לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2004, 11:07
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
הפרטציות מעמיקה

הפרטציות מעמיקה מאת אלכס לוין

כתובת למשלוח דואר אלקטרוני alex@levin.name

לפני כחודש ימים פרסמתי את התרשמותי מהטרמינל החדש. קבלתי תגובות רבות ואף יש שכתבו כי כל הפגמים ממש מתוקנים בימי אלו ממש.

בתאריך 29.11.04 טסתי שוב .הפגמים לא תוקנו אך נתגלו עוד פגמים חמורים לפי דעתי, להלן הפגמים.

זוכרים את מנורות המתכת בגובה הראש של ילדים קטנים ובכן אין מה לפחד הם לא יגרמו לכוויות חום פשוט מכל עשרות המנורות פעלו אולי שבע מנורות,.בחלק מהן מנורה אחת ,במנורה אחת או שתיים פעלו שתי המנורות והשאר פשוט לא פעלו . תחשבו בשביל מה שמו את המנורות הללו. גם מסוכנות. גם מכוערות לפי דעתי וגם לא דולקות. אתם יודעים זאת הטיסה השלישית שלי לחו"ל מאז נפתח הטרמינל החדש ועדין לא ראיתי את המזרקה פועלת . האם היא פועלת בכלל או רק לצרכי פרסום אני אטוס בעוד כמה ימים שוב אולי אזכה סוף סוף לראות את המזרקה בפעולה.

יש לציין כי כל הלכלוך והפלטות העקומות של התקרה האקוסטית לא נוקו ולא תוקנו אך הינה תוספת קטנה רק לשם ההמחשה על החובבנות בגימור מול החנות הגדולה של גיימס ריצרדסון יש תקרת גבס תסתכלו למעלה עליה כתם צהוב ומגעיל מקשט תקרה זאת, זה טרמינל חדש לא?

מסביב למזרקה שלא ראיתי אותה עדיין פועלת יש תקרה עגולה מעוצבת יפה אך למה היה כל כך קשה להניחה יפה, למה הכול כלאחר יד.אתם יודעים שאחד מחומרי הבניה היפים ביותר היא האבן המסותתת

הנקראת בפי העם אבן ירושלמית ואכן ציפו איתה את כל הדיוטי פרי וזה יפה אך מדוע אפשרו לקבלן להניח עשרות אבנים שבורות .בחלקן אף הונחו עקום חבל.

אני שואל היכן הפיקוח. היכן מנכ"ל השדה. היכן כל המנהלים שקבלו כסף טוב לפקח על הקבלנים ועשו מלאכתם פלסטר. אתם יודעים כי גם הפעם לא עליתי למטוס דרך השרוול האם הם רק ליופי או פועלים לסירוגין.

אני אמשיך לדווח לכם על הפגמים אולי מנכ"ל השדה יצא סוף סןף מלשכתו המפוארת ויראה מה קורה מסביבו .כפי שאני מכיר את האופי של המדינה למי זה איכפת שהושקעו מיליארדים ? ועבודה חובבנית היא אולי חלק מהטבע המקנן בנו.

להתראות בדו"ח הבא.
חזרה לפורום
ישן 11-12-2004, 20:12
  talkor talkor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.03
שלח הודעה דרך ICQ אל talkor
אלכס שלום..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלכס לוין שמתחילה ב "הפרטציות מעמיקה"

שוב אני חולק על דעתך לגבי הטרמינל.
נתחיל עם המנורות:
"על טעם ועל ריח אין מה להתווכח". שמעת פעם על המשפט הזה? אז מי שהחליט לשים את המנורות האלו, לא שאל אנשים אז זה יפה או לא. מתוך מספר מנורות, נבחרו המנורות הללו, אולי בגלל תקציב, ואולי בגלל יופיים.
מזרקה:
כפי שהבנתי, המזרקה פועלת רק בשעות מסוימות במשך היום, ולא פועלת ברציפות. כנראה שלא יצא לך לראות את המזרקה פועלת.. לא נורא, פעם הבאה.
לגבי התקרה העקומה, וכל דבר אחר שעקום, הטרמינל בבניה כבר 6 שנים, וכנראה שלאחר העיצומים הרבים, הם שמו לב יותר לבניית הדיוטי פרי, מאשר לתקן בלטה שבורה.
כמו כן, יכול להיות שה"כתם הצהוב" הזה, ניהיה באותו ביום, או לפני מספר ימים שטסת, וזה לא כל כך פשוט להוציא אנשים מהדיוטי פרי ולצבוע קטע מסכן של צהיבות. גם לזה לא מייחסים חשיבות.
לגבי השרוולים, זה מאוד מסובך. אולי לא יצא לך, אבל גם בשדות תעופה אחרים בעולם מעלים אנשים דרך אוטובוסים. יש הרבה לחצים, ולא מצליחים לעמוד בהם, ולכן מעלים חלק או את כל הנוסעים דרך אוטובוסים.
כנראה שאתה שם לב יותר מידי לפרטים הקטנים ביותר.
טיפ שלי:
פעם הבאה שאתה טס, פשוט תתלהב מהכל, ואל תחפש משהו לא טוב, כי אם תחפש - תמיד תמצא משהו שאתה לא אוהב שם.
פשוט לך ותהנה!

טל
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר