לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2006, 08:34
  judykisos judykisos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BirdiDesign שמתחילה ב "Never benn Kissed ..."

תשמע מה,
אנחנו לא מי יודע מה יכולים לעזור לך, הכל תלוי בך
תראה גם אני הייתי פעם פה ושם ביישן
אבל אין מה לעשות חייבים להתגבר על הביישנות
אני אתן לך עצה שאולי תעיף את הביישנות
לפני שאתה ניגש לבחורה תדמיין לעצמך, שאתה הגבר הכי שווה בעולם, הכי סקסי והכל
אולי זה לא נכון אבל זאת לא הפואנטה אתה פשוט חייב להעלות את הביטחון העצמי
עכשיו תיגש לבחורה ככה ותזרוק: היי... ממצב?
אל תפחד כי לא יקרה כלום
אם היא תראה אותך כאדם ששווה לדבר איתו, אז היא תפתח איתך בשיחה
ופשוט תזרום אם יצא לך משו מהשיחה, אולי מספר הטלפון שלה או משו
אז תפגשו שוב ותמשיך עם זה,
עכשיו ונאמר שאתה לא ממש מצליח עם העצה שלי
תבקש מאחד החברים שלך שהוא לא מתבייש לדבר עם בחורה
שנגיד תצאו לדאבל דייט אתה והוא ושני בנות
ואז הוא יוכל לעזור לך
תוך כדי,
טוב זהו
מקוה שתצליח להיתגבר על ביישנותך
בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2006, 21:27
  SVS1 SVS1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי BirdiDesign שמתחילה ב "תגובה כללית לכולם =]"

אממ ננסה לעזור, אז אם כן, בכיף.
את כל התורה על המין הנשי, לא נסקור. ארוך, וצריך הרבה ניסיון בשביל להבין את הדבר הזה.

אומנם יש כמה כללים מסויימים שצריך למלא כשמתחילים עם כל אישה באשר היא.
1. אלא אם כן אתה לא נראה כמו דוגמן אתה צריך להשקיע.
המראה הטבעי הוא אף פעם לא באמת טבעי, אלא מראה שפשוט מוציא את הצד היותר יפה בך בלי יותר מידי שטויות מסביב.
איך מוציאים יופי טבעי - לדאוג להיות נקי, פשוט, להתלבש בטוב טעם, לא להיראות מושקע מידי אבל להשקיע מאוד. מקווה שיצא מובן הקטע הזה.
מה לעשות, כמו שאתה תרצה להתחיל עם בחורה יפה, בחורה יפה תרצה שבחור יפה יתחיל איתה. לא ממש מסובך.

2. בדרך כלל כשמדברים אל מישהי עדיף גם להריח טוב.
נשים, כמו גברים נגעלות מבן אדם מסריח (מובן לא?), אני לא מדבר על לשים קלווין קליין, פשוט ריח של מקלחת הוא דבר משכר מאוד ואני בטוח שיהיו עוד כמוני שיסכימו שאין דבר יותר נעים מבחורה שהרגע סיימה מקלחת, נקייה, ריחנית ויפה מאין כמוה.
פשוט שיהיה ריח טוב, נשים שמות דגש רב על זה.

3. גישה - שמע, אתה מגיע אל בחורה.
תחשוב שבחורה הייתה מתחילה איתך (אומנם אנחנו גברים, לא משנה איך היא באה כל עוד היא שווה ניקח אותה - להבדיל מנשים שמחפשות גם משהו קצת מעבר, אפילו אם זה סטוץ), איך הייתה רוצה שתבוא?
עם ביטחון עצמי, הרבה, אבל לא מופרז.
אתה צריך להראות לגברת, תהיה אשר תהיה, מה אתה שווה. שאתה שווה אותה ולא נופל מרמתה.
הבעיה היא התנשאות. אף בנאדם לא אוהב שמתנשאים מעליו, בטח ובטח שלא אישה!! אסור לתת לה להרגיש כאילו פחות ממך אלא שהיא שווה לך, ויש דברים שכל אחד יכול ללמוד מהאחר.

4. דיבור - ובכן זה שנוי במחלוקת.
יש נשים שאוהבות ביישנים, יש נשים שאוהבות דיבור של ערסים.
ביישנות זה חמוד, זה מתוק וזה בתולי. כל אישה אוהבת את הרעיון שהדבר הזה הוא דף נקי ששירטטו עליו רק מעט. אבל עדיין, ששירטו והוא לא ריק לגמרי.
דיבור של ערסים נותן להם תחושת ביטחון תחושה של כוח - כן, אידיוטי, אבל מובן.
פשוט תהיה עצמך, אם אתה רוצה ויכול תעשה חזרה מול מראה בגודל שלך תדבר כאילו אתה מדבר אליה, וככה תראה איך היא רואה אותך, מה צריך לשנות וכו'.
המשפט הראשון שיוצא מהפה לא צריך להיות שנון (למרות שאם אפשר אז למה לא) אבל בטח שלא צריך להיות משפט פתיחה אידיוטי לחלוטין כמו (אבא שלך גנן ובלה בלה בלה).
זה פשוט יכול להיות - פשוט.
שלום, מה שלומך?
-היי, בסדר.
אני יכול לשבת?
-בטח
מסיבה/פאב (וכו') נחמד/ה, פעם ראשונה שלי פה... נהנית כאן בינתיים?
-כן ברור, יש כאן.... וכ'ו וכו'

5 המשכיות השיחה - לא בעיה לזרום, אם מוציאים קליק או נושא לשיחה (וכאלו יש בשפע). הכי חשוב הוא פשוט לא לתת לשיחה להיתקע (חוץ ממבטים שותקים אחד לשני, יו נואו העיניים אומרות הכול וכל זה).
רק כמובן, טאקט, צריך לשים לב למה שיוצא מהפה. אתה לא הייתה רוצה להיות עם בחורה שאמרה שהיה לה פעם סטוץ עם 5 בדואים ביחד נכון?

* תנסה לשבת במסעדה וסתם לדבר על המלצרית, מה שיכול להיות רעיון טוב, סביר להניח שהיא תדבר איתה כי היא תרצה טיפ, אבל לראות איך הולכת אינטרקציה בין שני אנשים זה רעיון מצויין בשביל דוגמה. סתם הבאה שאתה יושב במסעדה דבר קצת עם המלצרית, אל תפחד להתייבש היא תהיה בכל מקרה נחמדה.

- דרך להתחיל עם מישהי ולהתגבר על הביישנות?
פשוט לגשת.
לא לחשוב על כלום.
לא על "מה אני הולך להגיד?", "איך היא תגיב?" וכו', אלא פשוט להגיע עד אליה כשהיא מסתכלת עליך או אם היא עם הגב אליך ולהגיד "סליחה?" והמילים כבר יצאו לבד רק בגלל הלחץ.
אם יוצא לך משהו כמו איזה תחתון יפה קנית, זה לא נורא. תחייך, תגיד "מצטער לא יודע מה נכנס בי" ותלך.

זה לא סוף העולם כמו שנאמר, לא מתאים אז חותכים ואולי ביום אחר.
לא צריך להיתקע על אותה גברת, תחשוב על זה שאם כל הזמן הזה לא הייתה לך אף אחת, והיום ברחה לך הזדמנות, זה כמו יום שלא עשית כלום, אבל בעצם רק הרווחת בו - ניסיון זה הכול.
יום אחר, הזדמנות נוספת.
רק תזכור בחורה זה בנאדם, ולא סתם משהו לנצל. תנהג אליה בכבוד ובאהבה ותקבל פי שניים.
תעריך אותה, והיא תעריך אותך.
לא להיות נואש או מסכן, כי זה דוחה נשים (וגברים כאחד).
אתה תסתדר
ישן 05-02-2006, 13:09
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
מממ טוב לפני הכל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BirdiDesign שמתחילה ב "Never benn Kissed ..."

תיקון: *been

עכשיו...אני בפרש כבר המון זמן וזכור לי שהעלתי אשכול שלם על ביישנים, לא יודעת לאן הוא נעלם הוא מהמערכת הקודמת.

אתן לך שיטה פשוטה, אני בטוחה שאתה כן יוצא למסיבות עם חברים...אחלה, בנות לרוב לא שותות משהו חזק מידי... ולרוב צמאות מאוד אחרי ריקודים..

תחפש מישהי בעיניים, תסרוק את המועדון בעיניים, תהיה בטוח בעצמך, גב זקוף, ראש מורם, חיוך קטנטן.. ברגע שראית בחורה שמוצאת חן בעיניך, תקנה בריזר תות לה ולך בירה {רצוי גולדסטאר-יאמי!} תיגש אלייה, ותגיד 'חשבתי אולי תיהיי צמאה...' תגיש לה את הבקבוק ותאמר לה 'נעים מאוד, אני ****.. ' מפה, תמשיך לדבר, מאיפה, עם מי באת... תאמר שהיא יפהפיה, ואפילו תכניס שאתה לרוב לא מתחיל עם בחורות אבל היא שווה את זה.. למרות שהיה לך מעט קשה.

אם היא תזרום - תזמין אותה לריקוד ותזרום עם מה שיהיה הלאה... אם לא תזרום, אז לפחות תדע שניסית. לרוב אחרי דחייה ראשונה כבר פחות חוששים כי - 'הגרוע מכל כבר קרה'.

תנסה, מה יש לך להפסיד? במילא לא תראה ת'בחורה הזו לעולם יותר.

דבר נוסף שאני רוצה לציין שנשים לא אוהבות בנים שלובשים חולצות הוואי, ולרוב גם לא גברים ששמים על עצמם מעיל עור {מאיפה אתם מביאים את הכיעור הזה?!} חולצת צווארון פשוטה, גווני ירוק\כחול... לא מכופתרת עד הסוף כמובן... עם מכנסי ג'ינס ונעליים שחורות יעשו את המראה קצת יותר טוב - למתולתלים אל תשאירו את השיער שלכם פזור ארוך ובלי שום קרם... שיראו את התלתלים אבל לא מעל לצורך, ושיהיה עליהם מעט קרם לעיצוב...

זה מוסיף המון.

בהצלחה, תות

עריכה: אל תשכח - לא לערבב דאורדורנט עם בושם - רק בושם, אם התגלחת אז מעט אפטרשייב. ואם אמרתי משהו דומה למה שכתבו לפני אני מצטערת לא קראתי אף תגובה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 05-02-2006, 14:18
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "מממ טוב לפני הכל..."

ציטוט:

אתן לך שיטה פשוטה, אני בטוחה שאתה כן יוצא למסיבות עם חברים...אחלה, בנות לרוב לא שותות משהו חזק מידי... ולרוב צמאות מאוד אחרי ריקודים..

תחפש מישהי בעיניים, תסרוק את המועדון בעיניים, תהיה בטוח בעצמך, גב זקוף, ראש מורם, חיוך קטנטן.. ברגע שראית בחורה שמוצאת חן בעיניך, תקנה בריזר תות לה ולך בירה {רצוי גולדסטאר-יאמי!} תיגש אלייה, ותגיד 'חשבתי אולי תיהיי צמאה...' תגיש לה את הבקבוק ותאמר לה 'נעים מאוד, אני ****.. ' מפה, תמשיך לדבר, מאיפה, עם מי באת... תאמר שהיא יפהפיה, ואפילו תכניס שאתה לרוב לא מתחיל עם בחורות אבל היא שווה את זה.. למרות שהיה לך מעט קשה.

מה שלא תעשה...את מי שלא תהרוג...איך שלא תראה את זה...בשום פנים ואופן אל תעשה דבר כזה...
אתה מכין את עצמך למפלה גדולה + ניצול גדול של הבת... ומחמאה קטנה בהתחלה זה סבבה..אבל לא צריך להבריז... "למרות שהיה לך מעט קשה"? טוב... בעע זה מראה על חוסר בטחון טוטאלי... אל תעשה את זה קיצר...דוגמא קלאסית למה -לא- לעשות...
אתה יכול לפתוח את השיחה בלי קשר בכלל לקניה של השתיה..למה לבזבז כסף סתם? (אלא אם כן אתה עשיר כקורח...)

ציטוט:

דבר נוסף שאני רוצה לציין שנשים לא אוהבות בנים שלובשים חולצות הוואי, ולרוב גם לא גברים ששמים על עצמם מעיל עור {מאיפה אתם מביאים את הכיעור הזה?!} חולצת צווארון פשוטה, גווני ירוק\כחול... לא מכופתרת עד הסוף כמובן... עם מכנסי ג'ינס ונעליים שחורות יעשו את המראה קצת יותר טוב - למתולתלים אל תשאירו את השיער שלכם פזור ארוך ובלי שום קרם... שיראו את התלתלים אבל לא מעל לצורך, ושיהיה עליהם מעט קרם לעיצוב...

כל אחת והטעם שלה............................................... .....................................

בנות יודעות מה הן רוצות - אבל לא יודעות מה הן צריכות...

תותית, מצטער יקירתי אבל אני ממש לא מסכים איתך בעניין... לא ניסיתי לרדת עלייך בשום צורה..אז אל תביני לא נכון את מה שרשמתי...

ישן 05-02-2006, 16:03
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
טוב אני קיטשית אני מודה, אבל אף פעם לא קיבלתי לא :)
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא"

ובקשר לכל אחת והטעם שלה - תראה לי בחור אחד עם מעיל עור שמישהי מתקרבת אליו.

ואוקיי אולי זה יותר מתאים למסיבת ביצפר ולא לבחור בן 20, אבל נסיון ראשון להיות קצת הססני וכן אפילו קצת ביישן לא יהרוג. שפת גוף זה טוב אבל הדיבור אומר הכל, לא סתם אמרתי לו שיהיה זקוף עם ראש מורם וחיוך קטן.

ובקשר לביגוד, שוב, שפעם אחת בנים יסתכלו על הגברים שאף אחת לא מתקרבת אליהם ואל הגברים שכולן סובבות אותם ויראו מה הם לובשים. זה בדיוק מה שאמרתי. ויש סיבה לכך - זה נותן מעמד, זה נותן יציבות וזה גורם לבחורה, כמעט לכל בחורה, להעריך את האדם הזה.

פרייבט אני לא כועסת, פשוט לא ממש מסכימה עוד דרך נחמדה להכיר בחורה זה לעזור לה לקנות משהו בבר. תמיד במועדונים יש התנפלות על הבר, ולעזור לה לקנות, גם אם לא אתה משלם... זו התחלה מושלמת.

אם הייתם יודעים כמה נשים הכרתי ככה.... רק חבל ש9 חודש הייתי תפוסה וכל בחורה שהכרתי פשוט נפנפתי... בלאט. אוח, איזה פספוס. *מתארגנת ורצה למועדון*

אבל שוב
אני קיטשית
ואף אחד לא חייב להסכים לדבריי

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:40

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר