לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2006, 18:49
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dipo שמתחילה ב "מעוניין לעשות פירסינג כמה שאולות"

שלום אני מעוניין לעשות פירסינג בגבה..
יש לי כמה שאלות על הנושא :
1. איך עושים זאת ? מחט, במכון.. פשוט כמו כל עגיל אחר בגוף.
2. האם זה נחשב "כאב" ביחס לאחרים ? עשיתי רק באוזן חחחח ... באף ובלשון זה כואב בערך יומיים (כואב בקטנה) בשאר המקומות זה רק ה"טיק" שבוא עןשים את העגיל, כמו בכל עגיל אחר בכל מקום בגוף.
3. האם החנות טלפו בנתניה טובה מספיק ? לא מכירה, אבל חשוב שתלך למקום עם מוניטין טוב ונקי.

בנוסף, חשוב להקפיד בטיפול, לחטא בהתחלה ולא להוציא לעיתים דחופות (כדאי לך להשאר עם הרפואי ולא להחליף לכל מיני דברים כי בכל הוצאה של העגיל החור קטן קצת).

בהצלחה!

חזרה לפורום
ישן 02-01-2007, 18:17
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
הייי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dipo שמתחילה ב "מעוניין לעשות פירסינג כמה שאולות"

גם אני מנתניה ועשיתי לפני איזה שנתיים עגיל בשפה בטלפו עשו לי ממש טוב כי עשו לי את החור באמצע אז יכולתי לשים גם חישוק וגם מוט לפי המצברוח.. אממ לי לא כאב הניקוב עצמו ולא האמנתי כשהיא הכניסה לי מחט כאילו סירבתי להאמין שהיא תעשה לי את זה ואז זה לא כאב. אבל אח"כ כאב לי מלאאא כי התנשקתי עם החבר.. אז נורא כאב..
אם אתה עושה בטלפו תגיד להם הכל איך אתה ומה כי לא תמיד עושים ממש טוב אני מכירה בנות שעשו להן עגיל בטבור אבל לקחו קצת עור מידי והוא נתלש להן.. ויש בנות שכל סבבה אצלן פשוט תבקש איך אתה רוצה ואיפה המיקום המדוייק..

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר