לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2006, 23:46
  pougachman pougachman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.05
תגובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האור מציון!! שמתחילה ב "האם זו חוצפה..?"

כן זאת דיי חוצפה, אבל ויש פה אבל גדול, זה כן יכול לעזור לך (במידה ויש לך דרך נורמלית ואמינה דרכה השגת את המספר).
לא המש"ט, לא הסמש"ט ולא מפקד צ.4 לצורך העניין הם אנשים סתומים לבעיות, תתפלאו כמה לוחמים וקצינים ביחידות מובחרות נעזרו בטלפון כזה או אחר כדי "להכניס" את עצמם.
תחשוב טוב מה אתה רוצה להגד ותדע שלתוצאה יכולים להיות שני פנים, כמו שיש סיכוי שיקשיבו לך והעניינים יסתדרו ישנו גם סיכוי שיחשבו שאתה באמת חוצפן, יקשיבו לך ויסיימו את הרומן הקטן שלך עם ש-13.
תחשוב טוב עם הבעיה שלך היא באמת כל כך יוצאת דופן וחריגה שיראה לבן אדם שאתה פונה אליו שהוא באמת הכתובת אליה. אם לא אכפת לך לרשום אותה גם שנדע פה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2006, 01:50
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
אחי עם כל הכבוד אין שום תהילה במה שתעשה ב3 השנים בשירות שלך...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי EG1987 שמתחילה ב "אם אתה לא מבין את הקשר הפשוט,..."

אתה חושב שאת מי שהייתי איתה עניין איפה אני נמצא לפני שהיא זרקה אותי מכל המדרגות כי אני לא יצאתי הבייתה כמעט...
או שאולי לאיזה מישהו ברחוב אכפת שאתה חייל איפה אתה נמצא או משו... עזוב אותך שום תהילה אין בזה רק עבודה קשה מתישה שוחקת ושחורה אתה צריך ללכת מתוך אידיאל אחרת גבר באמת שלא כדאי לך ללכת ולא כי אתה לא מסוגל לסיים מסלול פשוט כי תתאכזב לראות שלאף אחד לא אכפת מי אתה או מה עשית...

בקשר לאומץ...שום אומץ מילוי פקודות.. זה לא טבעי להסתער...זה לא טבעי לראות חברים שלך נהרגים ונפצעים אולי חס וחלילה להיפצע בעצמך ואין אחד שלא מפחד...בן אדם רוצה לשרוד לחיות....זה האינסטינקט הכי חזק שלך ואם אתה מסתער זה בגלל שאתה מרגיש מחוייבות וכי אתה רוצה לשמור על חברים שלך זה הכל אתה באמת חושב שלכוסית בשנקין אכפת אם אתה ישן בבוץ של לבנון או מתייבש באלמנת קש בג'נין?!
ישן 10-02-2006, 01:56
  EG1987 EG1987 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.05
לא הייתי מגזים איתו
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי שולה מוקשים שמתחילה ב "אחי עם כל הכבוד אין שום תהילה במה שתעשה ב3 השנים בשירות שלך..."

אם בשביל להרשים בחורות הלכת לקרבי, אז זה באמת מפגר, יותר קל ובטוח פשוט לקנות אוטו שווה.

אבל עדיין עוד יש אנשים(ואני מכליל גם את עצמי) שעושים את זה בשביל המדינה ולא בשביל מה שיגידו החברים או החברות ולמי יהיה אכפת ומי ירצה לשמוע את הסיפורים והחוויות.

אני לא יודע מה הסיבות של הבחור הזה דווקא ללכת לשייטת, אבל אפשרי מצב של נעילה על יחידה מסויימת לא בקטע של זה נשמע מגניב ומרשים, אלא באמת בקטע של זה מה שאני רוצה לעשות וכאן אני ירגיש הכי תורם. זה לפחות איך שאני מרגיש ביחס למגלן, אבל הכל בפרופורציה. אם לא הייתי מתקבל למגלן, לא הייתי מתקשר למפקדים של היחידה ומבקש מהם טובה אישית, גם כי בטח הייתי מקבל כאפה, וגם כי אם באמת רוצים לתרום הצבא לא חוסם לך אפשרויות יש הרבה.
ישן 10-02-2006, 08:37
  האור מציון!! האור מציון!! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
תגיד אתה בכלל יודע את הבעיה שלי שאתה סתם מדבר?
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי EG1987 שמתחילה ב "לא הייתי מגזים איתו"

"טובה אישית"..נראה לך הגיוני? תחשוב קצת!
עברתי את כל המיונים לשייטת אבל נתקלתי בבעיה קטנה. והוא דווקא ישמח מאוד לדבר איתי.
הוא בחור די נחמד המש"ט. מפק"צ בשייטת המליץ לי להתקשר אליו.
זה לא שלא עברתי יום סיירות או נכשלתי באחד המיונים. תבין קצת הבנת הנקרא. עלק "טובה אישית"
זה שעברת גיבוש פוזה לא עושה אותך למבין.
ואם אתה רוצה לדעת משהו בשבילך אבל רק בשבילך. הרופא של השייטת התקשר אליי וגם סגן מפקד הסיירת מטכ"ל. ( רצו בהתחלה להעביר אותי ). אני רק רוצה להראות לך כמה סבלנות יש להם. זה לא שאני רוצה להשתמט , אני לא אויב שלהם. אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר פשוט תשתוק.
אני רק רוצה להראות לך שאם הרבה כוח רצון אפשר להגיע לכולם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:19

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר