לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2006, 20:51
  אפס שתיים אפס שתיים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.01
לכבוד טו' בשבט, עוף בפירות

ולפני המתכון, אני רוצה להגיד משהו לבת שלי, שאליה אני שולחת קישורית עם המתכון: אהובתי, זהו העוף שבעלך ליקק את האצבעות (ממש, לא כמטפורה) כשהוא אכל את זה אצלי, מה דעתך לנסות גם על הדור הבא?

לוקחים 6-8 מנות עוף, אני מעדיפה את המשולשים, ירכיים. מורחים בתערובת של מלח, פלפל, אבקת שום ואבקת צ'ילי, לפי רמת החריפות. לטגן במחבת עם כ-6 כפות שמן, משני הצדדים, עד שהעופות קצת שחומים. לשים בתבנית גדולה.

בשמן שנותר לטגן בבחישה 1 כף סוכר חום ולהוסיף 3 בצלים גדולים חתוכים לאורך ל-2 ואחר כך לפרוסות. לטגן על אש בינונית, לבחוש מדי פעם, עד שהבצלים שקופים - זהובים.

בינתיים, לפזר מסביב לעוף ובין החלקים פרוסות מ-3-4 תפוחי עץ, 2 אגסים, 1/4 ק"ג תמרים חצויים, 100 גרם אגוזי מלך, 50 גרם צימוקים.

כשהבצל מטוגן לפזר אותו מעל העוף והפירות.

לשים בצנצנת בעלת מכסה המתברג היטב: 1 כפית קפה נמס, 2 כפות סוכר חום, 2 כפות רוטב סויה, 1 כף שמן, 1כף חומץ בלסמי, 1/3 כוס קטשופ חריף או רגיל, 1 כף שום כתוש ו-3/4 כוס מים רותחים. לנער היטב את הצנצנת ולשפוך את התכולה מעל כל הכבודה בתבנית.

לכסות את התבנית בנייר כסף ולאפות בתנור בינוני - חם שעה. להוריד את נייר הכסף ולאפות עד שמזהיב. להגיש עם אורז לבן ויין טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר