לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2006, 11:08
  Eli0r Eli0r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
פורום מוזיקה אלקטרונית - ניהול חדש?

בפורום מוזיקה אלקטרונית, בזמן האחרון (טוב, מאז עזיבת Souler, ואפילו חלק מהזמן שאני הייתי פה כשהוא עוד היה מנהל) מצב הפורום (לדעתי, ולדעת עוד כמה) התדרדר, והמנהל הקיים (BaBaLu) לא ממש מתפקד כאחד כזה, לדעתנו. (כמובן שום דבר אישי נגדו, כאשר הוא היה פעיל ונכנס הוא נעל וערך והשתתף פחות או יותר...את הקרדיט הזה אני אישית נותן לו).

בכל מקרה, לנקודה,
הקהילה שרוצה להתפתח בפורום מוזיקה אלקטרונית, ולא להשאיר את מצבו כשוק, מעוניינים בהנהלה חדשה (או בתוספת להנהלה הקיימת אני מניח).

אני מניח שהמנהלים הראשיים של המערכת לא מבקרים שם יותר מידי, כך שהם לא רואים את המצב, ולכן במטרה לתרום לקהילה - לדעתנו צריך להתחיל בהחלפת ההנהלה ולהמשיך בחוקים חדשים לפורום הספציפי ההוא ושינוי הגישה של המשתמשים.

מקווה שלא אכפת לחברה בפורום שלקחתי יוזמה ושאני מדבר בשם כולם,
אודה להנהלה אם הם יטפלו בעניין במהרה.
תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-02-2006, 21:06
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
צודקת, היינו צריכים לפנות ראשית למנהל הישיר של הפורום
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי shai-li שמתחילה ב "הבעיה היא שפניה ישירה לדרג העליון ביותר זו כבר עקיפת סמכות."

אבל שוב אני מסביר זה השתמע מתוך ויכוח בפורום והוחלט שנפנה למשוב
חוץ מזה תכננו אני ואליאור לפנות פרטית אל גיל (המנהל) אבל הוא הקדים אותנו והגיב פה

אני באמת רוצה שיטפלו בעניין ולא רק יחפשו מה לא בסדר בזה שאנחנו מלוננים
בסך הכל אנחנו מביעים אי שביעות רצון מניהול ורוצים מנהל נוסף
איבדתם את הנקודה ואתם באים אלינו בתלונות ומחפשים מה לא בסדר אצלנו ולמה לא פנינו למנהל במקום להתעסק בדבר הבאמת חשוב- פורום מסיבות ומוזיקה אלקטרונית לא מתפקד!

ישן 18-02-2006, 21:50
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
לא חיפשתי מה לא בסדר,
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "צודקת, היינו צריכים לפנות ראשית למנהל הישיר של הפורום"

פשוט נתתי את דעתי אחרי מה שאליאור כתב -
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Eli0r

אני בא ממקום שבו אם יש בעייה, פונים לממונים. עולים בדרג ההיררכי אם תרצה...

הערות והתלוננויות כאלו ואחרות זה בסדר גמור. הן אפילו רצויות על מנת לקיים סביבת פעילות נורמאלית, אבל שוב - זה צריך להיעשות בטוב טעם. אני יותר מבטוחה שגל מודע למה שקורה אצלו בפורום, וכמו שהוא אמר - זה שהוא לא קיבל אף הודעה פרטית בנושא זו כבר פאשלה של חברי הפורום. אני מאמינה שיש בפורום שלכם מספיק אנשים בוגרים ואינטילגנטים שמסוגלים להציע הצעות ולהעיר בצורה בונה על כל דבר שזז. לא צריך לשמור דברים בבטן, ורצוי לפנות למנהל אפילו אם חושבים שמדובר בבעיה קטנה (בלי קשר אם פעילות המנהל היא יום-יומית או מסתכמת בפעמיים בשבוע. כמו שלא כל הגולשים מגיבים כל יום בכל האשכולות - כך גם המנהלים.). תפקידו של המנהל הוא בראש ובראשונה לפקח על הפורום ולשמור עליו מפני מזיקים למיניהם. אבל מה לעשות - קורה שמפספסים. גם מנהלים הם בני אדם אחרי הכל.
ולמי שהעלה את הנקודה שאין חבר'ה קבועים בפורום - וואלה, יש מצב. אבל מה אתה רוצה שהמנהלים של הפורום יעשו? יכריחו אנשים לכתוב? מי שרוצה מספיק חזק להישאר ולעזור צריך לעשות זאת בכל מצב, ולא רק כשהכל פרחים ופרפרים מסביב.
העצה שלי היא שתמנו נציג או שניים ותדברו עם גל על כל מה שמטריד אתכם. אולי ביחד תוכלו למצוא פיתרון שיספק את כולם, ושבסופו של דבר גם יעזור לפורום.
ישן 18-02-2006, 21:39
  Eli0r Eli0r אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי shai-li שמתחילה ב "הבעיה היא שפניה ישירה לדרג העליון ביותר זו כבר עקיפת סמכות."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai-li
עצם הפניה אל מנהלים בכירים יותר (ישירות, או אחרי קבלת תשובה לא מספקת) היא זלזול בסמכות המנהל הספציפי. בגלל זה יש מנהלים ספציפיים לכל פורום ופורום, ולא רק האדמינים.
אם יש בעיה פונים למנהל הספציפי. אין תשובה? מנסים שוב בדרכים אחרות (לרוב יש MSN,ICQ, אימייל נוסף וכולי). לא עוזר? רק אז ליצור קשר עם הדרג הבכיר. וגם זה צריך לעשות רק במקרים חריגים ובטוב טעם (קודם בצורה פרטית ורק לאחר מכן, אם יש צורך, על גבי הפורום).

כמו שאמרתי - בירוקרטיה.
אני לא מנסה להתחכם, אני מנסה להראות לכם שלמרות שאתם מנסים מבחוץ להראות שסדר קודם להגיון, אתם מציבים תנאים שהופכים לבירוקרטיה שכמו שאמרתי - פשוט תגרום לסחבת.
אני עוקף סמכות מסיבה כלשהי (פירטתי אותה חלקית בתגובה שלי ל Babalu מהיום), ואני מקבל תשובות מכמה אנשים שונים, שבעקיפין (מההבנה שלי, לא שולל שום אפשרות שאני טועה) אומרות לי "לא מטפלים פה בבקשות אלא אם כן חיכית הרבה זמן עד שיטפלו בהם". הרי כל הזמן שהמנהלים ביזבזו לכתוב פה תגובות, יכלו בקלות מאוד להפוך לדקות שימצאו פיתרון לכל הנושא.

אני מסכים עם החלק השני מההודעה האחרונה של Chaosmantor, אנחנו לא ה"גורם" הבעייתי פה, ואתם סוטים מהעניין ואף מנהל (מלבד Babalu) לא נגע בנקודה שלשמה באמת נפתח הדיון, ובאמת שאין סיבה להצדיק את זה.
ישן 16-02-2006, 23:47
צלמית המשתמש של BaBaLu
  משתמש זכר BaBaLu BaBaLu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בחיים שלי לא ראיתי קבוצה של אנשים יהירים כל כך.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eli0r שמתחילה ב "פורום מוזיקה אלקטרונית - ניהול חדש?"

היי, שלום, אני גיל, בן אדם ומנהל פורום מסיבות ומוזיקה אלקטרונית,
יש לי חיים, עבודה (המון), לימודים (גם המון) וחברים.

הייתי שמח מאוד אם הייתם מנסים להעלות את הבעיה מולי לפני שהייתם רצים לכתוב בפורום משוב.
במקום ללכת ולכתוב הודעות משפילות (למדיי), היה מאוד מכובד לבוא לדבר איתי קודם,
ויתרה מכך, להעלות הצעות לשיפור.
לא פעם ולא פעמיים ניסיתי להעלות את קרנו של הפורום (עוד כשנכנסתי לניהול, תרגישו חופשיים לבדוק בהיסטורית ההודעות) אך ללא הצלחה.
אני תמיד שמח לקבל עצות לשיפור הפורום למרות שעד עכשיו לא נעשתה ולו אחת כזו.
אז אם הרמה כל כך "ירודה" כפי שאתם מתארים אותה, אני אשמח לקבל הצעות לשיפור פני הפורום.
לגבי הנוכחות שלי בפורום, אני נכנס לפורום על בסיס יומי ומוחק הודעות על בסיס יומי (תאמינו לי, אם לא הייתי עושה את זה הפורום היה מוצף בהרבה יותר ג'אנק).
לגבי הפעילות שלי בפורום, לאור כמות העבודה (בתחום המוזיקה) שקיבלתי לאחורה, לא יצא לי להיות פעיל כל כך, אבל אין זה אומר שאני לא ממלא את תפקידי כמנהל פורום.

הודעות פרטיות אני קורא על בסיס יומי ובשבועות לחוצים, פעם ביומיים, עד עכשיו לא קיבלתי שום הודעה בנוגע למצב הפורום.

מקווה שהבהרתי את העיניין ובטח ובטח שאין יותר צורך בהשמצות.
גיל בר-טור.
BaBaLu.

נערך לאחרונה ע"י BaBaLu בתאריך 16-02-2006 בשעה 23:57. סיבה: הוספת תגובות
ישן 17-02-2006, 14:55
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
תגובה
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי BaBaLu שמתחילה ב "בחיים שלי לא ראיתי קבוצה של אנשים יהירים כל כך."

תראה אתה בהחלט צודק שלא פנינו אליך ישירות (דבר שתכננתי לעשות בסופ"ש) אבל זה התפתח מתוך דיון בפורום ללא כוונות להשפיל חלילה
אני לפחות חושב שהמצב בפורום ממש ירוד ואני לא מפיל עליך את האשמה אבל מכיוון שאתה המנהל אתצה הראשון שצריך לבוא אליו בטענות אני צודק?
מנהל שמתפקד כראוי אמור לפתוח אשכולות שיהיה מעניין להכנס, אמור להשתתף בדיונים, למחוק, לערוך וכו'...
תראה אני הגעתי לפורום הזה כאשר אתה היית בניהול אז אני לא בדיוק יודע איך היה הקודם אבל בהיסטוריה של הפורום אני רואה שנגיד מנהלים קודמיםן כמו Death Angal, Souler וכו' תפקדו ביותר עניין
ומנהל אמור לראות לבד שהמצב בפורום לא משהו צריך לבוא מיוזמתו ולמנות מישהו פעיל יותר בנוסף אליו או במקומו (תלוי במקרה)

סליחה אם פגעתי, שוב זאת לא הכוונה שלי
מקווה שמשוב יטפלו, תודה ויום טוב

ישן 18-02-2006, 18:27
  Eli0r Eli0r אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי BaBaLu שמתחילה ב "בחיים שלי לא ראיתי קבוצה של אנשים יהירים כל כך."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי BaBaLu
היי, שלום, אני גיל, בן אדם ומנהל פורום מסיבות ומוזיקה אלקטרונית,
יש לי חיים, עבודה (המון), לימודים (גם המון) וחברים.

הייתי שמח מאוד אם הייתם מנסים להעלות את הבעיה מולי לפני שהייתם רצים לכתוב בפורום משוב.
במקום ללכת ולכתוב הודעות משפילות (למדיי), היה מאוד מכובד לבוא לדבר איתי קודם,
ויתרה מכך, להעלות הצעות לשיפור.
לא פעם ולא פעמיים ניסיתי להעלות את קרנו של הפורום (עוד כשנכנסתי לניהול, תרגישו חופשיים לבדוק בהיסטורית ההודעות) אך ללא הצלחה.
אני תמיד שמח לקבל עצות לשיפור הפורום למרות שעד עכשיו לא נעשתה ולו אחת כזו.
אז אם הרמה כל כך "ירודה" כפי שאתם מתארים אותה, אני אשמח לקבל הצעות לשיפור פני הפורום.
לגבי הנוכחות שלי בפורום, אני נכנס לפורום על בסיס יומי ומוחק הודעות על בסיס יומי (תאמינו לי, אם לא הייתי עושה את זה הפורום היה מוצף בהרבה יותר ג'אנק).
לגבי הפעילות שלי בפורום, לאור כמות העבודה (בתחום המוזיקה) שקיבלתי לאחורה, לא יצא לי להיות פעיל כל כך, אבל אין זה אומר שאני לא ממלא את תפקידי כמנהל פורום.

הודעות פרטיות אני קורא על בסיס יומי ובשבועות לחוצים, פעם ביומיים, עד עכשיו לא קיבלתי שום הודעה בנוגע למצב הפורום.

מקווה שהבהרתי את העיניין ובטח ובטח שאין יותר צורך בהשמצות.
גיל בר-טור.
BaBaLu.

אלו לא היו השמצות, זאת הייתה ביקורת - היא לא הועברה בצינורות הנכונים, אני מודה ומבקש סליחה על כך, אבל לא היו פה שום השמצות אז תחסוך את הדרמה.

הבעייה עלתה בפורום, אחרי יומיים אם אני זוכר נכון מאז פתיחית ההודעה רק שלחתי את ההודעה פה. יכלת להגיב שם ביומיים רווח האלו, אבל לא עשית זאת. אני לא בא אליך בטענות כי כמוך כמוני - גם לי יש חיים שקודמים לכל ניהול באינטרנט. אבל לבוא אלינו בטענות שלא קודם ניסינו לפתור את זה מבפנים?
ועוד, אממ..הקטנת ראש אולי - אבל אם היית מראה נוכחות, היה יותר קל לדעת אם אתה בכלל פעיל עוד בפורום ויש סיבה מלכתחילה לשלוח לך הודעה פרטית.

תפקידך כמנהל פורום - מבחינת הקהלה, לא מבחינת המנהלים הראשיים שאולי מה שחשוב להם זה רק שלא יהיו פרסומות ל Warez, הוא להיות פעיל, להיות שותף, להיות חבר בפורום עם יכולת לנעול ולמחוק ולא להיות מנהל ש"מרוחק" מהקהילה וכל מה שהוא עושה זה למחוק הודעות ג'אנק, אחרת אני מניח שהיו יכולים לתת את התפקיד הזה לכל אחד, גם לבן אדם הכי בור מבחינת מוזיקה אלקטרונית - לא ככה?

מבחינתי (ואני מאמין שמבחינת הקהילה) העניין סגור, והכדור בידיים שלך. אנחנו אומנם יכולים לתת לך הצעות מפה ועד הודעה חדשה בנוגע לאיך לשפר ולשקם את הפורום, אבל אם אתה לא תאכל"ס פעיל בשטח, אין שום סיבה שנעשה את זה...מכאן ההנהלה ואתה תעשו את מה שאתם רוצים עם הפורום, לא מוצא סיבה להילחם על העניין כבר, אם זאת התגובה שאני (והקהילה) מקבל.

שבוע טוב אחי, רק בריאות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר