לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2006, 13:26
  Amir18 Amir18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Gongon780 שמתחילה ב "[b]תגיד,לי בבקשה אחי מאיך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gongon780
תגיד,לי בבקשה אחי מאיך שכתבת אז אני מניח שאתה נהנה בגדוד..השאלה שלי היא איך הגדודים של הצנחנים ז"א איך השיגרה,איזה פעילות? והאם באמת הכל רע בגדודים? או שזה אגדה אורבנית עתיקה(חחח..)
והאם בגלל שנגיד אהיה בגדוד אז יתיחסו אליי אחרת(בבאח ובכללי..)

אשמח לדעת,תודה.

שמע בתכלס לא הגעתי לקו עדיין אז אני לא יכול להגיד לך איך הגדוד...אבל האווירה ממש טובה, מצד אחד יש משמעת, מצד שני השבועות עוברים לך די סבבה...האנשים בגדודים בד"כ יותר פתוחים אז יותר שמח ואווירה יותר טובה, שנגיד ביחטיות יש משמעת יותר חזקה אז יש פחות צחוקים והאווירה יותר נוקשית, אבל כל אחד מה שמתאים לו...
וחביבי, אין שום דבר רע בגדודים, להיפך...אחלה אנשים, אחלה מפקדים, הכל מצוין, אתה בצנחנים- שלא תשכח את זה...אתה עדיין עברת גיבוש שהרבה אחרים לא עברו, ואתה עדיין מיועד להיות לוחם מובחר...ויש משמעת ומצפים ממך, אבל הכל יותר זורם...
אני אישית יצאתי ליחטיות, סיימתי את היום הראשון ובדרך לאוהלים להתכונן לשינה ביקשתי לפרוש כי וואלה חשבתי על זה פעמיים והבנתי שאני יסתדר יותר בגדודים,לא שאני לא יכול להיות ביחטיות, פשוט המקום שלי יותר בגדודים...
ומזה יתייחסו אליך אחרת? איזה שטויות תמדבר...יש הרבה מאוד אנשים שהיו מתים להגיע לצנחנים, אתה עדיין הולך בתחנת רכבת עם המדים המיוחדים של הצנחנים, התג, הכנפ"צ (בקרוס אצלי), עם הכומתה האדומה בגאווה...
אנשים שעוברים גיבוש צנחנים בד"כ אנשים על רמה, אז ככה שלא יהיה מצב שתיתקע בגדודים עם חבורה של טמבלים, כל אחד ומה שמתאים לו, אני תפור על הגדוד שלי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-02-2006, 21:03
  Amir18 Amir18 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי SVS1 שמתחילה ב "אם אפשר לשאול, כמה אחוזי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SVS1
אם אפשר לשאול, כמה אחוזי פרישה בדר"כ יש ביחטיו"ת (לא דובדבן)?
כי לפי מה שהבנתי אם יש אחוז גדול של פרישה אז הגיבוש בהדרגה יהיה פחות קשה, פחות זמן וכו'.
במאמרים על הגיבושים קראתי גם שביטלו מסע לילי שהיה אמור להיות בגלל שהרבה פרשו אז לא היה צורך.

איך זה הולך?
כמה בדר"כ פורשים בגיבוש ובאיזה שלב הרוב פורשים?

-תודה.

זה תלוי...בגיבוש של אוגוסט התחילו איזה 400 סיימו 100...במחזור שלנו בנוב' התחילו 400 ומשהו סיימו 250...
הרוב פורשים ביום הראשון, ב-6,7 שעות הראשונות...אלה בד"כ מי שאמר יאללה נצא לגיבוש מה יכול להיות..צריך להיות מורעל לסיים את הגיבוש כי זה קריעת תחת ואם אתה בכלל רוצה גדודים אין לך מה לחפש שם...
ישן 13-02-2006, 12:09
  Amir18 Amir18 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי gil_azulay שמתחילה ב "מה זתומרת הדודות?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gil_azulay
מי אלה?מאיפה הן?מתי ראית אותן?מה קיבלת?
זאת הפעם הראשונה שאני שומע דבר כזה...

"דודות" זה מושג שתלמד בצבא, זה כאילו אמהות כאלה שמתנדבות איכשהו לצבא...
בקיצור פגישה ראשונה איתן יהיה לך בבקו"ם נראה לי, לפחות לחלק מהאנשים...נתנו לי שמע פנס קטן כזה, מחזיק מפתחות, ומדבקה לאוטו...הכל של צנחנים...מכניס בך רעל ראשוני חזק ביותר!
פעם אחרונה שראיתי אותן זה היה לפני חודש ככה הם באו לבא"ח וחילקו לכולם בגדים קצרים של הצנחנים למ"דסים (ריצות), שיהיה אחיד יעני...
וגם השתתפנו במירוץ הלפיד שמסתיים ברמת גן, שזאת העיר המאמצת, גם קיבלנו חולצות של מירוץ הלפיד...היה כיף לאללה, מלא צנחנים עם דגלים והכל רצים כל העיר צופרת...
בקיצור בצנחנים מפנקים אותך, אתה מקבל הכל, פשוט הכל! הקצאות שאין בחטיבות אחרות...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:07

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר