינג אני שומע את האיכות של השיר וגם את ההנאה שלו. אבל האיכות היא מה שבולט אצלו מה שחודר לתוך הנשמה. יש לי הרבה חברים שלא אוהבים מטאל אבל אנסיפרום הם אוהבים בגלל שזה להקה איכותית שיודעת להפיק מוזיקה איכותית. כל נסיון להשוות להקת מטאל ללהקה כזאתי היא שטחית וחסרת משמעות וכנל לגבי דימו מול מטאלקור.

מה זה בעצם להשוות בין הלהקות. אפשר להשוות את הסולן אבל זה עניין של טעם שבכל זאת אני לא מתחבר לסולני המטאלקור.
אפשר להשוות באורכי השיר (למביני מבינכם: שיר ארוך - שיר קשה יותר לביצוע).
אפשר להשוות במלודיות + הקצב. ביחס מסויים. כי לנגן את אותו תו בקצבים משתנים זה אחלה לגמרי, אבל זה לא כישרון מוזיקלי. כתיבת המלודיות הרבה יותר קשה, והביצוע שלה במהירות קשה עוד יותר (וכל מי שבעצם ניסה את שניהם יכול להגיד לכם את זה מיד, מי שלא ניסה שלא ינסה להראות חכם).
אפשר להשוות את הליריקה של השירים. את רמת הכתיבה, סגנון הכתיבה, רמת המילים. ועוד הרבה.

להשוות אגרסיביות עוצמה או משהו דוגמה שאחד אמר זה דבילי. מי שמסתכל על המטאל כעניין של פוזה של פריק קשוח עצבני ואפל, או אחד שמסתכל על המטאל כמוזיקה אומנותית ומוכשרת.
תראו אם אתם לא מסכימים אם זה בצורה שצריך להסתכל על המטאל עדיף שלא תגיבו לי, כי זה עניין של פוזה שאו יחלוף לסגנון אחר או שישתנה בסוף. בכל מקרה זה חבל ואל תנסו להראות חוכמה במוזיקה עם אתם כך. וזה דוגמה מצוינת להרבה ששומעים לינקין פארק. זה סגנון מטאל קליל למדי, שהרבה כבר הוציאו אותו משמה. אחרי שאני שמעתי להקות מטאל אחרות כבר אני לא שומע אותם, אותם אנשים ששומעים אותם או שהם ישתנו כמוני, או שיהפכו לפוזרים ששומעים לינקין פארק ומשחקים לי אותה קשוחים.

בכל מקרה אין לי הרבה כוח להתווכח אבל מטאלקור זה מוזיקה ברמה אחת פחות מסימפוניק בלאק או פולק.
ואם תגידו: "מי אתה שתקבע."
אז אגיד: "לא צריך להיות גאון בשביל להבדיל, אבל צריך להיות טיפש כדי לא להבדיל."
קחו להקה כמו צילדרן אוף בודום או דימו בורגיר ולהקת מטאלקור אהובה עליכם.
עכשיו תנסו לכתוב את השיר שלהם בGuitar Pro ואת השיר שלהם ב Guitar Pro. מה לדעתכם יהיה יותר קל? מה לדעתכם יותר קשה לכתוב מבחינת הלחנה? מה לדעתכם יותר מורכב ונשמע ערב לאוזן, יותר ארוך ויותר קשה לכתיבה ולביצוע? במילים פשוטות: מה יותר איכותי?
ותוסיפו לזה כמובן את הליריקה של השירים וזה מה שקיבלת.
רמה אחת מעל המטאלקור.

מי שחושב שזה חפירות יכול לדחוף את האצבע שלו לתחת ולהמשיך לשמוע את המטאלקור.
מפחיד!

ישן 25-06-2006, 16:19

מה אתה אומר...
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי sniper99_8 שמתחילה ב "לא לא לא! אל תיקח ממני..."

ציטוט:
לא לא לא!

אל תיקח ממני מילים ותשנה אותם..

אמרתי טיפש בהקשר של מרחב הסיגנונות השמיעה
לא סובל הכול ואוהב להקה 5 להקות בסנגון של מי יוידע כמה
ודווקא את ההכי מוכרות מבלי לרדת לעומק ולחפש עוד יותר טובות....

לא סתם הכי מוכרות הן הכי מוכרות... הכי מוכרות עושות את המוזיקה ברמה הכי גבוהה... ואתה יכול לקשקש הרבה על מסחור... אני מכיר ושמעתי הרבה להקות... לא מוצא בהן הרבה... ואל תתיימר לדעת מה שמעתי,מה אני שומע ואם אני טיפש בגלל זה או לא... זה שאני בררן זה לא אומר שאני טיפש... זה אומר שיש לי טעם שלהרוב אין... כמו שאני לא אוהב מטאליקה,פנטרה,מגדת',סלייר ועוד מליון להקות שכולכם חולים עליהן... אז אני לא כמו כולכם... זה בכלל לא עושהב אותי טיפש... ואני שמעתי הרבה מעבר למה שאתה חושב גם מחברים וגם מחיפוש עצמי... הרוב לא שווה הרבה לדעתי לפחות... זה הכל..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:32

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר