לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2004, 15:32
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lklk2 שמתחילה ב "יש לי מספר שאלות להכנס בבקשה:"

1.אך אני יכול לברר את המשכורת שלי?פעם היה מגיע לי הביתה תלוש משכורת כזה היום זה כבר הפסיק להגיע במשך כמה חודשים?אז אך אפשר לברר?
חפש בתחתית תלושי המשכורת שנמצאים אצלך, יש שם את המספר טלפון מטכ"לי ואזרחי של מת"ש = מנהל תשלומים ונדמה לי שגם את כתובתם בצה"לנט (רשת האינטרה נט הפנים צה"לית) שם תוכל לברר את הנתונים הללו. תוכל גם לשאול בשלישות היחידה שלך. אם אתה ממש צעיר נסה להעזר בסמ"פ שלך או במש"קית ת"ש.

2.האם אפשר לחתום בצבא על גטקסים??
כן.
בדוק עם המפקדים שלך או נדנד למש"ק הלוגיסטיקה או הקצין לוגיסטיקה (קת"ח) הגדודי. לוחמים היו אמורים לחתום על גטקעס וגופיות לפני כחודש (לפי פקודות מטכ"ל), יחד עם שאר ציוד החורף: כובע צמר, חרמונית/דובונית, כפפות צמר וכפפות עבודה.
הרבה פעמים הקת"ח (איך לעזאזל קוראים לו היום? קל"ג?) מעדיף לא להחתים בשביל לא להסתבך עם זיכויים כשמימילא רוב החיילים לא רוצים לבנים צבאיים, אני תמיד הייתי לוקח כי הרבה פעמים לא הזכנו על זה ומדובר בלבנים חדשים מתוצרת מעולה.

3.האם ביום חמישי יעני יום לפני שיוצאים הביתה אתה חייב לישון 7 שעות? זאת אומרת שלפני שיוצאים הביתה הצבא חייב לתת 7 שעות שינה במקום 6?
יש הוראה כזו למניעת תאונות דרכים,ף ככל הידוע לי הדבר הוא בסמכותו של מפקד הבסיס.
תיזהר כשאתה דורש את זה, כבר שמעתי על חיילים ששאלו על כך ואמרו להם: "OK במקום לצאת מחר ב9:00 תצאו ב10:00 כך שתהיה לכם עוד שעה לישון".

4.כמה זמן הכי הרבה אפשר לטחון חייל ביום בשמירה?זאת אומרת היה לי חבר ששמר ביום אחד 14 שעות וזה נראה לי יותר מידי חייב להיות חוק כזה...
לא יודע כמה מותר אבל 14 שעות זה בטוח מעבר לנהלים. שיקבול.

5.מאיפה אפשר להשיג גומיה של מ.ק 77 בצבע כתום?!
מה? אתה צעיר מת?!
למה בכלל ביזבזתי את הזמן לענות לך לעזאזל?!
רק ג'וביקים מסתובבים עם גומיה כזו ובאותה הזדמנות הורסים את המ.ק. ופוגעים במבצעיות. תחשוב שחלילה יורים עליך ואתה מנסה להזעיק חילוץ אבל לא יכול לדבר בקשר כי איזה צעיר מפגר לקח ממנו את הגומיה.
גומיה כזו יש בכל מ.ק. לא רק ב77 וכדי לא לעזור לך להיות מפגר לא ניכנס באיזה חלק בדיוק.
תודה רבה!
6.האם הצבא חייב לי לתת להשתתף כל יום בטקס הדלקת נרות ???

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר