לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2006, 21:12
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
נפרדתי מחברה שלי, צעד נכון?

אז כמו שאולי ידוע לחלקכם הייתה לי חברה... מחר היה אמור להיות לנו חודש

בכל מקרה הכרתי אותה והתחילה להתפתח בינינו ידידות יפה מאוד, עם הזמן היא רצתה מעבר וגם רמזה לי, באותו הזמן דיי נמאס לי להיות לבד וחשבתי עליה הרבה, היא באמת הייתה מאוד חמודה, נראת טוב ממש (לדעתי) ואמרתי לעצמי שאין מה להפסיד ושאני אנסה כי היא באמת נראתה לי אחלה

ברגע מסויים נהיינו ביחד, עם הזמן לא התפתחו לי שום רגשות אליה (בכלל לא התפתחו לי רגשות לשום בת כבר הרבה הרבה זמן) ואני הרגשתי שאני סתם מושך את הקשר וגם זה נהיה יותר קשר פיזי (נשיקות וכו') מאשר קשר נפשי (מה שאני אוהב יותר ובלי זה אני לא יכול להיות בקשר)

אתמול רציתי לדבר איתה אבל לא יצא ויצא עכשיו ככה שדיברתי איתה יום לפני שאנחנו אמורים להיות חודש... זה יצא ממש מכוער...

נפגשנו והרי רגילים להתנשק ובאתי חיבקתי אותה (לפני זה עוד אתמול אמרתי שאנחנו צריכים לדבר) בלי נשיקה וזה פשוט מוזר... לקחתי לה ת'יד והלכנו לשבת... התחלתי לדבר איתה ''זוכרת שעוד כשהיינו ידידים אני אמרתי לך שלא מתפתחים בי רגשות כלפי בנות אחרי....? אז זה עדיין ככה''
דיברתי איתה ברכות עד כמה שאני יכול והסברתי לה הכל וארתי שהיא חשובה לי ושעדיף שזה קורה עכשיו מאשר שזה יקרה עוד חודש... ושאני מצטער שבכלל משכתי את זה... ועוד הרבה דברים.

עכשיו ממש לא נעים לי, ילדה חמודה, יפה ויש לה אופי חמוד אבל מה לעשות לא רוצה להיות עם מישהי בלי רגשות, זה ממש מגעיל כלפיה וזה יותר גרוע מפרידה.

בכל מקרה מקווה שלא פגעתי בה ממש כי היא באמת חשובה לי, אני מקווה שנמשיך להיות ידידים למרות שעכשיו זה לא ממש ברור.

אחד הדברים הקשים זה שהייתי רגיל להתנשק איתה והכל... ועכשיו אני מסתכל לה בעיניים וזה קש לא לבוא לנשק אותה אבל, אם הייתי מנשק אותה הייתי הורס את כל השיחה שלפני... ובשביל מה? בשביל תענוג של רגע וסבל לתקופה יותר ארוכה מרגע... צריך ממש לשלוט בזה לצערי, קצת קשה ויותר מדי מוזר...
כל פרידה הייתה 5 דקות של חיבוקים ונשיקות ועכשיו איזה חיבוק ואז יאללה ביי... זה מוזר אבל אין מה לעשות.

הסיפור נשמע קצת מסכן כזה מצידי אבל מוסבר למה עשיתי את מה שעשיתי לטובה ולרעה.

זה הכל, סתם רציתי לשפוך, אז תודה לכם על הקריאה.

עמית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-02-2006, 13:16
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
מבינה אותך לגמרי עמיתי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "נפרדתי מחברה שלי, צעד נכון?"

אין דבר יותר מעיק מהרגשה של אחרי פרידה... כשאני והאקסית שלי נפרדנו היא באה עד אליי בשביל לעשות את זה כמו שצריך והקטע המצחיק שאמרתי לה לפני שהיא הספיקה בכלל שאני חושבתשאנחנו צריכות להפרד למרות שא ני בכיינית ובכל זאת בכיתי חחח

תראה, זה מאוד קשה פתאום לחבק ונשיקה על הלחי, אבל מתרגלים בשלב כלשהו, למרות שידידה טובה שלך לא בטוח היא תצליח להיות בסופו של דבר... היא תהיה ידידה שלך כנראה.

אם עשית את הדבר הנכון ? בהחלט. בשביל מה למשוך אם אתה לא רוצה מעבר? ואל תתבעס, יש הרבה מצבים וקשרים בגיל ההתבגרות שלא משמועתיים ובסך הכל אין רגשות אלא רק משיכה. עם הזמן אתה תלמד להתפתח ולהתחבר לצד הרגיש בך יותר וגם להתעמק בקשר שתהיה בו ולגלות לצד השני. אני בטוחה שאדם מקסים כמוך ימצא לו את האישה שלו בקרוב.

בהצלחה בהכל, אל תרגיש רע, זה יעבור. ואל תחשוב שאם אתה לבד אתה צריך מישהי ואל תחשוב שאם אתה מרגיש שאתה יותר מידי זמן לבד אתה חייב למישהו משהו... אם לא מתחשק לך - פשוט אל.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 06-02-2006, 10:50
  פיטי פיטי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.03
קח שיעור לחיים בחינם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "נפרדתי מחברה שלי, צעד נכון?"

אתה עשית תהחלטה הלא נכונה. תחשוב על זה שניה, נראה לך שאחרי חודש תתפתח רגשות אליה (ואין דבר כזה רגשות בסיסיים, או שיש רגש או שאין, כל השאר זה פסיכולוגיה שאתה מפעיל על עצמך, כנראה אתה פגוע ממערכת יחסית שהיית לך והשכל שלך מונע ממך לפתוח רצון להיות עם מישהי אחרת), היית צריך לקחת תזמן שלך ולנסות להתגבר על הסרט שלך ואם אחרי חודשיים שלוש לא הולך אז חותכים.. חוץ מזה למה אתה חושב שבכל מערכת יחסים צריכה להיות אהבה? תקשיב לבנאדם שהיה לו יותר מערכות יחסים רציניות מאצבעות על הידיים, אהבה זה תרוץ להפגע, אהבה זה אחד הגורמים המרכזיים למערכות יחסים שנהרסות ואהבה זה כאב ראש הכי גדול שקיים בעולם, מערכת יחסים ללא אהבה היא מערכת יחסים מושלמת, והכי טוב? מערכת יחסים של אינטרסים, במיוחד בגיל שלך.
ישן 11-02-2006, 17:14
  פיטי פיטי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.03
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "לא מסכימה עם זה"

התאהבתי פעם אחת בחיים שלי ועדיין לא עבר לי, התאהבות אחת בחיים הספיקה לי להבין כמה שאני לא צריך את זה.

כל מה שכתבתי זאת דעתי האישית מניסיוני ואני יודע כמה דפוק זה נשמע והכל אבל ככה אני חושב, אהבה זה באמת סה"כ תרוץ ללהפגע (שוב פעם לפי דעתי) ואחרי שגם חוויתי מערכת יחסים מאינטרסים הגעתי למסקנה שזה הכי טוב ומתאים (לפחות לי). אני לא אומר שאסור להתאהב כי הכל יגמר ברע תמיד ובלה בלה, לא, אהבה זה רגש חזק נורא אבל ככל שהוא חזק ככה נפגעים יותר והגבול הדק הזה בין אהבה לשנאה נעלם והאהבה הופכת לשנאה.. נכון שבזוגיות צריכה להיות איזושהי כימיה בשביל שהזוג יסתדר אבל מעבר לזה עדיף שלא יהיה כלום (שוב פעם, דעתי האישית). בכל מקרה שכל אחד יעשה מה שבראש שלו אבל זאת דעתי ואני אומר את זה לא בתור סתם מישהו עם לב שבור ששונא את המין הנשי ועצבני על כולם וחושב שאסור לאף אחד להתאהב ובלה בלה, חס וחלילה, אני מעריץ את המין הנשי ואני אשמח עם אנשים יתאהבו ויהיו מאושרים עד הגג בגלל זה אבל הניסיון שיש לי עם אהבה הובילה אותי למצב שזה מה שאני חושב..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:08

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר