לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2006, 11:17
  Benor2005 Benor2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתר מדהים - Wild photography"

אוליי זה יעניין מישהו, שלחתי לו מייל והוא חזר אליי.

THANK YOU,

We appreciate your taking the time to let us know you enjoyed our site.

For the most part I use Canon cameras and lens. For the eagles lens between 300 mm and 600 mm,
F2.8 to F 4.0., for the whales lens the 70-200 mm, 300 mm & 400 mm.

I also use 16-35 mm, 28-75 mm, and 20 mm.

For the big lens I use a tripod head that allows me to follow birds in flight more easily than with a standard or ball head.
It is called a "Wimberly" head.

I use the Canon 10D for underwater scenes ( I'm hoping to replace with a 5D), and then my most often used body is the 1DsMark 2. I've also used the 1Ds and the 1DMark1, but don't own them.
I love the speed of the Mark1 and am anxiously awaiting a "5D" that will shoot 8-10 fps! When that comes out I will buy one ( I had hoped that was the camera that would come out when the 5D did, but alas, guess I'll just have to wait a bit longer).

We're having an exhibit at the state museum this Spring/Summer on whales, and thought I'd send
out an invitation to the visitors of the site to vote on which 16 whale images they like best.

If you have time please look at the "Whales" and "New Work" pull downs in the Portfolios tab (there are some new whale photos in the New Work portfolio as well).

Since the exhibit will essentially be viewed by the public, we value their opinions over all others.

If you use a bookmark to get to the site and the New Work gallery doesn't open, then go back to your w THANK YOU, Sourish,

We appreciate your taking the time to let us know you enjoyed our site.

We're having an exhibit at the state museum this Spring/Summer on whales, and thought I'd send
out an invitation to the visitors of the site to vote on which 16 whale images they like best.

If you have time please look at the "Whales" and "New Work" pull downs in the Portfolios tab (there are some new whale photos in the New Work portfolio as well).

Since the exhibit will essentially be viewed by the public, we value their opinions over all others.

If you use a bookmark to get to the site and the New Work gallery doesn't open, then go back to your web server and type in the web site address, rather than using the bookmark, then the New Work portfolio should load.
Before closing replace this as your bookmark and you shouldn't need to do that again.
This happened to us and we don't know why, but that is how we "fixed it" on our end!

Best wishes and regards-

John Hyde
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-02-2006, 11:39
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "בבקשה בבקשה תתרגמו!! מתן,..."

חיכיתי למשה, אבל יש לי קצת זמן פנוי בעבודה ואף אחד לא תרגם, אז הנה אני, מסיר חלודה ומשפשף קצת ת'אנגלית:

תודה רבה,
אנחנו מודים לך על שהקדשת מזמנך, וידעת אותנו שנהנית מהאתר שלנו.

ברוב המקרים אני משתמש במצלמות ועדשות של קנון. בתמונות העיטים - עדשות 300מ"מ עד 600 מ"מ, צמצמים 2.8 עד 4.0.
בלוויתנים, עדשות 70-200מ"מ, 300מ"מ ו-400מ"מ.

אני גם משתמש ב 16-35מ"מ (הערה אישית: זוית מאוד רחבה, במיוחד על פריים מלא כמו ב 5D שלו), 28-75מ"מ, ו 20מ"מ.

בשביל העדשות הגדולות, אני משתמש בחצובה בעלת ראש אשר מאפשר לי לעקוב אחר ציפורים בצורה קלה יותר, מאשר עם ראשים "רגילים" ו"כדוריים", אשר קרוי "ווימברלי".

אני משתמש ב Canon 10D עבור הצילומים התת-מימיים (מקווה להחליף ב 5D) ובד"כ מצלם ב Canon 1Ds Mark2. אני גם משתמש ב 1Ds Mark1 אבל הן לא שלי.
אני אוהב את המהירות של ה"סימן 1", ואני מת למצלמה בסגנון ה 5D שתצלם במהירות של 8-10 פריימים (תמונות) בשניה (הערה אישית: בצילומים כמו ציפורים, קשה מאוד להכין מראש קומפוזיציה, ולכידה של ציפורים אשר עפות במהירות כזו היא עניין של הרבה מאוד מזל. מצלמה אשר מסוגלת לצלם מאוד מהר, עוזרת ללכוד יותר תמונות בצלילה אחת של ציפור, ומגדילה משמעותית את הצ'אנס לתפוס תמונה אחת חדה, ברורה ויפה). כשאחת כזו תצא, אקנה אותה! (קיוויתי שה 5D תהיה כזו, אבל כנראה שאאלץ לחכות עוד קצת [ה 5D איטית יותר, כפי שציין משה]).

יש לנו תצוגה במוזיאון המדיני (תרגום נכון?) באביב/קיץ הזה בנושא לוויתנים, וחשבתי להזמין את החברים מהאתר שלך (להלן: פרש) לבקר ולהצביע, מבין 16 התמונות, לתמונה אשר אותה הם הכי אוהבים.

אם יש לך זמן, אנא בקר בגלריית הלוויתנים והעבודות החדשות (יש תמונות חדשות של לוויתנים בגלריה "תמונות חדשות").

מכיוון שהתערוכה תהיה פתוחה לציבור, אנחנו מעריכים את דיעותיו יותר מאשר כל השאר.

במידה והשתמשת ב "מועדפים" בשביל להכנס לאתר, וגלריית ה "עבודות החדשות" אינה נפתחת (כנראה באג באתר), הזן שוב את כתובת האתר בשדה הכתובת, במקום להתשמש במועדפים, ואז הגלרייה צריכה לעבוד. לפני שאתה סוגר את האתר, החלף את הכתובת במועדפים בכתובת החדשה, וזה לא אמור לקרות שוב. זה קורה לנו, ואנחנו לא יודעים למה, אבל ככה "תיקנו" את זה אצלנו (הערה אישית: ביל גייטס אשם!!).

בברכה,
ג'ון הייד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:17

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר