לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-03-2006, 10:10
  god69 god69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.03
צודק רק נחשון
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי matan17 שמתחילה ב "צודק, רק נחשון"

לא אומר ששאר הגדודים חרא...אבל אני מעדיף את נחשון על שאר הגדודים,ועובדה שהפלוגה שלנו(אוג'05)
הפלוגה הכי טובה בהכשרה,אם זה בהכשרות(פקלי"ם)היו לנו הכי הרבה מצטיינים,בוחן פלוגה לקחנו מקום ראשון,יום ספורט לקחנו שני(דוכיפת עם עוקץ עקפו אותנו רק בגלל 20 נקודות מורל),בחרו בנו לעשות את בוחן התחצ"ן(תחרות צנחנים וחי"ר) שזה תחרות בין כל חטיבות החי"ר וצנחנים-מכל חטיבה לוקחים פלוגה אחת,בחרו בנו ולפי מה שאני יודע עברנו את גולני וצנחנים ואני כמעט בטוח שעברנו את גבעתי ונח"ל פשוט צריך לחכות לתוצאות הסופיות, אה כן וגם מחלקה 3 שלנו לקחה מחלקה מצטיינת בבא"ח בכל ההכשרה-כנ"ל הפלוגה שלנו
אולי במחזורים אחרים זה אחרת אבל נחשון אוג' 05 לא רואים אף פלוגת חי"ר בצה"ל ממטר

ועוד מילה על הגדוד עצמו,הגזרה היא בין החמות באיוש ויש הרבה אקשן במיוחד כהגדוד תופס לבד את אזור טול כרם והכפרים מסביב ובזמן האחרון נחל הגדוד הצלחות רבות שפרסמו אותו אם זה חיסול ראש החמאס בטול כרם,חיסול ראש החמאס בקלקיליה,המקרה המצער של סגן אורי בינמו ז"ל שלא מזמן שעצר מחבל מתאבד במחסום פתע לפני שחדר לארץ
הגדוד גם מפורסם בזכות הצלפים שלו שנחשבים אולי הטובים בצה"ל

נערך לאחרונה ע"י god69 בתאריך 05-03-2006 בשעה 10:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-02-2006, 17:09
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Maglan שמתחילה ב "סתם ככה, צנחנים (101) תופסים..."

בואנ'ה אתם לא תופסים הא??

כולם עושים בדיוק את אותו הדבר(הכוונה לגדודים)!!.לביא והצנחנים עושים את אותו הדבר,לכל אחד יש חלק מסוים בחברון שהוא שומר ואחראי עליו...
בינתיים החלק של לביא יותר גדול מהחלק של צנחנים רק שתדעו...

תפסיקו עם דוכיפת הכי טוב,שמשון הכי סוסים וחרוב הכי שפיצים כי זה סתם שטויות....
בכל מחזור זה משתנה...תלוי על איזה מחזור אתם נופלים...
תגיעו לאן שתגיעו ותתנו את הכי טוב שלכם!הכל בדיוק אותו הדבר רק איזורים שונים של פעילות..
וזה גם שטות להגיד מי הרג הכי הרבה,יש חודשים שאיזור אחד הוא יותר חם והגדוד שנמצא שם "זוכה" בהרבה מעצרים...זה משתנה מתקופה לתקופה...
וחוץ מזה הרבה יותר קשה להביא מחבל חי מאשר להרוג אותו ככה שזה ממש לא משנה מי הרג יותר...זה פשוט תלוי באיזור הפעילות...
ודרך אגב שמשון נמצאים עכשיו במקום אחר(אחרי הפינוי מעזה)והם תופסים קו כמו כל הגדודים ,אז כל מי שאומר "אני לא רוצה להיות בשמשון כי אין להם קו והם מסתכלים על הגדר כל היום"אז זה ממש לא נכון כי הם עברו משם כבר..

בהצלחה לכל מתגייסי חי"ר יעודי..הגעתם לאחלה מקום!

נ.ב
לבחור שכתב "זה כמו להשוות גדודים של הצנחנים למגלן אז אתה לא מבין בגרוש...כשתתגיס תבין שכולם עושים בדיוק אותו הדבר וזה ממש לא משנה אם יש להם כומתה בצבע אדום או כומתה בצבע חום...

נוב 07.

נערך לאחרונה ע"י gixxer בתאריך 03-02-2006 בשעה 17:11.
ישן 03-02-2006, 19:13
  shaikn shaikn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.09.02
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Maglan שמתחילה ב "סתם ככה, צנחנים (101) תופסים..."

יש את "גדוד העיר" שאלה הצנחנים שנמצאים בתוך חברון. ויש את "הגדוד הדרומי" שנמצא בדרום הר חברון - הקו הקבוע של "לביא".
בתקופת ההינתקות לביא החליפו את גדוד הצנחנים בעיר חברון. הצנחנים עברו לצפון השומרון לטובת הפינוי. לביא היו "גדוד העיר" חודשיים ואז החליף אותם גדוד של נח"ל.
כיום לביא נמצאים בקו הקבוע שלהם בדרום הר חברון. הגזרה שלה גובלת עם גזרת העיר והשכונות הדרומיות של העיר חברון. לפעמים נכנסים צוותים של לביא למעצרים/פעילויות בעיר עצמה.

איזה עבודה יש כבר לעשות בעיר חברון? גדוד העיר זה אחד הקוים הכי מגעילים שיש. רוב העבודה שם זה עמדות סטטיות, החיילים נטחנים שם בעמדות ובקור המקפיא של חברון עושים שם 4/4 או 6/6.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://shimi.net/services/getfree.php?date=26/07/2007]

ישן 03-02-2006, 18:48
  Scylla Scylla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי The-Decoder שמתחילה ב "אז ככה. כמו שאמרתי אני מלוטר..."

אוקיי קודם כל, לביא תופסים קו בדרום הר חברון ולא בחברון עצמה.
אבל זה סתם נשמע מקום קר, אבל אתם לא מכירים את כל הכפרים ואת האיזור שאתם יכולים לשער בכלל אם הוא חם או קר.

אני מדבר בתור אחד שרוצה לצאת מקרבי, ולמרות זאת ולמרות שסימנתי לביא בעדיפות רביעית,
לביא זה אחלה גדוד! מקצועי בטירוף, שום ווסאח, שום זיוני שכל, עבודה נטו.
כולם שמים דגש על דוגמא אישית, אף אחד לא מתלהב מכנפ"צ ושטויות כאלה, יש ים סיפורים לספר לנו על מליון ואחד מבצעים ועל מליון ואחד מעצרים וכו' וכו' וכו'.
כמו שלקחנו את היום ספורט וכמו שהיינו סוסים במסע השבעה יש לנו עוד המון איכויות אחרות שאין בגדודים בחטיבות אחרות.
ולכל אלה שחיים בסרט שגדודי צנחנים יותר טובים... אני לא אהיה ילד קטן ואגיד שאנחנו יותר טובים, למרות שאני בטוח בזה, ואני לא אכנס למה כי זה יגרור ויכוחים מיותרים, אבל מה שבטוח שהם לא עליונים עלינו בשומדבר חוץ מתקציב!

אומנם יש לי גם דברים רעים להגיד, אבל זה על הפלוגה הספציפית שלי ולא על הגדוד עצמו.
אבל לא ניכנס לזה.
ישן 11-02-2006, 12:45
  איתני:) איתני:) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Massacre שמתחילה ב "חי"ר יעודי מרץ 06 להתפקד!"

טוב טוב נעשה לכם קצת סדר בראש צעירים

1.הנעליים ישארו אדומות
2.השאיפה היא שהכומתה תיכנס בחודש מאי..זאת אומרת שכן..אבל לך תידע-צבא
3.מאמין שמנוסרים כמו שנוב' קיבלו..אל תבנו על תבורים..

הסעות ביום ראשון מטדי ומעפולה..מאורגנות..

ולגביי חרוב מחלקה 4..זה רק במחזור הזה של נוב'..יאנו זה משתנה ממחזור למחזור..במרץ זה יכול להיות שמשון מחלקה 4 וכאלה..
ובגדול-רק חרוב!ואולי גם דוכיפת..

זה שלביא לקחו יום ספורט והאלה לקחו ריצת אלפיים או לא יודע מה..זה חרטות..זה שטויות של טירונות ואימון מתקדם..בסוף מה שמשנה זה מה שהולך בקו-ולא חסרים סיפורים על בירת הטרור,שכם,ועל מה שהגדוד שלנו עשה שם..!
וגם מבחינת הטירונות והאימון מתקדם-אחלה משמעת,אחלה סגל,אחלה חבר'ה..אני אישית ממש מרוצה!
ואם אתם רוצים להתעסק בקטנות-אז חרוב אוג' 5 לקחו ת'בוחן פלוגה בתוצאה הכי טובה
ישן 02-03-2006, 18:17
  Y-E Y-E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.04
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי Hainiken שמתחילה ב "מה המצב חבר'ה? אני מתגייס..."

הטירונות תהיה בפלס, וכרגע אין שום בא"ח חדש, לפחות ממה שידוע לי...
לגבי הכומתה - המפקדים שלנו אמרו לנו שהצבעים הם חום-שחור-ירוק... אבל בתמונה שהראו בעיתון אני זוכר שהיה גם צהוב.. בכל אופן זה עדיין מכוער
הפלוגות (לפחות אצלנו בדוכיפת) הן פלחו"ד, מבצעית ומסייעת... תכלס שלושתן עושות בדיוק אותו הדבר וההבדל היחיד ביניהן הוא בגיזרת הפעילות שלהן.
לגבי עוקץ - טירוני נוב05 של עוקץ עושים טירונות עם חרוב (זה לא אומר בהכרח שגם במרץ הטירונות של עוקץ תהיה עם חרוב, זה משתנה ממחזור למחזור) בפלס ולא באדם... אבל לא יודע מה הולך להיות במרץ.
הגזרות הכי חמות בעקרון הן רמאללה (דוכיפת) ושכם (חרוב).

יאללה שיהיה בהצלחה, חטיבה 900 זה באמת אחלה מקום להיות בו
ישן 04-03-2006, 16:01
  ארנסטו ארנסטו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
רק חרוב.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Massacre שמתחילה ב "חי"ר יעודי מרץ 06 להתפקד!"

אביעד זקן איתי במחלקה.

אחלה של פלוגה.
ההוא מלביא אל תהיה מלא רוח.. במסע האחרון מחלקה שלכם יצאה שעה לפנינו והגיע חצי שעה אחרינו..
אתה מדבר שטויות...
פלס מקום סבבה.. בסיס קטן ונחמד... היציאות טובות.. אני מסיים טירונות עוד שבוע וסגרנו רק שלושה שבתות... ויצאנו 4 חמשושים אם אני לא טועה..
והגדוד עושה עבודה, המ"כים מספרים לנו לפעמים מה קורה.. לדוגמא בבאלטה..
בחודשיים האחרונים הורידו איזזה חמישה, מצאו חגוררות נפץ (פלוגת מסלול של מרץ) ומעבדת חבלה..
בתכלס חרוב מקום סבבה.. אני מאמין ששאר הפלוגות גם סבבה חוץ מלביא.. הם פשוט מגעילים...
לביא אולי זה קרבי אבל הם צהובים משהו משהו...

ואל תשכחו, תנו כבוד לצוברי!
ישן 11-03-2006, 13:19
  avihay10 avihay10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.05
למי שעדיין מעורפל לו...

אתם בטח לא מכירים את העובדות ומתלהבים מהשמות "חרוב", "דוכיפת", "שמשון"...
אז נכון, חרוב היו סיירת לפנים...
אז נכון, שמשון היו יחידת מסתערבים הכי מטורפת בצה"ל...
אז נכון, דוכיפת זה שם עם וואסח אחושרמוטה...

אבל תכלס, כולם עושים אותו דבר!
אם זה לביא שעושה עבודה כל יום של מעצרים ומרדפים
או נחשון עם הקו החם בטול כ'רם
או שמשון שעושה מעצרים ומארבים בגיזרה החדשה בבית לחם [לידיעתכם, גדודש 101 של הצנחנים שישב בגיזרה לפני שמשון תפס 5 בקת"ביסטים ו3 מבוקשים ולעומת זאת רק פלחו"ד 92 של שמ שמשון, שזו פלוגה אחת בסה"כ תפסה 35 בקת"ביסטים ו23 מבוקשים בחודשיים כמעט...]

אז אם יש שאלות או משהו תשאלו ואל תתביישו כי אתם צעירים [אפילו עדיין לא צעירים יא בונגים] ויהיה טוב. השוק יעבור ותהיו מורעלים אחרי המסע 3 הראשון ויהיה בסדר... =)
odiavital@bezeqint.net
MSNM
שבוע טוב
ישן 11-03-2006, 17:32
  UdiAv UdiAv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.06
שלח הודעה דרך MSN אל UdiAv
לפזר קצת את הערפל בשבילכם

נספר לכם קצת מה הולך להיות למתגייסי מרץ 06 של חטיבת החי"ר היעודי ללוחמה אורבנית.

אז אתם תעברו את שרשרת החיול ויהיה סבבה אל תהיו בלחץ או משהו כי אתם תהיו כולה שעתיים בצבא... תישנו לילה ראשון באוהלים בבקו"ם ויהיה מצחיק וטיפה מציק אבל יעבור...
למחרת לפני הצהריים ככה תעלו על אוטובוסים לבקעות שם ימיינו אתכם לפלוגות מתגבשות
[טרום טירונות] ואל תיבהלו כי זו כולה חלוקה שרירותית וזה סתם לשבועיים...
תעברו שיחה עם יגאל צוברי, רס"ר בא"ח 900, ואחד האנשים שאם אתם רואים אותו מרחוק פשוט תסתובבו ותתחילו לרוץ, לא משנה לאן =)

תעברו לפלס לפני השקיעה ככה שהבסיס נראה הכי מפחיד [בחבחבח] ןתקבלו קצת שוק שיגידו לכם 30 שניות הייתם למטה עם הציוד מסודר בשלשות... זה כולה פלס, זה יהיה הבית שלכם ל 4 חודשים ותאמינו לי שאתם תגעגעו אליו כי הוא אחלה מקום!

ככה לאט לאט יעברו לכם שבועיים עד שיחלקו אתכם לפלוגות האורגניות ותתחילו להיות מורעלים על
הפלוגות הקבועות שלכם.

מה שהיה לי זה שהייתי בטרום בחרוב, אחר-כך עברתי למחלקה 4 בשמשון [חובשים] והתאהבתי בפלוגת שמשון באמת... סגל לפנים שלא יושן בלילה כדי שהחיילים בפלוגה יהיו הכי שקטים ומרוצים.
הייתי אמור לסיים טירונות 02 ולצאת לקורס חובשים עם כל המחלקה ובסוף נישארתי בבא"ח והמשכתי טירונות עם נוב' 05... הייתי אמור לעבור לחרוב כי כולם שם נפקדים או בכלא אבל כמו שאמרתי, הסגל בשמשון פשוט ענק וסגן מפקד הפלוגה עשה הכל כדי להילחם עליי ולהשאיר אותי בשמשון ובסוף זה הצליח והיום אני בשמשון באימון מתקדם =)

קצת על שמשון למי שרוצה לדעת...

שמשון זה גדוד 92 של חטיבת החי"ר היעודי ללוחמה אורבנית [כן זה השם האמיתי של החטיבה... אני לא מנפיץ את זה] והוא עבר לפני כחודשיים לקו החדש\ישן שלו בגיזרת בית לחם-עציון...
המון עבודה יש שם והוצאת מעצרים, מארבים ומיפויים בכל ערב.
בשמשון יש 3 פלוגות ותיקות [פלחו"ד, מסייעת ומבצעית] ועוד פלוגת מסלול אחת.
כל פלוגה תופסת איזור אחר בגיזרה...

שמשון תכלס זה הגדוד שאף אחד לא מתעסק איתו והוא תמיד בפינה שלו... אפילו בקוים עד עכשיו כולם היו באיו"ש והוא היה בעזה.

בכל מחזור יש לשמשון את האנשים שבאו לחטיבה רק בשביל להיות בשמשון כי אח\דוד\חבר שם והמליצו... באמת שאני ממליץ לכם! כל הגדודים אותו דבר, אבל אם כבר גאוות יחידה אז רק שמשון!
תיראו שבטרום יהיה לחרוב ודוכיפת הכי הרבה ביקוש, אחרי זה לשמשון ונחשון ובסוף לביא...
זה הכל שטויות... כולם עושים אותה עבודה. כולם נראים אותו דבר.
ואם יספרו לכם ששמשון ודוכיפת הכי ערבים ולביא ונחשון הכי צהובים [נחשון באמת צהובים אין מה לעשות] אז אל תיקחו את זה כתורה מסיני כי בכל מחזור זה משתנה...

אז כן, המלצה שלי זה שמשון אבל כל אחד שילך לאן שבזין שלו והעיקר שלא ישכח שהוא מגן על הבית וגם כשקשה והמזרון רטוב, או אתה עייף ומת ללכת לישון אבל רק 10 בבוקר אז אל תשברו ותוכיחו לעצמכם שאתם יכולים לעבור כל מכשול שיציבו בפניכם והכל נגמר מתישהו...
קרבי זה האופציה היחידה ושלא תחשבו לצאת מקרבי כמו הסמרטוטים בחוצ...

שתגיעו לבא"ח תלמדו קצת את הסלנג של החטיבה [צ'יקמוק, כמו נינג'ה, נראה לך בטח, נוווו וכו'...]
למרות שנראה לי שזה גם במקומות אחרים אבל לא בטוח... חח

אגב, נעליים ישארו אדומות, כומתות בצבעי הסוואה כהים ותג חטיבה חדש [או בצורת כפר פלשתיני חומה וסמל החטיבה או חרב עם שני כנפיים ורקע אדום].
נקודות חזרה לבסיס משתי נקודות: איצטדיון טדי ירושלים ותחנה מרכזית עפולה בשעה 10:00 בבוקר שתיהן.

וואלה אם יש שאלות תשאלו אל תתביישו
אני מחר חוזר לבקעות להתחיל את האימון מתקדם בשבוע חוליה ובוחן 05. גם אתם תגיעו לזה מתישהו P:

''ויקרא שמשון אל-יהוה ויאמר אדוני יהוה זכרני נא וחזקני נא אך הפעם הזה האלהים ואנקמה נקם אחת משתי עיני מפלישתים''
[מי שמורעל שמשון שיזכור את הפסוק הזה טוב טוב... הוא יחזיק אתכם ברגעים שצריך.]

שבוע טוב =)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://img76.imageshack.us/img76/8017/19mk.gif]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://img208.imageshack.us/img208/1888/13mf1.jpg]
ישן 17-03-2006, 13:25
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי אבי :) שמתחילה ב "[font=Verdana]ישמע מוזר..."

טוב תשמעו אני הייתי במבצע מתוקים לחיילים של אחריי! במסייעת 90 ויקינגים גדוד נחשון כבוד!.

אני יכול להעיד שאחד אחד מהלוחמים היו שפיצים ויצאתי עם רעל שאתם פשוט לא מאמינים.

כבוד זה קודם כל לשרת כחייל צה"ל בראש ובראשונה!,דבר שני כל הגדודים אותו הדבר למרות שאני הייתי הולך לנחשון (החבר'ה שם הרעילו אותי).

חבר'ה צאו מהסרט של מי יש יותר גדול כי לכולם יש אותו הדבר,נחשון שבטול כרם נחשבים גזרה חמה וגם חרוב גזרה מאוד חמה לפי מה שהבנתי מהמ"פ של נחשון.

כשאני ראיתי את החיילים מתכוננים לעוד מעצר היה לי מאוד קשה לקבל את זה ,ואחרי זה הבנתי עד כמה העבודה שלהם קשה ועכשיו אני מעריך את הלוחמים בהרבה יותר.

בן אדם נותן 3 שנים מסכן את החיים שלו ולפעמים לא חוזר רק בשביל לשמור עליי האזרח הקטן בת"א בשביל שאני אשב בבית וערבי לא ירסס לי את הגופה בבית.

אני יצאתי עם רעל וממש נהנתי איתם אז תפסיקו עם הלמי יש יותר גדול ותפנימו שכולם עושים עבודת קודש מפרכת.

שבת שלום!

ישן 17-03-2006, 16:37
  33771 33771 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.05
חטיבה 900 מחזור מרץ 06 הנה הפרטים

טוב שלום לכל מתגייסי מרץ 06 לחטיבה 900.
אני אספר לכם כמה דברים על החטיבה כדי שאולי תוכלו קצת לישון בשקט ולהירגע, כל מה שאני אומר הוא בדוק וזה דברים שיגאל צוברי (רס"ר בא"ח 900) ומג"ד בא"ח 900 אמרו בשיחות שלהם שהייתי.
טוב לדברים שקצת פחות רלוונטים אבל כ"כ חשובים לכולם אז בקשר לכומתה היא באמת הולכת להיות מנומרת, יש דגם שלה בפלס (בא"ח חטיבה 900) שראיתי והיא ניראת דווקא די סבבה לפי דבריהם היא אמורים לקבל אותה תוך כמה חודשים ומרץ 06 אחרי המסע כומתה שלהם יקבלו כבר את הכומתה החדשה.
בקשר לשם הוא היה אמור להיות "מגן" אבל ברגע האחרון ביטלו את השם הזה, בעיה שנוצרה זה שהייתה כבר סיכת חטיבה עם סמל של מגן באמצע שכנראה בגלל השינוי שם תאלץ להשתנות אבל זה עדיין לא בטוח יכול להיות שהסיכה תישאר בכל זאת אותו הדבר (הסיכה עכשיו היא כנפיים בצדדים ובאמצע סמל של מגן והסיכה אמור להיות בגודל קצת יותר גדול מכנפ"ץ). נכון לעכשיו שם החטיבה הוא "כפיר" שכנראה שזה הולך להיות השם הסופי. ראיתי שגם שאלו בקשר למסע כומתה אז בעיקרון במחזורים האחרונים הוא היה בכל מחזור בין 50 ל60 אבל לפי דברי המג"ד המסע יתארך החל ממחזור מרץ 06 ויהיה כנראה בין 66 ל70 ק"מ.
הטירונות מתקיימת במשך 4 חודשים בבסיס פלס שבבקעת הירדן, ישנים בטירונות באוהלים אבל כל הבסיס ביחס לבסיס הקודם שבו התקיימה הטירונות של החטיבה (מתקן אדם) הוא הרבה יותר טוב והתנאים שם הרבה יותר טובים. בקשר לאיזה נשק מקבלים מתגייסי מרץ 06 זה נשק מנוסר (נשק שהוא יותר קצר מנשק מקוצר) והם גם מקבלים כוונת השלכה שנקראת מפרולייט. גם במחזור מרץ 06 מחלקת עוקץ תעשה את הטירונות עם פלוגת חרוב. מבחינת היציאות בטירונות עכשיו בכל החטיבות בגלל הקיצוצים בצבא וחוסר תקציב להשאיר פלוגות שלמות שבתות אז יוצאים כמעט כל שבוע ובמהלך הטירונות אתם אמורים לסגור רק כ4 שבועות. תחנות אסיפה והורדה בימי ראשון ובימים שחוזרים הביתה הם מירושלים באצטדיון טדי או בעפולה בשעה 10 בבוקר צריך להיות שם.
בקשר לחטיבה בכלליות אני יודע שיש אנשים שלא הכי רוצים להגיע לשם אבל אני מבטיח לכם שברגע שתהיו בחטיבה אפילו חודש אתם תתחילו לתפוס איפה אתם נמצאים ואתם תהיו הכי מאושרים בעולם.
בתור בן אדם שהיה בקורס מ"כים (קורס מפקדים), שמתבצע יחד עם כל חטיבות החי"ר הקיימות (גולני, גבעתי, נחל, צנחנים, גדס"ר הבדואי, גדוד חרב, עוקץ, פלחי"ק ולפחה"ן) ושכל הגדודים מתערבבים ויש בכל מחלקה מכל הגדודים ומכל החטיבות אז מי שיגיע לשם באמת יבין איזה חטיבה באמת הכי טובה.
דבר ראשון חטיבה 900 היא חטיבת החי"ר הכי גדולה בצה"ל באופן משמעותי, אם ברוב החטיבות יש בין 4000 ל4500 אנשים יש בחטיבה 900 כ6000 אנשים.
דבר שאני אתם יכולים לראות שכבר במשך כמה שנים יש הכי הרבה מצטייני קורס מ"כים מחטיבה 900 ועוד ביחס ענק הרבה יותר משאר החטיבות.
מבחינת פעילות אני כל הזמן רואה בחדשות ובעיתונים פעילויות של גדודי חטיבה 900 (חרוב, נחשון, דוכיפת, שמשון ולביא) שבהם שומעים על סיכול פיגועים ועל חיסול מחבלים ועצירת מבוקשים ואני גם שומע הרבה מאוד בחדשות על מבצעים של הסיירות של הצנחנים ושל דובדבן וסיירות נוספות אבל בקשר לפעילויות של גדודים מחטיבות אחרות כבר הרבה הרבה זמן לא שמעתי על משהו.
בכלליות אני אומר לכם כל הגדודים טובים ואפילו שכולם אוהבים לצחוק על לביא גם לביא הוא גדוד טוב וכל הגדודים של החטיבה טובים הרבה יותר משאר הגדודים של חטיבות אחרות וכשתהיו בקורס מ"כים אתם תיראו את זה, בתחילת הקורס כולם צחקו עלינו ובסוף הקורס כולם אמרו "ואללה עכשיו אני באמת רואה שהכי שפיצים זה החי"ר היעודי (הם עדיין לא רגילים לשם אחר...)" . בקשר לגדוד הכי טוב אני אגיד לכם את האמת אני באמת חושב שהכי טוב ובהרבה זה גדוד חרוב אבל אני משוחד כי אני משרת שם...
תראו אני בחרתי איזה גדוד ללכת בכך ששאלתי אנשים שכבר נמצאים בגדודים ומכירים פחות או יותר את כל שאר הגדודים שידרגו לי את חמשת הגדודים מהכי טוב להכי גרוע, כמובן שכולם אמרו קודם כל את הגדוד שלהם כאל הכי טוב (כי אין מה לעשות גאוות יחידה זה משהו שמשרישים בך מתחילת הטירונות) אבל כולם כולל כולם ושאלתי הרבה מאוד אנשים כולם אמרו אחרי הגדוד שלהם במקום השני את גדוד חרוב, אז שוב אני לא אומר ששאר הגדודים לא טובים ובתחלס כל הגדודים עוברים את אותה הכשרה ובאמת יש מקומות שפעם יש בהם הרבה פעילות ויש תקופות בלי פעילות אבל באמת גדוד חרוב יושב בעיר שכם שזאת ידועה כבירת המחבלים ותמיד יש שם המון פעילות ולכן הגדוד מקבל מלא צל"שים כל הזמן.
אז לכל מתגייסי מרץ 06 שיהיה לכם בהצלחה ותאמינו לי שאתם תראו שתוך זמן קצר אתם תהיו הכי מרוצים בעולם ואתם תצחקו על זה שרציתם באמת ללכת לצנחנים או גולני או לא יודע מה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:34

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר