לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2006, 15:17
  Zeph Zeph אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הנשר הקטן שמתחילה ב "יש יחידות מיוחדות במסגרת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הנשר הקטן
יש יחידות מיוחדות במסגרת מוד"ש. אין מה להוסיף בנקודה הזאת.
השירות במוד"ש נחשב למעניין ,במיוחד הפלוגות הרגליות. אני לא חושב שיש לך עניין לשנות שיבוץ.
בהצלחה!

אני חושב שיצא לתפקיד "לוחם איסוף" שם רע.
קודם כל והכי חשוב בגלל שאנשים חושבים שהדבר היחיד שעושים שם זה לשכב כמו אידיוטים ולהסתכל במשקפת. אני לא יודע כמה זה נכון באמת אבל אני מניח שזה לא ככה.
יצא לזה שם של תפקיד משעמם.
בגלל שאין גיבוש יחטיו"ת (או יחטיות בכלל... חח) זה נראה כמו מקום שאם הגעת אליו אין איך לשאוף לגבוה יותר. אתה אומר שיש יחידות מיוחדות במסגרת מוד"ש אבל אף אחד לא שמע עליהן... ואולי זאת טעות... אם מלשבי"ם בעלי מוטיבציה היו יודעים שיש יחידות מיוחדות במוד"ש והיו קצת נותנים עליהם רקע אני בטוח שהיו יותר אנשים שהיו רוצים להגיע לשם. חבל שאין לך מה להוסיף בנוגע לזה כי אני בתור מישהו שדווקא ציין "לוחם איסוף" במניל"ה מאוד מעוניין לשמוע על זה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2006, 15:28
צלמית המשתמש של הנשר הקטן
  הנשר הקטן הנשר הקטן אינו מחובר  
מנהל "מה שבכיפה" בדימוס,מו"ס במיל',וסטודנטים בשוטף

חבר מתאריך: 10.06.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Zeph שמתחילה ב "[QUOTE=הנשר הקטן]יש יחידות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zeph
אני חושב שיצא לתפקיד "לוחם איסוף" שם רע.-ה"שם הרע" יצא רק אצל מלש"בים מורעלים שרוצים להרוג ערבים,וכן,בד"כ לא הורגים ערבים במוד"ש.
קודם כל והכי חשוב בגלל שאנשים חושבים שהדבר היחיד שעושים שם זה לשכב כמו אידיוטים ולהסתכל במשקפת. אני לא יודע כמה זה נכון באמת אבל אני מניח שזה לא ככה.-ההסתכלות במשקפת (ובכלים מתוחכמים הרבה יותר) היא חשובה לא פחות,ולעיתים גם יותר,מהפריצה לבית.
יצא לזה שם של תפקיד משעמם.-אז אני מבין שעדיף לטחון מחסומים בגולני?
בגלל שאין גיבוש יחטיו"ת (או יחטיות בכלל... חח) זה נראה כמו מקום שאם הגעת אליו אין איך לשאוף לגבוה יותר.-אכן,אין גיבוש יח"טיות במובן הקלאסי.זה לא אומר שאין לאן לשאוף.
אתה אומר שיש יחידות מיוחדות במסגרת מוד"ש אבל אף אחד לא שמע עליהן... ואולי זאת טעות... אם מלשבי"ם בעלי מוטיבציה היו יודעים שיש יחידות מיוחדות במוד"ש והיו קצת נותנים עליהם רקע אני בטוח שהיו יותר אנשים שהיו רוצים להגיע לשם. חבל שאין לך מה להוסיף בנוגע לזה כי אני בתור מישהו שדווקא ציין "לוחם איסוף" במניל"ה מאוד מעוניין לשמוע על זה...-מוד"ש הוא חיל מתפתח.קח בחשבון שעד שנת 2000,כל החיל היה מורכב מיחידות מסווגות. אולי בעתיד ישמעו גם על היחידות האלה.

ישן 20-02-2006, 21:07
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Zeph שמתחילה ב "[QUOTE=הנשר הקטן][/QUOTE] ..."

בתור איש סיור לשעבר, אני יכול לומר לך שאני אישית נהניתי יותר בסיור מאשר בחי"ר.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 20-02-2006, 15:22
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי silmande שמתחילה ב "יחידות מיוחדות"

לא כל מה שמסווג הוא מעניין וההיפך.אל תדאג. יהיה לך מספיק מעניין.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 22-02-2006, 04:11
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
תאמין לי שיהיה לך סיפוק...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי silmande שמתחילה ב "יחידות מיוחדות"

כש תיתן הערכות למפקצי"ם בסיירת מטכ"ל או בשייטת מאיפה להיכנס איך כמה אנשים יש למה כמה איך.. אתה תבין כמה זה חשוב ומשמעותי מה שאתה עושה.... אתה מציל חיים של לוחמים .. אם הם היו נכנסים על "עיוור" סביר להניח שטוב זה לא היה נגמר...

מצד שני אל תחשוב שבסיירות אתה תהרוג כל יום אנשים... ביחידות המובחרות לרוב יש לך מליון מודלים בשביל איזה מבצע מסכן של להחליף בטריה למכשיר איקס שנמצא ב וואי....

הרבה מהמארבים שלך לא ישאו פרי בכלל עקב גילוי או מידע שגוי...
בקיצור זה לא כזה זוהר.. כל אחד תורם את חלקו....ובאמת שאין לכם מה להתלהב מלירות על מישהו כי בד"כ גם יירו עליכם חזרה וזה לא הכי נעים...

בכלל הרבה בפורום מסתכלים על זה בראייה ילדותית של "אני הולך לצבא לפוצץ לערבים תצורה" וזה לא ככה... אתם תפחדו,אתם תהיו עייפים תקפאו מקור ירד עליכם גשם יירו עליכם חס וחלילה לא עלינו תראו חברים נפצעים נהרגים אולי תיפצעו בשירות... זה לא מלון 5 כוכבים וזה לא מגניב וגברי....
ולקפוץ באמצע הלילה כי יש אתרעה לחדירה של מחבל ואז פתאום שומעים יריות ומתפללים שהכל בסדר וכולם בריאים ושלמים זה לא כייף... זה גם לא כייף להתעורר בגלל נפילות של קאסאמים או מרגמות באמצע הלילה ולבדוק ש לא התפוצץ איזה קסאם במאהל כי הפיצוץ היה נשמע ממש קרוב זה גם לא נעים...הדבר היחיד שמשנה זה אם תהיו עם אנשים איכותיים שאתם מתחברים אליהם כי זה מה שיעביר לכם את הזמן בקיצור צאו מהסרט של רמבו.. השירות הוא לרוב אפור ושוחק ואין יחידה בצבא שהשרות שלה הוא כיפי ומהנה לאורך כל השרות.. אולי חוץ מגל"צ

תלמדו למצוא את המעניין בכל מקום כי בכל מקום יהיה לכם את המשעמם והשגרתי...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר