לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2006, 12:22
  gEvEr gEvEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.02
מצטער, אבל אני לא אהבתי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי inspire שמתחילה ב "עבודת השבוע 02.06.2006 !"

ויש לי גם הסבר לזה, קודם כל.. אני חושב שהעבודה כזו לוקחת בדיוק 10 דק' ובלי יותר מידי מחשבה, והסיבה שמנהל הפורום מציג עבודות של בן אדם מסויים וקורא לה בשם "עבודת השבוע", זו טעות גמורה.

כל מה שאני רואה ש-Prophet4 עשה בעבודה הזו זה נטו לחתוך מכונית ולהשים עליה כמה פילטרים
מעבר לזה עשה הבחור כמה קוים ברקע שם כמה עיגולים ומה קיבלנו ?.. את "עבודת השבוע",

כנראה שאנשים ישנים כאן, אני גולש בפרש מספיק זמן, וידעתי עליות וגם מורדות, אבל
דבר מהסוג הזה עוד לא ראיתי, אני חייב לציין שיש בפורום הזה אנשים שמשקיעים מעצמם ומביאים
דברים ברמה מאוד גבוהה וכל הזמן משתפרים ומציגים דברים שכיף לראות.. באמת..
אבל שוב פעם.. העבודה הזו לא ראויה להיות במקום שמנהל הפורום שם אותה,
זה לא משהו אישי, ראיתי עבודות שלך (Prophet4) והרמה היא בינונית ולא יותר מזה (מצטער שאני מאוד "רשע"),
אני חושב שיש כאן הרבה אנשים שמכינים דברים ברמה מאוד גבוהה אבל לא מקבלים את הערכה הנכונה, וכנראה שמדובר באותה ירידה שבא נמצא הפורום מזה זמן רב, האנשים הבאמת חזקים שהיו, כבר אינם, ומרגישים את זה,
ואני ממליץ לאותו מנהל שפירסם את ההודעה הזו (inspire) לחשוב טוב... אולי אין לך זמן וקיבלת את הניהול כמשהו נוסף וכשיש לך את זה ביד זה יותר קל להסתכל על הדברים, אבל ברגע שאתה נותן לבן אדם תגובה כמו "עבודה טובה! סגנון מפותח וביצוע מרשים, כל הכבוד!, בהצלחה בהמשך, טוב לראות שחזרת לתחום (:" אתה בעצם גורם לאותו בן אדם שהכין את העבודה להבין שהוא ב-"שיא".. כי אחרי הכל.. מנהל נתן דעה כזו..
סימן שהוא יודע מה הוא אומר לא ?,
אז אני מגיב כאן בשביל לומר את האמת בפרצוף, העבודה לא ברמה גבוהה בכלל, יש הרבה מאוד בעיות כמו קוים לא מדוייקים, ואם העבודה הזאת באה להעביר מסר.. היא לא עשתה את זה, אובייקטים סתמיים כמו עיגולים בחלקים רחבים בעבודה לא מעבירים לי מסר, זו עבודה זולה שאין טעם להשים אותה בתור "עבודת השבוע" ולתת לה את הבמה,
ובדיוק כמו ש-Prophet4 אמר.. הוא לא ציפה... כי גם הוא יודע שהעבודה לא ברמה גבוהה,

המטרה של התגובה הזו היא נטו לעלות את הרמה, ולא להוריד אותה כמו שהמנהל שרשם את ההודעה הזו עשה,

בנוגע ל-Prophet4, לא שאני בא להעביר עליך ביקורת או משהו, הכל בגדר של ביקורת בונה לעתיד
כי אם רוצים לפתח את החוש האומנותי שלנו, אנחנו חייבים להיות אמיתיים, ראיתי עבודות הרבה הרבה יותר טובות שלך שלא קיבלו הערכה בצורה דומה או אפילו מתקרבת, וחבל, חבל מאוד, בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה, ושיתחילו לקחת כאן דברים בפרופורציות...
כי המצב של הפורום לא טוב כלל, המשך יום טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-02-2006, 21:39
  _Dark_Angel _Dark_Angel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
אני מסכים איתך לחלוטין.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי gEvEr שמתחילה ב "מצטער, אבל אני לא אהבתי..."

חושב בדיוק כמוך.
לי יש עוד משהו שמפריע וכבר ציינתי זאת באשכול.
הרבה אנשים כתבו לו באשכול תגובות בונות, שיעזרו לו באמת לשפר את העבודה.
כמובן שהוא לא חייב לעשות איתם משהו, אבל זה די מוריד מהחשק לכתוב תגובה שתעזור למישהו.
אולי אני טועה אבל אני חושב שהמטרה של הפורום היא לעזור אחד לשני להתקדם בעזרת תגובות אמיתיות וביקורתיות.
אני לא חושב שאנשים מפרסמים כאן עבודות כדי שיתנו להם המון מחמאות, בשביל זה יש את המשפחה או החברים,
הרי מה הבעיה לכתוב "ענק!! זה מדהים אתה גדול אחי", הרי ממש נחמד לקבל תגובה כזו,
אבל היא תעזור במשהו? לא כמובן.
שוב, אף אחד לא חייב להתייחס לתגובות (לקחתי את Prophet4 כדוגמא)
אבל באמת אם לא מתייחסים לתגובות שאנשים כותבים, בשביל מה להראות את העבודה אני לא מבין.

ובקשר לרמה של הפורום והמעצבים שהיו כאן פעם, גם בזה אני מסכים איתך.
אני זוכר שאז רק הייתי צופה בפורום, ובאמת היו כאן מעצבים מעולים שעזבו.
אבל לעומת מה שהיה כאן לפני חודשיים באמת חל שינוי גדול,
יש יותר מגיבים ויותר אשכולות.
כמובן עדיין יש מה לשפר, אבל לאט לאט.

ישן 13-02-2006, 10:16
צלמית המשתמש של inspire
  inspire inspire אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.04
שלח הודעה דרך MSN אל inspire Facebook profile
גבר הנכבד,

תמיד אשמח לשמוע תגובות והערות בונות, בשביל זה הפורום נועד וטוב שאתה משתף את דעותיך,
ובנוגע לתגובתך (שהיא להזכירך, דעתך האישית בלבד),
אם אתה כמעצב רואה בעבודה כזו "לחתוך מכונית ולהשים עליה כמה פילטרים
מעבר לזה עשה הבחור כמה קוים ברקע שם כמה עיגולים", הבעיה היא עמוק עמוק אצלך ידידי.
שמעת פעם על טיפוגרפיה?, על שילוב צבעים?, על העברת מסר (לא בהכרח מילולי) בעזרת צבעים וכמו שאתה אומר "כמה קוים", אם שמעת על חלק מהביטוים האלה (ומבין אותם) תגובתך הייתה שונה בהרבה.

את דעתך האישית אתה מוזמן לחלוק עם חברי הפורום, אבל לבוא ולהצהיר כי אני עושה טעות בבחירתי, שמור זאת לעצמך. ועצה לי אליך, נסה לנגב את נטיפות ההתנשאות שלך בתגובותיך. (שאישית אני לא רואה בהם כל בסיס)

ישן 13-02-2006, 20:01
  gEvEr gEvEr אינו מחובר  

"טיפוגרפיה" ? אני יודע רק דבר אחד...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי inspire שמתחילה ב "גבר הנכבד,"

א. אני לא יודע מי נתן לך לנהל את הפורום, ותסלח לי על הגסות.. אבל אני בתחום קצת הרבה יותר ממך (בתגובתך רואים שאינך מכיר אותי או בעבודות שביצעתי ברשת).
ב. "טיפוגרפיה" ???, עזוב אותך שטויות... אני נותן דעה מיקצועית לכל דבר, וזה שבחרת בעבודה ואתה תעמוד מאחרי ההחלטה שלך בשביל לא לעשות מעצמך צחוק זה ברור.
ג. "שילוב צבעים" ??? חוץ מ 2 צבעים וגוונים כהים ולא נעימים אני לא ראיתי שום "שילוב צבעים" ואני לא יודע על מה אתה מדבר בדיוק כמו רבים פה...
ד. "אבל לבוא ולהצהיר כי אני עושה טעות בבחירתי, שמור זאת לעצמך. ועצה לי אליך, נסה לנגב את נטיפות ההתנשאות שלך בתגובותיך."
יש לי חדשות בשבילך, פורום נועד לתגובות, וכנראה שהתגובה שלי הייתה מאוד חריפה מהסיבה הפשוטה שחשבתי שכך צריך להיות, להעיר כאן כמה אנשים שישנים.. וישנים חזק מאוד...

אם אותו בחור שהכין את העבודה וצפה בתגובתך... הוא ירגיש באותו הרגע סיפוק מושלם, וזו לא דרך להצלחה, בן אדם צריך לשאוף ליותר, זה מה שאני למדתי על בשרי, אני מתעסק בתחום הגרפי 8 שנים ואני חושב שזה מספיק בשביל לתת דעה מהסוג שנתנתי כאן, ולא אתה.. אפילו שאתה המנהל כאן וגם לא 20 כמוך יגידו לי איך להעביר ביקורת, כרגע אני לא ירד יותר מהרמה שירדתי כי אני חושב שזה לא המקום ולא הדרך לפתור את הבעיה, תעשה חושבים ורק אחר כך תגיב. (אולי תברר מי אני... אולי אז תבין מול מי אתה עומד..., ובנוסף.. אין לי בעיה לדבר איתך גם ב-icq)
ישן 13-02-2006, 20:31
  Prophet4 Prophet4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.03
...

בקשר לזה שהעבודה לא ראויה להיות עבודת השבוע - אני לא יודע מה להגיד לך, להגיד שאני לא אוהב את העבודה של עצמי אני לא יכול, כי אחרת לא הייתי מציג אותה..
לא אני בחרתי את העבודה, למרות שבאמת ראיתי כמה עבודות מעולות שציגו פה
קוד:
"אני חושב שהעבודה כזו לוקחת בדיוק 10 דק' ובלי יותר מידי מחשבה, והסיבה שמנהל הפורום מציג עבודות של בן אדם מסויים וקורא לה בשם "עבודת השבוע", זו טעות גמורה. כל מה שאני רואה ש-Prophet4 עשה בעבודה הזו זה נטו לחתוך מכונית ולהשים עליה כמה פילטרים מעבר לזה עשה הבחור כמה קוים ברקע שם כמה עיגולים ומה קיבלנו ?.. את "עבודת השבוע" "

האמת שכן השקעתי בעבודה הזו זמן הרבה יותר מעשר דקות... אני מאוד מצטער שאתה חושב ככה על העבודה (וגם עליי בתור מעצב בהמשך... בשביל התרשמות יותר מפורטת אתה יכול לראות את תיק העבודות שלי - http://thor.cigler.net ) אבל העבודה עברה תהליכים, הרבה יותר ממה שאמרת, אני לא חושב שאני צריך לפרט אותם, גם אם זה לא מוצא חן בעיניך

אם באמת היית גבר, או שלא היית מגיב בכלל, או שהיית אומר "מזל טוב, למרות שלדעתי העבודה ממש לא יפה", תגיד מגעילה אפילו אם זה מה שאתה חושב, דוחה
אתה חושב שבפורום פרסמו עבודות יותר טובות השבוע, אין בעייה, זה הטעם שלך.
אבל לבוא להתנשא פה על בן? בגלל שיש לו טעם שונה משלך?
"א. אני לא יודע מי נתן לך לנהל את הפורום, ותסלח לי על הגסות.. אבל אני בתחום קצת הרבה יותר ממך"

DarkWing - העבודה עברה שיפורים לפי ההערות שלכם אבל לא ראיתי לנכון להציג אותם, עשיתי אותם יותר בשביל לשפר את הביצועים והיכולות של עצמי אבל לא שמרתי על כל מני דברים שיגמרו לעבודה להיות יפה יותר... ובגלל זה לא באמת שיפרתי רק " ניסיתי "

נערך לאחרונה ע"י Prophet4 בתאריך 13-02-2006 בשעה 20:34.
ישן 14-02-2006, 02:43
  gEvEr gEvEr אינו מחובר  

תראה, הביקורת לא הייתה עליך.. ואני יסביר למה...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Prophet4 שמתחילה ב "..."

"ראיתי עבודות הרבה הרבה יותר טובות שלך שלא קיבלו הערכה בצורה דומה או אפילו מתקרבת, וחבל, חבל מאוד, בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה"
ורשמתי את זה כבר בתגובה הראשונה שלי ואני עומד מאחרי המילים שלי ואין טעם לחזור,
אבל אני עדיין חושב שההשקעה שנעשתה על העבודה הזאת היא לא בסדר גודל של ""WoW" כמו שמנהל
הפורום עשה ממנה, ואם... נצא מנקודה שאתה מאוד אהבת את מה שיצרת... מחר/מחרתיים אתה תעבוד באותו "רמה" לא יהיו לך כוונות להתפתח תאמין לי, ברגע שעודפים אותך.. ומביאים אותך למצב של.. "זה לא מספיק"... אז בפעם הבאה שתציג עבודה בפורום הזה היא תהיה ברמה והשקעה הרבה יותר גדולה, ובסופו של דבר רק אתה תרויח מזה.. תאמין לי.. מניסיון.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר