לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2006, 08:49
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
שאלה מצוינת.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Vintersorg שמתחילה ב "כושר בקרב"

דבר ראשון, אני מקדים ומזהיר!
אף אחד מחברי הפורום (אולי חוץ מגמלשלשמהדרומי) אינו מוסמך בוינגייט ולא יוכל לבנות לך תוכנית אימונים שלא יהיו בה הסיכונים בפגיעה גופנית בגוף שלך.

אחרי שהזהרתי...

ובכן, כוח זה דבר שחשוב מאוד לעבוד עליו, אבל בקרב- סיבולת לב ריאה זה מה שחשוב. זה מה שגורם לך להתעייף.
הרבה מתבלבלים וחושבים שריצות ארוכות יביאו להם סיבולת טובה יותר בקרב. נכון, זה בהחלט מעלה את הסיבולת, אבל לא של קרב. את הסיבולת בקרב אפשר לפתח על ידי ספרינטים וריצה קלה כאחד, עם דגש על הספרינטים.

בקיצור, מה שאתה צריך לעשות זה אינטרוואלים- יעני שילוב. השילוב בין ריצה לספרינטים.... אתה צריך לרוץ משהו כמו חצי קילומטר (סתם דוגמא! אם אתה יכול רק פחות, אז תרוץ פחות בהתחלה. זכור שאם תדחוף את עצמך יותר מדי, אתה תגרום לעצמך נזק) אז אתה רץ חצי קילומטר רגיל, ואז חצי קילומטר או רבע קילומטר בספרינט, ואז שוב, חצי קילומטר ריצה, ושוב ספרינט....
ככה תעשה... נגיד 5 פעמים הלוך חזור, כל יום, ושבוע הבא תעלה את המרחק במאה מטר, לדוגמא.

כמובן שחימום דרוש לפני, מתיחות חובה אחרי, ואל תשכח לעשות כל יומיים שלושה גם תרגילי כוח... וכמו שאמרת, גם עבודה על שק זה מצוין לסיבולת... נסה לעשות אימון החצי דקה- חצי דקה עבודה מתונה ובקצב טוב, חצי דקה לקרוע את השק. ככה איזה 3 פעמים כל יום.

ד"א, עוד אימון שטוב לעשות לסיבולת בקרב זה קפיצה על חבל... 10 דקות כל יום, זה אימון מעולה (כמובן שבלי קשר לריצות). גם את הקפיצה תתחיל בקטן... משהו כמו 2 דקות ביום, וכל כמה ימים תעלה את הרמה.

אם תעשה את כל אלה, אבל במיתון- כל דבר קצת, יעני, אם תבנה לעצמך תוכנית אימונים המתאימה לך המרכיבה מכ-ל מה שהזכרתי והדגשתי כאן, הסיבולת שלך תעלה לאט ובקצב טוב ומתפשט.
זכור, תתחיל בקטן! אם תעשה ככה לא תגרום לעצמך נזק ותפתח בסיס יציב לכושר מעולה.

ניסיתי לענות כמה שיותר בפרוטרוט... מקווה שעזרתי, ובהצלחה!

חזרה לפורום
ישן 01-02-2006, 09:11
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Vintersorg שמתחילה ב "תודה על המידע! אני אתחיל ממחר..."

לגבי הריצה- כן, ככה אתה אמור לעשות. תתחיל במאה מטר לריצה קלה וחזרה בספרינט או משהו בסביבות המרחק הזה, ותעלה את המרחק כל כמה זמן (שבוע בערך). המרחק חשוב, לא רק הזמן!

לגבי הכוח.... שכיבות סמיכה, שכיבות בטן- שאל את המאמן איך לבצען בשלמות.
כמו כן מתח זה מצוין... יש גם ירידות ספסל, (ידיים ישרות על ספסל, הגוף עולה ויורד מהרצפה... קשה להסביר האמת) סקווטים- (שאל את המאמן כדי שתבצע את התרגיל טוב, אחרת זה פוגע בבירכיים)

ואם יש משקולות, אז ברור שגם (לא רק) משקולות
אם אין, לא נורא.

מקווה שלא שכחתי כלום..
בהצלחה!

חזרה לפורום
ישן 19-02-2006, 12:06
  סתמישהו סתמישהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05
טוב אז ככה בנאדם ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Vintersorg שמתחילה ב "כושר בקרב"

אני מתאמן באיגרוף תאילנדי 3 שנים.
ואם כבר מדובר על קרבות, הגעת לבנאדם הנכון - אני.
בתור ניסיון של קרב זירה (רבע גמר אליפות ישראל), ואינטר-קלאבים בין מועדונים אני יגיד לך איך אני מתאמן בשביל לשפר את הסיבולת לב ריאה שלי ובכלליות את הכושר והמאמץ הגופני שלי בשביל קרבות, ובשביל הסיבולת ..

אז ככה : אני רץ שלוש פעמים בשבוע בים (על החול הקשה), כל 400 מטר של ריצה אני נותן (בכל הכוח) 150 מטר ספרינט. אני מאמין שככה לפחות 4 סטים בהלוך. לקראת הסוף אני נותן עוד שני סטים של ריצה אחורה (הכי חזק שאני יכול) של עוד 130 מטר. נסה את זה, זה עובד ח-ז-ק מאד על שרירי התאומים ברגליים (הדו-ראשי).
אגב, למי שמכיר אני רץ מחוף תל ברוך, עד לקניון ארנה (למי שמכיר את המסלול) על חוף הים.
ובידיוק אותו הדבר בחזור, רק שאני משתדל להוסיף לעצמי עוד סט אחד של ריצה אחורה בכל הכוח, כי באמת שזה כבר מתיש ומעייף.
וכמו שאמרו פה, תתחיל בהדרגה, לאט לאט, כי אחרת תגמר ממש מהר !
כלומר, תבנה את עצמך לאט לאט ובהדרגתיות בלבד, כי אחרת תגרום לעצמך פציעות ונזקים בגוף.
מקווה שהבנת פחות או יותר במה מדובר.
אל תשכח לאחר כל ריצה שכזאת לעשות מתיחות טוב טוב, ולפני הריצה חימום טוב.
בכל זאת מדובר כאן ב-8-10 קילומטרים נחמדים.
קפיצה בחבל, אכן מאד עוזרת + חיזוקים ואימוני כוח (מתח, שכיבות שמיכה, בטן, סקווטים, הליכת צפרדע סמכקומים וכו' וכו') ...

שיהיה הרבה הרבה בהצלחה.
ויום טוב.
(=
=)
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר