לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2006, 17:35
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine מנהל Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
2.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (2)

אשכול זה מיועד להצעת ובקשת מפרטים והצעות לשדרוג.
אשכולות חדשים שיפתחו ינעלו!
אני מבקש מהמגיבים להגיב למשתמש שאליו הם פונים ע"י לחיצה על כפתור "תגובה" בהודעתו. ככה נוכל לשמור על הסדר באשכול.

ניתן להכנס לאשכול המפרטים הקודם כאן .

מעתה יפתח אשכול מפרטים חדש כל כ100 תגובות או תחילת חודש, על מנת לשמור על גודל סביר וטעינה מהירה של האשכול.
אשכולות מפרטים ישנים ניתן למצוא בארכיון .

שימו לב, כלל חדש וחשוב:

כל מפרט חייב להבנות באחת מחנויות המחשבים המקוונות הידועות. כל תגובה עם מפרט חייבת לכלול תמונה או קישור לקובץ תמונה, HTML או רשימת לינקים שנלקחו מאותו האתר. תגובה שתעבור על החוקים תימחק, אם כותבה יתעקש להמשיך בסורו - הוא ייחסם.
דוגמאות לחנויות מקוונות מפורסמות:

www.pandas.co.il
www.zigzag2000.co.il
www.logicpc.co.il
www.glob-net.com

על כל גולש לקרוא את המדריך לבקשת מפרט !

הערה:
כל המפרטים המתפרסמים בפורום זה לא מהווים בשום פנים ואופן המלצה למקום קנייה. מקום הקנייה הוא שאלה בפני עצמו. כמו כן, אנו לא אחראים לאף מפרט המתפרסם על גבי הפורום ובהודעות פרטיות. הגולשים מתבקשים להזהר.
(ותזכרו, בפורום הזה - חכם לאחר מעשה הוא לא חכם בכלל.)

The only certainty in life is that there are no certainties.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-02-2006, 18:37
  yavgani yavgani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.05
מה דעתכם על המפרט הבא?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "2.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (2)"

שלום!
אני מתכונן לקנות מחשב בקרוב ובניתי מפרט:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

המפרט נבנה בזיגזג.

יש לי כמה שאלות לגביו:
1) האם כל החלקים מתאימים?
2) איך החלקים? נחשבים חלקים איכותיים?
3) מה אתם אומרים על המסך הזה? יש עליו איזשהן ביקורות או מישהו ראה אותו בפעולה?
4) האם מומלץ לעשות איזשהם שיפורים במפרט במסגרת התקציב? (6700 ש"ח ולא שקל אחד יותר!)
5) האם יש איזשהיא דרך להוזיל את המחיר בלי לפגוע באיכות של המחשב?
6) איך הספק הזה? הוא מתאים בכלל למערכת הזאת או צריך ספק חזק יותר?
7) קראתי הרבה ביקורות טובות על הכרטיס מסך 6800GS ובסוף החלטתי לקחת אותו למרות מחירו הגבוה. יש איזשהוא כרטיס מסך טוב למשחקים כבדים פחות או יותר באותה רמה של ה- 6800GS בפחות כסף?

זהו!
פחות או יותר שאלתי את כל מה שאני רוצה לדעת. דרך אגב, המחשב מיועד למשחקים (כל המשחקים), אינטרנט, אופיס, הורדות ובקיצור להכל!

אם למישהו יש מפרט להציע לי אני אשמח לשמוע עוד הצעות.

*לא חובה לענות לפי מספר השאלה. אני פשוט רשמתי ככה את השאלות שיהיה לי סדר. אתם יכולים לענות איך שבא לכם.

תודה!

נערך לאחרונה ע"י yavgani בתאריך 13-02-2006 בשעה 18:47.
ישן 13-02-2006, 19:11
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
תשובות
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי yavgani שמתחילה ב "מה דעתכם על המפרט הבא?"

1. כן
2. נחשבים טובים מאוד בסה"כ, כולם של יצרנים מוכרים. הזכרונות לא מדהימים אבל ספציפית בזיגזג אין מבחר גדול מהם, ככה שהם בסדר גמור.
3. ל-LG יש מוניטין טוב בתור יצרני מסכים, אבל המסך שבחרת מגיע ללא יציאת DVI, וחבל לקנות מסך חדש ללא היציאה הזאת, במיוחד כיוון שכרטיס המסך שלך מגיע עם חיבור DVI. לדעתי כדאי לך מאוד להשקיע עוד 100 ש"ח וללכת על ה-1750HQ שמגיע עם חיבור DVI.
4. מלבד ההצעה לגבי המסך, מפרט מצויין, תתחדש
5. כנראה שלא
6. ספק שתומך בתקן החדש, של יצרן מוכר - עונה על הדרישות, NVIDIA ממליצה על ספק של לפחות 400W עבור כרטיסי 6800GS - ככה שלא צריכה להיות לך בעיה איתו.
7. לא. הקרוב אליו ביותר הוא ה-X800GTO שמציג ביצועים פחות טובים ממנו אבל נמכר בארץ באותו מחיר.

ישן 15-02-2006, 18:40
  yavgani yavgani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.05
לעזאזל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי yavgani שמתחילה ב "מה דעתכם על המפרט הבא?"

יאוווווווווו אני עצבני בטירוף עכשיו!!!!!!!!!!!!!!!
שמעו:

אני סייימתי לבנות את המפרט שלי בזיגזאג ובסוף יצא לי 5,055 ש"ח כולל הרכבה וכולל הכל חוץ ממסך שאותו אני קונה בסוף בחנות אחרת.
יש להם באתר אפשרות שנקראת "הדפסת הצעת מחיר". אני לוחץ על זה, הכל טוב ויפה עד שאני רואה בדף הזה שנפתח, למטה רשום באותיות קטנות: "המחיר הינו לתשלום אחד בכרטיס אשראי."
כשראיתי אתה זה ישר התעצבנתי ושלחתי להם מכתב:
"שלום!

אני בניתי מפרט אצלכם באתר וכשסיימתי אני בא לעשות "הדפסת הצעת מחיר" כדי לבוא אילכם לחנות עם מפרט מוכן ופתאום אני רואה למטה סעיף שאומר שהמחיר הוא לתשלום בתשלום אחד בלבד. למה אתם לא רושמים זאת ליד המוצרים עצמם? זה מטעה את רוב הלקוחות. אני בניתי מפרט ב- 5,000 ש"ח כולל הכל והרכבה ופתאום אני רואה שהמחיר יעלה כי אני לא יכול לשלם בתשלום אחד.
כמה זה יעלה לי בתשלומים? 10 או 12 תשלומים לדוגמא.

אני מקווה שתיקחו זאת לתשומת ליבכם.

תודה."

הם ענו לי כעבור כמה שעות וזה מה שהם אמרו:
"שלום,

יתכן שבאמת לא כתבנו את התנאי הנ"ל מספיק פעמים, אנו נשנה את זה כך שבכל פעם שנכנסים לעגל הקניות, השורה הנ"ל תופיע. תודה על ההערה.

בנוגע לתשלומים - יש לך אפשרות לבצע חישוב באתר, אם יש לך כרטיס לקוח. מכל מקום, יש שתי אפשרויות לבצע תשלומים: ריבית קרדיט - כלומר, ריבית של הבנק וחברת האשראי שלך - או ריבית שלנו. תמיד ריבית קרדיט תצא לך זולה יותר מאשר הריבית שלנו - בכמה, זה תלוי בהסדר שלך עם הבנק.

על סכום של 5,000 ש"ח ב- 10 תשלומים יש ריבית של 385 ש"ח; ועל 12 תשלומים ריבית של 455 ש"ח.

תודה,
רוני"

עכשיו תגידו לי מה לעשות????
אין לי להוציא עוד 500 ש"ח סתם ככה על ריבית! בסוף המחשב עולה לי 5,500 ש"ח, ועוד מסך שזה 1,750 והכל ביחד יוצא 7,250 ש"ח שזאת חריגה ב- 500 שקל שאין לי אותם עכשיו!

מישהו יכול לבנות לי מפרט בחנות עד 5,000 ש"ח ללא מסך כולל הרכבה ושיהיה בחנות תשלומים ללא ריבית או "לשפץ" לי את המפרט בזיגזאג כך שביחד עם הריבית זה לא יעבור את ה- 5,000?

תודה.
ישן 22-02-2006, 12:32
  Greenburger Greenburger אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.06
אין בעיה
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "כדי שנוכל לעזור לך..."

השימושים של המחשב יהיו בעיקר משחקים, וגם קצת עריכת תמונה (אבל בשביל זה לא צריך רכיב חומרה מיוחד, רק להתקין תוכנות).
התקציב הוא עד 6500, אבל אינ מוכן להתגמש.
המפרט שרשמתי קודם הוא מפרט שנאי די מרוצה ממנו, רק יש לי בעיה עם הכרטיס מסך כאמור. אבל הוא צריך לכלול רכיבים חזקים, אני רוצה מחשב חזק ושיישאר ככה לכמה שיותר זמן, צורב DVD dual layer, זיכרון של גיגה, וזהו מבחינת הבקשות המיוחדות

אני זוכר ששמעתי פעם לפני כמה שנים שאינטל טובים יותר מ- AMD ולכן לקחתי בהתחלה מעבד שלהם, אבל לפני כמה ימים קצת שוטטתי באינטרנט וקראתי הפוך. אז אני כבר לא ממש בטוח. ונראה לי שלאנשים פה יש יותר מושג ממני בעניין.
ובקשר לכרטיס מסך, ההתלבטות היא בין X1600 pro ל- X1600XT, או כרטיס מסדרת ה- X800 (שגם שם יש מלא דגמים שונים)

תודה
ישן 15-02-2006, 15:16
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "2.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (2)"

לוח אם
MSI Nforce 4 או ASUS מעבד
AMD Athlon 3200 64BIT

זיכרון
512MB DUAL DDR
כרטיס מסך
כרטיס מסך PCI-Express - לא משולב MSI GEFORCE NX6200LE 128MB (UPTO 256MB)
דיסק קשיח
120GB SATA 7200RPM ניתן לשדרג לכל דיסק אחר
כונן אופטי
צורב LG 16X DVD
יתרון חשוב - שנתיים אחריות
אחריות למעבד ולזכרון לכל החיים, 3 שנות אחריות ללוח האם ולדיסק הקשיח
מסך
"17 שטוח של MAG

המחיר : 3,350.

עכשיו שאלה , מה תאכלס עדיף הפנטיום 4 3000MHZ או הAMD הזה של ה3200MHZ?
כמה אמור לעלות בערך להוסיף למסך LCD?

תודה.
המחשב למשחקים.

ישן 21-02-2006, 22:59
  jan_p jan_p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.05
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "מפרט"

תודה רבה רבה על המיפרט... אחרי הרבה בדיקות הבנתי שהבקשה שלי למפרט לא היתה נכונה.
לכן אני מבקש שוב שתעשה לי בבקשה מפרט, והפעם אני יפרט קצת יותר :

אז נתחיל ממעבד, דרישת המינימום של הכרטיס לווין שברשותי כדי לצפות בערוצי HDTV , מעבד כפול 3.2.
ולכן אני צריך מעבד כפול ליבה 3.2
כרטיס מסך, אני לא צריך כרטיס למשחקים אבל אני צופה בערוצים בלווין ולכן אני צריך כרטיס מסך די חזק בנוסף יש לי טלויזיה LCD ולכן עדיף שיהיה לכרטיס שני יציאות DVI ויציאה TVOUT.
זיכרון, 1gb (דגש לגבי הלוח אם: שתיהיה לי אפשרות בעתיד להרחיב את הזיכרון ל2GB).
דיסק קשיח, בין 80 -120 GB
מסך, 17' עדיף שיהיה חברה ידועה וכמובן זמן תגובה נמוך כולל כמובן יציאת DVI תואם לכרטיס מסך.

אני צריך את המחשב בשביל גלישה באינטרנט , קידודים, עיבוד תמונה ,צפייה בלווין + סרטים ואם יש אפשרות למשחקים אז מה טוב ואם לא אז ממש לא נורא...

זה בעיקרון הדגשים שלי למפרט , התקציב הוא בין 7000-7500 (הגדלתי אחרי הרבה חישובים).
אם אפשר לעשות את המיפרט בחברה(אתר) הכי זולה למפרט שאני צריך

אני חושב שזה הכל,
תודה לכל העוזרים בפורום התותחי הזה,
ישר כח

נערך לאחרונה ע"י jan_p בתאריך 21-02-2006 בשעה 23:05.
ישן 20-02-2006, 22:34
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

בתור יצרנית של לוחות אם, אינטל לא נחשבת לאחת המוצלחות
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי RonenIL שמתחילה ב "שווה להשקיע?"

עדיפות עליה ASUS, GIGABYTE, MSI, ABIT...
השאלה כמה להשקיע בלוח היא שאלה שקשורה למה אתה רוצה מהלוח שלך - אם אתה רוצה את הלוח החדש ביותר והטוב ביותר תוכל למצוא לוחות גם ב-1,500 ש"ח...
כדי להחליט איזה לוח אתה צריך נסה לענות על השאלות הבאות:
1. מה התכונות שאתה צריך? אל תכלול SATA2, כ. קול או כ. רשת כי את זה תמצא בכולם, גם FW הולך ונהיה נפוץ, אם יש לך צורך בו - זה חשוב, אם לא - אפשר להסתדר יפה מאוד בלעדיו, אם אתה חייב SLI או CF, או יציאת DVI או כרטיס מסך משולב זה כבר סיפור אחר...
2. אתה מתכנן/שוקל OC למחשב?
3. כמה אתה מוכן לשלם על לוח שיעמוד בכל הדרישות שלך?

אם הדרישות הן בסיסיות (תכונות רגילות) + OC לא רציני (רק בשביל לנסות) - כנראה שגם לוח פשוט שמבוסס על צ'יפסט 945 יספיק לך - כמו זה לדוגמא: http://www.pandas.co.il/product_inf...oducts_id=10197

או לחלופין לוח SLI מבוסס NF4 SLI במחיר סביר: http://www.zigzag2000.co.il/catalog...roducts_id=3683

ישן 21-02-2006, 17:28
  RonenIL RonenIL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.05
מה שאני רוצה מהלוח אם שלי זה:
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "בתור יצרנית של לוחות אם, אינטל לא נחשבת לאחת המוצלחות"

1. כן חשוב לי SLI , כי אני קונה את ה- 6800GS , לגבי ה- CF אין לי מושג מזה...ככה שאני לא יודע אם אני צריך אותו.
2. O.C לא נראה לי שאני יעשה כי עד כמה שזכור לי מאנשים אחרים שאני מכיר , אני לא רוצה להתעסק עם כל מיני קירורי מים למינהן.
3. בגדול המחיר זה עד 1,100 ש"ח ללוח אם , כמובן שעדיף כמה שפחות. אבל חשוב לי שהוא יהיה מספיק יציאות USB 2, פיירוייר, וללא כרטיס מסך מובנה כי יש לי כרטיס מסך שאני קונה בנפרד.
4. כמו כן חשוב לי מאוד שהוא יתמוך במעבדים החדשים שיצאו למקרה שאני ארצה לשדרג בעוד שנה- שנתיים ועדיף צ'יפסט מתקדם (כמובן במגבלת הסכום הכלכלי)
מקווה שתוכל לעזור לי
ותודה על הסבלנות.

נערך לאחרונה ע"י RonenIL בתאריך 21-02-2006 בשעה 17:30.
ישן 21-02-2006, 22:34
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

...
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי RonenIL שמתחילה ב "מה שאני רוצה מהלוח אם שלי זה:"

1. חשוב לך SLI? אם אתה באמת מתכנן להוסיף כ. מסך זהה (6800GS נוסף, וקח בחשבון שכנראה בחודשים הקרובים מפסיקים לייצר אותם עקב כניסת סדרת ה-7600), אז אתה צריך SLI, אחרת אין לך בכלל צורך בו. CF = CROSSFIRE - הטכנולוגיה של ATI שמתחרה ב-SLI של NVIDIA, אם אתה קונה 6800GS כנראה שאין לך צורך בה...
2. OC שדורש קירור מים הוא כבר OC רציני, הכוונה שלי היתה לרמה של משחק עם ה-FSB רק בשביל לראות מה זה...
4. אם הדרישה היא צ'יפסט מתקדם - אתה צריך ללכת ככל הנראה על ה-955X או ה-975X של אינטל אם אין לך צורך ב-SLI, למרות שלדעתי גם לוחות מבוססי 945P יתאימו לך, אבל קח בחשבון שמחיריהם של ה-955X וה-975X בארץ גבוהים מאוד. אם אתה צריך SLI לך על ה-NF4 SLI IE.

לוחות אפשריים:
1. במקרה של SLI יש לך את ה-ASUS P5ND2 SLI DELUXE במחיר נמוך מ-1000 ש"ח כאן: http://ksp.co.il/hmain.php?uin=2388
2. אם אתה מוותר על ה-SLI אתה יכול לקחת את אחד הלוחות שהצעתי בתגובה הקודמת, או, אם אתה מעדיף ללכת על על צ'יפסט מתקדם ללכת על ASUS או ABIT, כאן:
http://ksp.co.il/hmain.php?uin=2678
http://ksp.co.il/hmain.php?uin=2527

ההפניות כולן ל-KSP כי בה מצאתי את הלוחות האלו במחיר נמוך יחסית, ייתכן ותוכל למצוא אותם במחיר דומה/זול יותר בחנויות נוספות.

ישן 18-02-2006, 15:06
  ofir_bl ofir_bl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
עצה בקניית מחשב חדש

שלום לכולם,
לא שמתי כאן מפרט מאחר ואיני יודע מה אני רוצה מה כדאי\טוב בשבילי לקחת.
אז אני יגיד לכם מה אני רוצה מהמחשב ואתם תעזרו לי לבחור:

שימושי העיקריים הם בעיקר תוכנה (עריכת תמונה, עריכת ווידאו, יצירת DVD וכו'). חשוב לי שהמחשב יהיה חזק וכשהתחלתי לברר על המעבד שאני רוצה לקנות קצת התבלבלתי. ראיתי שישנם כמה סוגים 64 BIT, DUAL CORE וכו'.
אני רוצה שתעזרו לי להחליט איזה מעבד יתאים לצרכי, אתם ממליצים ללכת על אינטל או AMD ואיזה דגם מתוכם. כמוכן מישהו יכול להסביר לי מה זה בדיוק ה-DUAL CORE ואם זה יתאים לדרישותי?
כמוכן אודה לכם אם תעזרו לי בעוד 2 רכיבים שהם:
לוח אם- גם חשוב שיהיה טוב איה דגם כדאי (זה אני מניח שתלוי במעבד שאני לוקח)
וכרטיס מסך - גם חשוב שיהיה כרטיס חזק.

כמוכן מומלץ שהמחשב גם יהיה חזק עם משחקים, זה פחות קריטי לי אבל אם אפשר מה טוב.

תקציב: התקציב שלי נע בסביבות ה-5000 ש"ח, יש לציין שכונני DVD, מקלדת עכבר מסך וHD יש לי ואיני מתכוון לקנות חדשים כך שזה מאפשר לי לקחת כונן חזק יותר.

תודה ומצטער על כל השאלות
אופיר
ישן 19-02-2006, 18:41
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

הצעות לשיפור
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי opelo שמתחילה ב "מה דעתכם על המפרט הבא :"

בסה"כ המפרט נראה די טוב, ובכל זאת:
1. לא ציינת איזה מארז אתה לוקח.
2. לפי ביקורות ברשת, לוח האם הזה סובל מבעיות ולכן רצוי ללכת על לוח אחר. חלופות טובות בהנחה שאתה מעוניין בכרטיס מסך מובנה הן אלו:
א. ASUS A8N-VM CSM, נמכר בפנדה ב-610 ש"ח: http://www.pandas.co.il/product_inf...oducts_id=12879, יתרונו שהוא כולל גם יציאת DVI.
ב. FOXCONN 6150K8MA-8KRS - נמכר בפנדה ב-503 ש"ח: http://www.pandas.co.il/product_inf...oducts_id=12778
ייתכן וניתן למצוא את הלוחות במחירים טובים יותר בחנויות אחרות.
3. אני לא מעריץ גדול של KINGSTON בארץ - הם גובים יותר מדי כסף על זכרונות באיכות סבירה. אם אתה חייב להוסיף זיכרון של KINGSTON כדי ליצור צמד אז אין ברירה, אחרת הייתי מחליף לחברה אחרת - GEIL, GSKILL לדוגמא.

ישן 20-02-2006, 14:16
  burningup burningup אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.06
מה אתם חושבים על המפרט הבא?

מה אתם חושבים על המפרט מחשב הבא?"

שלום, אני רוצה לשדרג את המחשב שלי. וחשבתי להשתמש במפרט הבא... מה אתם חושבים? האם אתם חושבים שכדי לשנות משהו? (אני לא משחק במחשב ממש... רוב הזמן אני עם שירים סרטים אמיול וגלישה... ורוצה מחשב שירוץ מהר ולא יתקע). ומה אתם חושבים על המחיר?

עכשיו יש לי כבר במחשב 512 מגה של DDR 400 רציתי לדעת אם אני אוכל להשאיר אותם או שאצטרך להוציא אותך מהמחשב?

ושוב אני לא צריך מחשב שיהיה חזק למשחקים וכאלה אני צריך מחשב שיהיה מהיר ויפעל מהר... שלא יתקע.. אני בסכך הכל גולש הרבה באינטרנט מוריד סרטים ומוסיקה במחשב. לא משחק.

המפרט:

Gigabyte GA-K8NSC-939 nVIDIA nForce3 250Gb Socket 939

(497 שח)

AMD Athlon 64 3200 (939-pin) Box

(1120 שח)

Kingston 512MB 400Mhz PC 3200 C3

(280 שח)

Western Digital 200GB 7200RPM 8MB

(499 שח)
ישן 20-02-2006, 14:35
  גלסנר גלסנר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.06
ייעוץ לקניית מחשב ביתי

על פי המלצה (בפורום) ראיתי את המפרט הבא:

AMD Athlon 64Bit 3200 Venice Core Steping E6

מעבד

Thermaltake TR2 SE M6 CPU Fan

קירור למעבד

Gigabyte Ga-K8NMF-9 nForce 4 4X

לוח אם

256MB DDR 400MHz Samsung x 2 Total 512MB Dual Channel

זיכרון

Westren Digital/Hitaci 80GB 7200 8MB Sata2

דיסק קשיח

Nec DVDRW ND-3550A Dual layer x 16 Black

כונן תקליטורים

Gigabyte GeForce FX6600 256MB DDR 128Bit PCX

כרטיס מסך

Realtek ALC860 audio codec On Board

כרטיס קול

Lan Card 10/100 On Board

כרטיס רשת

ATX Case Simbbada 402K 520Watt USB+4 Fans

מארז

מחיר 3500
כאשר את לוח האם אני רוצה להחליף ל:

Gigabyte Ga-K8NF-9 Ultra nForce 4 Ultra

Lan Card 10/100/1000 On Board
(שוב לפי המלצות שראיתי בפורום)
שינוי שמיקר את המחשב בערך ב 160 ש"ח

השאלה? אני רוצה את המחשב לשימושים כגון: אינטרנט הורדות מוזיקה הורדת סרטים וצפיה
וכן לשימושים של עריכת תמונות בפוטושופ ברמה של תמונות לשימוש במאמרי מחקר.

מה דעתכם על המפרט ? והאם החלפת לוח האם תשדרג את המחשב ביחס עלות תועלת ?
בנוסף למרות הכול הייתי רוצה לדעת האם ישנם מרכיבים שניתן להחליף על מנת להוזיל עוד יותר את המחשב בלי לפגוע בביצועיו ?
בעניין כ.המסך, האם הכרטיס המוצע הינו כרטיס טוב ביחס לכרטיסים הבינונים/זולים ?
והאם למי שלא מתכנן לשחק במשחקים כבדים כרטיס זה מספיק ?

תודה מראש
ישן 20-02-2006, 15:35
  ophir555 ophir555 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.05
פיגוע עזרה בבחירת מפרט

עזרה בהרכבת מפרט - בקשה שניה, הראשונה משום מה לא זכתה למענה

שלום

מעונין לקנות מחשב לשימושים הבאים

אינטרנט, אופיס, שיחות וידאו, קצת הורדות מוזיקה וסרטים , עיבוד וידאו ביתי - תחביב, אוטוקאד, ועריכת תמונות בסגנון פוטושופ, סרטים .

משחקים לא היסטרי.

מעונין במסך LCD 19 איכותי

המחשב אמור לשרת אותי כ 5 ואפילו 6 שנים.אמינות לכן חשובה מאוד

הערה - ( אינני מעונין לקנות היום מעבד ליבה כפולה ב 2000 שקל , יקר מידי ,יחד עם זאת שלוח האם יאפשר לי בעתיד אפשרויות שידרוגים כאשר מחיר המעבד יצנח

תקציב 7000-8000

שאלה - האם נכונה השמועה כי חנויות רבות ימכרו אביזר חדש במחיר מלא לאחר שעמד בתצוגה או הוחזר ע"י לקוח מסיבות שונות וכמובן לא יטרחו לידע אותך?

מה דעתכם לפתוח דרוג אמינות של ספקים כמו שנהוג באתרים מחו"ל.

תודה אופיר

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:57

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר