לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2006, 16:29
  EG1987 EG1987 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי twins100 שמתחילה ב "גיבוש צנחנים/ דובדבן"

לא חייב למלא.

זה לא ממש הוספת בחירות מה שהם עושים שם, זה קצת עבודה בעיניים. הם אומרים שזה מתווסף למנילה שלך, אבל זה בעצם כדי להעביר אותך ליחידות פחות נחשקות אם לא תעבור את הגיבוש. שים לב שבמנילה שלך אתה בוחר חטיבות ולא יחידות, והבחירות בדף הזה זה רק יחידות.

לדוגמא יהלום, זה בעצם כמו לכתוב הנדסה קרבית. הרי כל מי שהולך להנדסה קרבית ויכול מבחינת פרופיל להתקבל ליהלום יכול ללכת לגיבוש שלהם.

כנ"ל לגבי עוקץ-ח"יר יעודי, מיתר-תותחנים ועוד משהו של שיריון אני חושב.

אם אתה לא מתאים לצנחנים, בדרך כלל אתה גם לא מתאים לגולני\גבעתי\נח"ל, אז הם מנסים להוריד אותך מהעניין. לעומת זאת, אם אתה דווקא רוצה תותחנים או חי"ר יעודי או הנדסה קרבית וכו', אז זה סבבה לך וכדאי לך למלא מה שתרצה, יותר סיכויים לקבל את זה ואולי זה גם יעזור לך בגיבוש ליחידה המיוחדת.

נערך לאחרונה ע"י EG1987 בתאריך 15-02-2006 בשעה 16:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2006, 17:06
  EG1987 EG1987 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי *Kuizo* שמתחילה ב "לא אמרתי שזה קלי קלות, בכלל לא, אני חושב שזה גיבוש קשה מאוד"

לא צריך להגזים

בדיעבד אני חושב שזה היה גיבוש די קל, אני גם אמרתי למראיינים שהגיבוש לא היה בכלל קשה כמו שציפיתי, וכמו שאמרתי הרבה פעמים, אני ממש לא סוס אני די עצלן אני משהו כמו פופאי אבל לפני שהוא אוכל תרד
אבל זה רק כי ממש רציתי צנחנים, אם הייתי הולך לשם בלי מטרה או סתם בשביל לעבור בשביל הציון כמו בשיעור ספורט, הייתי ישר נופל בשקים. זה לא קטע של אם אתה חזק פיזית או חושב שהגיבוש קשה וכאלה, זה באמת הכל מנטלית אין איך לרמות את עצמך בקטע הזה, אם זה לא מספיק חשוב לך, אז אין יותר מדי סיכויים שתעבור כי כשזה יתחיל להיות קשה ופתאום ההתלהבות תעלם וכל מה שישאר זה הרצון שלך, אתה תבין שזה לא כזה חשוב לך לסבול בשביל זה.

או שלא הבנתי אותך נכון, אתה סתם רוצה גיבוש בשביל הכיף, או שאתה פשוט מתלבט בין צנחנים ועוקץ?
ישן 15-02-2006, 17:45
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
תגיד...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי EG1987 שמתחילה ב "לא צריך להגזים :) בדיעבד..."

מה הקשר בין אם אתה לא עובר/פורש מגיבוש צנחנים אז הסיכויים שלך להתקבל לגולני/גבעתי/נח"ל אפסיים אבל לחי"ר יעודי אתה כן יכול להגיע בכיף??
חי"ר יעודי זה כמו צנחנים או גולני או כל שאר חטיבות החי"ר..
זה שלחברים שלך לא נתנו את החטיבות בגלל שהם לא עברו גיבוש צנחנים ממש לא קשור...
גיבוש צנחנים זה סתם בולשיט,זה לא גיבוש אמיתי שלוקחים את הטובים ביותר,לוקחים מכל השכבות..
לוקחים חלשים,בינוניים וחזקים...הגיבוש הוא רק חלק מהמסורת של הצנחנים והגאווה שלהם...
אין לי שום דבר נגד צנחנים אגב..
אל תגיד סתם דברים כי חסרות דוגמאות לאנשים שסיימו גיבושים מרכזיים,קיבלו ראיון צנחנים ולא עברו ולאחר מכן התגיסו לשאר חטיבות החי"ר???
מה אתה חושב,אם היו לוקחים את הטובים ביותר אז היו לוקחים את האנשים שעושים רק ראיון קודם כל ורק אחר כך אתה ההכי טובים בגיבוש....וזה ממש לא ככה...
רוב האנשים שעושים רק ראיון לא מתקבלים...למה??כי רוצים לאזן את איכות האנשים בכל חטיבות החי"ר..
אז בבקשה לא להגיד סתם דברים..
ולאלה שרוצים לעשות גיבוש צנחנים בעתיד,אין קשר בין לא לעבור גיבוש צנחנים לבין לא להתקבל לשאר חטיבות החי"ר...

נוב 07.

ישן 15-02-2006, 18:46
  EG1987 EG1987 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "תגיד..."

תשמע פיילוט, אל תתווכח על דברים שלא בדקת.

קודם כל תעשה חיפוש פה אם אתה לא מאמין לי שהסיכויים שלך להתקבל לגולני\גבעתי הם נמוכים אם נפלת בגיבוש צנחנים, מה לעשות שצה"ל לא עד כדי כך מטומטם והם משתמשים במידע שיש להם עלייך כדי להחליט לאן תלך. במקום להתווכח, אתה יוכל פשוט להתקשר למדור סיירות או להפגש עם קצין מיון ולשאול, או לעשות חיפוש בפורום פה, זה לא דבר שאני המצאתי וזה לא סוד מדיני בדיוק, אמרו את זה אנשים שעברו את הגיבוש, נפלו מהגיבוש וסתם אנשים שכבר פזמניקים בצבא כולל המנהלים פה.

דבר שני, המטרה של הפורום הזה(אני חושב) זה לתת למלש"בים את האמת לא? אתה יכול להיות פוליטיקלי קורקט וכל מי שישאל אותך שאלה על הבדלים בין יחידות אתה פשוט תחזור על המנטרה "בכל יחידה אפשר להשקיע 100 אחוז ולקבל 100 אחוז", או שאתה יכול להגיד את האמת, גם אם היא לא הכי נעימה. מה לעשות שמבחינת לחימה והשקעה, הרמה של צנחנים וגולני וגבעתי היא יותר גבוהה מחי"ר יעודי הנדסה קרבית ושיריון? זה לא קטע של גאווה, זה פשוט עובדה שגם אנשים בהנדסה קרבית וחי"ר יעודי יגידו לך. צנחנים גולני וגבעתי לא עושים טירונות מפרכת בשביל הכיף שבעניין וצהל נותן להם משימות מסובכות כי הוא מסובב גלגל עם כל החטיבות ובמקרה השם שלהם כל הזמן קופץ, יש יחידות שצה"ל משקיע בהן יותר, ודורש מהן יותר. זה לא אומר שהאנשים בחי"ר יעודי הם אנשים לא איכותיים, אבל זה כן אומר שחטיבות ויחידות מסויימות, כמו למשל גולני, גבעתי, צנחנים, טייס, סיירת מטכ"ל, ממר"ם מודיעין וכו', מקבלות יותר השקעה ונדרשות לתפקד ברמה גבוהה יותר ומן הסתם הדרישות שלהן יותר גבוהות.

אם אתה רוצה להגיד פה לכולם שכל היחידות והחטיבות הן באותה רמה ויש להן אותן דרישות אין לי ממש מה לעשות לגבי זה, אבל זה פשוט לא נכון. זה גם לא בדיוק משהו שצה"ל מסתיר מהציבור, אתה יכול לשאול או לבדוק במידע של צה"ל ולראות ישר.

לעוקץ יש יעוד יחודי, וזה קטע של מי שמתאים לו. אבל מה לעשות שהדרישות לעוקץ למשל והדרישות לשייטת למשל הן שונות ושייטת דורשת יותר וגם משקיעים בה יותר בצה"ל. להגיד שהכל שווה זה סתם קטע דבילי לדעתי של גאווה, אין פה מה להתגאות או להתבייש. אתה חושב שאם מישהו פה ישאל אותי אם הרמה של צנחנים זה באותה רמה של מטכ"ל או טייס ואותן דרישות אני אגיד שכן וזה גם כזה מובחר וקשה? לא. מה לעשות שלצנחנים הדרישות יותר נמוכות וצהל משקיע הרבה יותר בטייסים. עובדה, לא דעה שטייסים המציאו.
ישן 15-02-2006, 19:18
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי EG1987 שמתחילה ב "תשמע פיילוט, אל תתווכח על..."

ממש אבל ממש לא נכון!

מאיפה אתה מביא את השטות הזאת שחי"ר יעודי (חטיבה 900 כיום) לא ברמה של צנחנים וגולני ושאר חטיבות החי"ר תגיד לי?!?!והנדסה זה לא חי"ר אז זה ממש לא קשור לנושא כרגע..
מאיפה הבאת את זה שנותנים לחטיבות עדיפות על פני חטיבה 900 מבחינת סיבוכיות של מבצעים וכו?!?
אתה יודע שחרוב וצנחנים שעד לפני כמה זמן(או עד עכשיו ) היו נמצאות באותו המקום (שכם אני חושב) רק במקומות שונים האתו האיזור ולחרוב נתנו שטח יותר גדול של אחריות מאשר לצנחנים??
כן כן ידידי,לחרוב נתנו שטח של אחריות יותר גדול באיזור,לחרוב היו הרבה יותר מעצרים גם אבל את זה אני לא מתכוון להוכיח כי זה לא הכי קשור..
חי"ר יעודי הוא לא כמו אלא בדיוק כמו שאר חטיבות החי"ר(לפי מה שהבנתי מכשירים אותו קצת יותר ללחימה בשטח בנוי שזה יתרון במצב של היום).....
לחי"ר יעודי כרגע יש ביקוש יותר נמוך משאר היחידות מכיוון שזוהי חטיבה חדשה בלי מורשת אבל לאט לאט עולה הביקוש..
צא מהסרט שבגלל שאתה בצנחנים אתה יותר טוב מאשר חיילים בגולני או חי"ר יעודי או כל מקום אחר..
בסיירות יש הבדל לא בגדודים...
כל הגדודים אבל כל הגדודים עושים בול אותו הדבר.....אתה תראה את זה כשתתגייס....
מצפים מכל החטיבות (כולל חטיבה 900)לאותו הדבר בדיוק...
עזוב אותך מזה שאם עושים גיבוש ופורשים זה עושה רוקרד רע ובגלל זה החטיבות לא ירצו או כל מיני שטויות בסגנון..
בכל החטיבות יש אותו סוג של אנשים כדי שלא יהיו בחטיבה אחת כל התותחים ושאר החטיבות יהיה החלשים וכו....
ויש לי איך להוכיח את כל הדברים האלה(קשרים בלשכת גיוס) ככה שאני לא מדבר סתם..
יש דברים על יום סיירות שאנשים לא יודעים למשל..
בקיצור אחי,אני מבטיח לך שאתה תבין את כל מה שאני אומר רק אחרי שתתגיס ותראה את שאר החטיבות..
בהצלחה!

נוב 07.

ישן 15-02-2006, 19:33
  EG1987 EG1987 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "ממש אבל ממש לא נכון! מאיפה..."

תשמע אני לא הולך להתווכח איתך זה לא עניין של דעות, לא רוצה להאמין לי אל תאמין, תראה בעצמך בצבא.

ואגב מה שאמרת זה שטות גמורה, לא "נתנו לחרוב יותר שטח מצנחנים", קודם כל זאת השוואה מפגרת של גאווה, דבר שני לחי"ר יעודי יש שטחים שהם תופסים ונשארים בהם ומחזיקים בהם, לעומת זאת לצנחנים אין שטחים שהם מחזיקים, הם עוברים ממקום למקום ולא נשארים קבוע במקום אחד, ולכן מה שאמרת זה משהו שאתה המצאת כי אין לזה קשר למציאות.

מאיפה הבאתי את זה שנותנים להם משימות יותר מסובכות? תקרא את המנילה שלך חבוב. או שפשוט תפתח פה אשכול ותשאל אם אתה לא מאמין.

ואל תנסה להשמע פזמני"ק כשתתגייס תבין, כי אתה עוד לא מגוייס, אז הידע שלך הוא מקסימום ברמה שלי, אולי פחות כי אני מן הסתם הולך ליחידה הזאת אז אני מתעסק בה הרבה.

נערך לאחרונה ע"י EG1987 בתאריך 15-02-2006 בשעה 19:35.
ישן 15-02-2006, 20:38
  SVS1 SVS1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "ממש אבל ממש לא נכון! מאיפה..."

זה לא נכון.
חי"ר ייעודי אכן נחשב, גם על הנייר כגדוד פחות מקצועי ומיומן משאר החטיבות.
בלי להעליב את החי"ר הייעודי, מספר המבוקשים שהם חיסלו הוא מזערי.
אז יופי שיש שניים שלושה כתבות שגדוד לביא הרג מחבל, אבל אם תשווה אותם לחיסולים של שאר הגדודים תקבל הפרש ענק.
אני לא מתכוון לפקפק, אבל ככה זה.
כמו שהרמה בין הסיירות היא שונה (גם בגלל שהתפקידים שלהם שונים) ככה גם הרמה בגדודים.
אני לא מתיימר לומר איזה גדוד הכי טוב, כי אני לא באמת יודע.
אני רק יודע מחברים שיש לי בחי"ר הייעודי שהם לא בדיוק עושים עבודה מיוחדת. (אם נוציא את העבודה ששמשון היו עושים פעם).
אף אחד לא ממש יודע (פרט למפקדים בדרגה גבוהה כנראה) איזה גדוד הכי טוב.
אנחנו כולה מל"שבים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:09

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר