לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2006, 14:14
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
אוף לא רוצה יותר חברים!!!

אין כבר אין לי כח אליהם! כל העולם חושב שאני הכותל מתחילים לספר לי הכל!!! ותמיד אני נמצא באמצע של ריב או שהם מעמידים אותי במצבים לא נוחים!!! קבלו כמה דוג' קטנות:
** יש לי שני חברים טובים שכל הזמןןן רבים! עכשיו תמיד אחרי ריב הם באים אליי כל אחד מתחילים לבכות לי! עכשיו אני בתור חבר ברור שאנסה להשלים כי באמת הם רבים על שטויות! אז תמיד שאני מנסה לגשר ולעזור הם יבואו אליי בטענות שאני מצודד בצד השני! ויתחילו לצעוק עליי! ואחר כך כל העולם יבוא אליי בטענות שאני מושפע מהם וכל מילה שניה שאני אומר זה מה שהם אומרים!
** אחת הידידות הכי טובות שלי, באה אליי, מספרת לי את מי היא רוצה. היא לא יודעת שאני מרגיש אליה משהו. אני בתור ידיד טוב כמובן שאשכנע אותה ללכת ולעשות עם זה משהו כי באמת זה נראה כאילו זה הדדי הקטע של הרגשות. אני מנסה לשכנע אותה ולהראות לה שזה הדדי... שבעצם אני יודע שאני מרגיש אליה משהו! גם אחרי שאמרתי לה שאני מרגיש משהו אני המשכתי לדבר איתה על זה בגלל שבאמת אני רוצה את הטוב בשבילה ומגיע לה להיות עם אותו אחד. עכשיו אני כבר לא בטוח אם אני מרגיש משהו... קיצר היא ביקשה ממני ללכת לברר אם הוא מרגיש אליה משהו (כמובן שה יא אמרה רק אם נוח לך ולא יביך אותך) אז הלכתי, שאלתי, הוא אמר שהוא לא מרגיש כלום אבל אני לא ממש מאמין לו בגלל שזה ממש אבל ממש נראה שכן. אז החלטתי לא לספר לה עד שאני לא אברר את העניין יותר ביסודיות... אז הלכתי לחברה הכי טובה שלה כדי להתייעץ. היא ראתה אותי מדבר איתה ונעלבה שלא רצתי לספר לה על מה דיברתי (בדר"כ אנחנו מספרים הכל אחד לשני) קיצר עד שהצלחתי לשכנע אותה שלא דיברתי עליה, היום החברה ה'לא ממש חכמה' בלשון המועטה פלטה שכן דיברתי עליה באותו יום! עכשיו אני יוצא שקרן בגלל שאני לא רוצה שהיא תיפגע! והיא כועסת עליי מאוד בגלל ששיקרתי לה!!! אל מה אני אעשה?! אני יודע שאם אני אספר לה היא פשוט תתחיל להדחיק את הרגשות שלה כלפי החבר שלי וזה חבל מאוד שלא יהיה משהו בגלל שזה ממש נראה הדדי!!!
** חבר שלי- מספר לי כמה שהוא אוהב את חברה שלו. הוא רוצה שאני אבוא איתו לקנות לה מתנות והכל. חברה שלו- אומרת לי שהיא רוצה לעזוב אותו אבל היא לא יודעת איך.
** ידידה שלי- כל הזמן אומרת לי שהיא אוהבת אותי ותמיד רומזת לי שאני יתחיל איתה וכל מיני שטויות מעצבנות. חבר שלי מספר לי כמה הוא אוהב את הילדה והוא רוצה לספר לה את זה! ושאני אומר לו כזה מצב היפוטטי- היא אומרת לך שהיא דלוקה על אחד החברים שלך. הוא אומר לי אז אני אהרוג את אותו חבר! ואחר כך אני רוצה לראות שהוא יתקרב אליה! (הוא די קנאי)

בקיצור, רשימת הדוג' עוד ארוכה! נמאס לי!!!! כאילו אנשים תמיד מעמידים אותי במצבים שאני לא יוטדע מה לעשות!!! ותאמינו לי שיש לי מספיק צרות משל עצמי!!!!
וואו אני מרגיש שמתפוצץ לי הראש!!!!! ושלא תבינו לא נכון- אני אוהבב מאוד לעזור לאנשים!!! אבל ראבק למה אני צריך להיות באמצע?! וכל הקטע שבנ'דם בא ומתחיל לדבר איתי על משהו שיושב לו על הלב, אני לא יכול להגיד לו לא רוצה לשמוע! כי אין אני פשוט לא יכול להגיד!
אני כבר לא יודע מה לעשות! חשבתי על האפשרות לחיות בלי חברים יותר! להתנתק מכולם! נשארה לי רק עוד שנה וחצי!! (אני כיתה יא')

תודה למי שקרא.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-02-2006, 17:41
  ManMan88 ManMan88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.05
שמע
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ShaMaMa שמתחילה ב "אממממ"

אני מבין שזה אולי קשה.. אבל שאני שומע את זה מהצד אתה צריך להתגאות בעצמך..
שכולם מדברים איתך ככה חופשי על הרגשות שלהם ואתה שומר על הסודות ואפילו מנסה לעזור.. זה מראה על יכולות חברתיות נהדרות.. זה סימן שהם בוטחים בך
הם צריכים להגיד תודה שיש להם חבר כמוך
חוץ מהקטע עם הידידה שאתה דלוק עליה והיא מספרת לך שהיא רוצה מישו אחר.. זה סיפור מוכר ובאמת מבאס, אבל חוץ מזה אני לא רואה סיבה למה להתעצבן על דברים אחרים.
אולי אתה לוקח על עצמך יותר מידי אחריות על מה שאחרים מרגישים ואתה מנסה לעשות שכולם ירגישו טוב מסביבך (אני אחד כזה אבל די השתפרתי בעניין) (תגיד לי אם אני טועה אני לא בא להביך אותך או משו)
ושהמצבים לא משו סביבך אתה מרגיש רע..
אם זה העניין אז תנסה פחות לחשוב על מה אחרים מרגישים ואיך הם ירגישו אם אתה תעשה ככה או ככה.

ועוד דבר.. בעניין שאתה פונה אליהם והם פחות "שמים" עילך.. אני לא יודע כמה זה נכון פשוט יש אנשים שלא טובים בלהקשיב ולעזור, וכנראה אתה אחד שכן טוב בזה אז זה יוצר אצלך חוסר פרופורציה בכמה שהם עוזרים לך וכמה שאתה עוזר להם.

בכל מקרה לחיות בלי חברים זה בלתי אפשרי

נערך לאחרונה ע"י ManMan88 בתאריך 07-02-2006 בשעה 17:45.
ישן 07-02-2006, 18:19
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
אממממ יכול להיות שאתה צודק
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ManMan88 שמתחילה ב "שמע"

אני באמת מנסה לעזור לחברים כמה שאני יכול כדי ליצור 'סביבה טובה יותר'...
הבעיה אצלי יכולה להיות באמת הקטע שאני מנסה לגרום מצב שכולם ירגישו טוב.. אבל אין לי ממש ברירה כאילו שאנשים באים אליי ובוכים על ככה וככה אני לא יכול להגיד להם שמעו אני לא יכול לעזור לכם... כי אני כן יכול, ואני לא בנ'דם שיכול להגיד לא לחבר שמבקש ממני עצה/דעה... זה יכול להיות חיסרון אצלי.. אבל אני לא רואנה את זה כתכונה שלילית

הבעיה פה זה שאנשים באים אליי בדרישות יותר מידי מוגזמות כמו שהיא מתייעצת איתי אם להפרד מחבר שלי או לא... כאילו ברגע שהיא אומרת את זה זה פשוט לשים לבנ'דם אבנים על הלב... וזה מה שמעצבן אותי! כי יש לי כבר יותר מידי אבנים וזה פשוט עומס נפשי! ויש לי באמת מספיק עומס משל עצמי... אז באמת שהגעתצי למצב שנמאס לי! כאילו שיעזבו אותי... אין לי בעיה לעזור לכל בנ'דם שיבקש עזרה אבל שלא יגיד לי דברים שאני אצטרך לשמור בסוד מהחברים הכי טובים שלי!

ובגלל זה חשבתי אולי להתרחק מכולם! שאני לא אקלע בין ריבים של אנשים ולא יריבו איתי בגלל שאני מנסה לעזור! ושאני לא ארגיש חרא עם חצמי שאני לא הולך לספר לחברים שלי דברים שאני בעיקרון בתור חבר אמור לספר אבל קשה לי לבגוד באמון של מי שסיפר לי...

ישן 22-02-2006, 15:26
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
לפעמים זה קשה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShaMaMa שמתחילה ב "אוף לא רוצה יותר חברים!!!"

לק"י

שכולם 'מפילים' עלייך את הצרות שלהם ולך יש עוד משל עצמך..אבל אם תחשוב על זה,זה גם מראה על אמון עצום שהם נותנים בך וגם זה מסיח את דעתך מהבעיות שלך.אמנם אתה מנסה לתמרן בין כולם,ויכול להיות שזה יתפוצץ באיזה שהוא שלב,כי אתה לא מלאך וכולם מצפים ממך שתציל אותם מעצמם.חשוב שתבין שזה טוב שזה יתפוצץ ושתהיה לך הקלה אדירה..תרגיש חופשי,אל תבהל לעזור לאנשים,אל תבהל להתפרק..ולפעמים החיים עמוסים בדברים,ולפעמים הם כל ריקנים וחסרים כל חיות,אז אולי אחרי הכל עדיף שיהיה בלאגן מאשר שיהיה שקט.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר