לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2006, 18:56
  hakavkazi hakavkazi אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.09.05
יח"ש,מוד"ש,סירוב פינוי ועד הגעה ליעד המבוקש

טוב,חבר'ה,מכוון שמרץ הולך ומתקרב וזהו מחזור גיוס קרבי ואני יודע שהמון מתלבטים,כן קרבי,לא קרבי אני אספר לכם בקצר את הסיפור שלי.
לפני הצבא הייתי מורעל אבל מה מורעל,מורעל שחבל על הזמן,רציתי הכל,רציתי שייטת,רצית מג"ב,אחר כך רציתי נ"מ ובסוף הצבא בחר בשבילי שאני אתגייס למוד"ש...
באתי בגישה חיובית ואחרי יום אחד בבקו"ם החלטתי שקרבי אני לא אהיה בכל מחיר,נכנסתי למעצר בקום של יום וחצי ולאחר מכן קיבלתי את מבוקשי,טירונות 02 שעשיתי בשיבטה,שובצתי לגדוד 334 של תותחנים ובהמשך יצאתי משם,בהמשך תראו גם איך...
הציעו לי טבח,אפסנאי,כל מיני...
עברתי קורס רכז אמצעי תקשוב בבה"ד 7 ובקרוב אני מתחיל קורס מפקדים בבה"ד...
וזאת במקום לחזור בתפקיד שלי לגדוד ולא לפני שהציעו לי מאחזק נגמ"ש,שלזה כמובן לא הסכמתי...
אני מאוד מרוצה מהתפקיד,אני עם פרופיל 97 ללא סעיפים,ללא ת"ש,ללא שום בעיה ברוך ה' והגעתי למה שרציתי בעזרת קצת עקשנות,נחרצות,עמידה על שלי,הרצון והאמונה.
אז תנו לי לומר לכם,אל תפחדו מהצבא,אל תפחדו מהמערכת הצבאית,מה שאתם רוצים-תדרשו!
גם אם זה יהיה קשה,בסופו של דבר תקבלו,אל תבזבזו 3 שנים במקום בו לא תרצו להיות.
והנה אני במקום להיות במוד"ש,ויש לי כבוד למוד"ש,אני נמצא בחיל התקשוב ואני נהנה מכל רגע,וזה גם פחות או יותר מה שרציתי ואין מאושר ממני.
לכן,אל תתייאשו,אל תפחדו,תעמדו על שלכם,ושכל אחד יעשה את הבחירה שלו.
שיהיה בהצלחה!!!

נערך לאחרונה ע"י hakavkazi בתאריך 08-02-2006 בשעה 19:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2006, 19:30
חסום

לא רציתי קרבי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי g_tom שמתחילה ב "לצנחן -מה אתה מתלהב !? לא..."

כי ראיתי איך הצבא מתייחס ללוחמים שלו
ראיתי איך המערכת לא מתחשבת בחבר שלא הולך על הרגליים ויש לו מסמכים רפואיים שמוכיחים שהוא לא יכול ללכת רצוף,בקושי יותר משעה,ושמים אותו ביחידה קרבית
ראיתי איך חבר חותך לעצמו את הורידים והמצב הנפשי שלו קשה ושמים עליו זין
ראיתי איך חבר שלי התאבד בתותחנים בגלל שאף אחד לא הקשיב לו
ראיתי כמה להיות לוחם בצה"ל זה שמתייחסים אלייך כמו לכלב
רק כשאתה יוצא הביתה אתה מרגיש משהו בגלל איזה כומתה או סיכה מסריחה
יחס של כלבים
ראיתי איך הצבא לא מתייחס,איך הצבא פוגע,איך הצבא מזלזל
איך אני רוצה לתרום והצבא לא נותן
איך אני משקיע את כל הלב ואת כל הנשמה והמערכת זורקת זין
ראיתי איזה אוכל יש בבהל"צ למשל שלאחר מכן יצאו 2 חיילים תמימים במצב אנוש,וזה למה,כי הצבא זורק זין! ולמה הוא זורק זין?! כי האוכל מסריח,לא משקיעים בחיילים מבחינה לוגיסטית,מבחינה של אוכל,לא משקיעים מספיק,במיוחד בלוחמים...
ראיתי איך רוב הלוחמיםשאני מכיר סובלים,כי אף אחד לא מתייחס אליהם
אז שאף אחד לא יידבר איתי על גארווה והגנת המולדת כשהצבא מתייחס ככה ללוחמים שלו.
ישן 09-02-2006, 15:19
  {{פרח בר}} {{פרח בר}} אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.06
אחרי יום אחד בבקו"ם הבנת שאתה לא רוצה קרבי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hakavkazi שמתחילה ב "יח"ש,מוד"ש,סירוב פינוי ועד הגעה ליעד המבוקש"

אני הבנתי אחרי כמעט שנה בקרבי שאין מקום טוב יותר בצבא..
(וכן... הייתי ג'ובניק.. ואפילו אייכותי.. (מפענח תצ"אות)...
בחלום שלי לא דמיינתי לעצמי שאני אכיר אנשים כאלה...
אתה לא יודע איזה סיפוק זה...
אתה לא מתאר לעצמך איך זה לקרוא בעיתון ש X ניתפס/מחבל חוסל ע"י יחידת שמשון..
שזכתה לצל"ש על הפעילות שלה...

אתה לעולם לא תבין מה זה להעדיף לסגור שבת עם החב'רה מאשר לצאת הבייתה...
לעולם לא תבין מה זה חברים שאתה יוצא איתם למועדון ולכל מקום.. ולא משנה מה יקרה הם יעמדו לצידך...
לעולם לא תבין מה זה לצאת הבייתה לנשק את החברה שלך ולהיות בטוח שאין נערה יפה ממנה בעולם..
לבוא הבייתה כשכולם מחכים רק לך...
והאחים הקטנים שלך שומעים איך היחידה של אח שלהם יושבת בבית לחם ומונעת כניסה של מחבלם לירושלים...
לעולם לא תוכל להעריך את האוכל של אמא שלך כמו שאנחנו מעריכים אותו...
ורק שתדע... שאפילו כשאנחנו בשטח (תופסים פילבוקס/מגדל/מחסום..., אז האוכל הוא לא מנות קרב!!!)...
עזוב משכורת... עזוב תעודת לוחם... עזוב כושר... עזוב חברים... עזוב שירות מעניין ופעילות "סקסית"..
פשוט בשביל ה"אני" בשביל הגבריות הבסיסית...
בשביל לסיים מסלול מפרך וקשה שמחזק אותך בהמשך החיים.. ובכל שלב להסתכל אחורה ולהגיד...
"פששש עשיתי משהו בשביל עצמי... ובכלל, עשיתי משהו בצבא"...
אני לא מזלזל בג'וב... גם ככה חצי מהמתגייסים בסוף יפלו לג'וב או בגלל בעיות רפואיות
או כמו הרוב שפשוט נשבר...
אתה מבין... היית מורעל... קצת צעקו עלייך.. עשית במכנסיים!!!
כי חשבת תבוא לצבא ויגידו לך...
"בוא, קח את הבארט ונצא להרוג ערבים"...
ביום אחד "שינית את דעתך"...
ואתה פשוט מנסה לנמק את האופי החלש שלך בכך שהצבא "שם זיין"...
ובכלל לא הייתי מתגאה בלהיות עם פרופיל 97 בלי סעיפים ולהיות ג'ובניק!!!
אבל תזכור את מה שאני אומר לך...
אתה עוד תגיע לחטיבות הלוחמות/חטיבות מרחביות-לוחמות... וגם לך יבוא איזה יום אחד להיות לוחם!!!
הבעיה שאתה לא מכיר את שאר הצבאות...
כשתראה איזה צבא סיסי אנחנו, תבין שלומר "זריקת זין מצד הצבא" זה משהו מוגזם!!!
כשאמא יכולה לדבר עם ה מ"פ!!!
כשיש לך משקית ת"ש... כשכואבת לך הבוהן ואתה מקבל פטור מריצות עד סוף המסלול!!!
באיזה עוד צבא?
ישן 09-02-2006, 22:00
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hakavkazi שמתחילה ב "יח"ש,מוד"ש,סירוב פינוי ועד הגעה ליעד המבוקש"

אולי אני לא יודע הרבה אבל שמעת על מה שנקרא הלם בקו"ם???לא דבר קל אבל החוכמה לעבור אותו..

ועוד דבר,איך היית מורעל אם אתה רושם שידעת איךמתייחיסם ללוחמים כמו חראות,ושחבר שלך התאבד,ושאנשים חותכים תורידים,ושקרבי זה חרא ואף אחד לא שם עליו זין וכל זה ביום אחד בלבד בבקו"ם????!?!

אני מניח שידעת את כל הדברים האלה לפני שהתגייסת אז איך אתה יכול להגיד שהיית מורעל???

אני זוכר אותך מהפורום עוד לפני שהתגייסת,אני חושב שרצית מג"ב והיית די מורעל...כבר מאז ידעת את כל הפרטים של כל הדברים החרא בקרבי,אז איך כל כך רצית להיות קרבי??

אז תאמת קיבלת תהלם ולא הצלחת להתגבר עליו...אוקי אז אתה לא מתאים להיות בקרבי ואין שום דבר רע בזה,זה לא הופך אותך לבנאדם פחות טוב....אבל אם אתה לא הצלחת להתגבר על ההלם למה להגיד כמה חרא זה קרבי אם לא חווית את זה בעצמך??אתה שמעת אולי מאנשים אחרים וזהו..

שיהיה בהצלחה בכל מקרה!

נוב 07.

ישן 09-02-2006, 22:13
  Jet21 Jet21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Jet21
תפסיקו לזיי ןבשכל כולם טיפשים לצערי ואני אפתח עיניכם

הלוחמים של היום זה לא הלוחמים של פעם , היום כולם כוסיות ותאמינו לי אני יודע על מה אני מדבר..(אני משרת ב212).

אני רואה איך מתייחסים אלינו וזה חרא רציני ...גאווה?ערכים?אידיאלים?

סלחו לי כבר לא במדינה שלנו ,זה מת,אבד...הלך לעולמים ...היום מי שהולך להיות קרבי וטוחן חוץ מהאגו האישי לא מקבל שום דבר ואני מתכוון לזה ברצינות!
תרומה למדינה?
המדינה שמה זין על אזרחיה היום ...הכל כסף היום !

פעם בנו את המדינה על ערכים ואידיאלים , היום הכל מושחת וכו'...

הצבא נהיה קטן יותר (מקטין את עצמו כמו ביטול מילואים לתומכי לחימה ואנשי מנהלה, קיצור ללוחמים מסלולים (ביטלו שבוע מלחמה אפילו!!!) וכו''''' יש פול דוג'..

ואתם יודעים למה ?כי כולם יודעים שאין קיום ממשי על ישראל משום צד חוץ מאיראן ובה ארה"ב תטפל כרגיל ....אז אל תדאגו הצבא לא אדיוטים הדמוקרטיה הורסת את המדינה שלנו ...(כי היא מושתתת על שחיתות וכסף).

ואגב להיות לוחם ואני אומר את זה כשאני ב212 אחרי הצבא לא שווה כלום אלא אם כן יש לך קשרים ואתה רוצה לקשור חייך לבטחון ....(אבטחת נתב"ג, אישים וכו').
ישן 09-02-2006, 22:18
  Jet21 Jet21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Jet21
ועוד משהו ...

אני ראיתי אנשים מורעלים יותר מהפורום הזה , ותאמינו לי אני נדהם כל פעם מחדש מהשטויות שכותבים פה "להגן על המדינה וכו'"....

מורעלים?
נראה אתכם כשתתגייסו ותרצו לעוף על 21 או להיות ג'ובניקים ...

איפה שאני משרת אין מקום להתייחסות אנושית לאנשים ...ואתם יודעים את זה טוב מאוד ...

חוץ מזה שאני גאה באיפה שאני , אני יודע מה קורה בארץ ובצבא בעניין הזה ושאני בעצם "פראייר" ושלא יצוצו לי פה אנשים עכשיו "זה תלוי בגישה שלך"..כי יש עובדות בשטח חברים המדינה היום שמה עליכם ז-י-ן!
אידיאלים חפשו במקום אחר, ואגב הצבא מת על אנשים כמוכם במיוחד כשההרעלה שלכם עוברת כי אז אתם פשוט זורמים ועושים כל מה שאומרים לכם תאמינו לי אני עברתי הרבה ...

לגבי הג'ובניק שפרסם האשכול -וואלה לא שופט אותך הכי טוב שתעשה מה בראש שלך ..כל איש באמונותו יחיה ודרכו ילך..באמת ...
פעם הייתי אומר לך משהו אחר , היום אני כבר לא בטוח במה להאמין...
ישן 09-02-2006, 22:45
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05

פעם אחת ולתמיד חבורת מורעלים שכמותכם!

מי אתם בכלל שתקבעו לבן אדם לאן ללכת? מי אתם בכלל שתקחו אדם מאמא שלו ותשלחו אותו לקרב? לקרב חסר כל תכלית? מי אתם שתכניסו בן אדם בכוח לטנק ותתנו לו רובה? ואם הוא לא רוצה? ואם הוא לא יכול? ואם הוא מרגיש שהוא ממצה את עצמו כתפקיד עורפי כלשהו ולא תוך כדי שהוא מתעלל בערבי התורן במחסום (ע"ע חיילים איכותיים שנשלחים לקרבי ומתעללים. אם זה איכותי אז אבדנו)

אנשים הם שונים מאחד לשני. אחד שחור אחד לבן. אחד אמיץ אחד פחדן. אחד חכם אחד פחות. אחד מותאם לקרבי, ואחד לא. אחד יהנה בצבא ובשטח ובקור,השני יסבול מזה. לאחד יש ראש שקט כי יש לו משפחה תומכת כשהוא חוזר הביתה, ולאחר יש בעיות כלכליות ולא מעניין אותו צבא כי הוא רוצה ללכת לעבוד, מישהו יהנה מהירי, ומישהו אחר ידפוק לעצמו כדור בראש כי נמאס לו מהמסגרת. מאות חיילים התאבדו עד עכשיו. אף אחד לא לקח בצה"ל אחראיות. יום זיכרון לא עשו להם, בזיון. כי רק מי שמתרוצץ עם עוזי על מוקשים הוא נחשב. ומי שהתגייס ולא עמד במערכת והתאבד בקושי מצבה מממנים לו.

האם אתם לוקחים האחריות על סבל של אדם שלא עומד בלחץ המטומטם והמיליטריסטי של המדינה שלנו להתגייס ועוד לקרבי? האם אתם תפצו אותו במקרה של טראומה לכל החיים? של הלם קרב? אם אתם גברים אז תעמדו מאחורי ההצהרות הדביליות שלכם, מאחורי הירידות על הג'ובניקים והנמנעים משירות. אבל אתם לא! אתם כמו כל המדינה משאירים אותם לסבול 3 שנים, ואז עוצמים עין למצוקות.

לבחור שכתב מה זה קרבי בשבילו? וואלה אתה נהנה? מבסוט? סבבה לך. תבלה. מי אתה שתגיד לכולם ללכת בעקבותיך? אתה חושב שאתה מכיר את המצוקות של כל אדם? את המחשבות? תפסיק כבר לחשוב צבאית, להעמיד את כולם בפלס כאילו כולם עשויים מקשה אחת! ועוד קורא לו פחדן. חסר עמוד שדרה. אתה זה החסר עמוד שדרה! אתה זה שניזון מהנורמות השחוקות של החברה שלנו. להתגייס ולהיות גבר, כי רק מי שהולך לקרבי הוא גבר. אתה זה שהולך כמו צאן לגבעתי/גולני, מבלי לחשוב. מבלי להרהר, מבלי להתחבט אם זה מוצדק בכלל מה שקורה עכשיו. אם בעוד 30 שנה לא נתעורר ונבין מה שהלך פה. פותח האשכול הוא-הוא האמיץ. הוא זה שהישיר מבט אל תוך המערכת ואמר שהוא לא מתאים. שהוא עושה לשם שינוי מה שטוב לו ולא מה שטוב לנורמות ולערכים המעוותים לעתים של המדינה הזאת.

ולכם, לכולכם, אני מציע לעבור מדינה. למאוריטניה למשל. שם יורים על המקום בכל מי שמסרב להתגייס לצבא הקרבי. ספרו חוויות.
ישן 10-02-2006, 06:50
חסום

טוב,אז ככה,אחרי שקרראתי את כל התגובות יש לי כמה דברים להגיד...

לאלה שדיברו על הכומתה,למה יש לי כומתה של תותחנים אם אני בחיל תקשוב וכל העניין של החגורה והכומתה עם רקע מבצעי וכל זה,אז ככה...
התחלתי את דרכי בתותחנים,עשיתי טירונות בשיבטה,הייתי זמן קצר מאוד באחד מהגדודים הקרביים
ואת הכומתה הזאת,אני קיבלתי מהמפקד האישי שלי על זה שהצטיינתי,אז קודם כל תגיעו למה שאני הגעתי,ואחרי זה תגיבו...
אני נמצא בחיל התקשוב,נכון,והתמונה הזאת היא ישנה,זה פשוט עניין טכני ואין לי שום עניין להתווכח אתכם על זה,אתם פשוט ילדים קטנים שמעניין אותם מה הצבע כומתה או מה הסמל שיש על הכומתה.

לפיילוט,לא קיבלתי הלם בקו"ם,אין דבר כזה הלם בקו"ם,זה שטויות...
התפכחתי מהר ולא מאוחר מדי וזה מה שטוב,אני הבנתי מהר מה היא המערכת הצבאית,בין לבין היו לי כמה ימים בבית שבהרבה שיחות עם לוחמים שהיו והם כרגע לוחמים,הבנתי שלהיות לוחם היום בצה"ל זה לא מציאה,מה גם שאין לאף אחד זכות לשפוט אותי,יש בעיות אישיות,ולא רפואיות,שמנעו ממני להתגייס לקרבי,לפעמים צצים בעיות,פתאומיות...שמעתם על זה פעם...?
ולמי שאומר שקרבי לא מתאים לי והכל,אז בואו תראו איך הדרכתי שנתיים קבות כושר קרבי והתעודות הצטיינות שקיבלתי והגיבושים שנבצר ממני להגיע אליהם מסיבות אישיות,אז אל תשפטו אדם לפני שאתם יודעים באמת מה הסיבות.

ל JE21,לא נותר לי אלא להסכים איתך,רק לחכות ולראות את הגיבורים הגדולים שיתגייסו עוד לצבא ואחרי שבוע כבר ירוצו לקב"ן בכדי לצאת על 21 או להיות 45 נפשי כדי לשרת קרוב לבית...
נראה אותם בוכים כל היום,רצים אחרי המשקית ת"ש,רוצים ת"ש,רוצים בית,רוצים קב"ן,קשה להם...

לסקיופאט,אתה צודק,מילה במילהףאין לי מה להוסיף.

לדודי 100,כשתדע מה הסבות שלי,תדבר איתי.

ולבחור ששאל איך יצאתי מתותחנים...
אז נשלחתי אחרי הטירונות לעשות קורס ולאחר מכן הייתי אמור לחזור לגדוד שלי...
בקורס הצטיינתי והחליטו להשאיר אותי להיות מפקד,וכך יצאתי מתותחנים וכעת אני שייך לחיל התקשוב...
ישן 10-02-2006, 12:20
  parasub parasub אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.05
שמע אחי...

אני לא שופט וממה שאתה כותב אני מתרשם ממך שאתה בנאדם אינטילגנטי,בוגר ואיכותי (קורס פיקוד, חניך מצטיין וכו')...
אני מסכים עם הרבה דברים שנאמרו כאן ובמיוחד ע"י jet21... הערכים של פעם פשוט לא קיימים היום ואם כן, אז רק על הנייר. האידיאולוגיות שעליהן גדלו ההורים שלנו ודורות הלוחמים הקודמים פשוט נעלמו וזה עניין מדאיג ועצוב!...מדינת ישראל קמה בזכות אנשים שגם כשקשה וגם כשכואב וכשאי אפשר...פשוט עושים כי זה התפקיד שלך. אני לא צריך לספר לכם שבין צה"ל של היום לצה"ל של שנות ה-50 ומעלה יש הבדרל שמיים וארץ. ואתם מסכימים שהתנאים אז היו קשים ביותר אבל אנשים באו ותרמו ונלחמו כי פעם מי שלא היה קרבי היה מתבייש...מי שלא עשה צבא, לא היה לו מה להראות את הפרצוף שלו. היום זה הפך להיות: אתה קרבי - אתה פרייאר.....מי שמקבל כבוד הוא זה שדפק את המערכת, זה שהצליח להערים על הצבא ולקבל מה שהוא רוצה.
זה דבר שאני לא מוכן לקבל...נכון יש אנשים שזה לא מתאים להם אבל זה לא רק אני אני אני....יש דברים מעבר.
שוב אני מדגיש שאני לא מבקר ולא שופט אף אחד פה...אני כולה מלשב צעיר...אבל זאת דעתי.

ישן 10-02-2006, 14:18
  oren_ oren_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.05
תקשיבו כולם!!!

קודם כל לבן אדם שפתח את האשכול וואלה אני לא יגיד לך "כל הכבוד איזה גבר" ותגובות בסיגנון אבל אני כן יכול להגיד לך צודק טעמת מקרבי לא מתאים לך( אם זה מסיבות אישיות או רפואיות או נפשיות או סתם בעיה במוח).

אני רוצה לספר לך תסיפור שלי:

אני עתודאי כרגע מסיים עוד חודש יד כלומר הנדסאי אלקטרוניקה קיצר אני תמיד חלמתי להיות לוחם אבל משום מה המשכתי ללמוד (על חשבון ההורים ולא על הצבא) קיצר ניסיתי לשלב בין המקצוע לצבא בדקתי אפשרויות ניסיתי פרוטקציות כדי רק לשאול אם יש משהו משולב(אני לא מתכוון לסטילים אני רוצה להיות לוחם בשטח) בקיצור אחרי חיפושים רבים גיליתי שלצבא אין שילוב כזה של המקצוע ולהיות לוחם אז גם בדקתי בדרך את האפשרות של להיות גובניק הלכתי למיונים של העתודה והוזמנתי לתיחקור ביטחוני תן לי להגיד לך את היום הזה אני לא ישכח בחיים שלי גם עוד 50 שנה ניכנסתי מילאתי פרטים ושאלתי תחיילת שישבה מולי אם אחרי שעוברים תשלב הזה אפשר לפרוש היא אמרה תשמע אני חדשה אני ילך לשאול בינתיים יצאתי וחיכיתי בחוץ היא חזרה וגימגמה לא ידעה לתת תשובה ברורה ואז היא אמרה שנייה חכה פה, בינתיים עברה רבטית במסדרון שאלתי אותה מי אחראי פה היא אמרה לי אני אמרתי לה נו באמת מי אחראי פה(לא מזלזול פשוט ראיתי שם סגני אלופים ועוד דרגות יותר נמוכות). והיא בלי להתבלבל התחילה לצרוח עלי ונכנסה לחדר שכל המתחקרות יושבות ביחד ובודקות תטפסים אחרי 5 דקות יוצאות שתיי חיילות מתחילות לצעוק עלי מי אתה מה אתה מה אתה חושב פה זה צבא("פה זה צבא"??? אתם על א" לא מדוגמות חצי ממה שצריך) המזל שלי שלא התעצבנתי אלא רק הגבתי במילים בלי לצעוק וגם שחבר שלי עשה שם גם תיחקור איתי בחדר סמוך והחיילת שתיחקרה אותו אמרה לו בוא נפסיק לשנייה ניראה לי שיש בעיות עם החבר שלך בחוץ צא תרגיע תרוחות והוא באמת יצא והתחיל להרגיע והם נכנסו חזרה לחדר של המתחקרות.
בשלב מסויים נפתחת הדלת והם אומרות לי להיכנס (הם 5 בחדר ) כולם צועקות אלי ביחד ואני מנסה להשיב בלי לצעוק בחזרה בשלב מסויים החיילת שהייתה אמורה לתחקר אותי צועקת לחברה שלה "הוא לא סופר אותי בגלל שאני לא רבטית מי הוא בכלל" ודברים בסיגנון, בהמשך הסבירו לי שאני חייב לעבור תתיחקור ואם לא לא תיהיה לי הזדמנות נוספת (כלומר תיגמר הדרך במודיעין בישבילי) אני כמובן יצאתי חשבתי על זה והחלטתי שלא אני נכנס למרות (אחרי שהתייעצתי עם הרכז מגמה שלי בפלא) ואז האחראית אמרה אוקי לכי תתחקרי אותו אני כולי בשוק החיילת שצועקת הערות לא קשרות על זה שאני לא סופר אותה הולכת לתחקר אותי, ביקשתי ממנה שמישהי אחרת תעשה את זה היא לא הסכימה אז דרשתי ממנה שתיהיה נוכחות של אדם נוסף(בשלב הזה כבר הייתי כזה עצבני יכולתי בשנייה לאכול את חמישתם בלי מלח הייתה רק בעייה אחת באותו יום אני חייל כמו כולם אומנם על אזרחי אבל חייל, למרות הכל שלטתי בעצמי).
נכנסנו לתחקור שתי חיילות ואני תיחקור שאמור לארוך 30 דקות מינימום או שעה וחצי מקסימום ערך 5 שעות שבמהלכם עשו לי תרגילים שלעבריינים הכי כבדים בחקירת משטרה לא עושים:
כל הזמן אני והחיילת העצבנית החלפנו מהלומות אבל רק במילים מין עקיצות קטנות של משחקי מילים אחרי 5 דקות היא אמרה לי תשמע " אני רוצה לעזור לך באמת אבל אתה חייב לעזור לעצמך אני מוכנה לשכוח את מה שקרה בחוץ " ( מה קרה בחוץ עוד לא עיקלתי מה עשיתי שזכיתי ליחס של חרא מהלך. 1) לא הרמתי תקול 2) לא דיברתי עם ידיים אפילו לא תנועות 3) רק שאלתי מי האחראי).
קיצר לא קניתי תמשפט האחרון שלה כי לפי ההבחנה שלי מדובר בחמומת מוח שלא תדבר ככה (מה שיותר מאוחר התברר כאחד מניסיונות לדובב אותי).
אני יכתוב כמה מהתרגילים שהיא עשתה לי עם חברתה:

1) כל הזמן תוקפים אותך מנסים לשבור אותך (יש לי הרבה יציאות לחול) היא עושה לי איפה היית בגיל 3 בחול טוב אני מסתכל בדף במה שמילאתי מהדרכון ואומר לה ואז היא שואלת עם מי??? מה ניראה לך שאני זוכר עם מי??? רבע שעה התווכחתי איתה עד שהתקשרתי לאמא שלי ושאלתי אותה עם מי.

2) אחרי שנכנסו בי ולא עזר להם כי ישבתי עם ידיים שלובות הסתכלתי לה בעיניים ועניתי לה תתשובות בלי למצמץ בלי להזיע בלי לעשות כלום חוץ מלהתמקד בה. אז הם עברו לשיטה שונה ניסו לשחק אותה חברות שלי הם עושות לי מה אתה לא שותה אנחנו שותות(אני קלטתי תקטע ועניתי להם ) לא אכפת לי ממכם הם כמעט שנשרפו בעצבים של עצמם.
הם עושות לי בחיים לא ראית סמים איך זה אני גם יוצאת לאומן 17 בירושלים וכל הזמן אני רואה שם סמים אז עניתי לה אם את כל הזמן רואה שם סמים אולי כדי שתפסיקי ללכת למקומות כאלה, עוד פעם הם התפוצצו.

3) חבר שלי היה בחדר ליד אחת מהם יוצאת חוזרת אחרי 5 דקות חוזרת עם דפים אומרת חבר שלך אמר שעישנתם ביחד סמים צחקתי לה בפרצוף כי בחיים שלי לא ראיתי סמים ולא נגעתי וגם לא רוצה לנגוע ולראות.

4) אחרי שהם ניסו להיות נחמדים והם ראו שלא הולך הם ניסו שוב לתקוף על כל שאלה שעניתי היא ישר צעקה עלי אני לא מאמינה לך קח 5 דקות תחשוב על זה והתגובה שלי הייתה אין לי מה לחשוב על זה זאת האמת אחרי 45 דקות כאלה הם התיאשו גם מזה.

5) אחת מהחיילות יוצאת אני נשאר עם העצבנית בחדר היא שואלת שאלות פתאום יורד האור(יש לציין שמדובר בחדר שלאין חלונות כלומר נשארנו שתי דמויות אחד מול השני) המשכתי לענות לה רגיל במשך 5 דקות בלי להניד עפעף (שהיא ראתה שהחושך בכלל לא מזיז לי. שכיבו את האור נשארתי שוב עם ידיים שלובות וכל הזמן מסתכל לה בעיניים היא הבינה שהיא לא כל כך מזיזה לי אני חושב שמהקטע הזה היא התחילה אפילו לפחד ממני).

*)יש לציין שכל 25 דקות היא עושה הפסקה לסיגריה (טוב נו מהעצבים שהבאתי לה)
*)יש גם לציין שביקשתי מישהו שיהיה נוכח חבל רק שהיא בלעה כמו חייה תאוכל וזה אחרי שהיא יצאה באמצע לקנות אותו ואז נעלמה לשירותים לעוד 20 דקות.

תן לי להגיד לך שיום אחרי זה היה לי מבחן אם אתה חושב שיכולתי לעשות אותו אתה טועה אני הייתי בהלם ממה שקרה שם עוד שבוע אחרי (אני שהייתי כזה מורעל לא האמנתי למה שעושים שם) שקלתי להגיש קבילה כי באותו יום זה נחשב שהייתי חייל בשירות חובה אבל בסוף וויתרתי.

תן לי להגיד לך מזל שאני כמו שאני שאני קשוח כלפי חוץ שידעתי לראות תתרגילים שעושים לי שם ולעמוד בהשפלה של 5 חיילות צועקות אליך ותן לי להגיד לך אני יכול להיות האח הגדול של כל אחת מהן.

את הסיפור הזה לא סיפרתי בשבילך (אני מתייחס לכותב האשכול) אלא בשביל אלה שעוד לא התגייסו, הצבא הוא לא משחק ילדים.
הסיפור שלי נועד כדי ללמד אותכם שהמערכת לא קלה אני שבוע שלם הייתי בדיכעון כל החיים שלי מגיל קטן חלמתי להיות לוחם אני עקבתי אחרי לבנון עד היציאה ממנה עקבתי אחרי כל המלחמה (רציתי להיות לוחם שם) לא האמנתי למה שקרה שקלתי כבר תקטע של אולי לוותר על צבא למה לא ללכת לצאת על קבן ללכת להגיד לו שאני רוצה להתאבד לתפוס סכין ביד ולעשות הצגה שלמה ולעוף אבל מהר מאוד חזרתי לגידרי והבנתי שמה שקרה לא בהכרח רע אלא אפילו טוב כי לא הרגו אותי אלא רק כישלו מאותו אירוע אני יודע מה אנ רוצה לעשות אני רוצה להיות לוחם ללחום לא בשביל המדינה כי היא תזנח אותך בסוף אם הקרב לא ילך טוב לא בישביל אותם שמאלנים שרוצים לתת הכל לערבים לא בישביל אותם מניאקים אוכלי חינם שלא מתגייסים לא בישביל הדוסים שאותם אני מממן אלא בשביל עצמי כי אני רוצה שהמדינה שלי! תיראה יותר טוב אני רוצה שכולם התנדבו ואם לא מתאים לבן אדם לשרת בקרבי סבבה לא מכריח אותך אבל תתרום במשהו אחר כן אפילו תיהיה גובניק כן זה גם תרומה אפילו גדולה כי כל תפקיד חשוב שימלאו אותו. כל אדם בכל תפקיד שהוא משרת בצבא איכשהו תורם למערכת וזה חשוב כי רק ככה המערכת תוכל להמשיך לעבוד.

הוויכוח התחיל בקטע שירדתם על הבן אדם שכתב את זה שהוא גוב ושאנשים התעקשו על מה שהם רוצים תיראו הבן אדם צודק אני למשל לא נותנים לי להיות לוחם יש לי פרופיל 97 אבל הצבא מעדיף אותי בתפקיד שיעסוק במקצוע ואני מצידי כבר נמאס לי לשבת במעבדה אני יושב שם כבר 5 שנים.

אני כניראה מתגייס במאי וכן אני הולך לסרב פינוי ובגדול אחרי הרבה חשיבות עם עצמי הבנתי שאני לא יוכל לשבת במשרד ולשמוע שמחבל מתאבד התפוצץ בירושלים בקו... שמחבל דקר כמה אנשים בעיר... שיורים קאסמים על שדרות שמנסים לחדור עם זונות וסמים ואמלח בגבול מצרים שהחיזבאלה החליט שהיום יורים על הר דוב או אולי היגיע הזמן לחטוף עוד חיילים אני לא יכול לשבת במשרד ולשמוע את כל זה הדם שלי בוער אני משתגע.

ואם אתם שואלים את עצמכם אני הולך לבקש גולני(תמיד חלמתי על זה).

ישן 10-02-2006, 17:26
  {{פרח בר}} {{פרח בר}} אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.06
אם עדיין יש כאלה שחושבים שקרבי זה סתם ניצול ובזבוז...

אני אגיד את דעתי...
לפני הצבא לא הייתי מורעל...
להיפך...
חשבתי שצבא זה בזבוז זמן... חשבתי שזה רק מנצל אותי.. חשבתי שלא מגיע למדינה הזאת כלום...
חשבתי שישראל אשמה בטרור וגם אני הייתי מהחבר'ה שצעקו דיי לכיבוש ואת כל החרטות האלה..

עד שהגעתי לצבא... (ינואר 04)..
התגייסתי לג'וב במודיעין עם יציאות ימיות.
וכמה שיותר התעמקתי בנושא ובהתמקצעות שלי (מפענח תצ"אות)...
בפיקוד דרום (עזה), הבנתי את המציאות קצת יותר...
התחלתי להבין מה באמת קורה במדינה ומחוץ לה.. הבנתי את מאזני הכוחות ואת התפקיד הספציפי שלי... והבנתי את היום הממשי על הבית שלי...
הבנתי שמי שאומר הכיבוש אשם... פשוט לא מבין כלום ופשוט נגרר אחרי סיסמאות מטומטמות...
במיוחד מה שהדהים אותי זה המפסידנות של המדינה שלנו..
שאפילו כשהיא מנסה להקל על הפלסתינים ולהוריד את הכיבוש...
הם פשוט מנצלים את המצב של החופש בשביל לשבת ולהמציא דרכים יותר ויותר מתוחכמות ואכזריות לפגוע בנו....
ומה שהכי השפיע עליי... זה היום שבו צה"ל בתור פעולת רצון טוב, איפשר מעבר חופש שלהם באזור נרחב מאוד פרט לאזור מסויים ולא חשוב בו נמצא גוש התיישבות יהודי...
והם פשוט ניצלו את המצב להעביר חומרי נפץ מקום למקום.. ולארגן רשת פיגועים...
ואז קרו עוד מספר דברים שפשוט גרמו לי לרצות להיות יותר בשטח והגעתי לקרבי...
הקו שלי היה עזה בזמן ההתנתקות וקצת לפני...
ואחרי ההתנתקות וסיום כיבוש עזה התרבו מקרי ההברחות בפילדלפי בקווי דיווח מעבר כרם שלום..
עד מעבר ניצנה... (הברחות דרך מצריים)...
ויום אחד כשלכדנו איזה פלסתיני אחד.. שאלתי אותו
"למה אתם ממשיכים לייצר טרור, ממשיכים לנסות לפגוע בנו... למה לכם לא לעבוד ולהרוויח כסף בצורה נורמלית ולא מהברחות והסעות מחבלים"..
הוא אמר לי:
"מאז ההתנתקות החייים שלהם נהיו גהנום... אין עבודה... (קודם הם היו עובדים בחקלאות בישובי גוש טקיף..).. הם היו עובדים בחקלאות ובבניה..., בנוסף להכל החמאס מקבל כסף מחו"ל מאירן ומעביר את זה למשפחות ולזרועות שלו (דעווה).. למעשה 80% מתושבי עזה עסוקים בתעשייה העיקרית שהיא הטרור והזרועות הצבאיים"...
הוא אמר לי גם... שכשהיהודים היו בעזה לפחות היה להם סדר... עכשיו אין שם סדר ואין עבודה..
הוא מקווה שהיהודים יחזרו ויתנו למוע'צי (מועסי) עבודה.. כמו פעם."

כך שלמעשה אי אפשר להאשים את הכיבוש בטרור...
הטרור הוא פשוט מסע צלב של האומה האיסלמית המיליטנטית...
תראו מה הם עושים עכשיו עם הכתבות והקריקטורות הדניות....
ומה כבר מצוייר שם?????.... כלום!!!
לאומת זאת... תזכרו איך הפלנגות באפגניסטן פיצצו פסלי בודהא....
ולא קרה כלום כי הבודהיסטים הם שלווים ונורמליים...
תארו לעצמכם מה היה קורה אם היו מפוצצים את הכבבא (האבן השחורה במכה)...
זה לא כיבוש לפוצץ מגדלי משרדים...
זה לא כיבוש להוציא להורג 300 ילדים בבסלאן...
זה לא כיבוש לפוצץ מועדון בבאלי ולהרוג 250 נערים ונערות...
זה לא כיבוש לעשות טבח במליונים מתושבי דרום סודאן הנוצריים..
זה לא כיבוש להשמיד 70% מהאוכלוסייה הנוצרית של האיס טימור המזרחי (אינדונזיה)

תפסיקו להשלות את עצמכם!!!
ואולי אתם בגדול צודקים..
הצבא צריך לעשות "חושבים" והבין איך הוא יכול ליעל את המערכת במלחמה באוייב הנורא הזה..
ותזכרו שישראל היא הראשונה שעומדת בדרכו של האיסלם במסע הצלב שלו...
ישראל היא כמו עצם בגרון של העולם המוסלמי...
לכן כולנו פה במאחז... ותפסיקו להשלות את עצמכם!!!
חמאס= מלחמה והשמדת ישראל...
הפלסתינם בחרו ב כמעט 80% בחמאס...
תעשו 1+1....
ישן 10-02-2006, 21:09
  sapirr sapirr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.04

oren - המיקרה שלך מוזר ואולי אפילו אחד הנדירים ששמעתי,אבל אני מאמין לך.
אני חושב שזה פשוט ניתקעת במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון,במיוחד עם מפגרות שיש להם כמה
פסים על הידיים.

קיצר אני שמח שחזרת לעצמך ועדיין אתה רוצה קרבי,כי קרבי זה הכי אחי

ואלה שכתבו שלא נותנים לחיילים לאכול וכו...אז תפסיקו לומר שטיות ! לא הכל נכון!

אני אוכל בבסיס פי 8 ממה שהייתי אוכל באזרחות,חוץ מזה שבקרבי צריכים לוחמים ולא לוחמות שיבכו שנתנו להם לישון לילה אחד בשטח בלי שק שינה בתוך בור,אין מה לעשות צריכים אנשים עם אופי חזק וכו...

אין לי כוח כבר להוסיף,כבר כתבו פה מספיק.

רק כמה מילים לכותב ההודעה,שיהיה לך בהצלחה גם לי יש חברים גובניקים שפשוט קרבי זה לא מדבר אליהם ועדיין אני חבר טוב שלהם וזהו,כל אחד עושה מה שמתאים לו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:41

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר