לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2006, 14:33
  Sir yes sir Sir yes sir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.06
מקרה דומה - התשובה שחיפשת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hainiken שמתחילה ב "שאלה על שכיבות שמיכה"

סתכל,
אני בערך אותו דבר כמוך, משקל 94 ק"ג, גובה 1.83 , מתאמן כבר שנה וחצי בחדר כושר.
הייתה איזה תקופה, שהתחלתי להרים משקלים ממש גבוהים בחזה (90 קג" טוטאל ומעלה), וכשניסיתי לעשות מרפקים, בערך ב 20 הייתי נופל.
תראה, א' הסוג אימון שלך - 10 חזרות במשקל גדול, מאמן סוג של ניפוח גוף, המרפקים הם מסוג של בנייה איטית, מלבד העובדה שמרפקים עובדים גם על הגב טיפה, ובחזה שאתה עושה זה לא ממש כך, אל תשכח ש-מעל 30 חזרות למשקל שלך, אינו דבר של מה בכך.
בעקרון תעשה מה שאני עושה, בימים שאתה לא עובד על חזה (בתקווה שזה יוצא גם אצלך כ-5 פעמים בשבוע), תעשה מרפקים - בתור התחלה 4 סטים של מקסימום מרפקים, כשבין סט לסט תעשה דקה וחצי הפסקה. בתוך שבועיים תראה את השיפור, תעלה את מספר הסטים ותוריד את זמן המנוחה, כך תתקדם, אני בטוח שזה לא יהיה לך קשה היות ויש לך בסיס חזק בעקבות לחדר כושר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2006, 23:05
  ori_s4 ori_s4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי yziser שמתחילה ב "שמע Hainiken"

שלום לך ידידי.

גם אני כמו רבים אחרים מתאמן בחדר כושר ( ובכוונה אני לא יתחיל עם השוואות של משקל בשביל לבדוק "למי יש יותר גדול") הנתונים שלי הם 1.89 על 84 ק"ג , מבנה גוף רחב ומוצק.
עד לפני כחודשיים הייתי מסוגל לעשות מקסימום כ40 שכיבות שמיכה , הנתון ממש לא סיפק אותי והתחלתי לעבוד בצורה של 4 סטים כל יומיים כאשר מפעם לפעם אני שם דגש עם התקדמות במספר החזרות ובהורדת קצת המנוחה .
לאחר כחודשיים הגעתי למצב שבו המקסימום שלי היה כ65 שכיבות שמיכה ( לא התקדמות מזהירה במיוחד משום שהתקשתי בעיניין ההתמדה עקב הצורך לשלב את זה עם אימוני הכוח ועבודה על הכושר הגופני ) אך הייתי מאוד מרוצה מהעיניין(יש לציין כי אני יורד עד שהסנטר נוגע במשטח) , בנוסף לכך זמן המנוחה התקצר בהרבה גם באימונים בחדר הכושר ( בכל מה שנוגע לחזה ויד אחורית) .
ההשגים נגזרים ישירות מן משקל הגוף ויכולת הסיבולת של השריר , הכל עיניין של תרגול ועבודה קפדנית.
בנוסף לכך אני מעריך כי אינך עובד על פיתוח כושר אירובי ( לאור משקל הגוף היחסית גבוהה) , כל קילוגרם שתוריד יתן לך יתרון בריצות ובשכיבות השמיכה ( מלבד זאת שהגוף שלך ירגיש בריא יותר כי יפתר מדבר שהוא אינו היה נחוץ לו ) .
בהצלחה
ישן 18-02-2006, 14:23
  777 BigD 777 BigD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל 777 BigD
לבטן יש שיטה...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Hainiken שמתחילה ב "על כושר אירובי אני גם עובד......"

פשוט כשאתה יורד חכה עד שהשרירים ירפו... וזאת טעות לעזות מהר... תעשה בקצב רגיל אח קבוע... אתה עולה ואז יורד נך חצי שנייה שנייה ועולה שוב... אני אם אני עושה כפיפות בטן מהר אני לא עושה יותר מ40... בשיטה הזאת שהמפקד אמר לי עשיתי 100... ושוב לגבי השכיבות שמיכה... אתה פשוט לא יודע כמה אתה מסוגל לעשות בפעם אחת... פשוט לא לוותר... וכן אפשרי להגיע תוך חודש גם ל80 שכיבות שמיכה... תעשה 100 כל יום.. פשוט תחלק את זה.... בבוקר תעשה 35 בצהריים 30 ובערב 35... ותאמין לי אתה תראה איך אתה משתפר... ועזוב את המשקולות האלו.... משקולת מחזקת אולי ת'שריר אבל זאת לא אומרת שאם אתה מעמיס עליו אתה תעשה יותר...

ישן 28-02-2006, 10:25
  kululu2006 kululu2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hainiken שמתחילה ב "שאלה על שכיבות שמיכה"

כולם פה זורקים עצות על איך כדאי לך לעבוד ואיך לא כדאי לך, ואיזה שריר אתה מפעיל ואיזה לא. אף אחד פה (תקנו אותי אם אני טועה, כמובן) לא עבר קורס של מדריכי מכון כושר. 60 קילו לדחיקה חופשית בחזה זה לא נמוך בכלל, תעבוד לפי ההתקדמות שלך בלבד.

וגם אנשים שזורקים פה שעדיף עבודה בבית על עבודה במכון כושר... מה? אני לא רואה סיבה אחת למה. להפך, קל יותר למצוא חסרונות בזה.

בקשר לשיפור שכיבות סמיכה, אל תדאג, בצבא אתה תשתפר מהר מאוד. אם עדיין אתה רוצה לנסות לעשות עוד לפני הגיוס, הוצעו פה כמה תכניות... תקבע את המקסימום שאתה יכול לעשות, ומדי יומיים תעשה 60-70% מהיכולת כפול 3 סטים. לאחר שבוע-שבועיים, תבדוק שוב את המקסימום מרפקים שלך.
ישן 28-02-2006, 11:04
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "שאלה בקשר לשכיבות שמיכה"

שני שיטות:

1. לעשות שכיבות שמיכה בשיפוע - על מיטה, ספה, כיסא.
2. לבצע ירידות איטיות בלבד - לעצור באמצע ירידה, ישפר מאוד את סיבולת השריר שלך.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 28-02-2006, 13:57
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "ביטיס.."

להפך. כך רוב המשקל שלך ירד לרגליים, ויהיה לך קל יותר לעשות את השכיבות בהתחלה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:41

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר