לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-02-2006, 06:09
  שש שש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.04
כתבה השוטר: אני רשאי להפוך לך את הבית (מתאים לסין או לברה"מ, קורה בישראל)

השוטר: אני רשאי להפוך לך את הבית
21:58, 20 פברואר 2006 / כ"ב בשבט תשס"ו

"בסביבות שש בבוקר, כשעדיין ישנו, השוטרים דפקו על הדלת שלנו. הדפיקות התחזקו, איני מאחל לאיש לראות בבוקר את המבט הרצחני שנעץ בי השוטר", כך מתאר סא"ל במיל' אביתר אלבז מבית אל את ביקור השוטרים הבוקר.
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://a7.org/data/images/2003/03/17/kova-shel-shoter-s.jpg]
להאזנה לראיון

בסביבות 6 בבוקר, התדפקו שוטרים על דלתו של תושב בית אל, סא"ל במיל' אביתר אלבז. לערוץ 7 הוא מספר כי כשהתחזקו הדפיקות פתח את הדלת. עמדו שם 4 שוטרים. אחד מהם היה 'מאד לא נחמד בלשון המעטה' אומר אלבז. מדובר בשוטר ששמו צחי דרור. "ואני לא מאחל לאף אחד לראות בבוקר את המבט הרצחני שנעץ בי".

אלבז מוסיף כי השוטר טען שבידו צו מעצר נגד בנו והתחיל להכנס אל הבית. "אמרתי לו שהצו שבידיו הוא צו מעצר אך לא צו חיפוש ובני אינו בבית. הוא התעקש להכנס. אמנם לא נהג באלימות אבל המבט שבעיניו היה מבט של פושע, לא של שוטר". אלבז מוסיף כי השוטרים שהיו עימו שתקו. דרור טען גם כי לפי החוק הוא רשאי גם "להפוך לי את הבית". אלבז נטל את פרטי השוטרים.

הוא מוסיף ומספר כי "אחד מהשוטרים נשאר למטה וסגר את הדלת. כאילו הבן שלי, בן 19 וחצי, שאמור להתגייס לצנחנים, יברח". לדבריו הם סרבו לומר לו במה המדובר אך להערכתו מדובר בהפגנה שהשתתף בנו בעמונה. "הסברתי להם כי אני איש שומר חוק וגם כאשר שירתתי בשירות קבע סירבתי להשתתף בהפגנה כלובש בגדים אזרחיים, משום שהחוק אוסר זאת. אמרתי לשוטר שאני סגן אלוף במילואים אך הוא ביטא כלפי זלזול".

לדבריו הביא את בנו עד לעמונה ואף סיכם עימו כי תהיה זו הפגנה ללא אלימות, פאסיבית "מי שמכיר את הנער הזה יודע שהוא לא יכול להתנגד באלימות" אלבז מציין כי בעמונה נרמס בנו והוכה באלות "הוא שכב כמה ימים בבית רק מהמכות שחטף מהם". אלבז אמר לשוטרים כי יתלונן במח"ש נגדם וכי בדעתו לבדוק את הנושא משפטית. מדובר בנער מעל גיל 18 ולדעתו היו צריכים לשלוח לו הביתה הזמנה לחקירה. "בגלל שהדבר לא נעשה אני לא מתכוון להתייחס לצו הזה".

אלבז אומר כי מדובר בשיטה פוליטית מושחתת וכי הוא יפעל נגד אותו שוטר. "אלמד אותו איך להיות בן אדם איני חושש מהם", הדגיש.

דובר ש"י מסר בתגובה לדברים כי הבוקר הגיעו שוטרים לבית בבית אל, הכניסה אליו הייתה כדין ואין כאן מקום לטענותיך, כידוע לכם לצו מעצר נלווה חיפוש לבית.

להאזנה לראיון

a7.org
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:47

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר