לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2006, 20:34
  yytg yytg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי המחפש שמתחילה ב "שאני אומר שהוא שונא אותי אני..."

בס"ד

ההפך - אני אוהב אותך לכן אני עוזר ולא עושה בשבילך (תאר לך שבבית ספר לא היו מלמדים אלא היו עושים הכל בשביל התלמידים - היית יוצא משם פרמטיבי)
ציטוט:
הכוונה היא ש..... השאילתה לפני היא הבעייתית............

ניסיתי לעזור לך לעזור לעצמך אבל אתה.... מחפש שאחרים יעשו את העובדה בשבילך
-------------------
עריכה:

נגיד שעשית שאילתה כזאת
select x,y,z from abc
איך הנתונים מגיעים אליך?
יש כמה אפשרויות שאחת מהם נקראת "אסוציאטי" ובצורה הזאת אתה מכניס את הנתונים למערך כזה
קוד PHP:
 array
(

'x'=12,

'y'=23,

'z'=34

באופן שאתה עשית המערך היה בנוי בצורה שונה - תשתמש בפונקציה print_r בשביל לראות איך המערך נראה
תסתכל בתיעוד - האפשרות לחלץ נתונים כמו שאתה רוצה לא נמצא רחוק מהפונקציה שבה השתמשת.....

בהצלחה
--------------------
ל dorkiaa12
דרך אגב השגיאה הזאת
supplied argument is not a valid MySQL result resource in
לא קשורה למה שאמרת - אבל בכל אופן יש לו את השגיאה שאמרת

נערך לאחרונה ע"י yytg בתאריך 29-01-2006 בשעה 20:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-01-2006, 19:29
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי המחפש שמתחילה ב "ניסיתי להשתמש בקוד הזה בעוד..."

הודעת השגיאה כפי שאתה אמור להבין לבד (לאחר מאמץ מוחי שאורך כ-0.0036 שניות) אומרת שהפונקציה לא קיבלה ערך מתאים.
הפונקציה דורשת ערך מסוג "משאב MySQL" ואתה סיפקת ערך שונה, אולי מספר שלם, אולי מחרוזת או כל דבר שונה, אך לא מה שהפונקציה ציפתה לקבל, ולכן קיבלת הודעת שגיאה.

כמובן שכעת יש צורך להבין מדוע המשתנה שהעברת כפרמטר לפונקציה אינו מכיל את המשאב הצפוי (מאמץ של 0.052 שניות נוספות - הפעם המאמץ גדול יותר...) (, אם קצת מאמץ נוסף ובדיקה באתר PHP תגלה שהוא מחזיר ערך בוליאני, וכמובן מה ומדוע הוא מחזיר ערך זה).

בכל אופן, בשורה התחתונה הבעיה נעוצה בזה שהשאילתה לא נכונה, כיון שאתה מנסה להשוות מחרוזת לשדה, ומחרוזת צריך לתחום במרכאות, לדוגמא:
קוד:
'nig'
ישן 30-01-2006, 20:44
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
ולי דווקא נראה שאתה זה שלא הבנת
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי tnadav1 שמתחילה ב "נראה שלא שמתה לב לשינוי..."

אנחנו שמחים לעזור בפורום, אך לא להגיש למשתמש פתרונות מוכנים, אלא שאדון "המחפש" ככל הנראה לא ממש מתאמץ לזרום עם זה, אלא רוצה את הקוד התקין, ובהתאם לכן הוא כמובן יחזור בעוד שעה אם בעיה זהה, פשוט כי הוא הסתדר לפני כן בלי לנסות להבין מה הבעיה, ולכן בכל פעם הוא ימשיך לכתוב קוד שגוי, תשים לב שאפילו לא הסברת לא מה הבעיה, רק נתת לו קוד ואמרת לו לנסות אם זה עובד, למה נראה לך שזה יעזור לו להבין את הבעיה ?
אנחנו רוצים שאנשים יבינו את בעייתם, לכן בד"כ לא כותבים את הפתרון אלא מסבירים מה הבעיה.

כאן ספציפית השתדלתי לא לתת דוגמא לקוד התקין כיון ששמתי לב שהאדון כבר קיבל מספר הערות על זה שהוא משקיע קרוב לדקה כדי לכתוב הודעה (כפול 5-8 הודעות באותו אשכול כי הרי גם אחרי ההסבר הוא עדיין לא קיבל את הפתרון), אך לא 22 שניות כדי להבין את הבעיה, את הפתרון.

"המחפש", אין לי נגדך כלום, אני שמח לעזור, ואשתדל כך גם בהמשך, אך לטובתך, תשתדל להתאמץ יותר בעצמך, תוכל גם לחפש פתרון לבעיות שכבר נידונו בפורום מאז היווסדו, ואולי שאלתל נשאלה אך לפני מס' דקות... [גם זה קורה].

פרש כמובן לא משלמים לאי מי מהגולשים על עזרתם בפורום, ולכן אחד הדברים שגורמים לנו להגיב הוא כשאנחנו רואים שמישהו באמת רוצה לדעת וללמוד. אך כשאנחנו רואים שגולש מחפש רק לקבל תשובה לבעיה ללא הבנת הבעיה והפתרון, כשהגולש לא מעונין ללמוד, אין לנו מוטיבציה לעזור.
קח זאת בבקשה לתשומת לבך. נשמח לעזור לכל אחד, אך תשקיע בבקשה גם מאמץ מצדך, ונסה ללמוד את מה שאתה עושה, (לדוגמא, הנסיון שאמרתי לך לעשות עם הקוד היה יכול ללמד אותך יותר מכל כיצד פועל שרשור שאילתות, וכך ההבנה תעזור לך גם במחרוזת שתכתוב בעוד מס' דקות).

בהצלחה לכולם
ישראל

נערך לאחרונה ע"י ישראל K בתאריך 30-01-2006 בשעה 20:47.
ישן 30-01-2006, 21:38
  המחפש המחפש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "ולי דווקא נראה שאתה זה שלא הבנת"

קראתי את כל מה שכתבת...
דבר ראשון אני רוצה להגיד לך תודה רבה על ההשקעה בכתיבה ההודעה ולקחתי את כל מה שאמרת לצומת הלב.
אך אני לא לגמרי מסכים איתך, כאשר אתה מקבל תשובה כקוד תקין, אתה קורא אותו וכן אתה לומד להבא מה הייתה הבעיה ונמנע ממנה, לדוגמא בפתרון שהציג tnadav1 ראיתי כי היה חסר גרש לפני המשתנה, לכן למדתי כי גם המשתנה מכיל מחרוזת ולכן גם אותו צריך לעטוף בגרש. בכל מקרה, אני לא מחפש תשובות על מגש של כסף אלא מעוניין בהסבר על הבעיה וכך דרכי פיתרון לבעיה. זה שאומרים לי מה השגיאה אומרת בעיברית לא ממש עוזר כי זה גם אני יודע.

בהמשך לבעיה,
גם לאחר שהוספתי גרש לפני שם המשתנה הקוד לא הבין ונתן שגיאה.

הקוד החדש:
קוד PHP:
 $qdownbox mysql_query("SELECT `name` FROM `cms_downbox` WHERE to='".$page["name"]."' ORDER BY `id` ASC");
   while(
$downbox mysql_fetch_assoc($qdownbox)) {

printf("<option>%s</option>",$downbox["name"]);} 

השגיאה המתקבלת:
mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in...

שוב,
אני לא רוצה את הקוד המתוקן, אני רוצה הסבר על הבעיה, ממה היא נובעת וכיצד ניתן לסדר אותה (לא על הקוד הזה, קוד אחר לדוגמא).

תודה מראש
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:09

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר