לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2006, 10:17
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
א. כדאי שתלמד לקרוא ולא תכניס לי מילים לפה.
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אל תשחק בנדמה לי .. וכדאי שתביט על עצמך לפני שאתה מותח על אחרים"

לא כתבתי בשום מקום שאתה ערס עצבני. אני לא מכיר אותך ולא רוצה להכיר אותך.
כתבתי שמה שכתבת זה ערס (כמו רעל כאילו דדדאאאההה) והתלהמויות

ב. אני אכן לפעמים כותב כאן בהשפעת אלכוהול. כשחוזרים מבילוי ומחכים לדוד שיתחמם למקלחת אין תעסוקה יותר טובה מלכתוב תגובה או שתיים בפורום.

ג. אתה המבין הגדול בסמים ותרופות. אני לא נוגע, לא נגעתי ולא אגע בסמים.

ד. מבחן התוצאה לא מאיר לך פנים בנתיים.

בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2006, 10:25
  משתמש זכר Spaceboy Spaceboy אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 26.10.01
הסר חשש מליבך...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אתה כנראה בטעות סבור שאני עובד אצלך ..וזה יפה"

אני בודק מדי יום את תוכן האשכולות... ולא אתה לא עובד בשבילי, בדיוק כמו שאף אחד פה לא עובד בשבילך... הפורום הזה מקודם ומטופח ע"י מנהליו לא בשביל גולש ספציפי אלא בשביל קהילה שלמה... ואם המנהלים מחליטים משהו שלדעתם הוא לטובת הקהילה זה בסמכותם המלאה גם אם זה לא עולה בקנה אחד עם דעתך.

בקשר לרמת האשכולות וההענות להם, אם אני אשב בפינת רחוב ואנגן בכינור אני אקבל פחות "הענות" מאשר אם אני אזרוק אבנים על עוברים ושבים... איפה "הרמה" יותר גבוהה?

בקשר לדרישתך המגוחחת להתנצלות - יחס גורר יחס, מוכר לך מאיפה שהוא?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.varon.co.il/signature.asp?type=.jpg]
"The reasonable man adapts himself to the world,
The unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself,
Therefore all progress depends on the unreasonable man" --- George Bernard Shaw

ישן 06-02-2006, 11:57
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
בסס את הדברים ..מי זרק על מי אבנים .. טבעי שאנשים שלא מסכימים
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Spaceboy שמתחילה ב "הסר חשש מליבך..."

ביחוד בנושאים שאין בהם תמימות דעים
הפורום לא נמצא כאן בשבילי .. כמו שכול אותם אשכולות לא היו בשבילי .. למקרה שהינך עיוור או בעל ראייה לקוייה או חלילה לא יודע לקרוא רבים השתתפו בהם ודיברו גם הם על דברים שלדעתם צריכים לדבר שעלו על סדר היום כולל אלו שקוראים כרגע להחרמתם
ועוד דבר ,
לא פותח דיונים בשביל המנהלים וזה בטוח ..
ברמה האישית אני מדבר על דברים שמפריעים לי בלי כול קשר למצע פוליטי כזה או אחר ואני יודע זאת כי אני לא שייך לשום זרם פוליטי ולא תומך באף אחד מהם ..
כמו לכול האשכולות שמורה לחברים הזכות אם לקחת בהם חלק אם לאו ..וזה לא דבר שאתה יכול לשנות או לבוא ולהאשים אותי בהם
כי מדבריך האינפטילים בטעות עוד יבינו שאני היחיד שמתעסק בדברים האלו כאן

ישן 06-02-2006, 13:53
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
נגד!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שמוליק שמתחילה ב "תגידו, ממתי פורום 20+ הפך להיות לפוליטיקה- ?"

אם תקזז מפורום 20+ את כל מה שיכול להכנס לפורומים אחרים תקבל אך ורק אשכולות סקס:

תמונה מגניבה שצלמת? תעביר לפורום צילום
תיעוד מאורע משובב נפש של ילדיך? תעביר בבקשה לפורום הורות.
מתכון לעוגה? פורום גורמה.
משחק מטופש בפלאש עם פינגווינים? פורום משחקי מחשב וקונסולות.
את ג'יפה ממזמן היו צריכים לכלוא בפורום בעלי חיים.
היו קטעים במילואים? פורום צו"ב.
סתם קטעים בשירותים? פורום מה שבראש.
קטע רגשני או מצגת מתקתקה? פורום מה שבלב.

וכו'.

כל עוד לא מגזימים בכל אחד מהנושאים הללו ומפציצים את הפורום במליון ואחת אשכולות מסוג מסויים (למעט סקס, סקס זה הייחוד של הפורום ) אני לא חושב שיש מקום להגביל נושא מסויים בפורום בגלל שיש גם פורום אחר שניתן לכתוב בו באותו נושא.
ישן 06-02-2006, 15:37
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
לדעתי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שמוליק שמתחילה ב "תגידו, ממתי פורום 20+ הפך להיות לפוליטיקה- ?"

...אין כמובן מקום להגבלה טוטאלית, כמו שאין מקום להגבלה טוטאלית בנושאים אחרים.
having said that, המקום לנושאים כאלו הוא, לדעתי, רק כאשר ישנו נושא אמיתי לדיון אינטיליגנטי, וכאשר ישנה שאלה אמיתית שהתשובה אליה באמת מעניינת את הפותח האשכול, ולא פתיחת אשכול לצורך התלהמות כזו או אחרת בנושא כלשהו, או לצורך קבלת תגובות מתלהמות וירודות רמה...

בקיצור - דעות פוליטיות - לא פה. יש פורום פוליטיקה. נושאים לשיחה מעניינת הרלוונטים לאופי הפורום כ 20+ (המוצגים כנושאים לדיון, ברמה המתאימה ותוך הצגת שאלה בעלת משמעות לדיון) - אפשרי, אבל גם - במינון המתאים.

ישן 07-02-2006, 01:25
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
yea, yea, yea
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "ההתעקשות הפתטית שלך להתנשא, לא תסתיר את העובדה"

אתה יודע הכל, אני לא יודעת כלום, אין לי דעה על כלום רק לך יש דעה על משהו, אתה הכי צודק והכי חכם. מיצינו? מי פה בדיוק מתנשא?

לא אכפת לי בעקבות איזה אשכול נפתח האשכול, ולמען האמת גם לא אכפת לי בעקבות מה נפתח האשכול שבעקבותיו נפתח האשכול. שמוליק שאל שאלה פשוטה. אני עניתי תשובה פשוטה (לפחות היא נראתה לי פשוטה, כנראה שלא לכולם) ואתה החלטת שבא לך לריב איתי. זו תמצית האירועים של הערב. אז כמו שאמרתי, זה היה נחמד, אבל מיצינו. תסלח לי אם אני באמת אשמור את הדעות שלי לשיחות עם אנשים שיש איזשהו ערך לנהל איתם שיחה. ואתה, תמשיך להאמין שלי אין דעה. זה יותר טוב. אולי ככה לא תנסה ותתעקש לנהל איתי שיחות.

בא לך להמשיך? knock your self out. אני אותך מיציתי, ומבחינתי סיימתי את הדיון הזה.

ישן 06-02-2006, 20:39
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
מבלי להביע דעה אני מעתיק את דבר המנהל של מייקל שהיה המנהל הראשון של הפורום הזה

(דברי המנהל המקוריים של פורום 20 פלוס)
חברים...
הרשו לי לפתוח באמרה האהובה עלי " אל תעשה לחברך את מה ששנוא עליך"
חלק מהחברים שאלו ...( ובצדק ) למה פורום חדש..? מה המהות ? מה התכנים ?
אני סבור שכל עוד המילים הנכתבות , הדעות המושמעות , התמונות המועלות..
נטולות גסות לשמה , הסתה בוטה , שידול לעשיית מעשים לא חוקיים .....
כל השאר מותר ...גם אם זו דעת יחיד , גם אם זה חריג , גם אם זה לא בקונסנזוס.
כולנו , גברים ונשים אוהבים לשוחח על פוליטיקה , סקס , כסף ...וכו...
אנחנו אוהבים , שונאים , מקנאים ,מרכלים , מקטרים , חולמים ...
אז הנה ..ניתנת הבמה לכולנו...לעשות את מה שאנחנו אוהבים.
לכן כל מי שמרגיש מספיק בוגר כדי להעלות את כל העולה על רוחו
במסגרת פתוחה ..מתירנית...כייפית....לא פוגעת....יתקבל בברכה.
תהנו ....

אני חושב שכל מילה מיותרת.

ישן 06-02-2006, 21:09
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
אני נגד

למרות שלפעמים אני לא ממש כותב פה אבל אני קורא כל יום או לפחות מדפדף
לפעמים בא לי לצחוק קצת , לפעמים אורי יש לו יציאות טובות , אשת הדשא ומיני עם העמותות למען החיות - מי שאל אז מה עם בני אדם , וגם אוהב פוליטיקה .....
ההבדל בין פורום זה לפורומים אחרים שיש מידה מסויימת של תרבות, לדעתי פורום פוליטיקה ופורום חדשות הפכו לאיזה גן חיות או משהו ולכן אני כתב אפילו לא מסתכל עליהם למרות שזה דיי מעניין אותי כל העניין הזה וגם כמישהו שרוצה להבין דעה שלרוב אנשים לא ממש מבינים או בכלל מכירים אותה .
היו זמנים שכתבתי בפורום פוליטיקה אבל נגמרו , אני לפחות קראתי קצת אתמול בקשר למהומות ובקשר להשוואה עם מהומות אוקטובר בנצרת ובאזורים ערביים ודווקא כן רציתי לכתוב תגובה על איך אני רואה את זה, לצערי מחוסר זמן לא יכולתי , עכשיו נכנסתי הביתה מעבודה ואני רואה שהיו פה WEEEEEEEEEE ... אבל זה כבר לא ממש משנה, ההגבלה של 20+ עוזרת בפיתוח דיון תרבותי בדרך כלל וזה מאוד עוזר ודיי גורם לי לפחות להמשיך ולקרוא פה .

אני נגד ביטול אשכולות פוליטיים כמו כן יש לי הערה בקשר למינון וגבול הטעם הטוב, יש גם להתחשב במה שקורה בסביבה ~ כאילו אם היה איזה משהו חריג שלא קורה כל הזמן ושמאוד פוגע יפגע או בכלל אכפת לנו מהדבר הזה , אז אפשר להבין שיהיו כמה אשכולות בעניין או בעניינים מסוג זה , יש תוקופות שבהן בכלל אין אשכולות פוליטיים אבל לפעמים יש מצב שדווקא מעורר את האנשים לכתוב כאלה אשכולות אז גם אז לא צריכים ממש להתפלא על כמה אשכולות בעמוד הראשי או בכלל שזו תהיה סיבה להתקוממות ,כמו שאורי תמיד אומר "מי שרוצה לדבר ולראות ולכתוב אז שיכנס מי שלא אז אף אחד לא מכריח אותו" זה מה שאני לפחות תמיד קראתי כדעה של אורי !

ובקשר לפיקוח, טוב אני היום כתבתי אשכול עם לינק לאוסף של 100 Greatest Guitar Solos ואני יכול להעיד שSPACEBOY מחק אותו תוך 3 דקות בטענה שהוא מפר את זכויות היוצרים - למרות שעדיין לא ממש הבנתי איך זה הולך אבל בקשר האם יש פיקוח אז כנראה שכן , הלוואי והיה כזה גם בפורומים אחרים .

ישן 07-02-2006, 11:27
צלמית המשתמש של שמוליק
  שמוליק שמוליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.01
Facebook profile
אתה כל כך רחוק.
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "לי נראה שאנחנו בנתיים בעמדת רוב .."

לא אתה ולא החברים שלך ולא אף אחד יצליחו אי פעם לפגוע בי. ובטח שלא דרך האינטרנט.
אתה ממש לא מכיר אותי, ולכן אתה לא יודע שהדבר שהכי מרגיז אותי בעולם זה אנשים טיפשים.

אתה מוזמן לקרוא את ההיסטוריה, לפני שאתה וחבר מרעיך (שאורי מצר על הצטרפותכם) הגעתם לפה, ולראות שויכוחים ודיונים היו פה מאז ומתמיד, וכמעט בכל הנושאים שבעולם. אבל לרמת גועל כזאת אף פעם לא הגענו.

הבעיה שלכם שאתם הופכים כל נסיון לדיון, או אפילו סתם הערה למלחמת עולם. בדר"כ אתה נשאר שם לבד מול הקורבן התורן.

ואת זה אני לא רוצה לראות פה. ומההתרשמות שלי (גם באשכול הזה), אני לא היחיד.

ממש לא רציתי (ואני בדר"כ נמנע מכך לגמרי) אבל גם את השאלה הפשוטה הזאת, הפכתם לויכוח אישי מכוער.

ישן 07-02-2006, 08:37
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
בוקר טוב שמוליק

בוקר חדש ויום חדש עם מחשבות חדשות

יכול להיות שאתה צודק. הפורום הוא לא מה שהייתי רוצה שיהיה. יש כאן מספר גולשים שאני מודה שהייתי שמח שלא היו כאן, אבל יש בעיה אחת - אין לנו מה לעשות נגד זה, או לפחות אני לא יודע מה לעשות נגד זה. בזמן האחרון באמת קשה למצוא אשכול שהוא לא ויכוח פוליטי ויש בו יותר מ-2-3 תגובות. כל השאר פשוט גורם לי בחילה.
הבכיינות והטרור המחשבתי, התלונות הילדותיות ושאר זיוני השכל באמת מעייפים את הגלישה כאן ואת התענוג שבלהעביר כמה דקות של סבבה.
יכול להיות שנכשלתי ויכול להיות שמה שרציתי בכלל לא אפשרי, הקמת פורום שמי שרוצה טוב - יהיה לו טוב, כי זה הקהל האינטרנטי שיש כאן.
כמו שאתה יודע, לא באמת משלמים לי משכורת כדי להיות פה. ביקשו ממני לתרום מזמני.

גם לי לא כיף יותר. גם אני לא אוהב להיות שק החבטות של כל מתוסכל שלא נראה לא איזה פיפס, גם אני לא אוהב שמקללים אותי ומזלזלים בי, וגם אני לא זונה ולא השרמוטה של אף אחד. מילא אם הייתי מקבל משכורת...

מה שבטוח, אני בימים של חושבים, גם בגלל מה שאמרת וגם בגלל דברים אחרים. כי יש אנשים שלמרות חוסר הסכמה כמעט על כל נושא שקיים - כבודם במקומם מונח והיחס הראוי מוחזר כראוי.

עושים הכל בכיף, ומה שלא בכיף - לא עושים.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:27

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר