לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-02-2006, 11:10
  ky86 ky86 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.05
רק רוצה לומר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shlomi_t10 שמתחילה ב "אשכול שיריון:כל מי שמתגייס לשיריון שיכנס..."

שבתור מישהו שחשב שהוא יגיע לחיל השיריון,והטירונות הולכת להיות שטויות או משהו כזה,טועה.
ממחזור נוב העלו בצורה אדירה את רמת הטירונות והחי"ר של הטירונים,אישית דיברתי עם חברים שלי חי"רניקים,הם בשטח אולי 75% ממה שאנחנו בשטח,וכל הזמן מתרגלים,עושים יבשים,מד"סים הכל.
אז לא לחשוב שזה שטויות או משהו כזה,ומי שקיבל שיריון ורצה להיות חי"רניק,שלא התבאס כי אין כזה הבדל,ההבדל היחיד הוא ששיריון חיים משתי עולמות.
עריכה:אל תחשוב לעולם שאתה חי"רניק כי אתה לא,אבל מה שהם עושים,זה מה שאתה עושה,ומה שאתה עושה, הם לא.

נערך לאחרונה ע"י ky86 בתאריך 10-02-2006 בשעה 11:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2006, 22:07
  Bucky7 Bucky7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.05
לאחי הטירון
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי gili_i שמתחילה ב "אני כרגע במסלול של שריון..."

מדבר אח גדול שלך ממחזור אוג' 05 , שביום ג' מקבל צפרגול ומסיים מסלול בחט' 401
דבר ראשון : כל ה- ז' בטירונות חורף
דבר שני : מה אתה מבין בטנקים אם רק התגייסת וכולה סיימת טירונות חי"ר , תאמין לי שאין על הטכנולוגיה של הטנקים החדישים מרכבה סימן 3 ובמיוחד ה4 שלי שמבצעי לגמרי , יענו יוצא לפעילות מבצעית בשטחים , נכון לעכשיו בקו עזה ובצפון השומרון.
בטח מרעילים אתכם חבל"ז נגד כולם..אבל לא נורא ..יעבור..כי : רעל זה רק לעכברים.
לכל מי שיש ספק , ביסל"ש הוא אחד הבט"רים הכי טובים בארץ, יש חילות שהיו מתים לקבל תנאים כמו השריון , החבר'ה שלי עוד מתגעגעים...
כפי שנאמר ע"י הקמטניק האנשים באמת איכותיים מהטובים ביותר שניתן לפגוש, בטנק זה מאוד חשוב ד"א..
דבר שלישי : כל החטיבות תופסות קווי חי"ר, והרבה, במידה זו או אחרת כי אין מספיק הקצאות לטנקים לפעילות מבצעית , במילים אחרות אין צורך ותקציב
דבר רביעי: בקשר לחטיבות , רוצה לעבוד על הטנק הכי טוב והכי חדיש ( כולה שנתיים שלוש בשריון ) תבחר בחטיבה 401 עם הסימן 4 , גכאחד שנמצא שם , מומלץ , טנק פשוט להפעלה..
רוצה טנק יחסית חדש ומנוסה בפעילות מבצעית , שני רק לסימן 4 , לך ל188 עם הסימן 3
רוצה טנק ישן , בלי מזגן , אבל עם המון מור"ק של החטיבה לך ל7 עם ה2ב'
בכל מקרה להיות איש צוות בטנק ( במיוחד אם אתה תותחן או טען) אחד הדברים השולטים והכיפיים..
אבל , במקום בו יעצרו הזחלים שם יתחיל הטפ"ש..חח

בהצלחה למתגייסים

22.7.08 החיים מתחילים מחדש..

- לא משנה כמה רע לך, תמיד תזכור: זה יותר טוב מאשר להיות בצבא האדום.
All You Need Is Love !

ישן 10-02-2006, 19:01
  פשוט שריונר פשוט שריונר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shlomi_t10 שמתחילה ב "אשכול שיריון:כל מי שמתגייס לשיריון שיכנס..."

אז ככה... בתור אחד שיסיים קמ"ט (קורס מפקדי טנקים) בעוד שלושה שבועות, הייתי רוצה לומר כמה דברים..
דבר ראשון.. למה עוד קמ"ט 105?!?!?!?
דבר שני... שריון אומנם לא נראה זוהר (והוא באמת לא...חח) אבל יש בו אנשים איכותיים עד מאוד ואם אתה מוצא את הטנקים מעניינים אז העיסוק בהם באמת מהנה ועם הרבה סיפוק.. שלא נדבר על לעשות מסלול צוות בכיפת מפקד תוך כדי שאתה מפרק בכל שלושת המאגים והגנן שלך יורה ב-0.5 תוך כדי...אבל לא משנה..
דבר שלישי.. מדריכות שריון.
רביעי.. התקדמות מהירה מאוד.. סמל תוך פחות משנה (למתאימים..) קצונה תוך שנה ושמונה (לחסרי המזל והעצם..)

אז אם יש למישהו שאלות על המסלול והקמ"ט בשריון שידבר איתי, היות ואני צעיר אחושילינג ועדיין זוכר הרבה פרטים מהמסלול שלי...

ישן 11-02-2006, 19:08
  פשוט שריונר פשוט שריונר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "[QUOTE=פשוט..."

ידידי.. אתה שואל איך רק מקום שלישי..? מנסיוני העשיר.. זה בדיוק מה שמגיע להן..

ולבחור הצמ"פניק מ-401...
תתחיל להיפרד מהטנק שלך. כל הסימן 4 יאופסנו בקרוב בימ"חים ו401 תהפוך להיות חטיבת חי"ר סוג ב'..
לא משנה מה תאמר על 7: צ'יפסים, נטחנים, חסרי מזגן, לא רואים בית וכל שאר הדברים...
חטיבה 7 עושה את קווי הטנקים היחידים שיש בינתיים ואת הכי מסוכנים. לראיה:
המתקפה שהייתה בהר דוב לפני כמה חודשים - גדוד 75 מחטיבה 7.
ירי הפלאשטים השבוע בעזה - גדוד 77 של 7.
בוא תצא מנבי.. תראה קצת עולם.. תתחבר למציאות ורק אז תוכל לבקש רשות לפתוח ת'פה על 7.

ציטוט:
"התגייסתי בנוב5... ואנחנו הראשונים שעושים את הרצף ע"ע צמ"פ\אימון מתקדם בביסל"ש גם"

צ'ומפי.. אתם בהחלט לא הראשונים. אוג' 04 היו הראשונים, אח"כ נוב 04 ומרץ 05 (אנוכי..)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר