לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2004, 11:03
  the_sheep the_sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
כמו כולם- גם אני צריך עזרה באימיול
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "כל השאלות בנושא eMule / KaZaA / DC - רק כאן."

שלום.

אני יודע שזה מעצבן אתכם אבל בכל זאת אני מבקש טובה. סרקתי את הפורום שלכם ועוד כמה וראיתי שלהרבה היו בעיות כאלה או דומות

היה לי אימיול ואחרי ששיחקתי בהגדרות קצת הגעתי לקצב סביר (25 ק"ב סה"כ עם 230 הורדות) אתמול פירמטי את המחשב ואחרי שהתקנתי הכל, והכל עובד סבבה התקנתי אימיול שוב אממה הוא זוחל....

הוא בד"כ על 0 ומדי פעם הוא עושה טובה ומוריד על 300-600 ביטים לדקה בערך. ההגדרות הן כמו קודם, עכשיו שיניתי אותם אבל כלום לא עזר. גם שמגיע התור שלי בהורדה הוא לא מתחיל אותה אלה מתנהג כאילו הוא מתחיל ואז אניחוזר אחורה בתור....

יש לי מחשב 2.4 ג'יגה
256 מגה זכרון
אינטרנט מגה וחצי של נטוויז'ן בכבלים.

באמת תודה לכל מי שמוכן לעזור...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2004, 22:20
  kook kook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.03
בעיה קשה בהעלאת אימיול
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "כל השאלות בנושא eMule / KaZaA / DC - רק כאן."

שלום. אני זקוק מאוד לעצתכם.
במחשב שהיה מותקן בו אמיול הסרנו אותו, ובמקומו הורדנו אימיול אחר (לא זכורה לי הגירסא) להפעלה כבינארי.
מאז קורים דברים משונים:
עולה חלון ששואל אם נרצה לאפשר שימוש של יותר מאימיול אחד בו זמנית.
כאשר אני מאשר או לא - לא קורה כלום !
מדובר בווינדוס 98, במנהל המשימות גיליתי לתדהמתי כי האימיול עובד. אז איפה הוא ?
כיביתי והדלקתי את המחשב, התקנתי אמיול אחר - אינסטולר והסרתי אותו, אפשרתי ריבוי פעולות (וגיליתי במנהל המשימות 5 אמיולים עובדים בו זמנית) - אבל שום דבר לא עוזר. אין אמיול על המסך !!!
מה אני עושה ?
אני מאוד מקווה שמישהו פה יוכל לעזור לי .
תודה רבה .
ישן 15-11-2004, 17:21
צלמית המשתמש של WhiteStyle
  WhiteStyle WhiteStyle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
שלח הודעה דרך ICQ אל WhiteStyle
חברה כבר לא יודע מה לעשות..

תמיד הורדתי באמיול מינימום על 30 אחרי שעה שעה וחצי...
עד 70 ככה...

יום אחד לכך למיול שלי להיתחבר די הרבה זמן.. לאיזה סרבר free sex משהו כזה...
ומאז האמיול לא זז פשוט לא זז.. מחקתי התקנתי שוב לא עובד אני מנסה להיתחבר לסרבר שתמיד היתחבר לי razorback משהו כזה.. ולא מסכים.. ניסיתי לעשות אם מדריך שניתן פה למעלה שום שינוי.. קיצר אם מישהו יודע מה אפשר לעשות שיגיד בבקשה..

זה חייב להיות קשור לסרבר כי זה קרה מאז שלוקח לו להיתחבר די הרבה זמן..

תודה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img200.imagevenue.com/img.php?image=th_38624_d40_122_64lo.jpg]

לגלריה (: - /http://ilya_pics.photolight.co.il
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img510.imageshack.us/my.php?image=d40eg8.jpg]

ישן 16-11-2004, 01:26
  shuraki shuraki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
נשמטה ההודעה ...
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי shuraki שמתחילה ב "יודע שעניתם על זה 10000 פעם, אבל ... עדיין ... מזהה נמוך"

אני יודע ששאלו את זה אלף פעם אבל אני חיפשתי ולא מצאתי מישהו שדיבר על ההבדל בין מה שיפורט להלן.

האי מיול איטי. לפעמים טענת LOW ID. למרות שהוא רושם מזהה גבוה ברשת ED2K. (בשרת הוא רושם מזהה נמוך).

1. יש סתירה בין רשת ED2K לשרת ED2K. מה קובע ? באחד יש לי מזהה נמוך ובשני גבוה. האם זה תקין ?
אני מצרף תמונה להמחשה.

2. פתחתי פורטים 4661 4662 . זה מספיק ? (מהם המומלצים)

3. שרת RAZORBACK מומלץ?

אני משתמש בEMULE 0.44B . גודל הקליינט שלי הוא 4000 ומעלה (היה לי 15000 והעברתי את הקובץ ונשארו 4000), גולש בחיבור ADSL של 256 KB , חלונות אקס פי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהhttps://2004-uploaded.fresh.co.il/2004/11/16/47151228.jpg
ישן 20-11-2004, 16:46
  ^Dj-Dubon^ ^Dj-Dubon^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.04
חברה עזבו אותכם מכל השטויות האלה זה הכל ביזבוז זמן!!!

שלום אנשים! אני חדש פה בפורום...
אוקיי קודם כל אני דיי וותיק בכל העניין הזה של שיתוף קבצים והכותרת פה משכה את עייניי...
כן כן, מה אתם חושבים שאני לא הייתי במקומכם??? משתמש באימיול, נואש אנושות?? תאמינו לי שגם לי היו תקופות שהייתי מבצע את המדריכים השקריים האלה בתקווה שיום אחד אני יוריד מעל ל-20 קילו בייט במהירות כללית...אחחחחח הימים ההם...כמה שאני לא מתגעגע אליהם...הסרט האחרון שהורדתי באימיול היה שרק2...תנחשו כמה זמן לקח להוריד תסרט הזה (כן-גם שהיו לו מליין מקורות...) משהו כמו חודש...:-\ בקיצור אני ינסה להביא לכם את תוכנת המחר עוד היום, עוד עכשיו...תראו---> יש לי אינטרנט 1.5 בכבלים, שפועל יותר לאט מאינטרנט של 56 קיי :\ ואני רציני!!! למשל- להוריד את מאקרומדייה פלאש לקח לי כמה שעות שזה קובץ של 3 מגה או משהו כזה :\ טוב אני ייע לנקודה שרציתי להגיד לכם עלייה:
זוכרים את DC++? לא מכירים???
טוב DC++ זה קיצור של Direct Connect ואין לי כוח להסביר לכם עכשיו על התוכנה הזאת.
בקיצור ולעניין יצאה גרסא אחרת של התוכנה הזאת, גרסא פרוצה. דבר ראשון שיש להבהיר!!!-אם אתם לא מתכוונים לשתף, אל תקראו את זה בכלל, חבל על הזמן שלכם...בשביל להשתמש בתוכנה כל אחד חייב לשתף את המחשב שלו.ולמה צריכים לשתף?
באימיול אפשר להכנס לסרבר אחד בלבד, שיש בו הרבה אנשים.בתוכנה הזאתי, אתם יכולים להכנס לכמה סרברים (האבים),מומלץ ל10, אבל בשביל להכנס אליהם אתם צריכים לשתף. כל האב רוצה שתשתפו כמות מסויימת מהמחשב שלכם. אני משתף 20 ג'יגה, ולכן אני יכול להכנס לסרברים של ג'יגה1 עד ל20 ג'יגה.
אני לא הולך לכתוב פה שום מדריך.את זה אתם תעשו. אני באתי להפיץ את התוכנה לכל היהודים(חיחי), בגלל שאין כמעט מקורות יהודיים,ולכן אם תעשו חיפוש של,המממ למשל "ערב אדיר", אתם לא תמצאו משהו.אולי רק מאיזה מישהו אחד, אבל בגלל חוסר המקורות ייקח לכם המון זמן להוריד את זה.אבל, אם נגיד תעשו חיפוש של The matrix או Scary movie אתם תמצאו המון המון מקורות!!
כאן אין שום חארטות של קרדיט, כאן אתם משתפים ומורידים!
אם אתם רוצים לדעת קצת יותר על התוכנה הנפלאה הזאת, לקרוא מדריכים או להוריד אותה כנסו לאתר הביית שלה: http://sababaDc.6x.to
אנשים תפיצו את התוכנה הזאת לכל מי שאתם מכירים!!
והנה קצת תמונות למפקפקים שביניכם(כמובן שכל התמונות מולמו במחשב הפרטי שלי):

אחרי שתיי דקות שהתוכנה פועלת (יש לציין שזה מאוד נדיר שהתוכנה מורידה כל כך הרבה בשתיי דקות, וזה קרה לי כי היו המון המון מקורות שמחוברים בזמן הזה):

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/d/u/b/o/n/1/7/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200410071837483011/200410230949427761/WoW.jpg]

160 מגה בשתיי דקות :O בהחלט נדיר!

בחמש דקות, בזמן שאני כותב פה(זה כבר לא נדיר, זה ייקרה לכם כל הזמן):

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img69.exs.cx/img69/4786/12686.jpg]
ישן 21-11-2004, 12:16
צלמית המשתמש של ryan ariel levi
  ryan ariel levi ryan ariel levi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
מידע יש לי בעיה באימיול בהתקשרות לSOURCEים

יש לי אימיול, גירסה רגיל 0.42 לפני זה היה לי 0.44בטה

בכל מקרה, התקנתי בהתחלה את ה0.44 פתחתי את הפורטים ב FIREWALL הכל עובד מצויין.
מה שקורה עכשיו, זה שהדלקתי את המחשב, והוא לא מצליח להתחבר לאף אחד.
יש לי את הסימן ה BAR הכחול, ומידי פעם נוצרים קטעים צהובים עליו ואחרי זה נעלמים שוב לכחול
בזמן הקטע הצהוב הוא רושם מהירות 0.0KB רושם DOWNLOADING אבל הוא לא מצליח להתחבר כנראה והוא שוב חוזר למצב כחול WAITING ... ככה כל היום! זה מצב לא הגיוני בכלל.... ניסיתי להוריד שיר שיש לו 93 SOURCEים בשביל לראות, ועדיין אותה בעיה, הרבה צהוב אבל לא מוריד...

עכשיו סרטים וכל זה אני לא מוריד מהאימיול כי זה איטי, אבל יש סדרות שמופיעות רק באימיול יש להם קישורים אני חייב אימיול.....
בבקשה חזרה

ישן 22-11-2004, 15:01

אחי ראיתי את הקובץ הזה בדיסי והורדתי אותו בחצי שעה
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי grandioza שמתחילה ב "יש לי בעיה :( עד עכשיו הורדתי בטיל בBitorrent"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי grandioza
ועכשיו אני מוריד GTA: San Andress ל-PS2 וזה מוריד על 0.1 מקסימום 0.2.
מה אני אמור לעשות!?
את- DBZ - Budocai 3 זה הוריד בטיל - 12.4 וכאלה.. וזאת היית הורדה הראשונה שלי ב-Bitorrent.
מה קרה? מישהו יודע ? מישהו יודע מה לעשות!?
הורדתי כמעט הכל נשאר לי רק משהו כמו 20 מגה ואז הייתי צריך לכבות את המחשב(זה קרה אתמול בערב). היום פיני בא אליי כדיי לסדר לי תאינטרנט ואמר שהוא צריך למחוק לי תדיסי ולהתקין מחדש ונחש מה קרה
בקיצור את הקובץ הספציפי הזה תוריד מהדיסי, ואני מקווה שתתרשם לטובה מהמהירות שלה
אני הורדתי כמעט הכל בחצי שעה )))
בהצלחה =]

פיני- שתוקוף כי פיני ילד קוף!!

נערך לאחרונה ע"י ^Dj-Dubon^ בתאריך 22-11-2004 בשעה 15:03.
ישן 22-11-2004, 20:42
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
אחי, תודה לך, עשית לי את השנה !
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי ^Dj-Dubon^ שמתחילה ב "אחי ראיתי את הקובץ הזה בדיסי והורדתי אותו בחצי שעה"

סבבה DC++, זה באופן מפתיע הדבר הכי טוב שקרה ל-HD שלי השנה (או רע, אם שואלים אותו, כי הוא פשוט לא מפסיק לעבוד). אני אשכרה מוריד סרטים בכל רוחב הפס שלי (90KB) ועדיין מצליח לגלוש בוזמנית באינטרנט (מה שלא הצלחתי עם הביטורנט).

אמנם מה שיצא לפני יומיים עדיין אפשר להשיג רק בטורנט, אבל כל מה שמעבר לזה יש ב-DC. זה פשוט מגניב איך שזה רץ. לקח לי קצת זמן ללמוד איך מתחברים להאבים, אבל אחרי שלומדים צריך רק לחפש במאומתים (אני מוריד רק מאומתים) - ותוך שעתיים יש לך סרט, תוך חצי שעה יש לך פרק בסדרה.

בקיצור, למרות שכבר טענתי כאן פעם שזו תוכנה של ערסוני מקלדת (אני חייב לציין שתמונת המסך שהבאת מאוד הרתיעה אותי - אפשר להחליף את הצבעים ככה שזה יראה קצת פחות ערבי), זו תוכנה מדהימה, והיא גם לא עושה מה שעושים כל הקליינטים העבריינים של אימיול ודופקת את כל הרשת, אלא להיפך - פועלת לכך שכל אחד ישתף כמה שיותר.

החסרון העיקרי הוא כמובן החובה לשתף, כאשר רק מי שמשתף 20 G ומעלה מצליח להיכנס להאבים הטובים ולהוריד בקצבים מטורפים.

מומלץ ביותר
ישן 24-11-2004, 13:16

:)
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "אחי, תודה לך, עשית לי את השנה !"

אמרתי או לא אמרתי????
כל מי שינסה את התוכנה הזאת תוך כמה ימים יגיד שזה התוכנה הכי טובה בשוק
אוקיי קודם כל בקשר למואמתים-אין שם הרבה לינקים צריך עוד אנשים שיכנסו לאתר ואז יפציצו שם בקטגוריות...בנתיים יש ר'ק מוזיקה סרטים ומשחקים, אבל עם הזמן יוסיפו לשם גם קליפים וסדרות TV
בכל מקרה יצאה תוכנה חדשה- "אנקונדה", וזה מביא מליין לינקים לדיסי...
ועוד דבר- אם אתה רוצה קליפים\ סדרות טלוויזיה תעשה חיפוש כי יש לזה הרבה משתמשים

וד"א-אמרת שזה חיסרון שצריך לשתף בשביל להכנס....אז טעית...כל הקטע פה הוא לשתף, ואם לא היה את מגבלת השיתוף הזאתי, היית מוריד פחות ממה שהורדת באימיול =\ כי אם נותנים למישהו אפשרות לשתף\לא לשתף, אז הוא בטח ייבחר בלא לשתף ואז כולם יידפקו =\ אז תחשוב על זה....
חוצמיזה זה בכלל לא בעייה-פשוט תוריד מלא דברים מהדיסי, ועם הזמן אתה תראה שאתה משתף יותר ויותר....אה ועוד משהו- אסור לשתף קבציWINDOWS ואסור לשתף את כל ה-PROGRAM FILES....

תהנה
ישן 26-11-2004, 12:42

אני שמח לראות שהבנת על דיברתי :)
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "האנקונדה משום מה לא עובד אצלי"

ובנוגע לאנקונדה זה כן עובד~!
אני יסביר לך עם תמונות:
קודם כל תתקין את התוכנה.
לאחר מכן שתכנס לתוכנה תראה מסך כזה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אז למעלה בצד שמאל תלחץ על Sababa DC.
לאחר מכן יהיה לך אותו מסך, אך למעלה התפריט ישתנה. עשה כמו בתמונה:

אוקיי עכשיו נגיד אתה רוצה למצוא סרט,או סתם לראות מה הסרט הכי מבוקש, אתה עושה ככה:

לאחר שתלחץ על הכפתור סרטים אתה תראה את התפריט הזה:

ולבסוף, לאחר שתלחץ על הכנס לאתר תראה את הרשימה של הקטגורייה שבחרת:

אחי מקווה שעזרתי לך ושהבנת הכל. אם יש לך עוד שאלות אני ישמח לעזור
בהצלחה

ד"א הנה תמונה שצילמתי אתמול סתם בשביל להמחיש את המהירות תביא גם אתה תמונות וככה נשכנע אנשים נעבור לרשת המהירה בעולם :

ותזכרו- בתוכנה הזאת אין קליינטים ואין עלוקות.
בתוכנה הזאתי אין קרדיט ואין שטויות.
בתוכנה הזאתי אתם משתפים- ומורידים בכמויות.
ותזכרו את זה.

נערך לאחרונה ע"י ^Dj-Dubon^ בתאריך 26-11-2004 בשעה 13:00.
ישן 27-11-2004, 13:21
צלמית המשתמש של Aviv-Y
  Aviv-Y Aviv-Y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Aviv-Y שלח הודעה דרך MSN אל Aviv-Y Facebook profile
בעיית התחברות לאימיול (קצת מסובך)

עלילה מקדימה:
לפני יומיים וחצי התחלתי לחפש תחליף ל-Outpost firewall שלי (כיוון שגרם נזק -כנראה).
התחלתי עם Kaspersky והסרתי אותו לבסוף (לא זוכר מה הייתה הסיבה זה היה "מזמן" ),
המשכתי עם Kerio שתוך כדי עבודה שאל אותי על ביטול של סרביסים מסויימים (2 למעשה שלא שמתי לב איזה)
פתחתי את החמור/פרד (מה שתרצו ) וגיליתי שאני לא מצליח להתחבר לשום סרבר (עם ה-Kaspersky הצלחתי).
בדקתי אם הכל פתוח לחמור/פרד בפיירוול של KERIO ושהפיירוול של ווינדוס לא פעיל בטעות,
החלטתי ליצור RULE חדש וידני (דבר שהיה משימה לא קלה לביצוע) וזה לא עזר,
התחלתי לחשוב שאולי הנורטון (systemworks 2005) פתאום חוסם אותו, דבר שלא קרה לפני החלפת הפיירוולים,
והגדרתי גם בו RULE ידני לאימיול.
ובכל זאת דבר לא עזר, החלטתי לוותר על ה-KERIO (שכנראה גרם לכל הבלאגן) טהסרתי אותו לחלוטין
כדי שלא ישאר זכר ממנו.
התקנתי את SYGATE (הגרסה החופשית) שקיבל כמה המלצות חמות ממס' גולשים בפורום תמיכה של אימיול (לא בארץ)
אישרתי גישה מאלה לאימיול ושוב גם קצת הגבלות (RULE) ועדיין לא מצליח להתחבר.
הסרתי מרוב עצבים גם את הפיירוול הזה, כיביתי את המחשב והלכתי לישון
קמתי בבוקר, הדלקתי את המחשב, בדקתי את החמור/פרד גיליתי שאי אפשר להתחבר (למרות שאין שום הגנה -FIREWALL)
והבנתי שכנראה ה-KERIO עם השאלות המוזרות שלו שינה לי משהו ב-SERVICES.MSC
ואני מנסה עד עכשיו לברר מה צריך להיות פעיל/מנוטרל שם.

תרחיש תכל'ס:
בקיצור למישלא היה כח לקרוא, זאת הבעיה:
אחרי התקנת פיירוול KERIO החדש, אין אפשרות להתחבר לשום שרת ב-EMULE,
הכל מוגדר פיקס וכנראה שאיזה הגדרה של SERVICES שונתה ואני לא יודע למה.
יש רעיונות?

נ.ב.
להסיר ולהתקין את ה-אימיול לא עובד, אז אל תציעו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bob111
בתוך ההגדרות של kerio יש אפשרות לבדוק אם התוכנה אימול חסומה או לא ,פתח את הKErIO מצד שמאל יש אפשרות לבחור ב
network security בחלון הזה בדוק אם האימול מופיע לך שם באיקס אדום שם תשנה את זה לV
אפשרות שנייה שלא קשורה ל KErIO היא חומת מגן שיש בתוך XP גם שם צריך לבטל .

תגובתי:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Aviv-Y
תאמין לי שאני יודע אם התוכנה הייתה חסומה, והיא לא (!)
כמו שאמרתי נתתי לחמור/פרד כל גישה אפשרית כדי שלא יהיה חסום כלל.
כמו כן, הפיירוול של ווינדוס מנוטרל לגמרי (אין צורך בו).
הפיירוול זה כבר לא הבעיה, אני כרגע גולש "ערום" בלי שום פיירוול והאימיול עדיין מסרב להתחבר
אז ככה שהבעיה היא בהגדרה איפשהו בווינדוס (כנראה).

דבר נוסף, בדקתי את הגדרות המודם שלי (eci B-FOCuS 270-pr) והכל כרגיל, ז"א לא השתנה.
למרות זאת ניסיתי לאפס אותו ולהגדיר מחדש וכל זה עדיין לא עזר.

עוד רעיונות?

ישן 10-12-2004, 11:22
  grandioza grandioza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.04
תשובות ל-3 האנשים האחרונים פה ברשימה.
בתגובה להודעה מספר 116 שנכתבה על ידי zobi6 שמתחילה ב "חייב עזרה דחוף"

1.
Zobi6
באיזה אתר היית?
lionetwork?
אם כן אז תבדוק טוב טוב שאתה במדור Bittorent.
כי אין דבר כזה חיפוש בביטורנט, אם אתה רוצה להוריד משהו, אתה חייב קישור מהיר.

2.
Clubnet
אתה לא אמור לשים לב לזה, Ban זה שמישהו עושה משהו שהם לא אוהבים ואז מעיפים אותו בלי אפשרות שהוא יחזור.
אז כתוב לך שם שהעיפו את : pharao על זה שהוא השתמש ב-leacher mod.

3.
אלון_16
תנסה לעשות uninstall ולהתקין מחדש,
ה-low id זה בגלל שהיחס שלך בין ההעלאה לבין ההורדה לא שווה.
זה שאתה מוריד לאט, זה בגלל שאתה כנראה לא משתף הרבה בצים, בנתיים תוריד על המהירות הזאת על שיהיה לך הרבה קבצים לשתף (איזה 20) ואז אתה תתחיל להרגיש בשינוי.
{בגלל זה אני אוהב את Bittorent, בגלל שמתחילים להוריד מהר על ההתחלה.
ישן 10-12-2004, 10:00
צלמית המשתמש של אלון _16
  אלון _16 אלון _16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל אלון _16
פיגוע תעזרו לי בבקשה- האימיול שלי לא מוריד לי

שלום לכולם -אני חדש כאן ויש לי בקשה שאולי אתם יכולים לעזור לי לפתור אותה!!!!!

יש לי אימיול 4.2V שהורדתי מ lionetwork ובהתחלה הוא הוריד לי מאוד מאוד לאט אז שיחקתי כמו אידיוט בשרתין ועכשיו הוא תקוע ולא מוריד לי כלום פשוט עומד בלי להתחבר ובלי להוריד ואני משתגע ולא יודע מה לעשות ....

בנוסף לכל הבעיות שיש יש לי גם LOW ID והחמור ניראה עם הכיסוי על העיניים שלו - מה עושים בכדי שזה יהיה בסדר - בתודהלכולם על העזרה הנהדרת שיש פה -אלון.

ישן 16-12-2004, 19:23
  avirandimona avirandimona אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.04
אנשים עזבו אותכם קזה אימיול דסי פלוס פלוס

בוא נדבר דוגרי אימיול טוב ביגלל שהוא קל ואתה יודע מה אתה מוריד אין זיופים אין בלגןן אבל מה רעה בא זה לאט דסי פלוס פלוס זה סתם בלגןן זה מסבוךך ורק מי שמשתףף הרבה קבצים מקבל וזה מסובך וקזה אחלה תוכנה אבל כמו שכולם יודעם אין שמה דברים חדשים אז רוצים לישמוע לי התוכנה אחי טובה שיש עכשיו זה BitComet אני לא משקר הוא משהוא לא מוריד לכם פחות 100 קב ומה שאחי טוב בא שזה לא מפריעה לך לגלוש באינטרנט ןלעבוד על המחשב לא תוקע אותו הוא משהוא אתה לא מרגיש אותה אפילווו מי שלא מאמין שינשא הוא לא יפסיד מי שרוצה קישור שיגיד ליי ועזרה בקשר לתוכנה מאיזה אתרים להוריד וכל זה

נערך לאחרונה ע"י avirandimona בתאריך 16-12-2004 בשעה 19:35.
ישן 04-02-2005, 16:30
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

בליינוטוורק יש גם לינקים של ביטורנט
בתגובה להודעה מספר 204 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "אימיול רק בגלל האתר של לייונטוורק"

אבל אין שם לינקים של סבבה, שנקראים TTH. הוא עובד על רשת נפרדת מהרשת של אימיול, רשת Direct Connect.

מה שכיף בסבבה לעומת האימיול (וגם בביטורנט) זה שאין קרדיט - אתה פותח את התוכנה, מריץ חיפוש או מדביק לינק, ובסוף ההורדה אתה יכול לסגור - לא צריך להשאיר פתוח סתם כדי לצבור קרדיט. אז איך מגינים מפני תופעות של התעלקות ? מחייבים את המשתמשים לשתף כמות נכבדה של ג'יגות (תלוי בהאב כפי שהסברתי ל-NERO למטה).

האימיול היה חכם ועבד נכון, הבעיה היא שצצו כל מיני "מודים" שבעצם מצאו דרכים לנצל את המשתמשים האחרים, וככה הרסו את הרשת - היום לכולם יש קרדיט טוב, חוץ ממך, אם אתה לא מכיר את המוד הנכון. בטורנט ובסבבה פתרו את העניין הזה.
ישן 03-02-2005, 01:17
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
המלצה חמה!:ביטורנט "אזארוס"--->
בתגובה להודעה מספר 200 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "למה UL:UD Ratio שלי לא משתפר מ 1:3 ?"

לא נמאס לכם שיש פה אשכרה אנשים שמזיני* לכם ת'שכל עם תוכנות לשיתוף קבצים ששוות ל***?
תעזבו אותכם מקרדיט שמדיט,אמיול שמיול DC OC הכול זבל!
לכל התוכנות הללו ישנם חסרונות{אמיול-איטי לוקח המון כוח מהמחשב,DC-יש צורך להפעיל את המחשב שעות נוספות וצריך לשתף המון,מה שגם המנוע חיפוש על ה פ נ י ם,קאזה-מלא וירוסים!}

תאמינו לי עד לפני מספר שבועות ההיתי בדיוק כמוכם,ההיתי נכנס ללינטורק ומקווה שתצא גרסא חדישה יותר ומתפלל לעבור את המהירות של ה20K,עד שיום אחד שמעתי על האזארוס תוכנה שעובדת על טורנטים אך טובה הרבה יותר מביטורנט,אז אמרתי למה לא לנסות?
הרי מה יש להפסיד...
מהר אחרי שהתקנתי את התוכנה לא הצטערתי!אני יכול להדגיש מספר מאפיינים גדולים שלה:
1}מורידה במהירות על ההתחלה{אחרי 5שניות היא מורידה כבר ב30K ומעלה אחרי שעה כבר בK50}.
2}בכלל לא מעמיסה על המחשב ועל האינטרנט{בניגוד לשאר תוכנות שיתוף הקבצים}.
3}אין וירוסים!{הכול נקי וזורם חלק,אני עושה כל יום סריקה עם AD AWARE אבל נאדה...}
4}התוספות שלה מעולות{PLUG IN}.

אני מצרף 2תמונות כדי להמחיש לכם,עד כמה התוכנה טובה{אני מצרף גם תמונת גרף כדי שלא יבואו כל הגאונים מוילנה ויגידו שזה שקר מה שאני מביא-אי אפשר לזייף גרף!}

https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...03/83205981.jpg

https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...03/12674172.jpg

*}חשוב לי להבהיר נקודה:
אני בדיוק כמוכם,אני לא היחצ"ן של התוכנה הזו ואין לי מושג אפילו מי יצר אותה,או מה אתר הבית שלהם,אני רק רוצה שאנשים ידעו את האמת,ושלא יחשבו שיש רק את אמיול וקאזה וDC וואט אבר..

במידה ואני אראה שיש עיינות פה להורדה של התוכנה אני אשמח לתת לינק להורדה,שיהיה לכולם סופ"ש טוב.

נערך לאחרונה ע"י Niro1985 בתאריך 03-02-2005 בשעה 01:21. סיבה: אני ילד דיסלקט מה לעשות..חיים קשים!
ישן 04-02-2005, 16:21
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

זה לא עניין של מכסה
בתגובה להודעה מספר 208 שנכתבה על ידי Niro1985 שמתחילה ב "תראה לא ניסיתי את הDC++..."

נתחיל בזה שאם תעשה חיפוש בפורום הישן תגלה הודעות שלי שאני אומר "איזו תוכנה מעפנה ה-DC הזאת, תוכנה של עברייני מקלדת" וכאלה, כי בפעם הראשונה שהורדתי אותה קיבלתי שוק מהעיצוב המזעזע שלה ולא הבנתי בכלל איך משתמשים בה. אח"כ למדתי לשנות את העיצוב שיראה דומה יותר לאימיול, והבנתי את כל הקטע של ההאבים - ומאז אני מוריד חלק ובלי בעיות במהירויות שבחיים לא האמנתי.

הקטע עם ההאבים הוא שאתה מתחבר למשהו שדומה לשרתים או חדרים, ולכל האב יש חוקים. יש האבים שדורשים שיתוף של 1G, יש כאלה שדורשים שיתוף של 20G ויש גם כאלה שדורשים 120G. אני משתף בערך 15G ונראה לי שגם עם 10 הייתי מסתדר. אתה לא צריך לספק כל פעם חומר חדש - פשוט שיהיה לך לפחות 10G של קבצי אודיו וידאו וקבצי התקנה של תוכנות, ואתה מסודר.
יש באתר מדריך בעברית, צעד אחר צעד, שמלמד אותך איך עושים את זה כמו שצריך.
ישן 04-02-2005, 16:00
  oleggold20 oleggold20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.05
שלום לכולם !
בתגובה להודעה מספר 211 שנכתבה על ידי D.v.I.r שמתחילה ב "לאן נעלמים מקורות באימיול???"

קודם כל רציתי להגיד שיש כאן בעיה בהודעות- כולם שואלים שאלות. אבל אף אחד לא עונה.
לי אין את התשובות אלה גם שאלות אז אני לא בא עם פתרון. לצערי.

השאלה היא כזו- התקנתי את האי מיול החדש של LIONETWORK. אחרי שהיה לי את הגירסה הכי ישנה 2.2 שעבדה מעולה בגלל דרך האצה מסויימת שהסבירו כאן פעם באתר.

אבל השרתים הפסיקו לעבוד לאט לאט. ונהיה גם LOWID "לאט לאט" חחח...
ואחרי שהתקנתי את התוכנה החדשה ההורדות היו ממש מהירות יחסית. אבל לא יציבות. היה קופץ מ 10-50. שזה הבדל די גדול. ואז זה התייצב ב 10. ואז ב 20. ואז ב 30. ועכשיו שוב ב 20.
ומסתובב סביב סביב.

למישהו זה גם קורה? מישהו יודע מה הסיבה?
זה לא ההגדרות של ההורדה וההעלאה. בזה אני בטוח. רוחב פס שלי הוא 1.5 מגה של בזקבינלאומי. ADSL

ואם יש כאן מישהו שאצלו יש אינטרנט 1.5 ואותו אי מיול. אם אצלו זה מוריד יותר מהר. אם הוא יכול לספר מה הוא שינה בהגדרות או כל דבר שיכול אולי לעזור.
ישן 05-02-2005, 16:14
  oleggold20 oleggold20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.05
בזק בינלאומי, PROXY , EMULE
בתגובה להודעה מספר 214 שנכתבה על ידי g-boy שמתחילה ב "קריסה"

1. יש לי אינטרנט של ב.בנלאומי. 1.5 והמהירות בהורדה היא טובה יחסית וגם האינטרנט הולך די מהר. אבל, זה קורה רק מתי שהאי מיול לא פועל.

לפני שהתחברתי לב.ב היה לי נטוויז'ן. 750. והאימיול היה גירסה 2.2 הישנה שבה הייתה אפשרות ל"האצה". והאיטרנט עבד מהר וגם האי מיול. היה מגיע ל 60-80. כמעט למקסימום של רוחב הפס.

עכשיו כששיניתי את הגירסה של האי מיול (5) וגם את האינטרנט. האי מיול עובד במהירות של 20-30 קילובייט להורדה. וזה לא משנה מה אני עושה. וגם האיטרנט זז לאט מתי שהאי מיול עובד.

אז לגבי זה שאלה: האם למישהו זה קרה והוא יודע מה אפשר לעשות כדי שמהירות ההורדה תעלה?! (בהגדרות יש לי העלאה של 10 כך שזו לא הבעיה).
והאם מישהו יודע אולי אם הבעיה היא בשרת?!

2. באי מיול החדש יש אפשרות של webcache. אבל אני לא מבין איך משתמשים בזה. כי צריך לעשות שם משהו עם ה PROXY אבל איפה צריך להגדיר את כל ההגדרות ומהם ההגדרות הנכונות כדי שהאפשרות הזו תעבוד?!

מה כותבים בשורות הבאות:
proxy type
proxy host
proxy port
------------------
isp proxyserves settings:
adress
port

מקווה שתעזרו לי. זה ממש מפריע.
ישן 10-02-2005, 18:54
  ArikV ArikV אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
המלצה למי שפוחד מ-RIAA וכל מיני חברות שעלולות לתפוס

את מי שמשתף
בקצרה: אני גר בהולנד וכבר קיבלתי 3 מכתבי איומים מפארמונט סוני ועוד אחד לגבי שיתופים, מכיוון שנמאס לי וחשבתי שגם לכם אולי יועיל המידע חרשתי את האינטרנט ולא מצאתי פתרון 100% מה שכן גוגל מלא במידע לגבי תוכנה בשם PeerGuardian שנותנת פתרון חלקי אבל יותר טוב מכלום והיא ניתנת להורדה (קוד פתוח) בחינם כאן :
http://www.methlabs.org/
*התוכנה חוסמת את ה-IP של RIAA BSA וכל אלה שלא ינסו להוריד ממכם כלום, * היא טובה לכל תוכנת שיתוף (יושבת לכם בשורת המשימות ולא קשורה ספציפית לאף תוכנה) * ואפילו לאתר של RIAA למשל אי אפשר להכנס/ לשלוח מידע גם מהדפדפן כשהיא פועלת (במידה ובחרתם Block HTTP)
בגירסאת הLITE החדשה שהיא מעין בטא של גרסא 2 שבקרוב (לטענתם) תצא יש צורך להוריד ידנית את קובץ העדכון ולהחלף בקיים, אפשר פעם ביום כמו שאני עושה.

שימו לב שיש לעדכן אותה כל הזמן, ואת זה מומלץ רק מהאתר שלהם בלינק הבא:
http://methlabs.org/sync/
שיתוף נעים
ישן 13-02-2005, 20:54
  Beckham_23 Beckham_23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.03
בבקשה אני חייב עזרה ...

הורדתי את התוכנה Emule 5 והיא הורידה לי במשך 3 שעות ..
והורדה ממש מהירה של 100 k
אחרי 3 שעות סגרתי את התוכנה ואז רציתי להפעיל שוב .. וזה לא התחבר
ואז קפץ לי מין אתר שיש לו קשר לבעיה

http://www.lionetwork.net/emulepage/LowID_Mesh.htm

וזה רשם לי :
13/02/2005 17:01:09: אזהרה Razorback 2 (195.245.244.243:4661) - You have a lowid. Please review your network config and/or your settings.
13/02/2005 17:01:09: Razorback 2 (195.245.244.243:4661) מלא

לא יודע מה זה הבעיה הזאת זה כבר במשך חודשיים בערך וזה לא עוזב את המחשב שלי למה זה קשור ??
פתחתי פורטים עשיתי הכל ולא עובד

לפי מה שהבנתי באתר הוא נותן לי מדריך .. אבל מה לי ולאנגלית
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.moshepc.co.il/dc/images/cry.gif]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.moshepc.co.il/dc/images/cry.gif]

!!
בבקשה עזרה בבקשה
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:26

הדף נוצר ב 0.40 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר