לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2006, 12:51
  אחרי לגבעתי ! אחרי לגבעתי ! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי gil_azulay שמתחילה ב "לגבי המנטליות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gil_azulay
שמע אין לי מושג כי עדיין לא הייתי בגיבוש יחטיות...ולא נראה שזה דבר אפשרי בכלל להכין את עצמך מנטלית...
אתה פשוט צריך לרצות לעבור את זה הכי טוב ולתת הכל וכל השאר זה כבר תלוי באישיות שלך ואת זה אי אפשר לשנות חודש וחצי לפני...

בעקרון הייתי בגיבוש טייס שזה הגיבוש הכי מנטלי בצהל!!!ואף אחד לא יכול להגיד אחרת...וסיימתי אותו...ומאות אחרים פרשו באמצע...אז ככה שבמנטליות שלי אני מאמין...
לגבי הכושר...אני מכין את עצמי כמה שיותר טוב...אני בחדר כושר 4 פעמים בשבוע...רץ 40 דקות ומגוון בסוגי אימון.
וגם מתאמן משקולות...

עצה ....תפחית את כמות האימונים שלך שלא יהיה לך שברי מאמץ שתגיע לצבא ....יותר מ-3 אימונים זה ממש מסוכן וגם 3 זה לא ממש מומלץ

ולגבי הגיבוש יחטיות פשוט תגיע כדי לשרוד ואל תיהיה אנוכי לגבי החבר'ה שיהו איתך שם ...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-02-2006, 19:44
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Poisoned שמתחילה ב "תוצאה טובה-אפשר עוד לרדת כמובן."

לשנת 2002, 4:47 דקות

ולגיל אזולאי,
אני אעשה את זה מהיר כי אני חייב לעוף, אבל רוצה קצת לעזור לך.
בסה"כ אתה יכול להכין את עצמך פיזית לגיבוש ב-3 דרכים:
ספרינטים, ריצות שמפתחות את הריאות והלב לטווח ארוך (ריצות ארוכות), וריצות שבעצם מוגדרות כריצות לפיתוח סיבולת לב ריאה (ריצות 2000) וכדו'.

ככה שבדרך אחת אתה לא יכול להכין עצמך פיזית לגיבוש.
אישית אני ממליץ על שילוב של ה-3, במיוחד כאשר ספרינטים מחזקים את שרירי התאומים וכך נמנעות הרבה בעיות רגליים.

תרד בתוצאה ב-2000, זה פשוט להתאמן יותר, אני מאמין שגם בן אדם שלא בנוי לכושר, ולא פיתח את הריאות במשך הרבה זמן, מסוגל לרדת מ-7 וחצי.
תרוץ ריצות ארוכות לפחות פעם בשבוע,
ותתאמן על ספרינטים בחול הקשה.

בהצלחה.
ישן 07-02-2006, 19:09
  אחרי לגבעתי ! אחרי לגבעתי ! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
פותחים לך את התחת בעיקר !! כדי לראות אם קורצת מהחומר הטוב ...:)
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי lion89 שמתחילה ב "גיבוש"

ויש פה מספיק חוויות מגיבוש יחטיות באשכול למעלה תבדוק שם ...

לגבי כל אלה שמזיינים(וכן אתם מזיינים) לעצמכם את הגוף ב-20 אלף אימונים ביוםבשבוע כשתגיעיו לצבא תשבו על ב' וג' כל היום וחבל להעביר את השרות ככה ...כי הצבא כבר יבנה ממך את כושר שצריך להיות לך ...אם תגיעו לצבא עם 2000 ב-8 אתה כבר תרדו ל-7 עם הזמן אל תדאגו ! יש לי חבר פלח''ן צנחנים שחצי פלוגה יושבת על שברי מאמץ בגלל שהם התאמנו יותר מדי לפני הצבא ...כמובן להגיע פדלאה זה גם לא דוגמא ...תגיעו עם כושר וביחטיות תפגינו מנהיגות וכושר סביר ועזרה לזולת ותוכלו להגיע לפס''ר , פלח''ן או לפנ''ט ....

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:01

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר