לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2006, 00:57
  Loha Loha אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
לא להתבאס
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי אנימלשב שמתחילה ב "אוף...די כבר לדכא..."

חבר'ה לא להתבאס כל מי שמתגייס איתי לנ"מ זה מערך נחוץ מאוד ככה שתחשבו על זה שאתם עוזרים למדינה שלכם ומגנים על המשפחה שלכם בבית מפני מטוסים וטילים שעלולים ובמצב שלנו פה בישראל זה לא רחוק מזה שחיזבאללה ישלחו עלינו טילים לתל אביב, כפר סבא, נתניה ועוד ערים גדולות.

אני אישית רוצה סטינגר בשביל האתגר האישי בשביל הכושר ובשביל האנשים! שמעתי לא קצת שהאנשים שם בראש של אנחנו פה בוא נוציא את המיטב ואת האמת שמעתי הרבה שנהנים שם ויש שם אחלה אוירה! וברור שיש תמיד את האלה ששבוזים ואת האלה שעוזבים אבל חבר'ה זה בכל מקום בצבא איפה שלא תהיו זה יהיה ככה!!

אני תאמת דיי שמח שאני בנ"מ ובמיוחד שיש את סטינגר שזה מתאים לי כי אני לא רוצה להיות בסכנת חיים ממשית ולהפצע מערבים וזה ממש לא מתאים לי אני רוצה לעשות את הכי טוב והכי הרבה שאפשר עם כמה שפחות סכנת חיים אז מתאים לי סטינגר כי לא כל הזמן הם בקו ובהתקלויות...

סטינגר כבוד! מקווה לראות שם הרבה אנשים טובים ואייכותיים!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2006, 09:12
  אחרי לגבעתי ! אחרי לגבעתי ! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי אנימלשב שמתחילה ב "אוף...למה הורדתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אנימלשב
אוף...למה הורדתי פרופיל???????????? רוצה גולני , גבעתי ...משהו טוב..בעע...

בסטינגר, כמו שהסבירו לי, פשוט תופסים גבעה מסתכלים חצי יום על השמיים וחצי היום השני עושים שמירות...

חרא שירות...

טוב שנזכרת עכשו ....היה פה פעם דיון על נ''מ ועל גבעתי על אחד שהתלבט ואז אמרו בדיוק את הדברים שאתה גילת השבוע ...אז אל תחשבו שאנשים פה סתם מחרטטים אותכם ומשקרים כי אני אישית אמרתי שהשירות בנ''מ זה שמירות וסחיבת משקל של 50 ק''ג על הגב 3 שנים ...
תהנה בנ''מ

ישן 03-03-2006, 10:01
  tomllica tomllica אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
הכל שמועות כרגע כמו שכתבתי קודם..
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי אנימלשב שמתחילה ב "אז אלו שיקבלו בהתחלה ארוכים -..."

אז לא למהר ולחגוג.
אין לי מושג ירוק באיזה שלב בשירות שלו לוחם טק"א יחתום על מקוצר.
אני לא משרת בסוללות הטק"א , אבל עד כמה שאני יודע מי שחוזר מקורס פיקודי היום ונכנס לתפקיד פיקודי בסוללה חותם על גלילון.

וחוצמזה, לנסות להגיע ליחידה בגלל הנשק שמחלקים/לא מחלקים בה זה רעיון דיי מטופש ואני לא מציע לאף אחד כאן לבחור בו.

ואם אתם שואלים אותי, אין שום סיבה שלוחמי טק"א צריכים מקוצר. לשבת בקרונות, בתוך בסיס (עורפי יחסית) ושבחלק מהסוללות אפילו נועלים את הנשק בארון..... מיותר. על נשק לא חותמים כדי לעשות דאווינים על החברים ולא להתפדח באוטובוס בדרך הביתה. נשק אמור לשמש אותכם במקצוע שלכם. ובמקרה של לוחמי טק"א.... פשוט לא צריכים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:53

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר