לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-02-2006, 10:50
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
כללי רבותיי , אם נדמה לכם ורק נדמה לכם שמה שרואים חי עכשיו בתקשורת

אלו פלסטינים נגד ישראלים .. אז לא .. !
אם נדמה לכם שמסוק הוזנק כדי לפנות נפגעי פיגועים ..אז לא !
אם נדמה לכם שנמצאים עכשיו עשרות רכבי מד"א ועשרות רבות של עובדי מד"א שמגרבצים שם ולא עושים כלום .. אז לא !
אם נדמה שאין עשרות נפגעים שם בניהם פצוע ראש קשה { איש מג"ב } ..אז לא !
אם נדמה שמה שרואים שם זאת מחאה דמוקרטית ..אז לא !
אם נדמה למישהו שם שמה שרואים שם זהו טרור שמופעל על סמלה הלאומי של מדינת ישראל הגאה בו
אז זה .. כן

על המחבלים שם אלו שפוצעים ומשליכים מכול הבא ליד במטרה להרוג ולהקיז את דם חיילנו אלו ששמרו עליהם מכול משמר במשך עשרות שנים בחירוף נפש תוך אובדן של חייהם וחיי חברהם ..
עליהם אותם מחבלים - "יהודים" מכלים את חמתם
משאלת לבי :
מי יתן וכול אבן וכול טיפת דם שתיפול או תנזל מגוף אותו חייל או שוטר תבוא על בתיכם כעשרת מונים

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 01-02-2006 בשעה 10:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-02-2006, 12:15
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

צודק ,
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "תמונות כאלה רואים רק במדינות דיקטטוריות!!!!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שונרא1
אולמרט ביקש דם וזה מה שהוא מקבל.

והוא מקבל .. מעל 100 נפגעים באדיבותם הנכבדה של "היהודים" שם , והיד עוד נטוייה

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שונרא1
אין שום הצדקה לאלימות, לא היה בה שום צורך.

אתה אומר מחד : "אולמרט ביקש דם וזה מה שהוא מקבל" ומצד שני
"אין שום הצדקה לאלימות, לא היה בה שום צורך" .. תרשה לי לא להאמין לך .. וכדאי שאתה תהיה סגור על הדיעות שלך

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שונרא1
יש לגנות אלימות מכל סוג שהיא, .

אף אחד לא מגנה .. כול הערוצים הדתים מדברים בגנות צה"ל ..מהללים ומשבחים את כוחות המאבק המורדים קוראים לנוספים להגיע ..
איפה זה כתוב ?
באיזה פסוק בתנ"ך שלך זה מצויין ..?
18 שנה מהחיים למדתי את הדברים האלו נבחנתי עליהם כמו אדיוט
לא זכור לי .. פרק , פסוק , פסק הלכה .. שאומר שמותר לברברים שם לנהוג כמו שהם נוהגים

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שונרא1
ברם צורת ההתבטאות שלך עוברת כל גבול, גמגוגית, משיקה להסתה, רצופה אי-דיוקים, השמצות ואף שקרים מוחלטים תרגיע ומהר.

להרגיע ?
מפונה מהמקום שוטר מג"ב שנפגע קשה מאוד מבלוק שנשלך על ראשו ..ואני צריך להרגיע ?
צורת ההתבטאות שלי בניגוד לשלך שהיא צבועה ושקרנית היא ברורה
כול פורע חוק \ עבריין \ מחבל באשר יהיה יהודי או ערבי אשר מאיים ומסכן באופן מידי את חיי המופקדים על שלטון החוק בישראל ולא משנה מה צבע מדיו , ולא משנה מה המשימה תוכנה או אופיה
דינו כדין כול מחבל .. לא פחות ולא יותר

ושוב :

מי יתן וכול אבן וכול טיפת דם שתיפול או תנזל מגוף אותו חייל או שוטר תבוא על בתיהם כעשרת מונים

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 01-02-2006 בשעה 12:21.
ישן 02-02-2006, 01:43
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

שוב , נניח רק נניח שהיא לא ..
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ולדעתך אפליה על רקע גזעי , היא דמוקרטית?"

אין שום סיבה .. גם אם צודק הצד האחד טוען למה שטוען שנראה תמונות כאלו לא משנה מה עושים להם .. החוק יתבצע ..!!
חבל שדבר אחד אתה לא מבין ..
הציבור שם מאבד את האהדה שלו ואת הסולדריות שלו .. כול פעם שרואים תמונות כאלו אותם הברברים שעליהם אתה מגן הופכים לאוייבים ..
קח לך 2 דוגמאות ..
בשמחת תורה האחרון
הגיעו עשרות מנערי הגוש לעפולה העיר שאני עובד בה .. המסורת בחג זכורה לי מצויין .. כול השנים המקום היה עמוס חוגגים .. הפעם שהם הגיעו חיכו להם רוב ששיך למפלגות הימין בעיר ופשוט בעטו אותם החוצה
קללות ובלאגן ... השוטרים שם קלטו את התמונה .. ופשוט ביקשו מהם לעזוב את החגיגות .. והם עזבו

בנצרת עלית
הגיעו עשרות לסניף חב"ד במטרה "להחזיר" את עם ישראל בתשובה לפני שאלוהים יעניש את ישראל על פשע ההתנתקות .. {זה לפחות מה שאדיוטים האלו טענו }

מדובר בילדים ונוער עד גיל 18-20 תושבי איו"ש { עמנואל , יקיר , וכ"ו }
שעשו שם מהומת אלוהים ופנו לאזרחים עובדי מדינה ואנשי כוחות הבטחון שחלקם משרתים בתפקידים מסווגים מאוד ..
ועוד באותו ערב .. אוטובוס ישר לקיבינמט שממנו הם הגיעו

ישן 01-02-2006, 20:35
צלמית המשתמש של snoopy22
  snoopy22 snoopy22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.03
כמה נוח להציג רק צד אחד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "רבותיי , אם נדמה לכם ורק נדמה לכם שמה שרואים חי עכשיו בתקשורת"

למטבע יש שני צדדים אתה יודע... ותאמין לי שאני כואב על שניהם.
ואם כבר מגנים צריך פעמיים, גם את הנערים שזרקו אבנים וגם את השוטרים שרוצצו גולגלות.

אתה מביא את המגבניק שפצוע קשה מבלוק, ואני יכול להביא לך את הנער בן ה 15 שנפצע קשה בראשו מאלה של שוטר. לא צריך להיות חכם גדול כדי לדעת מה קורה כששמים יס"מניקים מול נערים משולהבים. במיוחד אם המדיניות היא "שבירת עצמות". כל מי שראה את התמונות ואת האכזריות של
השוטרים מבין את זה.

אם ח"כ אפי איתם, תת אלוף במילואים ובעל עיטור המופת קיבל מכות רצח לפני שהוא הצליח להרגיע את הרוחות זה אומר משהו, אוי לנו שהגענו למצב הזה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 02-02-2006, 01:31
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

אפי איתם תא"ל במילואים בעל עיטור וכ"ו זה נכון , אבל אם מדברים עליו כאיש צבא
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי snoopy22 שמתחילה ב "כמה נוח להציג רק צד אחד"

אז כנראה שאתה לא מכיר אותו כמו שאני מכיר .. שאלת את עצמך למה הקצין הזה לא התקדם הלאה בצה"ל .. אני מציע שתבדוק .. מדובר בפסיכופט לא קטן ..
והוא עמד שם כמה היום בבוקר ..
כנבחר הציבור הדתי והוליך אותם שולל .. ידע שהפינוי יתבצע בדיוק כמו שידע שפינוי גוש קטיף יתבצע ..
כבר מהרגע שהשוטרים רק עלו לכפר הם התחילו לחטוף עוד לפני המגע עם המתבצרים שם ..
שמעתי אותו מדבר בתקשורת והוא שקרן עלוב וממדרגה ראשונה ..
התפקיד הראשון שלו כאיש צבא בכיר וכנבחר ציבור הוא לדאוג שלא יגיעו לרמה .. השוטרים לא הגיעו לשם בשביל לשבור לאנשים עצמות
איש ציבור נציג חוק שמותקף ע"י המון ברברי שעליו הוא מופקד .. חייב להגן על עצמו בפרט שמדובר בסכנת חיים לו ולשאר חבריו .. והייתה שם סכנת חיים .. בלוקים , אבנים , קרשים ואבנים מסוגלים להרוג והם לא נזרקו כמחאה הם נזרקו במטרה לגרום לכמה שיותר נפגעים
והילד בן 15 שנפגע היום היה צריך ללכת לב"יס יחד עם כול העבריינים הקטנים שהיו איתו שם

ישן 03-02-2006, 12:43
צלמית המשתמש של snoopy22
  snoopy22 snoopy22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.03
אני שואל את עצמי אם ראית את התמונות שאני ראיתי...
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אפי איתם תא"ל במילואים בעל עיטור וכ"ו זה נכון , אבל אם מדברים עליו כאיש צבא"

הפרשים של המשטרה נכנסו בכח בצעירים שלא התבצרו על הבית ולא היוו שום סכנה, הם בסה"כ עמדו כחומת מגן... בקשר לאפי איתם, אני חולק עליך, מדובר באיש צבא מהדרגה הראשונה שהיה צריך להתקדם בסולם הדרגות, ולא נתנו לו כיוון שלא הסתיר את דעותיו (הימניות). אני מניח שאתה מתכוון למקרה שבעקבותיו הוא ננזף ע"י ברק בזמנו. לא צריך להיסחף ולקרוא לו פסיכופת...זה ממש בקטנה,
הבן אדם היה מפקד אוגדה....
מה שרציתי להמחיש לך בדוג', היא שהשוטרים נכנסו בכל מה שזז, בלי קשר אם הוא ח"כ, או ילד שלא עשה כלום...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 03-02-2006, 21:32
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

"גבעתי א" - "וגבעתי ב" 2 מושגים שהודבקו לו כמח"ט גבעתי
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי snoopy22 שמתחילה ב "אני שואל את עצמי אם ראית את התמונות שאני ראיתי..."

מתוך דיון בבית דין :

דוגמא לקצין שהיה אמור לחנך "לטוהר הנשק":

"מחוות-הדעת עולה כי החקירה נגד איתם נפתחה בעקבות מימצאים שנקבעו בפסק-דינו של בית-דין צבאי במשפטם של ארבעה קצינים, פקודיו של איתם, ובכללם מפקד גדוד.
הארבעה הועמדו לדין על כי הוציאו מבתיהם תושבי מחנה פליטים באזור חבל עזה שנחשדו בהשתתפות בהפגנות אלימות, הובילו אותם לחורשה סמוכה והכו בהם כעשרים דקות בכל חלקי גופם בכוונה לגרום להם לחבלות חמורות.
מן המכות נפטר אחד המוכים.
הקצינים העידו להגנתם כי פעלו על-פי הוראת מפקדם איתם.
הלה הכחיש זאת בתוקף, הן בחקירה שקדמה להגשת כתב-האישום נגד פקודיו והן בעדות שמסר במשפטם. בא-כוח העותרים, עורך-הדין ארנון, הוסיף – ודבריו לא הוכחשו – כי איתם סירב להיבדק בפוליגרף בעניין זה.
בית-הדין הצבאי המחוזי דחה את עדותו המכחישה של איתם כבלתימהימנה. הוא העדיף על-פניה עדויות שסתרו אותה. וכך, בין השאר, נכתב בהכרעת-הדין:
"למרבה הצער, אין התנהגותו של [איתם – ד' ד'] באותה תקופה עומדת, לכאורה,בקנה אחד עם האיסור, עליו הצהיר בפנינו, לנקוט בכוח ענישתי.
על פי עדויות קציני החטיבה, שפורטו על ידינו לעיל, מורה איתם לנקוט סדרה של מעשי עונשין כנגד התושבים המקומיים, שחלקם אינו עומד בקנה אחד עם הוראותיה של תחיקת הבטחון" (ההדגשה שלי – ד' ד').
בחקירה חזר איתם על גירסתו המכחישה. לבקשתו נגבו הודעות מקצינים שתמכו בגירסתו. ואולם הפצ"ר הגיע לכלל דעה כי קיימות ראיות לכאורה מספיקות לביצוע העבירות על-ידיו. עם זאת, בנסיבות העניין הוא המליץ להסתפק בהליך של נזיפה אדמיניסטרטיבית ובהפסקת קידומו של איתם בצה"ל. וכך כתב הפצ"ר, בין השאר, בחוות-דעתו:
"מכל המקובץ עולה לכאורה, כי בתקופה הנדונה הורה אל"מ איתם את פקודיו להכות מפירי סדר לשם ענישה, היכה בעצמו עצורים, בשני מקרים לפחות, שלא כדין, ולא מנע מפקודיו הכאה בלתי חוקית..."

אם תרצה לעיין בכול הדיון אז הנה הקובץ
https://2006-uploaded.fresh.co.il/2...03/71118710.doc

אז לי באופן אישי זה מספיק .. גם כחייל שזוכר את השם הזה וגם על סמך מה שנאמר כאן
ואם היה איש ציבור הגון כמו שהוא טוען .. היה יכול למנוע את כול המהומה ..
לא הייתה שום סיבה לשוטרים להכות שם שום בן אדם אם הכול היה מתנהל על מי מנוחות
ואם אתה הוא אני רק נקלל שוטר שעוצר אותנו נגמור בחדר מעצר על אחת כמה וכמה אם ננקוט באלימות

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 03-02-2006 בשעה 21:46.
ישן 02-02-2006, 17:45
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
הממממ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "רבותיי , אם נדמה לכם ורק נדמה לכם שמה שרואים חי עכשיו בתקשורת"

מעניין אותי, כל מלעיזי המשטרה למיניהם. רדו רגע לסוף דעתי, ותארו לכם מצב שהשוטרים שביצעו הפינוי, היו שוטרים של ניו יורק או קליפורניה...(אני לא צריך לספר לכם מה זה שוטר אמריקאי) מה אז הייתם אומרים?? מה היו אז תגובותיכם?

ישן 02-02-2006, 19:40
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מוזר, מה שאני ראיתי
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "היינו משנים את דעתינו לגמרי! לגמרי!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
היינו עוברים לתמוך במכי חולים , בפרשים דורסניים ובמפצחי גולגלות . חבל שלא ראית עכשיו את התמונות בערוץ 10 , ממש חבל .

אני משוכנע שגם אם השוטרים היו יורים אש חיה או מטילים פצצות על הבית , היה כאן מי שיצדיק אותם .

בערוץ 2 היה מעגל של מתנחבלים (הם היו מתים להיות מתנחלים האמיתיים ומשחירים את שמם) שבועטים בשוטר (אמנם עם אלה בידו) ובלוקים שנזרקים על שוטרים. ואני אומר לעצמי אלה יהודים? אלה בני אדם?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:55

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר