לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: למי תצביעו בבחירות הקרבות ?
קדימה 11 12.50%
העבודה 5 5.68%
הליכוד 17 19.32%
תפנית 2 2.27%
בל"ד 0 0%
צומת 0 0%
מרצ-יח"ד 5 5.68%
האיחוד הלאומי-מפד"ל 18 20.45%
עלה ירוק 9 10.23%
חד"ש 1 1.14%
ישראל ביתנו 13 14.77%
חי"ל 2 2.27%
שינוי 0 0%
יהדות התורה המאוחדת (דגל התורה-אגודת ישראל) 0 0%
רע"ם-תע"ל-מד"ע 0 0%
ש"ס 1 1.14%
דע"ם 0 0%
ח"ץ 2 2.27%
ברית עולם 0 0%
אחר 2 2.27%
מצביעים: 88. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2006, 00:01
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
התלבטות קשה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "למי תצביעו בבחירות הקרבות ?..."

מבין כל המפלגות הערביות הייתי בוחר את קדימה, כי היא עשתה למען החמאס יותר מכל מפלגה אחרת (ותקנו אותי אם אני טועה). אם הייתי פלסטיני עם ת"ז כחולה הייתי מצביע קדימה בעיניים עצומות ו with arms wide open

מבין כל המפלגות היהודיות הייתי בוחר את ש"ס, כי היא עשתה למען בוחריה יותר מכל מפלגה אחרת (ותקנו אותי אם אני טועה).

מבין כל המפלגות הישראליות הייתי מתלבט בין האיחוד הלאומי לבין ישראל ביתנו, כי הן נתפסות כמפלגות שמבינות מה קורה מבחינה בטחונית יותר ממפלגות אחרות. צר לי על הליכוד, אבל אני סומך על האיחוד יותר. וליברמן? צריך מישהו להפחיד איתו את האויבים...

אז טרם בחרתי נכון לכתיבת ההודעה. מה שבטוח, אני לא פלסטיני עם ת"ז כחולה, אז לא אצביע לקדימה.

נערך לאחרונה ע"י HummerH1 בתאריך 12-02-2006 בשעה 00:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-02-2006, 00:00
צלמית המשתמש של ArmouredDov_D9
  ArmouredDov_D9 ArmouredDov_D9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.03
חבל, זה שאורלב שם זו לא סיבה להצביע נגד
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "אבל באיחוד יש את אורלב..."

ברשימה החדשה אורלב כבר לא קובע את הטון. בני אלון ואפי איתם דאגו לחשק אותו הייטב מבחינה בטחונית. מהבחינה החברתית-כלכלית, פעילותו היא בסה"כ מבורכת ותורמת. לכן, הצבע לאיחוד הלאומי-מפד"ל ותן לאורלב לעסוק בחקיקה חברתית-תרבותית ולבני אלון, אפי איתם ואריה אלדד לנהל את המאבק על ארץ ישראל ובטחון העם היהודי. חוץ מזה, שווה שתבציע להם רק בשביל להכניס את שאול יהלום לכנסת (למרות שבתקשורת השמאלנית אוהבים לצחוק עליו, מדובר באחד הח"כים היותר טובים והיותר פעילים שהיו בכנסת האחרונה. והוא ימני יותר מאורלב).
דף ה-D9 של MathKnight

ישן 15-02-2006, 19:50
צלמית המשתמש של ArmouredDov_D9
  ArmouredDov_D9 ArmouredDov_D9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.03
זה לא כזה נורא
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "לא ככה סופרים..."

1. בהסכם האיחוד נספר כמפלגה אחת, ומאחר שחלוקת המנדטים נקבעה בין השאר לפי כמות הח"כים שכל המפלגה מביאה, הרשימה די מאוזנת, כאשר המפד"ל מהווה קצת פחות מחציה.
  2. המפד"ל לא כזאת גרועה, להיפך! יהלום, פינקלשטיין וסלומיאנסקי רחוקים מלהיות אורלב והיו פעילים מאוד מבחינה חברתית וחוקתית בכנסת (גם זה חשוב!). גם אורלב עצמו לא כזה שמאלן, וברשימה הזאת הוא חושק היטב כך שהוא לא צריך להיות השיקול שימנע ממך להצביע. כמספר 2 הוא ייכנס בכל מקרה. אם לא תצביע, מי שיישלם את המחיר יהיה אריה אלדד, לא אורלב. תחשוב על זה ככה.
דף ה-D9 של MathKnight

ישן 15-02-2006, 21:32
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
אתה לחלוטין מפספס את הנקודה.
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "זה לא כזה נורא"

זה שהוא "חושק" זה נחמד מאוד, אבל אני מעדיף רשימה שנציגיה קרובים
אלי בעמדותיהם, וקרובים זה לזה בעמדותיהם, מכזו שבה הנציגים צריכים
"לחשק" אחד את השני. במקום לעשות בחקיקה ובפעילות ציבורית הם ישחקו
עם הולה-הופס...

לגבי איחוד המפלגות לרשימה: זה ש"כך אומר ההסכם" לחלוטין לא רלבנטי.
ודאי שהרשימה מבוססת על הסכם. אם אני מתנגד לרשימה, כנראה שאני גם
מתנגד להסכם שקובע אותה, לא? מה אתה מנסה להגיד בזה? אז יש הסכם...

הנקודה היא שמולדת ותקומה, שהן-הן האיחוד הלאומי מקבלות 4 מנדטים,
והמפד"ל לשעבר מקבלת 8. זה פי 2. בעצם זו לא המפד"ל שמצטרפת לאיחוד
הלאומי, אלא האיחוד הלאומי שמצטרף למפד"ל, ואני מעולם לא הייתי תומך
מפד"ל גדול.

יכול מאוד להיות שהם יקבלו בסוף את הקול שלי, בלית ברירה, אבל זה לא
אומר שאני אוהב את זה.
ישן 12-02-2006, 08:54
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
קבל תשבה לקסאמים מוואדי ערה
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי dododo שמתחילה ב "בעצמך אתה עוד לא יודע למי תצביע"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.iaf.org.il/sip_storage/files/3/15943.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.iaf.org.il/sip_storage/files/4/22634.jpg]

תודה שלא חשבת על זה!

ואני אגיד לך למה: קיבעון מחשבתי. הבולשויט של "אין פתרון צבאי לטרור"

איפה נראה לך שהמסוקים מתאמנים בתמונה הזו?

ובאשר לאופציה פחות כוחנית, בהנחה שהחיים במדינה ערבית אירופאית טובים יותר מאשר פה...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.iaf.org.il/sip_storage/files/4/20774.jpg]

ישן 12-02-2006, 20:56
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "התלבטות קשה.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HummerH1
מבין כל המפלגות הערביות הייתי בוחר את קדימה, כי היא עשתה למען החמאס יותר מכל מפלגה אחרת (ותקנו אותי אם אני טועה). אם הייתי פלסטיני עם ת"ז כחולה הייתי מצביע קדימה בעיניים עצומות ו with arms wide open

מבין כל המפלגות היהודיות הייתי בוחר את ש"ס, כי היא עשתה למען בוחריה יותר מכל מפלגה אחרת (ותקנו אותי אם אני טועה).

מבין כל המפלגות הישראליות הייתי מתלבט בין האיחוד הלאומי לבין ישראל ביתנו, כי הן נתפסות כמפלגות שמבינות מה קורה מבחינה בטחונית יותר ממפלגות אחרות. צר לי על הליכוד, אבל אני סומך על האיחוד יותר. וליברמן? צריך מישהו להפחיד איתו את האויבים...

אז טרם בחרתי נכון לכתיבת ההודעה. מה שבטוח, אני לא פלסטיני עם ת"ז כחולה, אז לא אצביע לקדימה.

מבין כל הישראליות אני מצביע כרגיל לחד"ש.
ואין צורך להיות כאלה בוטים, יש מקום לכולם ולכל אחד זכות להביע דעה.
כבר 3 בחירות אני מצביע חד"ש ומעולם לא התאכזתי.
אמיל.
ישן 14-02-2006, 08:03
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "חסרה לי אופציה"

שטויות במיץ. אם אתה לא תבחר אחרים יבחרו בשבילך
זה לא שיגידו "רגע הוא לא בחר מבטלים הכל, אין ממשלה".

אם אתה לא רוצה להצביע - אחרים מצביעים, זאת גם המדינה שלך.
לא אכפת לך אם קדימה, עבודה או ליכוד יבחרו? אתה חושב שהמדינה תראה אותו דבר עם כולם?
אתה לא רוצה לתמוך באחת המפלגות האחרות?

ואני מבין את האכזבה שלך, ככה זה כשמצביעים ליכוד הם לא מספקים סחורה, אני מרחם על המצביעים, במיוחד כי כל מי שהליכוד פוגע בו יצביע הפעם שוב ליכוד או קדימה שזה כנראה אותו דבר. נסחפים אחרי הזרם בלי סיבה טובה: אנחנו אוהבים את הליכוד! למה? אוהבים! ליכוד בדם לא מצביע לשמאלנים האלה!@ אבל אין לך כסף לאכול תראה מה הליכוד עשה. -כן הליכוד לא בסדר, הליכוד רע. אז למי תצביע? -ביבי מלך ישראל חי חי וקיים ביבי מלך ישראל חי חי וקיים!

ישן 14-02-2006, 13:38
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
כנראה שלא הבנת
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "שטויות במיץ. אם אתה לא תבחר..."

א. אני לא חושב שיעצרו הכל כי אני לא הצבעתי. אבל אתה חושב שאני לבד?
אבל הטענה הנקודתית שלי באשכול הזה הוא שצריך למדוד גם את מספר הלא מצביעים ולא רק ביום הבחירות.

ב+ג. אני לא הצבעתי ליכוד מאז 2001. הצבעתי בבחירות האחרונות לימין, והימין ניצח בגדול. ומה קיבלנו? שמאל, אולטרה שמאל. אז הבנתי שאין פה דמוקרטיה, אלא רק משחק, פעם בכמה שנים, שנותנים לנו, ההמונים, את האשליה שאנו משפיעים על חיינו, על עתידנו. ובמשחק הזה אני מסרב להשתתף.
כן, המדינה תיראה בדיוק אותו הדבר אם קדימה, העבודה או הליכוד ייבחרו. בין קדימה לעבודה אין שום הבדל (למעט בנושא הכלכלי, והעבודה תתיישר לפי הקו הכלכלי הימני של השנים האחרונות), והליכוד לא מסוגל לספק את הסחורה, מה עוד שנתניהו מתעקש להפוך אותו לקדימה ב'.
מפלגות הימין האמיתיות - קטנות וחסרות השפעה, גם בכנסת ימנית (כמו שהיתה עכשיו) וביתר שאת בכנסת עם שמאל דומיננטי יותר (כמו שתהיה).
אז עם מה נשארנו? עם השמאל והערבים, והם פסולים מראש, ועם הדתיים - ואני לא דתי ולא יכול להצביע עבורם.
אז ב-28 למרץ אני נשאר בבית. אם אתם רוצים להשתתף במשחק, זכותכם. אל תבואו אח"כ בטענות לאף אחד חוץ מכם.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 14-02-2006, 17:52
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
מתלבט אבל כנראה איחוד לאומי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "למי תצביעו בבחירות הקרבות ?..."

מצד הלא - יש לי בעיה רצינית עם אנשי המפד"ל באיחוד. אני מבין את הצורך הטקטי של הכנסת המפלגה כדי למנוע אפשרות של אי עבירתה את אחוז החסימה, אך יש לי בעיה עם החברים בעיקר אורלב מקום השני.אני חושש שזה יעשה נזק בין עם בבחירות ואחר כך עקב דיעותיהם.
בנוסף, דחיקת אריה אלדד למקום השמיני הופכת למעשה את האיחוד הלאומי, לאיחוד דתי-לאומי.
יש לי בעיה אישית עם בני אלון, למרות (אולי בגלל?) שאני בא מהצד של מולדת.
יש בעיה רצינית עם תהליך בחירת חברי הכנסת בתוך המפלגה.

למה כן - כי זו המפלגה הריאלית היחידה שאני יכול להצביע לה ולמצעה. ליברמן פנה שמאלה מידי, גם בתחום הדת-חברה, הליכוד מעולם לא היה ולא יהיה אופציה בשבילי. חבריה לא נגועים בשחיתות אישית, ויחסית לא בשחיתות מנגנונית. אבל הגורם העיקרי,אני מעריך מאד אישית את אריה אלדד וכל עוד הוא שם אני מוכן לתמוך בו.

מכיוון שאני לא מאמין בפתק לבן בבחירות מהסוג הזה (כן הצבעתי לבן לר"מ בבחירות הישירות האחרונות) מכיוון שזה ביזבוז קול ובמילא יתעלמו מההצבעה. לכן, במידה ואתייאש מהאיחוד, אצביע חי"ל כהצבעת מחאה.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:10

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר