לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2006, 14:29
צלמית המשתמש של roy358
  roy358 roy358 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל roy358 שלח הודעה דרך MSN אל roy358
הבטחתי לעשות על זה אשכול
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "122-120 למזרח !!!"

טו לייט אה ?
ראיתי היה משחק יפה מה שלא אהבתי זה החוסר גיוון במזרח והבחירה הלא מוצדקת בשחקנים.
בקשר לבחירה הלא מוצדקת בשחקנים - אני בעיקר מתכוון לשחקנים כמו מגריידי (למרות הערב הענק שלו) ומינג. מסתבר שמיליארד אנשים (אוכלוסיית סין בקירוב) לא (כן) טועים. אבל בקשר לזה אין מה לעשות, הרי בכל זאת זו בחירה דמוקרטית וכל מי שרוצה להצביע יכול. תארו לכם מצב אבסורדי לחלוטין:
אם (זה אבסורדי - אין קשר למציאות!) בסין היו משהו כמו מיליארד נקודה שבע\שמונה איש (משהו שיקרה בעשר השנים הקרובות), ובליגה היו 24 שחקנים (כל סגל 12 קבוצות) סינים, אז כך היה המשחק - כולם מאותה מדינה (במקרה הזה זה סין). מה שאני מנסה להסביר שאסור לתת למדינות כמו סין\רוסיה (אוכלוסיה גדולה) זכות שווה להצביע כמו למדינות כגון אסטוניה\ליכטנשטיין, כי זה ממש לא דמוקרטיה ככה.
אני יודע שהדוגמא קיצונית, אבל קשה לחשוב על משהו שישנה את השיטה. הרי אם יסירו את השיטה הזאת יתבכיינו ש"NBA=דיקטטורה" וכו' אבל עדיין זה לא ממש דמוקרטיה מה שקיים עכשיו, כאמור. אמנם יש לי רעיון כזה: לקחת מספר זהה של נציגים\מומחי כדורסל מכל מדינה (אין לי מושג לגבי המספר, זה דורש דיון משל עצמו) ולפי כך לקבוע את הסגלים. למשל מישראל אפשר לקחת את רלף קליין ו\או צבי שרף.
בקשר לחוסר גיוון - נורא עצבן אותי הקטע שבפתיחת הרבע השלישי\רביעי (לא בדיוק זוכר), היו 4 שחקנים של דטרויט בחמישיה של המזרח. זה היה ממש דטרויט נגד המערב. לדעתי צריך לשים מגבלה של מקס' 3 שחקנים מאותה קבוצה בסגל, בחמישיה 2.

נ.ב: כל מה שנאמר פה זה דעה אישית.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר