לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2006, 22:34
  Scylla Scylla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי !NoShit שמתחילה ב "שאלה בקשר לריצה..."

3 ק"מ ב20 דקות זה קצב זוועתי אפילו, באמת!

בוא אני אגיד לך ככה מנתונים בדוקים, בקורס קצינים "נחשון" של תומכי לחימה (לא קרבי!) אחרי לילה של ניווטים למרחקים של 15-20 ק"מ, אחרי משהו כמו 7 שעות של מבחנים עיוניים יש מבחן כושר, ריצת 3000 עם אפוד והכל, התוצאות מינימום שהיא ממש ממש הגיונית זה 18 דקות.

עכשיו תחשוב שאם תומכי לחימה שהם לא הכי סוסים בעולם סה"כ זה גם מש"קי שלישות ומש"קי לוגיסטיקה ותפקידים כאלה, אם התוצאה הכי גרועה כביכול זה 18 דקות עם אפוד והכל שזה לפחות איזה 10 ק"ג משקל, פלוס תוסיף לילה לבן מטורף לגמרי, תקבל שזה לא הגיוני שאנשים סוסים עושים 3 ק"מ בלי שום משקלים עליהם ב20 דקות!

אני באמת בכושר זוועתי ואני יורד מזה בלי בעיות!

תחשוב ש20 דק' ל3 ק"מ, זה קצב של מעל 12 דק' לריצת 2000 שזה רחוק מאוד מציון עובר בבר אור!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-01-2006, 23:07
  Funky Lex Funky Lex אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.05
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי HU99 שמתחילה ב "צודק זה בסביבות ה7(!) דקות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HU99
צודק זה בסביבות ה7(!) דקות לקילומטר יחיד! 7 דקות זו תוצאה טובה ל2 ק"מ...ועדיין לא מצוינת יש כאלו שיורדים מ7. 7 דקות קילומטר זה לא ריצה אפילו זה הליכה מהירה...

לך אתה תרוץ 4 קילומטר בקצב של 7 דקות לקילומטר...
טוב שלא אמרת 60 מטר לוקח לרוץ 10 שניות אז שישמור על קצב ריצה של 60 מטר ריצה של 4 קילומטר. זה יוצא 14 דקות ל4 קילומטר.. זה נראה לך הגיוני מבחינה פיזית? (אני דיי בטוח שהשייטת לא מגיעים לכאלו מהירויות)
יש לך שלושה מנגנוני אנרגיה בגוף:
1.אנארובי אלקטי -מספיק ל2-3 שניות של מאמץ עצים.
2.אנארובי לקטי- מספיק מ15 שניות עד ל 2 דקות של מאמץ גבוה.
3.ארובי - מאמים של 2 דקות ומעלה.
כשאתה רץ 2000 לכ המנגנונים פועלים במקביל כאשר הדומיננטי פועל לפי העצימות. אם תתחיל בספרינט תוכל לרוצ במהירות מקסימלית כ2-3 שניות (אנארובי אלקטי) לאחר מכן המנגנון הדומיננטי יהייה אנארובי לקטי שתוכל להמשיך לרוץ מהר עד ל2 דקות שאחריהן שרירי הרגליים שלך יהיו מוצפים בחומצת חלב ואין מצב שתמשיך לרוץ בעצימות גבוהה.. ואז אתה עובר לקצב יציב שבוא הקצב ייצור חומצת החלב שווה לקצב הסילוק שלה ואתה יכול להמשיך לרוץ בקצב מסויים (תלוי עד כמה אתה מאומן) את שאר הריצה.

תבין שריצה ארוכה זאת ריצה שונה לגמרי מריצה קצרה ואתה צריך לחלק את הכוחות שלך בצורה מסויימת.
אתה לא יכול לרוץ מרטון בקצב ספרינט (האלופים רצים בסביבות ה20 קמש שזה יותר מהר ממה שאני ואתה רצים ספרינט) אז אל תשווה פה קילומטר ריצה ל4 קילומטרים.

נערך לאחרונה ע"י Funky Lex בתאריך 30-01-2006 בשעה 23:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:57

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר