לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2006, 12:44
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי דני המבולבל שמתחילה ב "אני דניאל מרעננה ואני מיתגייס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דני המבולבל
דבר אחר-לכול החירניקים שאומרים שזו יחידת בלאי אז שתדעו שהטירונות והמסלול שלהם מקבילים למסלולים של סיירות! וזה הרבה יותר מעניין מסתם לרוץ בגבעות ולישמור...

יאלה מוד"ש!!!!

מספיק עם השטויות, בחייאת. מוד"ש לא צריכים להיות סיירת בשביל שתהיה גאה לשרת שם, ואם כן, אתה בבעיה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2006, 07:26
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
טליק
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי טליק שמתחילה ב "ברכות לכולם"

שלום, אני נורא רוצה להתגייס למוד"ש, ושמתי אותם בעדיפות ראשונה בשאלון יח"ש, אבל מסיבה כלשהי נראה ששבצו אותי בשיריון (26.3) למרות שלא נתתי לשיריון שום עדיפות ונתתי להם 2... בכל מקרה השאלה שלי היא אם אתה יודע על מישהו שאני יכול ליצור איתו קשר שאולי יוכל למשוך אותי למוד"ש? כי אני יודע שלשכת הגיוס בטח לא ישימו עלי, ואני ממש, אבל ממש לא רוצה שיריון, אבל אני לא הסוג בנאדם שיסרב פינוי לכן אני מעדיף לטפל במצב לפני הגיוס.
ד"א, אני במשך מיוני צוות אוויר, שלמען האמת זו העדיפות הראשונה שלי אבל בכל מקרה אני מתגייס במרץ והייתי רוצה להגיע למוד"ש במקרה שאני חס וחלילה לא נכנס לקורס טייס. אתה חושב שאולי הם יתאמצו פחות לנסות למשוך אותי בגלל זה? כדאי לי להזכיר את זה בכלל?
כל עצה תעזור, תודה.

גל
ישן 05-04-2006, 21:31
  apasniy_arab apasniy_arab אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי silmande שמתחילה ב "אווופס"

אין שום יחידות מיוחדות בחיל.

יש לך 3 גדודים ענקיים שכוללים בנות ובנים, יש פלוגות של תצפיתניות - לא לוחמות, ופלוגות של רקונים, זריזים, ומוצבים נייחים ועוד של לוחמים. וה"מיוחדים" זה בכל גדוד יש פלוגת עומק מה שנקרא. שלוקחים לשם בדרך כלל את החברה היותר טובים של המסלול, זה לא סיירת, ולא כלום. פשוט פלוגה עם פעילויות יותר רציניות, בלי בט"ש, חבר'ה טובים, תנאים טובים, והקצאות טובות.

אל תחיו בסרט שמוד"ש זה חייל מטורף.

אין הבדל בין לשמור במחסום 3 שעות או לשבת בעמדה בשטח 3 שעות. פשוט במוד"ש כנראה זה יהיה לא 3 שעות אלא 30, 60, 90 וכו'... ויש גם מעל זה. אבל הסיפוק שאתה מקבל כשהפעילות מוצלחת, ויש מספיק מור"קים על זה, הוא עצום.

כאחד מהפלוגה הייעודית בניצן, אני אומר לכם שהפלוגה מקבלת את הפעילויות הכי "טובות"(לכל אחד יש את ההגדרה של פעילות טובה מבחינתו) של החייל, בשחף הצוות מוביל שלהם באמת שפיצים וזה מקום ממש טוב להגיע לשם ביחס לכל הגדו , אבל הם כמעט ולא עושים את מה שהם מיועדים לעשות בגלל המצב שיש בצפון עכשיו. לא מאשרים פעילויות של איסוף מודיעין וכו'. ובנשר אחרי ההתנתקות כבר לא נכנסים לעזה, הם עושים פעילויות אחרות, אבל פחות מעניינות ממה שעשו לפני ההתנתקות.
מי שמגיע לפלוגות העומק ובמיוחד של ניצן עושה פעילויות מסווגות עם היחידות הכי רציניות שאתם מכירים, ולא מכירים... ואין צורך להזכיר שמות. בכל איו"ש. בין אם זה בתוך שכם, או בתוך ג'נין, או רמאללה, חברון, וכו'.

אבל אנשים שמגיעים לפלוגות העומק זה רק אנשים רציניים שאוהבים לעבוד, לא חפשנים, עצלנים, ב'תיסטים מהחיים למיניהם וכו'. ככה שמצד אחד אל תחשבו שמוד"ש זה בלאי וחצי קרבי(החירניקים אומרים את זה בגלל שהם מכירים את הרקונים, שלצערי הרב מוציאים שם חרא למוד"ש כי רובם חפשנים וסתם טוחנים בט"ש כל היום. פלוגות העומק לא עובדות עם גדודים, רק עם הסיירות בגלל זה לא הרבה מכירים אותם). וגם אל תחשבו שזאת סיירת. יהיה מי שיזכה ויגיע למקומות היותר טובים של החייל, אבל כמו בכל חייל, יש מקומות יותר טובים ויש פחות טובים.
ישן 03-03-2006, 12:15
  Funky Lex Funky Lex אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.05
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי silmande שמתחילה ב "יפה יצא:)))) מה זה היה הטקס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי silmande
יפה יצא)))
מה זה היה הטקס הזה, כומטה?
מה החבר אומר, איך הבסיס, איך השירות, איך האנשים, יש לאן לשאוף, מהשהו מסווג, רציני?

הטקס היה טקס לכבוד סיום הטירונות. הם סיימו את השלב הראשון שלהם שהוא הטירונות ולכבוד זה היה הטקס.
החבר אומר שביסלמ"ש הרבה יותר קטן ואינטימי מבהל"ץ האוכל ושאר התנאים הרבה יותר טובים מהבסיס של הנדסה והכי חשוב - יש הרבה בנות .
מהשרות עצמו הוא דיי נהנה, ויש הרבה חוויות.
האנשים ממה שאני ראיתי ממש טובים. לא ראיתי שם בכלל בלאגן ושכונה אלה להפך כל החבר'ה באמת איכותיים כנ"ל המפקדים. היחס שלהם אל החיילים ממש טוב - חבר שלי מספר שבשטח המפקד שלהם מכין להם אוכל ודואג להם ממש יפה.
בקשר לשאר השאלות נצטרך לחכות כי את הרוב הם ילמדו באימון. תהייה בטוח שזה מסווג ורציני.
בהצלחה.
ישן 03-03-2006, 17:51
  One_Man_Army One_Man_Army אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.05
......
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי InFeCteD*87 שמתחילה ב "מוד"ש מרץ 06 !-!-!"

טוב אהלן לכולם... אני התגייסתי למודיעין שדה באוג' 05 גדוד ניצן.
טוב קודם כול אינ ממש שמח לראות שהחיל קיבל כזאת תאוצה תוך זמן כזה קצר, החיל עובר כרגע המון המון שינויים מבחינת הרכבו ומעמדו במערך הלוחם בצה"ל !
טוב אז קודם קצת רקע על הגדודים:
גדוד שחף, ממקום בצפון - הר דוב.
גדוד נשר, ממקום בדרום - בעיקר אזור עזה.
גדוד ניצן (הגדול מבין הגדודים), ממקום באיו"ש (אזור יהודה ושומרון).

טוב אז בתחילת הטירונות יהיו שני פלוגות:
פלוגה א' תהיה של .
פלוגה ב' תהיה של , כאשר מחלקות 1ו-2 ישתייכו ל
ומחלקה 3 ל-.
כמו שכבר רובכם יודעים אתם תתחילו את הטירונות שלכם בבסיס ביסלמ"ש שממוקם בדרום, צמוד לבסיס צאלים.
עם כול הצער שבדבר אתם תשתכמו באוהלים, כאשר מחזור נוב' 05 שיתחילו את האימון המתקדם
ישתכמו בחדרים.
טוב לגבי כול אלה שמערערים בחיל ובמעמדו:
החיל עובר המון שינויים ונמצא בגדילה .. החיל יחסית חדש !
ועם כול הכבוד לחי"ר, מוד"ש הוא אחד החילות האיכותיים.. אלה שיתגייסו לחיל יבינו לאט לאט לאן הם הגיעו.. ולא יצטערו בכלל, אתם תחשפו להמון דברים מסווגים.
בהמלך האימון המתקדם עוברים מסעות משקלים שלא מביישים אף סיירת בצה"ל.
האנשים שיגוייסו לחיל נבחרים בקפידה על פי הקב"א ונתונים איישים ראשוניים, כמו כן אתם תעברו סיווג בטחוני חלק לפני הגיוס וחלק במהלך הטירונות.
בסוף הטירונות שלכם את תקבלו את הכומתות (ירוק), בניגוד למחזורים הקודמים שקיבלו אותה רק בסוף האימון המתקדם.

לכול שאלה שיש שלכם, תשאלו בכיף אני ישמח לענות ולעזור.

נערך לאחרונה ע"י נור בתאריך 04-03-2006 בשעה 13:34.
ישן 03-03-2006, 22:37
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי One_Man_Army שמתחילה ב "......"

אתה מועמד רציני ביותר לחסימה. פעם הבאה שתקשר שמות יחידות למספרים, אתה עף מפה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 06-03-2006, 12:52
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי Funky Lex שמתחילה ב "[QUOTE=ביטיס]אתה מועמד רציני..."

מה לעשות. זה שהמפקדים נותנים להם לא אומר שזה בסדר. אנחנו פועלים על פי הנחיות הצנזורה ומחלקת בטחון מידע, בין אם הן הגיוניות או לא.

ישן 31-03-2006, 14:24
  Funky Lex Funky Lex אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.05
בתגובה להודעה מספר 128 שנכתבה על ידי TheWave1110 שמתחילה ב "יש לי שאלה אליך"

אממ... אני חושב שלא תהייה בעייה. עדיין יש הרבה דברים לא סגורים.

פה ושם מגיעים אנשים חדשים.. רק אתמול הגיעו בסביבות 15 בייניש"ים למחלקה שלי.

חוץ מזה יש לי כמה שאלות לטליק ולעוד אנשים שמבינים:
אז ככה, כשגוייסתי למוד"ש רציתי מאוד ניצן. אבל מה לעשות, לא הכל מסתדר וקיבלתי נשר.
החברה והסגל (כולם היו בפלוגה הייעודית) משכמם ומעלה! ואני ממש מרוצה בנשר.
הבעייה היא שאני לא יודע את אופי הפעילות בדרום אחרי ההתנתקות.
1) אז אני אשמח אם תוכלו לפרט טיפה על אופי הפעילות (גם של הייעודית*.).
2)עוד שאלה היא למה לנשר יש רק מחלקה אחת כאשר לניצן יש 2 מחלקות ולשחף יש 3 מחלקות.
3)כמה אנשים בערך מגיעים לפלוגה הייעודית והאם זה שאנחנו מחלקה אחת פוגע בסיכויים להגיע או מגדיל אותם?
4)יום ראשון אנחנו חותמים על נשק ויהיו לנו 4 שבועות קליעה רצופים. המטווחים יהיו בתוך ביסלמ"ש או בשטח?

תודה!
ישן 31-03-2006, 16:25
  טליק טליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
תשובה זהירה
בתגובה להודעה מספר 130 שנכתבה על ידי Funky Lex שמתחילה ב "אממ... אני חושב שלא תהייה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Funky Lex
אממ... אני חושב שלא תהייה בעייה. עדיין יש הרבה דברים לא סגורים.

פה ושם מגיעים אנשים חדשים.. רק אתמול הגיעו בסביבות 15 בייניש"ים למחלקה שלי.

חוץ מזה יש לי כמה שאלות לטליק ולעוד אנשים שמבינים:
אז ככה, כשגוייסתי למוד"ש רציתי מאוד ניצן. אבל מה לעשות, לא הכל מסתדר וקיבלתי נשר.
החברה והסגל (כולם היו בפלוגה הייעודית) משכמם ומעלה! ואני ממש מרוצה בנשר.
הבעייה היא שאני לא יודע את אופי הפעילות בדרום אחרי ההתנתקות.
1) אז אני אשמח אם תוכלו לפרט טיפה על אופי הפעילות (גם של הייעודית*.).-יש מספיק פעילות סביב עזה למניעת חדירות מחבלים וזיהוים בטרם יבצעו הנחת מטענים וירי לסוגיו, הגבול הדרומי גם הוא בעל אתגרים משלו עליהם ניתן לשמוע מעת לעת בחדשות כגון סיכול הברחות וחדירות.
2)עוד שאלה היא למה לנשר יש רק מחלקה אחת כאשר לניצן יש 2 מחלקות ולשחף יש 3 מחלקות.-כי זה מה שצריך בגדול בלי להכנס לסד"כים!!!
3)כמה אנשים בערך מגיעים לפלוגה הייעודית והאם זה שאנחנו מחלקה אחת פוגע בסיכויים להגיע או מגדיל אותם?אמרנו ללא פירוט סד"כ בשורה מעל ולכן לא אענה! אך הסיכויים טובים!
4)יום ראשון אנחנו חותמים על נשק ויהיו לנו 4 שבועות קליעה רצופים. המטווחים יהיו בתוך ביסלמ"ש או בשטח? יתכן גם וגם אך בעיקר מטווחים סדורים.

תודה!בהצלחה ובבקשה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:25

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר