לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2006, 14:24
  Mr Duck Mr Duck אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
ובכן
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי orenk1 שמתחילה ב "הספקת ללכת למיונים של דברים..."

"נתקעתי" בשריון. ויש פה איזה אלמנט של מיון, כי ידוע שאת כל החתיכים לוקחים לשריון (כמו שאת כל הכוסיות לוחקים לח"א).

רשם פה איזה בחור שכל (או רוב) המסלולים בחמ"ן פתוחים לבעלי פרופיל קרבי, לא יודע, אני לא קיבלתי זימון לשום דבר חוץ משחקים, למרות שהנתונים שלי גבוהים. שוב, יכול להיות שאם הייתי שולח כמה פקסים הייתי מקבל זימונים לכל מיני דברים "נחותים" במודיעין, קורס קממב"ר, או תרגום ועיבוד, לא יודע.

כשאתה אומר "צבא רגיל" אתה מתכוון לשלל התפקידים בצבא שהם לא במודיעין ולא קרביים? לי למשל הייתה האופציה של תלפיות, עתודה, קצונה ייעודית- על כולם וויתרתי. דברים כמו למשל גלי צה"ל, או במחנה לא היו לי, פשוט מפני שקיבלתי מנילה קרבית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-02-2006, 12:47
  Backfin Backfin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.04
לבעלי פרופיל קרבי פתוחים כמעט כל מסלולי חמ"ן
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Mr Duck שמתחילה ב "אני לא יודע איך זה רוב האנשים"

ובוודאי שלא רק מסלולי שחקים.

בעניין ההתמיינות - כן, אילו השגיך במבחנים הראשוניים מתאימים ליותר ממסלול בודד - סביר שתמוין לכמה מסלולים. אין זה סביר, עם זאת, שאדם הנופל מאח"מ (למשל) יתמיין למסלול אחר שטרם התמיין אליו, ובפרט לאע"מ או אמ"מ.

בעניין "דירוג" של מסלולים - "שחקים" הוא שם למסלול האיתור הראשוני בלבד. מסלולי שחקים עצמם שונים זה מזה בכמעט כל היבט אפשרי (ספק אם תצליח למצוא דמיון כלשהו, למשל, בין אע"מ לשוב"ל), ולפיכך אין כל דרך להשוות ביניהם, ובוודאי שלא לדרגם באופן אוניברסלי לפי איכותם.

עבור כל אדם, עם זאת, סביר שימצא מסלול או שניים הקרוב יותר להעדפותיו האישיות מהמסלולים האחרים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:24

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר