לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2004, 17:37
  Souler Souler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Souler
בוא אני יסביר לך בפשטות..
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי מר בחור שמתחילה ב "אבל תסביר לי את ההיגיון פה..."

השאלון סוציומטרי שיש ביום סיירות הוא פשוט כדי לדרג (כל אחד אישית) מי הוא חושב שמחברי הקבוצה שלו הכי מגיע להתקבל לאחד מהסיירות המובחרות!
אני הייתי ביום סיירות בקיץ, האחרון, תאמין לי שהייתי עם הקבוצה שלי כולה 3 וחצי שעות וגם זה אני מגזים.. ואתה מספיק להכיר אנשים לפני הדיונות ובדרך אליהן.. אני פה ושם עזרתי, דירבנתי אנשים, עזרתי בעמידה בשלשות ומידי פעם לקחתי זמנים.. אנשים באים ומסתכלים עליך כשאתה לוקח הכל לידיים שלך תאמין לי.
זה כמו שאחרי הספרינטים כולה (שזה המקצה הראשון) באו אליי ארבעה חבר'ה ופשוט דיברו איתי בהפסקה של ה-4 דקות. כשאתה טוב, ועוזר לאחרים מידי פעם ולוקח את האחריות של הקבוצה עליך לפעמים אנשים באים ומעריכים אותך..
ההערכה הזאת מתבטאת בסופו של דבר בשאלון הסוציומטרי.. שאגב הוא יכול לגרום לכאלה שהיו פחות טובים לקבל מה שהם רצו ולכאלה שהיו תותחים אבל שקטים לא לקבל מה שהם רצו כי הם לא התחברו עם אף אחד.

שכחתי להגיד כאן, בשאלון סוציומטרי פשוט נותנים לך לדרג את האנשים האחרים בקבוצה שלך.. ולשאול אותך מי לדעתך הכי מתאים לקבל גיבושים ליחידות המובחרות!
מי שאתה מסמן בין הראשונים, שי סיכוי טוב שהוא יקבל מה שהוא רצה.. אם סימנת אותו בין האחרונים הסיכוי מאוד גבוה שהוא לא יקבל מה שהוא בחר בשאלון העדפות (מטכ"ל\שייטת\חובלים).

נערך לאחרונה ע"י Souler בתאריך 15-12-2004 בשעה 17:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2004, 03:06
  Mr Levi Mr Levi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.04
תראה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי MatKalisT שמתחילה ב "כן אבל תחשוב על זה"

קודם כל בשביל להכשיל מישהו ככה בגלל קנאה צריך שרוב חברי הצוות יעשו ככה וידרגו אותו אחרון, מה שקשה לי להאמין שיקרה אלא אם כן יתאמו את זה ביחד, מה שבכלל קשה לי להאמין שיקרה.
דבר שני, 3-4 מפקדים על כל צוות, אנשים שמן הסתם יודעים להבחין בפוטנציאל ללוחם. הם נותנים את הדירוג שלהם.
אני מניח שהצבא מכיר את הקטע הזה של אנשים שמדרגים אחרון את "המועמד המוביל" בגלל קנאה, אז אם אתה שם אחרון את הבנאדם שמבחינת המפקדים הוא המוביל, אז כנראה שאתה מניאק. ויתייחסו אליך בהתאם.

ודבר שלישי, ברגע שתגיע לשם ותבין מה זה, תראה כמה הערכה יש לחברי הצוות כלפי האנשים שמגיעים ראשונים. הם לא מגיעים ראשונים כי קל להם, הם מגיעים ראשונים כי הם נלחמים כמו מטורפים. ואנשים מעריכים את זה, אין מה לעשות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:04

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר