לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2006, 12:50
צלמית המשתמש של ~psysex~
  ~psysex~ ~psysex~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי PiZi שמתחילה ב "איך אפשר להשוות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי PiZi
ברור ש........ סקאזי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נראה לך ?!?!?!?!
איך אתה יכול לשים אותם בכלל באותה רמה, סקאזי זה מסחרה אחת גדולה ואינפקטד עדיין עושים מוזיקה מהלב, ושיפסיקו לזיין לכם את השכל שהם ממוסחרים, כי אין דרך אחרת לעשות כסף מהמקצוע הזה, אינפקטד בטופ של הסצנה הזאת

אינפקטד זה די מסחרה אבל אני לא מאשים אותם כי בן אדם צריך לעשות כסף ממשהו אבל לפחות שיחזרו לסגנון של פעם הסגנון האיכותי שלהם, אבל סקאזי אני מאוד מאשים במסחרה שהוא עושה והכניס לזה הרבה מאוד אומנים ישראלים וזה יהיה כבר מגעיל כי סקאזי סתם עושה מוזיקה בשביל להקפיץ אנשים , אינפקטד באמת עושים מוזיקה מהלב

חזרה לפורום
ישן 20-02-2006, 20:23
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
בכללי אין לאפחד זכות דיבור כל כך
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי 0mEr שמתחילה ב "אני חושב שהחתימה שלי יכולה לומר את דעתי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 0mEr
אני אוהב לשמוע את סקאזי גם בתור מוזיקת רקע כשאני במחשב או סתם בMP3... אני לא הולך למועדונים ולא רוקד כמו מטורף ולא קופץ ולא כלום אני פשוט אוהב לשמוע את כל הדברים שהוא עושה והוא ללא ספק יודע לעשות דברים מדהימים עם הגיטרה שלו.
זה גם נחמד לשמוע איך הוא מתחדש ומגוון בין טראק לטראק.

ואני כבר מחכה בקוצר רוח עד לאלבום הבא שלו.

אין אנשים שממש בהתחלה לא התלהבו מסקאזי כמו כולם כולל אני עד לפני כמה שבועות עוד הייתי שומע אותו ואמרתי יוו סקאזי תותח
אבל זה דבר שחולף עם הזמן להבדיל בין מוזיקה איכותית שכיף לשמוע, לבין מוזיקת מסחרא שכל מה שחושבים שם זה רק על הכסף, אבל תשמעו אחרי הכל לאף "ותיק" אין זכות דיבור על האלבומים הראשונים של סקאזי שבאמת היו להיט באותה תקופה.
ואני רוצה להתייחס למשהו שעומר פה אמר

"והוא ללא ספק יודע לעשות דברים מדהימים עם הגיטרה שלו"
תשמע עומר אני מאמין שאתה בא מסצינת הטראנס אז רוק אתה לא שומע אבל סקאזי (עזוב את זה שאת רוב הפריטות הוא עורך במחשב) מנגן על גיטרה סולידי ביותר לא מי יודע מה איזה סולואים הוא דופק
הדבר האחרון שאפשר להגיד על סקאזי זה שהוא עושה דברים מדהימים עם הגיטרה
ד"א תשמע את האלבום של S.U.N Project ותחזור אליי לגבי גיטרות תשמע מזה אומנות עם הגיטרה

חזרה לפורום
ישן 21-02-2006, 13:01
צלמית המשתמש של ~psysex~
  ~psysex~ ~psysex~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "בכללי אין לאפחד זכות דיבור כל כך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Chaosmantor
אין אנשים שממש בהתחלה לא התלהבו מסקאזי כמו כולם כולל אני עד לפני כמה שבועות עוד הייתי שומע אותו ואמרתי יוו סקאזי תותח
אבל זה דבר שחולף עם הזמן להבדיל בין מוזיקה איכותית שכיף לשמוע, לבין מוזיקת מסחרא שכל מה שחושבים שם זה רק על הכסף, אבל תשמעו אחרי הכל לאף "ותיק" אין זכות דיבור על האלבומים הראשונים של סקאזי שבאמת היו להיט באותה תקופה.
ואני רוצה להתייחס למשהו שעומר פה אמר

"והוא ללא ספק יודע לעשות דברים מדהימים עם הגיטרה שלו"
תשמע עומר אני מאמין שאתה בא מסצינת הטראנס אז רוק אתה לא שומע אבל סקאזי (עזוב את זה שאת רוב הפריטות הוא עורך במחשב) מנגן על גיטרה סולידי ביותר לא מי יודע מה איזה סולואים הוא דופק
הדבר האחרון שאפשר להגיד על סקאזי זה שהוא עושה דברים מדהימים עם הגיטרה
ד"א תשמע את האלבום של S.U.N Project ותחזור אליי לגבי גיטרות תשמע מזה אומנות עם הגיטרה

זה נכון בתחלס גם אני שמעתי סקאזי אבל אז התחלתי לשמוע דברים יותר איכותיים ואז הבנתי שסקאזי עושה חרא מוזיקה אני גם לא אוהב את האלבומים הראשונים שלו מוזיקה סתמית, ובאמת עומר סקאזי הוא לא אחד מאלה שאני מכיר שיודע לנגן על גיטרה טוב, כי הוא ממש לא תשמע את סאן פרוג'קט ותגיד מי מבינהם יותר טוב סאן פרוג'קט זה ניגון על גיטרה אמיתי ולא איזה סתם ניגון שכל שניה עורכים אותו במחשב ותשמע את ארז נץ שמנגן עם אינפקטד משרום הוא יודע לעשות סולו מדהים וזה בלי פול עריכות.
ובאמת אני מאמין שזה יעבור לך כל הקטע הזה עם סקאזי כי זאת מוזיקה של ערסים

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:06

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר