לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2004, 18:56
צלמית המשתמש של M_0sSaD
  M_0sSaD M_0sSaD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.03
שלח הודעה דרך AIM אל M_0sSaD
אז בוא נבהיר כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יבגני שמתחילה ב "ימ"ס"

ימ"ס הם "יחידת מסתערבים " של משמר הגבול אין שום קשר בין ימ"ס לדובדבן חוץ משהעבודה ששניהם עושים היא להסתערב .
ימ"ס עושים טיררונות של מג"ב רגילה ולאחר מכן יש מיונים למסתערבים אם עברת את המיונים אתה תתחיל את הקורס שאני לא זוכר בדיוק כמה זמן אבל אני יודע שזה קורס קשה מאוד!
לאחר מכן אתה תעבוד כמסתערב(מן הסתם) ותנדב מידע מודיעיני מהשטח זאת אומרת שילמדו אותך אייך להשתלב ביין הערבים בלי להישרף , אתה תיתמע ביניהם ותלקט מידע מהשטח למען פעולה שתתבצע בעתיד או בשביל מידע מודיעיני לגבי פיגועים.
הימ"ס גם מבצעים חיסולים מידי פעם לפעם הם יוצאים לפעליות של חיסול בחוליה של 4-5 אנשים
ביחד עם כחות מג"ב לתיגבור לאחר החיסול , מזהים את המטרה ומחסלים אותה , ולאחר מכן מסתלקים מהמקום.
מקווה שתגיע לימ"ס שיהיה לך בהצלחה אחי !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2004, 08:42
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
עניין שנתון למ"ס חילוקי דעות ועלול להתפתח לוויכוחים מיותרים ..!
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Nimrodus שמתחילה ב "..."

לדעתי דיוני פורום אלו מחולקים לשניים .. החברים הצעירים התיכונסטים עדיין שסקרנים ומתהלבים וזה בסדר גמור גם אני הייתי כזה ..
הבעיותיות לדעתי מתחילה מכך שברבה מאוד מהתגובות כאן מסתמכות משמועות או מדיונים כאלו או אחרים אינטרנט ואמצעי תקשורת אחרים .. וצר לי לומר אך לעיתים גם מפנטזיות ..!
אי אפשר לבוא לטעון דברים עפ"י מה שחברים שנמצאים אומרים .. או לבוא ולומר "דוד שלי אבא שלי או סבתא שלי הייתה שם ולכן אני בטוח בדבריי" ..!
וישנם אותנו החברה המשוחררים כבר מ"ס שנים שמנסים להעמיד דברים בפרופרציה וגם אנחנו החברה שאחרי הכול מסתכלים על הדברים בזווית ראייה שונה ..!
אך לדעתי ואני אומר זאת בריש גלה וסליחה מראש במידה ואני בוטה ..!
אחד שמכנה עצמו .. "מחסל ערבים" .. או "מוסד" ... "נולד להרוג " .. או מדביק לעצמו איזהשהו צללית של סיכת לוחם ..כזו או אחרת בלי שום קשר .. זוהי יהירות לשמה וזה עניין של חינוך .. והאמן לי זה יכה בו ביום שכף רגלו תנחת בסיס הטירונים ...!!!
ישן 14-12-2004, 16:55
  omeris omeris אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
קח דברים בפרופורציה!
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "עניין שנתון למ"ס חילוקי דעות ועלול להתפתח לוויכוחים מיותרים ..!"

נכון, יש אנשים יותר מורעלים ויש כאלה שזה כבר עבר להם, אבל אין בין זה לבין השאלה שנשאלה שום קשר. אז במקום לצווח געוולד אתה מוזמן לבוא ולענות כמו בנאדם. ולגבי הכינויים השונים - לכל אחד יש את השאיפות שלו, ואם הדרך היחידה שלו לחיות אותן זה באופן וירטואלי, מה אכפת לך?

ולשאלה המקורית - ימ"ס היא יחידת מסתערבים של משמר הגבול. כלומר כדי להגיע לימ"ס אתה קודם צריך לדאוג שתתגייס למג"ב (שזה אומר בעצם שתהיה שוטר בצבא - יש למג"בניקים תעודת שוטר ולא חוגר..) ודרך מג"ב אני חושב שעוברים בתחילת הטירונות גיבוש ומבחני התאמה לימ"ס.

לעניין דובדבן - בדובדבן יש גם מסתערבים אבל אין קשר בינם לבין המסתערבים של ימ"ס, כי כפי שכבר נאמר, מג"ב הם שוטרים ודובדבן חיילים (בחי"ר יעודי, שכנראה אוטוטו יהפך גם הוא לחטיבת חי"ר)
ישן 14-12-2004, 19:19
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

כפי ששמת לב אני נוהג להתנגח המון בפורום ... ואומר את דבריי כול עוד השים לב לשחצנות,
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי M_0sSaD שמתחילה ב "ל-u-367"

יהירות ,וחרטטנות !!!
וכול זאת מסיבה ברורה וידועה ...!
זה שהגבת הקללות ובניבול פה מוכיח לי חד משמעית שאתה כן ילד קטן
זה שאתה מסתמך על מה שחברים שמשרתים שם מספרים אומר שאתה ילד קטן
וזה שאתה מקורב למוסד בדרך זו או אחרת ומכנה את עצמך כאיש מוסד אומר שאתה כן ילד קטן ..
זה שאתה מפרסם ידיעות על הימ"ס על סמך סיפורים שמגיעם אליך מחברים שנמצאים שם אומר שאתה ילד קטן ..
אם הזמן תתבגר ותבין מהם משמעות הדברים ..!!!
ואני לא עצבני .. קשה מאוד להוציא אותי משלוותי ...!
ומשהו חשוב מאוד ...
כדי להגדיר עצמך או לעטר עצמך בשמות או להעביר ידעות כאלו ואחרות ..
עליך לשרת ולחוות על בשרך ..ואז תוכל לדבר ולשמש כעזר לאנשים אחרים וגם זאת בחוכמה ובזהירות !!!!
ישן 14-12-2004, 20:21
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

הימ"ס מורכבת אכן ממ"ס לא מועט של אנשי קבע ..
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מר בחור שמתחילה ב "שאלה אלי אליכם בקשר ימ"ס"

{בלי כול קשר לשאלה שעליה הענה בהמשך}
ורובם אכן אנשים נשואים שבוחרים לשמש בתפקיד מסוכן זה 24 ובעיקר בגזרת אזח"ע .. שעות ביממה 365 ימים בשנה ..
את רובם אני מכיר ודי באופן אישי .. עבודה מטורפת וחסרת מעצורים ... !!
ימ"ס עזה ביחד עם יחידת שמשון בשעתו עשו דברים הזויים לחלוטין בזמנו ..!!
בקרוב הסיים עם תפקידי ההדרכה במילואים .. והחזור לעבודה סדירה .. מתגעגע לחברים שם ..!!!
באשר לשאלתך אין שום קשר בין ימ"ס לימ"מ בכול הקשור לתהליך הקבלה ..
עליך יהיה לעבור את הליך הצגת המעומדות כמו כולם לסיים הכשרה כמו כולם ..
מה שכן לאנשים שמגיעים מהימ"ס או מכול יחידת לוט"ר אחרת מסלול ההכשרה בימ"מ יהיה יותר קל .. מכיוון שהדברים הם די דומים השוני בהם הוא רק באורכם ובתוכנם !!
ישן 14-12-2004, 21:34
צלמית המשתמש של M_0sSaD
  M_0sSaD M_0sSaD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.03
שלח הודעה דרך AIM אל M_0sSaD
שוב ל-ו367
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יבגני שמתחילה ב "ימ"ס"

עוד פעם אנחנו דין בזאת ואם אתה חושב שאני ילד קטן אז שיהיה זה לא משנה לי .
העבודה שאני נותן מידע על סמך חברים שנמצאים שם אני לא חושב שאני נותן מידע מוטעה אל תשכח גם המודיעין ההישראלי עובד לפי שמועות לווא דווקא המידע יוצא ישירות מפי המחבלים אל אוזניהם של אנשי השב"כ .
לפי מה שאני מבין ממך אתה זקן מת!!! יעני סנילי אז אין מצב שאתה יודע מה קורה ביחידות האלה קיום אז אל תנסה לעבר אותי ולהוציא אותי טמבל למה אני לא ואני לא אומר דברים שאני לא יודע ואין יותר טוב ממידע שבא מבפנים.
ואני נראה לי שזה כואב לך שיש אנשים צעירים ממך שאולי מבינים בנושא טיפה יותר ממך ולא רק ממה שכתוב באתרים או בכתבות אלא ממקור ראשון
ואתה ממש דפוק אם אתה אומר שאני מנדב מידע ממה שחברים שלי שנמצאים ביחידה זה להיות ילד קטן אז תסלח לי אתה לא בסדר ותפסיק להציק תעשה טובה לעצמך , לי ולכולם תפסיק להגיב תודה שוב פעם מראש
מוסד!!!!!!!!! (וכן יש לי קשר לשם שלי)

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר