לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2006, 13:53
צלמית המשתמש של ArmouredDov_D9
  ArmouredDov_D9 ArmouredDov_D9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.03
מידע תמונות של אפי איתם הפריכו שקר המשטרה

המשטרה טענה שאיתם נפגע בראשו מאבן שזרקו המתנחלים ואף שחררו בשבת סרט וידאו ערוך שמראה לכאורה שלא היו פרשים בסביבתו של איתם בעת שנפגע. ביום רביעי ה-8 בפברואר הציג איתם בועדת הכנסת תמונות המפריכות לחלוטין את גרסת המשטרה. ניתן לראות תמונה שלו לפני שנפצע ותמונה מספר שניות אחרי, וברקע ישנו פרש משטרה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מעריב מדווח:

במהלך סוף השבוע הפיצה המשטרה תיעוד וידאו המפריך, לטענתה, את תלונתו של ח"כ אפי איתם כי הוכה בידי פרש רכוב על סוס ואיבד את הכרתו. בתמונות שהציגה המשטרה נראה איתם צועד במרחק רב מן הפרשים. הסרט לא מתעד את הפגיעה עצמה, אך חוזר אליו שניות אחדות לאחר מכן, כשהוא זב דם מראשו ובהכרה מלאה. גורמים במשטרה טענו כי איתם נפגע מאבן ולא ממכת אלה.

בתמונות שהציג איתם בוועדה הוא נראה נופל לרצפה זב דם כשמאחוריו פרש משטרה רכוב על סוס ובידיו מונפת אלה. "המשטרה בכוונה פרסמה בשבת גרסה לפיה אני פגעתי בעצמי או שנפגעתי מאבן. התמונות האלה מוכיחות את ההפך", אמר איתם. "היום אני מרגיש מה עובר על המון אנשים במדינה שתפרו להם תיק, ואין להם תמונות להוכיח את ההפך. זו דורסנות שחלקה נובעת מרוע לב וחלקה מפאניקה", הוסיף בהתרגשות.

איתם גם הצביע על כך שהפרש שנראה בתמונה אינו נושא תג זיהוי והבטיח: "אנחנו נגדיל את התמונה ונדאג לזהות את השוטר. אנחנו מידרדרים לתרבות של שקר וכוחנות בגיבוי הממשלה".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/045/257.html
דף ה-D9 של MathKnight

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2006, 15:49
  הרואה את הנולד הרואה את הנולד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.02
משהו אלמנטרי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי לא עוד דומם שמתחילה ב "אני מוכנה לגנות המשטרה אם אתם תגנו את המתפרעים"

זכות ההפגנה היא אחת הזכויות הכי בסיסיות של אזרחים, גם אם מדובר במדינה שכבר בקושי טורחת לעשות הצגה של דמוקרטיה וגם אם מדובר במדינה שכל הסכם משמעותי עם הפלשתינאים מאז שנות ה-90, נעשה בגניבת דעת או ברמאות של הכנסת והציבור, וגם אם מדובר במדינה רקובה, אכולת שחיתות ששולטת בה מפלגה שמעולם לא עמדה לבחירה וראש ממשלתה הוא אדם שמעולם לא היה מועמד או נבחר לתפקיד.
זכותם של נערים ונערות ללכת להפגנה מבלי שיפצפו את גולגולותיהם בכוונת מכוון ומבלי שימזמזו את שדי הנערות ויאיימו עליהן באונס.
כולנו ראינו את התמונות של השוטר האנטישמי המטונף שהיכה בראשו של הנער עם אלה, בתוך הבית, ללא שום סכנת אבנים. הנער האומלל בקושי הצליח להתגונן ולבטח לא היווה שום איום על השוטר. זו היתה אכזריות מטורפת של שוטר אלים שקיבל בתדריך לפני, את מלוא הגיבוי ממפקדיו. הוא שמע את הדברים שכולנו שמענו מניסו שחם המנוול, רק הפעם ללא מצלמות.
שירתתי הרבה זמן ביו"ש ועזה. מעולם, אבל מעולם, גם כשהיכיתי ערבים שנחשדו בפעילות חבלנית, לא הצלחתי לגייס מתוכי אכזריות כזו מטורפת של לחבוט שוב ושוב עם אלה בראש של נער או אדם מבוגר.

איך אדם כמוך, ואני בטוח שאת אדם הגון ורגיל, לא מצליח לגייס את האמפטיה הכי מינימלית לנערים שגוגוליתיהם נופצו על ידי לגיון הברברים שמכונה משטרת ישראל ?

נערך לאחרונה ע"י הרואה את הנולד בתאריך 08-02-2006 בשעה 15:51.
ישן 08-02-2006, 21:28
  לא עוד דומם לא עוד דומם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.05
אלמנטרי?
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הרואה את הנולד שמתחילה ב "משהו אלמנטרי"

אכן הזכות להפגין שמורה לכל אזרח במדינת ישראל הדמוקרטית - לא בשטח צבאי סגור ולא עם אבנים ביד.
אני מצטערת שאתה לא מצליח להבין כמה אני כועסת על ההנהגה של יו"ש ועל ההורים של אותם הנערים והנערות המסכנים האלה ששולחים אותם להתמודד עם האחים שלהם שבמקרה לובשים מדים והם יכולים להיות אתה, אני או הילדים שלנו, שוטפים להם את המח שהם האוייבים שלהם והם נערים בסה"כ עם חוסר יכולת להפגין שיקול דעת לעצור ולנשום כשצריך, חוסר פחד ויצרים (לא מיניים, רק להסיר ספק).
אז דע לך, כואב לי מאוד עליהם, כואב לי על הכאב הנפשי (שלצערי ישאיר צלקות רבות בנפשם הרכה), כואב לי על הכאב הפיזי הרב שהם ספגו. הם אולי לא אחראים, כי אני מטילה את האחריות על אלה שהמרידו אותם למחות באלימות על החלטה שקיבלה חותמת של בית משפט עליון, אלו שקראו להם בכרוזים תוך כדי קללות לצאת ולעצור בגופם את "חיילי הרשע". כמו שאני רואה את זה, הדם של השוטרים לא פחות יהודי או אדום משל אותם נערים ונערות, המשטרה אינה איזו יישות עלומה - אלו הם השכנים, האחים והילדים שלנו ודמם אינו הפקר והמצב הדרדר לאן שהדרדר לא רק באשמת השוטרים.
רוצים ראשי ההתיישבות להפגין נגד פינוי יישובים? שיעשו זאת בעצמם, שלא יסתתרו מאחורי חצאיות של נערות בנות 16.
תאמין לי, אין בי שנאה למתנחלים אבל די זה די!
ישן 09-02-2006, 02:07
  הרואה את הנולד הרואה את הנולד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.02
השטח הצבאי הסגור הוא הבית של רבים מהם
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי לא עוד דומם שמתחילה ב "אלמנטרי?"

ההגדרות האילו נזילות ביותר ומוכרזות לצורך פוליטי. כששרון לא היה בקומה לפני שלשו שנים, עמונה לא היתה שטח צבאי סגור, ההיפך, הוא שאל למה לא בונים שם בניית קבע.
היום מתפרסמים עוד סרטים, באחד מהם נראים שוטרים משליכים נער מהחלון ואחד השוטרים יורק עליו לאחר "סיום המשימה". השוטרים האילו הם אולי אחים שלך אבל אוייבים שלי. לא הייתי עוזר להם אם הייתי רואה אותם מוטלים ברחוב. לא הייתי לוקח אותם טרמפ ולא הייתי יושב איתם באותו שולחן ואני לא נער גבעות בן 15.
את חושבת כמו רבים אחרים שלשינאה המטורפת, לאלימות הברוטאלית ולרמיסת הזכויות הכי בסיסיות אין תג מחיר, אבל יש להן והוא יהיה גבוה מאוד. זה לא תג מחיר שאפשר להציג אותו אבל כל אחד ינהל את המלחמה האישית שלו, אני אישית סיימתי את המילואים שלי, לאחר הרבה שנים של שרות ביחידה קרבית, כף רגלי לא תדרוך יותר בצה"ל. שילכו להזדיין ולחפש קלגסים אחרים למשימות הגירוש שמעולם לא התקבלו ברוב דמוקרטי או בהחלטה לגיטימית.
יש לי שני בנים שעל גופתי המתה יגיעו ליחידה קרבית אם ילכו לצבא בכלל. זו המלחמה הקטנה שלי בלגיון הברברים של קראדי ובצבא הגירושים והריסות של אולמרט.
אין לי שום בעיה אם מדינת ישראל במתכונתה הנוכחית ולמה שהיא הפכה להיות, תתפרק בצורה מסודרת או לא מסודרת.
ישן 08-02-2006, 16:54
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא רק שהן מפריכות, אלא גם מעוררות דאגה אמיתית מתרבות השקר ש"המפלגה" משרישה שם...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי pollard77 שמתחילה ב "התמונות של אפי איתם אינן מפריכות את טענות המשטרה"

הסרט הערוך (באופן מביך, אגב) שוחרר לתקשורת בשלושת הערוצים, דווקא ביום היחיד שבו איתם
היה מנוע מלהגיב עליו, כדי להשיג אפקט של שקר ללא תגובה, במשך יממה שלמה.
איש מהאנשים שהציגו את הסרט, נמנע מלהתייחס לעובדה המשעממת להחריד, שהסרט שעקב
אחרי איתם בערך בכל חיטוט באף, הצליח איכשהו לפספס את הרגע שבו נפגע בראשו. כבר אז זה
עורר תמיהה - אלא שכעת, כאשר רואים את התמונות ש-ב-א-מ-ת נראות ככאלה שצולמו בסמוך
לפציעה, פתאום מסתבר לנו שכן היו סוסים בסביבה.
השגיאה המטופשת של הפיקוד, שהחליט לסבך את הפרש המסכן בשקר (ושיהיה ברור שהוא
הכי פחות גרוע בשרשרת הפיקוד), שעליו הוא עלול לשלם בקריירה שלו (אין ספק שאחרי שיזוהה -
ולא היו הרבה פרשים בשטח, כך שיהיה קל מאוד לזהותו - איש ממפקדיו לא יחשוב לשנייה אחת,
להמשיך להגן עליו...).

תוצאות האירוע הזה (כל אירוע עמונה) יהיו הפקרתם של כמה שוטרים אלימים, שמח"ש לא תתקשה
להרכיב נגדם תיק פלילי אותנטי, ושמפקידהם "יביעו זעזוע" מההתנהגות החריגה שלהם...
זה מצער שהניסואים לא ישלמו כל מחיר - אבל לפחות להבא שוטרים יהססו בהרבה לשלוף את
האלות בהפגנות של מתיישבים. אם שוטר יידע שהתנהגות ברוטאלית היא סוף הקריירה, גם אם
המפגין אינו ערבי או פעיל שמאל, אז כנראה שהאלה תישאר בנדן...

באשר למפגינים שהתפרעו, מי ייתן ויעמדו לדין וייענשו בחומרה. אין ספק שאחריהם כן יהיה מרדף
(אחרי הכל, הם לא עשו לינץ' במחבל כפות שצולם כולו בסרטון שנמצא ברשות המשטרה...).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר