לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2006, 11:22
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי eldad 18 שמתחילה ב "[QUOTE]ואם מישהו פה מתכנן על..."

הטירונות זה ההתחלה של הקריעה. הטירונות זה נופש....

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2006, 10:46
  sunriseran sunriseran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
גבעתי כבר לא חלום! זה מציאות....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yogev 8 שמתחילה ב "כל מתגייסי גבעתי ב 20 למרץ 06 להתפקד!"

וואלה אחים שלי גם אני מתגייס לגבעתי ב 20 למרץ...
וזה מה שבאמת רציתי... לישון באוהלים בטירונות ובאימון מתקדם לפי מה שהבנתי זה באמת שטויות והזמן יעבור לנו יותר מהר.... אל תדאגו מילה שלי אנחנו נעשה שכונה אחת גדולה מהצבא הזה....
הכי חשוב זה רק להנות ואז הזמן יטוס לנו ואז נוכל סוף סוף לחזור למזרח חחחחחחחח...

"יום יבוא והשמש תזרח ונחזור לעשן באנגים במזרח....." (אני הייתי כבר בגלל זה אני אחזור)
חחח

אהה ודרך אגב אני מירושלים....... וקוראים לי ערן ואני אשמח להכיר את כל מי שמתגייס לגבעתי ב 20
וגם את מי שנמצא עכשיו בגבעתי שיכול לקמבן אותנו את הצעירים הצ'ונגים חחחחחחח

להתראות ב 20 למרץ .....
ישן 18-02-2006, 19:12
  dank99 dank99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yogev 8 שמתחילה ב "כל מתגייסי גבעתי ב 20 למרץ 06 להתפקד!"

אני התגייסתי בנוב 05 (כן אני יודע צעיר ) ואני מפלוגת רותם אז ככה אני אנסה להיות הכי אוביקטיבי(אני מכיר הרבה חילים מכל פלוגה..) ככה שתצליחו לבחור לאיזה פלוגה אתם הכי מתאימים..

צבר(",ערסים עמחא)- זה כל העמחא הדפרים הערסים שמה עושים הכי הרבה רעש ,הכי הרבה שכונה הכי הרבה שירים, אין כל כך הרבה רוסים הרבה בארשבעים יש להם סגל טוב
המפקדים קשוחים וצועקים הרבה ויש סיבה כי מין הסתם יש בעיות משמעת , אם אתה אחד שאוהב שכונה ורעש אתה תרגיש ממש בבית...

רותם(הכוסיות)- רותם באמת לפי העובדות אני יכול להגיד..הכי שפיצים זכינו בראור מקום ראשון וכנראה גם בבוחן מסלול, בפלוגת רותם יש מבחינת האנשים את הכי איכותיים(גם הדרישה להגיע אליה הייתה הכי גבוה מבין כל הפלוגות)
וגם מבחינת הסגל בלי צעקות(לא צריך כי אין הרבה בעיות משמעת ) בלי בלאגן ..רותם עובדים מהר ביחד וברעל והכול משתקף בסוף בתוצאות. יש גם ריכוז גבוה של רוסים אבל אחרי שבוע כבר לא שמים לב ואתה כבר חבר של כולם בלי קשר מאיפה הוא בא ..מבטיח ..עכשיו למה כוסיות זאת פשוט סטיגמה של 12 שנה והיא נמשכת כל מחזור..לא משנה מה ואיזה סוג של אנשים תהיו, תמיד רותם היו כוסיות.

שקד(צהובים)- אהה מה יש לי להגיד עליהם נשארו כמה חיילים אז עשו עוד פלוגה...האנשים שם צהובים וזהו ואפילו שהם זכר לסיירת שקד האגדית הם ממש לא ככה. אני לא מכיר כל הרבה אנשים ...אבל רמת המשמעת שלהם בינונית התוצאות שלהם לא משהו...אין להם איזשהו מאפיין מיוחד חוץ משהם צהובים וגם הסגל שלהם כזה .. ותכלס הפלוגות הבולטות שיש בינהם יריבות זה בין צבר לרותם...

יחס"ר- אלה הן היחידות המובחרות של גבעתי בשתי מילים על כל אחת יש פלס"ר(התמחות סיור ומודיעין), פלנ"ט(העורב-התמחות על טיל העורב), פלח"ן(התמחות בחבלה) ופלחיק(עוברים אימון של סיירת אבל לא סיירת כל הבאסה.. הם אחראים על כל עניין התקשורת והקשר)

גדס"ר-גדוד שמורכב מבדואים ודרוזים שרצו להיות גששים..חח

טיפים מועילים!!!

+ את הטירונות יש שתי דרכים לעבור אותה:

- 1 ) בלהתחבשן (זה אומר לחפש תמיד כמה שפחות לעשות וכמה שיותר לנוח ) ומי שעושה את זה פשוט גורם לחברים שלו לעבוד יותר..והוא מנצנץ עליהם ואני אומר לכם כמה שזה נשמע מצחיק להתחבשן זה לא רק שאתה אפילו מתאמץ יותר מאלה שעובדים.. (בלחפש איך להתחבשן ) בנוסף לזה אתה גם מרגיש רע עם עצמך בלראות שכולם עובדים יותר בגללך.

2)הדרך השנייה שהיא הקלה (מנסיון) היא לעבור אותה ברעל לעשות מה שמבקשים ממך לא להקטין ראש להגיד תאמת בלי פאקים באמינות לעשות את כל המטלות..כמה שזה נשמע קשה ובלתי אפשרי לעבור ככה את כל הטירונות זה אפשרי גם אתה מרגיש יותר טוב עם עצמך ויש לך סיפוק גם הסגל המפקדים מעריכים אותך , הזמן טס שאתה עובד ולא מתעסק באיך להתחבשן וככה בעצם הטירונות תעבור לך בהרבה בהרבה יותר בקלות ועל כל מקרה באיזשהוא שלב תבין שזוהי הדרך לעבור את הצבא הכי טוב והכי בכיף.

+מי שהולך לגיבוש של היחס"ר בשעות הראשונות של הגיבוש תהיו איזה מאתיים אנשים ןיבקשו מכם לרוץ עד הסטיקלייט וחזרה וש הרבה מורעלים שמתלהבים ורצים על ההתחלה ספרינטים מטורפים כדי להיות בולטים ולהראות מנהיגות והם בדרך כלל אלה שפורשים ראשונים כי מין הסתם הם יתעיפו ראשונים. עד שלא תגיעו למצב שמחלקים אותכם לקבוצות של 50 איש תשמרו כוחות ותרוצו רק כמה שצריך.. הגיבוש הוא חוויה(כל חוויה היא סבל בעבר) הוא קשה אחרי כמה שעות תרגישו שלא תצליחו לעשות צעד נוסף אחד אז תדעו שאתם רק בחצי ממה שאתם עוד מסוגלים.. הכול בראש ותעשו אותו ברעל רק ככה הוא יעבור לכם ואין שום קשר למצב הכושר שלך, הכול זה עניין של סיבולת.ועוד משהו אין כמו הסיפוק של אחרי הגיבוש!! (יש לי עוד מלא טיפים אבל את אלו אני שומר כבר לאחי)

+ בבקום תקבלו שקית כחולה מלאה שיפצורים (איזולירבנד פנקסים אטמים לאוזניים גומיות מברשת לנעליים )מלאה דברים טובים שבהתחלה לא תבינו למה צריך אותם,בקיצור שתגיעו לפלוגה ביום הראשון המכים יבקשו ממכם את אותה שקית כחולה בהתחלה לא תבינו למה ותביאו להם אותם ..מה שהם עושים עם כל השקיות אחרי זה שופכים את כולה לקופסא אחת מרוכזת בכל הציוד וכל פעם שתצטרכו משהו (ותאמינו לי שתצטרכו)אתם צריכים לבקש מהם והם יביאו לכם(וזה לא היה אחרי דקה מבטיח לכם) אחרי כמה זמן זה כבר מעצבן ומסורבל לבקש מהם כל דבר קטן אז יש כאלה שקונים את הציוד..או שממשיכים לחפור למפקד..מסקנה שיבקשו ממכם את השקית תגידו ששפכתם כבר את כל התכולה שלה עם דברים אחרים או שאתם לא מוצאים אותה על כל מקרה אל תביאו אותה!!!!!

יש עוד הרבה אבל את אלו תצטרכו ללמוד בעצמכם מקווה שכל מה שרשמתי יעזור לכם..

דן רותם נוב,05
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:15

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר