לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2006, 20:48
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי עמרי_הולך_לנחל שמתחילה ב "ואם תרחיב טיפה את האופקים שלך"

אני מסכים עם הטענה שפשוט זה אסור דקה לפני שיוצאים למבצע להגיד שלא יוצאים,למרות שאני חושב שסגן א לקח החלטה נכונה לתמוך בחייליו..

למרות שסגן א התריע,הוא לא התריע על חומרת המצב מספיק...אם הוא ראה שאין יחס מצד המפקדים שיעלה את זה לדרגים היותר גבוהים....אני חושב שכל הבעיה הזאתי נוצרה בגלל מפקדים שלא "גדלו" ביחידה ולא יכלו להבין למצוקת החיילים...בהחלט היה מקום לערב קב"ן והיה חובה לא לצאת למבצע לא משנה שום תחרות עם הימ"מ או כל יחידה שהיא...
הצוות היה צריך להודיע הרבה לפני שהם לא מסוגלים לצאת ככה שמפקדי היחידה לא היו מופתעים בדקה האחרונה..
ושוב למרות שהתריעו ולא התייחסו אליהם הם כנראה לא התריעו ועשו רעש מספיק...
המפקדים לצערי לא הבינו שאין חיילי רמבו בלי רגשות והמקרה הזה היה חייב טיפול מההתחלה וככה לא היה נגרר כל הסיפור המצער הזה..

חבל מאוד!!

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2006, 20:52
  עמרי_הולך_לנחל עמרי_הולך_לנחל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.03
שמע
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "אני מסכים עם הטענה שפשוט זה..."

אני מכיר את המצב שלהם טוב מאד, למען האמת הייתי בחומש כשהצוות היה בקפ"ק, וראיתי את הצעקות שא' חטף מהמפל"ג שלו במו עיני.

הוא התריע, אני מכיר טוב מאד את סמל הצוות, ומספר לוחמים נוספים, שהפכו להיות סמרטוטים אחרי אירוע קבטיה, ואף אחד לא שם זין על זה כי ביחידה הזו כולם כולל כולם חיים בתחושת אופוריה תמידית.

לגביי מפקדים שכביכול צריכים לגדול ביחידה - אני לא מסכים, מג"ד דובדבן הנוכחי לא גדל ביחידה, והוא הביא איתו רק דברים טובים ליחידה, דברים שאני דיי בטוח שמי שהיה מגיע מתוך היחידה לא היה מביא.
זה פשוט לא נכון פיקודית לתת למישהו שבא מתוך היחידה לפקד עליה.

ישן 15-02-2006, 21:01
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי עמרי_הולך_לנחל שמתחילה ב "שמע"

תראה,אני מכיר את אחד החיילים שהיה בפרשה והעיפו אותו מהיחידה גם...

אני לא אומר שזאת טעות להביא מפקד שלא גדל ביחידה,אני רק חושב שמפקד חדש ,אחרי שקורה אירוע כזה לא יכול להבין את מצוקת הלוחמים כמו שמפקד או חייל שכן גדלו ביחידה...הוא כנראה לא מבין את התחושה החצי אלוהית שהם הרגישו כי לדעתי שמישהו כל כך בטוח בעצמו,אז כשהוא נופל הוא נופל חזק כי הוא לא מבין מה בדיוק קרה...
לדעתי יש אשמה גדולה מצד הפיקוד שלא התייחס לעניין מספיק ברצינות..
בטח ובטח שלצאת האמירות שאם הם היו בצבא אחר בזמן אחר היו קושרים להם תעיניים ויורים להם בגב,או אתם לא כוסיות או דברים כאלה...לפי האמירות רואים שזה מפקד שלא הבין את גודל המצוקה של החיילים...
תחשוב שאתה,שנתת כל כך הרבה למדינה,וכמוך עוד המון חיילים שמסכנים את עצמם,נתקלים בכזאת בעיה והפיקוד לא שם עליהם..אתה מרגיש נבגד על ידי הצבא שלך....הם חיילים שנתנו המון,סיכנו את חייהם המון פעמים וזה היחס שהם מקבלים?!?!?
חבל...

נוב 07.

ישן 15-02-2006, 21:09

שמע
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "תראה,אני מכיר את אחד החיילים..."

עזוב, אני מבטיח לך שלפני שמפקד מקבל את הפיקוד על יחידה ברמה כזו ישנם אינספור דיונים והנושא נטחן עד דק.

שמע, לא הייתה להם תחשוה חצי אלוהית, הם פשוט היו טובים, ואני אומר את זה מהיכרות אישית עם הצוות, והם לא נפלו חזק, הם נתקלו בכזו התנגדות ובאש מאסיבית שכל אדם היה מרגיש חלש ובודד במקומם.

לגביי היחס שהם קיבלו, אני מסכים, אסור להתייחס אל האנשים הלה ככה, ובמיוחד כשהם משדרים סימני מצוקה, אסור אסור ושוב אסור לתת להם להתכנס בתוך עצמם עם הפחדים המטורפים שהיו להם.
רק תבין - שאחד הלוחמים, פחד לצאת מהבית בחושך אחרי הקרב, הוא היה מבועת כל פעם שהוא יצא מהבית בחושך...!

חבל רק על מי שמת, המערכת הצבאית צריכה לקחת את המקרה הזה כדוגמא שלילית ביותר, ורק ללמוד ולהשתפר ממנו.

ישן 15-02-2006, 20:57
  אחרי לגבעתי ! אחרי לגבעתי ! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
אני חייב לחלוק עלייך ...=\
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי עמרי_הולך_לנחל שמתחילה ב "ואם תרחיב טיפה את האופקים שלך"

אני ממש לא בעד מה שהם עשו והכל ודעתי שהם כן היו צריכים לצאת למבצע ....אבל הבעיה שמטרידה פה שהם ביקשו לפני המבצע הפסקה של חיסול מבוקשים והכל וכאשר אמרו לסגן לקחת את התצ''א הוא ביקש שהם לא יצאו ...ורק בגלל שזה יחידה כזאת עילית והיה תחרות עם הימ''מ אז הוציאו את הצוות לפעילות ולא התחשבו בהם לא משנה מה יגידו ...

ד"א אנחנו לא יכולים לשפוט או לבקר אותם בשום דרך כי אפחד אני מאמין פה לא היה 3 שעות בשדה קרב פתוח ....או שאני טועה

ישן 15-02-2006, 21:00

אתה טועה מאד אפילו
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי אחרי לגבעתי ! שמתחילה ב "אני חייב לחלוק עלייך ...=\"

אבל זה לא העניין.

הם לא היו צריכים לצאת למבצע אם הם לא הרגישו בטוחים בעצמם, תאמין לי שהדבר היחיד שמחזיק אותך בקרב פנים מול פנים זה הבטחון העצמי שלך, והיחידה הזו הביאה אותם למצב שלא היה להם ביטחון אפילו לגשת למ"פ שלהם ולספר לו על הבעיות שלהם!

זה לא מטריד, ואפילו מעודד לדעת שאחרי כל המבצעים האלה המפק"צ לא הפך לרובוט כמו הרבה אנשים, אלא נשאר בנאדם חושב.

לדעתי הסמפל"ג טעה כשהוציא את הצוות לפעילות, במיוחד כשהצוות היה לא אורגני אחרי הסיפור של א'.

ישן 15-02-2006, 21:09
  אחרי לגבעתי ! אחרי לגבעתי ! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי עמרי_הולך_לנחל שמתחילה ב "אתה טועה מאד אפילו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עמרי_הולך_לנחל
אבל זה לא העניין.

הם לא היו צריכים לצאת למבצע אם הם לא הרגישו בטוחים בעצמם, תאמין לי שהדבר היחיד שמחזיק אותך בקרב פנים מול פנים זה הבטחון העצמי שלך, והיחידה הזו הביאה אותם למצב שלא היה להם ביטחון אפילו לגשת למ"פ שלהם ולספר לו על הבעיות שלהם!

זה לא מטריד, ואפילו מעודד לדעת שאחרי כל המבצעים האלה המפק"צ לא הפך לרובוט כמו הרבה אנשים, אלא נשאר בנאדם חושב.

לדעתי הסמפל"ג טעה כשהוציא את הצוות לפעילות, במיוחד כשהצוות היה לא אורגני אחרי הסיפור של א'.

אבל זה בדיוק מה שאני אמרתי, שלא התייחסו אליהם כמו שצריך ...היו צריכים לעלות להם את הבטחון עצמי ולא לקורא להם כוסיות ....

ישן 15-02-2006, 21:05
  Papa_Sutul Papa_Sutul אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.04
אתה ילד קטן
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "בקיצור... לא טחנו אותם מספיק באימונים!!"

ועדיף בשביל כולנו שתשחבו פעמיים לפני שאתה כותב הודעה...
אתמול הייתה כתבה בעיתון.. תקרא.. בטח ראית את הכתבה גם..

אתה חושב שאנשים שמגיעים לשם הם חיות?? הם בני אדם כמוני וכמוך!
מאמנים אותם שם.. הם יוצאים למבצעים.. עושים את העבודה שלהם.. יש תקלות וכמו שראינו פה הייתה תקלה אחת יותר מידי... בסך הכל בני אדם.. בני אדם אחראיים וסגן א' ראוי לתמיכה על המעשים שלו... בלי קשר לאימונים שעוברים עליהם..
באימונים אתה מוקף בערבים שיורים צרורות לכיוון שלך במשך שעתיים וחצי- 3 שעות??
יודע מה? בוא נגיד לצורך העניין שכן יש כזה אימון!! רק לצורך העניין!
המנטליות באימון שונה כי לא ירו עליך כדורים.. במצבעירו לכיוון שלהם במטרה להרוג אותם!!
ישן 15-02-2006, 21:23
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
אני אחרוג ממינהגי:
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "בקיצור... לא טחנו אותם מספיק באימונים!!"

סתום את הפה שלך!!!

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 16-02-2006, 14:17
צלמית המשתמש של R.I.P
  R.I.P R.I.P אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל R.I.P
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי עמרי_הולך_לנחל שמתחילה ב "אני דווקא חולק עליך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עמרי_הולך_לנחל
כי במקום לתת לאנשים האלה טיפול, ואני בטוח שיכלו להחזיר אותם לכשירות מבצעית, החליטו להיפטר מהם כדי שיהיה כמה שפחות נזק תדמיתי ליחידה.

אוקיי אבל תחשוב ברגע במחדירים את החיילים האלה חזרה ליחידה הם מחדירים פחד שלא רק פוגע בשאר החיילים אלא פוגע בעצמם, כי בוא נודה שלכשירות מבצעית לא היה אפשר להחזיר אותם וכן אם היו מחזירים אותן, לדעתי זה היה פוגע בצוותים אחרים של לוחמים שהיו רואים את זה והבטחון העצמי שלהם היה מתערער הבטחון העצמי שהוא מאוד חשוב לכל לוחם!

נ.ב
שלא תבין אותי לא נכון אני לא מסכים אם מה שצה"ל עשה אבל בוא נגיד שהם פשוט לא ידעו איך להתנהל!

ישן 16-02-2006, 14:24
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי R.I.P שמתחילה ב "[QUOTE=עמרי_הולך_לנחל]כי..."

להיפך.

המשמעת והלכידות היחידתית תלויה גם בדרך שמטפלים באנשים. אם היחידה היתה מטפלת כראוי באנשים האלה, אפילו אם הם לא היו חוזרים לפעילות מבצעית, אלא הולכים להדרכה או כל דבר אחר, זה היה גורם לעלייה במוטיבציה של אחרים. כל חייל היה יודע שיש לו גב. שאם יקרה לו משהו לא יזרקו אותו לכלבים או יתעללו בו, אלא יכבדו אותו ויטפלו בו כמו שצריך.
מה שקורה היום הוא שיש תרעומת קשה בעניין. צוות מעולה, עם מפקד מנוסה, שפעל בצורה יוצאת מהכלל (ועל כך אין ויכוח), נקלע למשבר. במקום תמיכה הוא חטף סטירה. עכשיו, לדעתי, כל אחד שואל את עצמו "מה יקרה, אם לי יקרה משהו?". ברגע שיש חשש, או בעיה באמון של החיילים במפקדים, יש התפוררות של המשמעת ויעילות היחידה.
אתה רוצה לדעת מה קורה כאשר המפקדים מזניחים את חייליהם?
לא צריך ללכת רחוק. תלמד מה קרה ליחידות הסוריות והמצריות במלחמת ששת הימים....

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 15-02-2006, 21:00
  diny4 diny4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל diny4 שלח הודעה דרך MSN אל diny4
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zion 18 שמתחילה ב "תחקיר על דובדבן"

בושה וחרפה לצה"ל!

המפקד שלהם,סגן א' או לא יודע איך שקוראים לו אמר לצוות כמה וכמה פעמים שהם נפשית לא יכולים לעמוד בעוד מבצע בגלל אותו הלילה בכפר בקבטיה!
והם התעקשו שהוא והצוות שלו יצאו..והתעלמו מבעיות הלוחמים וחושבים כאילו הם מכונות בלי רגשות!
זו בושה לצ"הל...
שבחים לסגן א' על כך שהלך כמה צעדים קדימה וחשב על סיכון החיילים שלו והבין את המצב שבו הם נמצאים...במקומם הייתי מתקומם על אמא של הצבא הזה! ולא רק 5 חיילים היו מסרבים אלא כל הצוות!

המערכת הצבאית לא מעריכה כלום..אני מתגייס חודש הבא,ואני תמיד הייתי בדעה שהמערכת הרבה פעמים דפוקה..וחבל..

האנשים האלו סיכנו ת'חיים שלהם עשרות פעמים בשביל המדינה...וזה מה שמחזירים להם...

ישן 16-02-2006, 12:38
  SVS1 SVS1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "2 גדודים נכנסו לחלץ .. זה לקח זמן, וגם לזה מתאמנים להסתדר עם מה שיש"

זה דיון בין חברי הפורום.
אתה לא שוטר הפורום.
שיתעצבנו, שיגיבו.
אני אישית מעוניין לשמוע את דעתם.

לפי דעתי:
עם כל הכבוד לסגן א', שהוא לא היה מוכן לקחת אחריות על החיילים כי הם לא במצב להילחם זה דבר שנוי במחלוקת.
הוא לא טען שהוא לא רוצה לקחת אחריות רק כי הוא חושב שהחיילים לא במצב מספיק טוב בשביל לצאת לקרב, אלא כי הוא לא יכל להסתכל להורים בעיניים אם היה קורה משהו לבנים שלהם.
אני מבין שהוא דאג לחיילים אבל הוא לא יכול לנטוש את החיילים שלו שייצאו למשימה לבד. מילא אם היה מארגן שכל החיילים ישארו בבסיס.
אבל שחיילים יוצאים בלי המפקד שלהם זה דבר בלתי נתפס ודווקא זה גורם לי לחשוב שסגן א' נטש את חייליו בדיוק כמו שהסא"ל נטש את הסגן.
לא יוצאים למלחמה בלי מפקד. ולדעתי הוא אכן היה אמור לתמוך בחיילים שלא רצו לצאת, אבל כן לצאת עם החיילים שיוצאים למשימה ולא לנטוש אותם.

כמובן שהתגובה שלי תגרור אלף תגובות זועמות של "איך אתה מעז וכו'" אבל תחשבו על זה מנקודת ראייתם של החיילים של סגן א' שיוצאים למשימה בלעדיו.
ישן 16-02-2006, 18:16
  פין פציל פין פציל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.05
סגן א',למרות שהוא קצין מצוין,שגה לדעתי בהחלטתו

1.רוני נומה,שפיקד על כמה וכמה מבצעים קצת יותר מורכבים מזה,אמר,ולדעתי בצדק-שסגן א' צריך להתבייש שיצאו חיילים למבצע בלעדיו.
לדעתי,וגם אני פיקדתי על מספר פעילויות מורכבות- אסור היה לו לצאת בהכרזה הזו ולשלוח חלק מחייליו שייצאו למבצע בפיקוד מישהו אחר.
זה כשלון מנהיגותי,ללא ספק.

2.לא משנה כמה הצוות היה פגוע,הכרזה כזו שבסיסה סרבנות לא יכולה להתקבל בצה"ל.
סירוב פקודה שכזה יכול להתקיים רק אם הפקודה בלתי חוקית בעליל,וברור שבמקרה הזה זה לא בכיוון.

צה"ל לא יכול להסכים להתנהגות כזו,

אבל למזלו של סגן א',הנושא שהוא הציף,לגביי המשבר של חייליו הוא זה זהציל את דרגות הקצונה שלו.

ישן 16-02-2006, 18:36
  troublesome troublesome אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.03
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי פין פציל שמתחילה ב "סגן א',למרות שהוא קצין מצוין,שגה לדעתי בהחלטתו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פין פציל
לדעתי,וגם אני פיקדתי על מספר פעילויות מורכבות- אסור היה לו לצאת בהכרזה הזו ולשלוח חלק מחייליו שייצאו למבצע בפיקוד מישהו אחר.
זה כשלון מנהיגותי,ללא ספק.

זה לא שהוא שלח,הסמכות נלקחה ממנו.דווקא פה בא לידי ביטוי המנהיגות שלו.הוא לא יכל לפקד על חיילים שעלולים לקפוא ברגע האמת (כולל הוא עצמו).
כמו שכבר מישהו כתב (נראה לי עמרי),הבעיה הייתה שזה קרה 2 דקות לפני יציאה לפעילות ובגלל זה נוצר מצב של סירוב פקודה.

הוא היה צריך לפנות לפני זה לדרגים הגבוהים יותר ולבקש עזרה.
למרות שהוא כבר אמר/רמז למפל"ג שהצוות לא מתפקד ולא מוכן לפעילות כזאת מורכבת וכשהמפל''ג אמר לו להגיע למקום מסויים ולהתארגן שם אז סגן א' אמר לו בשביל מה הצוות יוצא אם לפני זמן מה אמרתי שיש בעיה.
לדעתי, הוא היה צריך כבר מההתחלה לעשות "רעש" שיטפלו בבעיה ולא "למרוח" את זה ולהמשיך הלאה.

נערך לאחרונה ע"י troublesome בתאריך 16-02-2006 בשעה 18:38.
ישן 16-02-2006, 19:05
צלמית המשתמש של CJtheSecond
  CJtheSecond CJtheSecond אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.04
שלח הודעה דרך ICQ אל CJtheSecond
אתם לא מבינים כלום!

אני רוצה לראות אתכם נכנסים לאחד הכפרים הכי מסוכנים ונשארים שפויים אחרי קרב שכזה

אתם מדברים על ערכים עקרונות וכו' ולמרות שחיילי הדובדבן רגילים לקרבות חיסולים וכו' קשים זהו היה ספק אם קרב "רגיל ".

יש לי חבר בדובדבן וממה שהבנתי מדבריו הקרב היה פשוט יוצא מן הכלל דבר שהם לא ראו מזמן
(הוא בצוות צעיר יותר, המידע אצלו מחברו מצוות וותיק יותר שעשה הפעולה ).

אל תעזו לשפוט את חיילי הדובדבן האלה , אתם לא יודעים איך הייתם פועלים !

ושאף אחד לא יגיד לי (אלא אם כן הוא ביחידה) שהוא קרבי והוא "יודע" מזה ...כי זה לא סתם מבצע אלא דברים קשים מן הרגיל שאפילו סיירות לא פוגשות .

לזהכירכם, דובדבן פועלת כמעט תמיד רק במקומות עם סיכון גבוה מאוד וממוקד.

יש פה אנשים שממש משחקים אותה וחכמים גדולים להגיד מה היו מרגישים או עושים במצב שלהם .

שום קרבי "רגיל" לא יבין מה עובר על חייל מיחידת עלית במצב כזה ...זה ראש ומצב אחר.

ישן 16-02-2006, 20:30
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי CJtheSecond שמתחילה ב "לכל דבר יש מחיר ..."

אני אבהיר את זה עוד יותר.

יש כלים לטפל בחיילים במצב כזה, בין אם ע"י בריאות הנפש, ובין אם ע"י טיפול מפקדים. הצבא אמור להעמיד אותם לרשות הלוחמים, ויתר על כן, ליזום טיפול מונע.

אי ביצוע הטיפול הזה מהווה לדעתי רשלנות פושעת, שמציגה בצורה בהירה, אם כי כואבת, את יחסו של הצבא לחייליו.

צוות שמגיע למצב התפרקות הוא תוצאה ישירה של הזנחה. נקודה.

ישן 16-02-2006, 21:30
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
אתה יוצא נגד ואז מסתובב שוב ..
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי CJtheSecond שמתחילה ב "כל מילה זהב"

אין צירוף מילים כזה " מה לעשות החיילים הם בני אדם " ..
החיילים מתפרקים לפעמים ולא משנה למה .. מי שאמור להיות מאחורהם במקרה כזה זהו הפיקוד שלהם ..
במקרה הספציפי הזה בחר הפיקוד הישיר שלהם להזדהות איתם ולא להקים אותם על הרגליים .. וזה כשל שלו ואך ורק שלו ..
ובנוסף לא רק שלא יצא עימם .. ויתר על 3 מחייליו .. כולל הסמל ..והוציא את השאר הצוות זה שידע להבחין בין האסור למותר עם מפקד צוות אחר ..
עכשיו , מכיוון שאין לך מושג על מה אתה מדבר לך או לחברים שלך .. יש לך מושג איזה סוג של יריקה לתוך הבאר שממנה שתית מים מדובר או שאתה עדיין משער ?
אז מספיק לבלבל את המוח עם כול מיני משפטים שלא ברור לי מהיכן הבאת אותם

ישן 16-02-2006, 21:53
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "מוכר , צוות מתפרק .. מוכר מקרוב .. מה שמעניין היכן היה הרועה .."

אותו בי"ס... כיתות שונות...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:45

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר