לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2006, 22:22
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "ואיך הגעת בדיוק למסקנה הזו?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ArmouredDov_D9
(יש כל כך הרבה כתבי הסתה ברש"פ, חלקם ערביים מקוריים ולא רק תרגומים של הספרות האנטישמית מאירופה),

ואיך זה בדיוק מתיישב עם האמונה שלך (אני מניח שאתה שמאלני שמצביע לעבודה או למרצ, או אפילו חו"ח לשמאלמרט) שהעם הפלסטיני רוצה בשלום?

מצביע לחד"ש או למר"צ לא החלטתי.
לא אמרתי שהפלשתינאים רוצים שלום, אז אל תמציא.
אתה התכוונת לספר מיין קמפף שידוע שהוא רב מכר ברשות, זוהי הסיבה שלא כתבת אלא רק נתת רמיזה דקה מאוד (שהרי אם היית כותב זאת בפירוש היית עובר על חוקי הפורום ונחסם), אבל אנחנו לא מטומטמים ולא פה מאתמול. לזה התכוונת ועכשיו אתה משתפן..
לכן אתה גם אידיוט וגם פחדן (לא מפתיע לאור החתימה המגוחכת שלך..).
להת.
אמיל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2006, 23:03

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "אוי, הצביעות."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AlexKarpman
אתה טוען שאדם אחר השווה את מרצ לנאצים, בלי יותר מדי עדויות. תתפלא, אבל לא רק
מיין קאמפף הוא רב-מכר בעולם הערבי, אלא גם הפרוטוקולים.

אתה, מצד שני, השווית דברים גזעניים לכאורה של גולש ל"מה שאמרו בשנות השלושים",
ואחר-כך טענת הלוך וחוזר, שלא התכוונת לנאצים(וסירבת להסביר למה כן התכוונת). נדמה
לי שעכשיו כדאי שתספר לנו למה בדיוק בשנות השלושים התכוונת?

אוי, הצביעות.

קודם אני אסביר את עצמי ואח"כ אוכיח שאתה צבוע:
אני מעולם לא התלוננתי ש ARMOURDOV השווה מישהו לנאצים, רק טענתי שהוא פחדן שהוא עושה זאת ואח"כ ממציא סיפורים. אני ספגתי את החסימה ולאחר מכן התנצלתי (שוב- על אף שלא התכוונתי ישירות לנאצים) באופן פרטי, ואני עומד מאחורי ההנצלות למרות שהתנצלתי בפני גזען עלוב, אני פשוט מאמין בלעשות יותר אהבה ופחות מלחמה (ואני לא תמיד עומד בזה- אני מודה..).
אתה לעומת זאת אפס וגזען ולשמחתי יש לי הוכחות!!: כאשר אני השוויתי דברים שאתה אמרת "לדברים שנאמרו בשנות השלושים" מיד הרמת דגל אדום ופנית לאדמינים שיחסמו אותי..
לעומת זאת כאשר גולש ימני השווה מישהו בצורה ישירה להיטלר, אתה הגבת 40 דקות אחריו המשכת את הטיעונים הימניים והתעלמת לחלוטין מכך שהוא השווה מישהו להיטלר!!!!
הוכחה :http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...6016#post964532
כמובן שבמקור לא הופיע ההתנצלות של הגולש אלא רק תגובת ההמשך שלך (אפשר לראות זאת לפי זמני התגובה המופעים בצד שמאל).
עכשיו שהוכחתי שאתה הוא הצבוע פה- אולי תתחיל להירגע מר גזעני.
האמת- אני די שמח שהעלת את הנושא, עכשיו כולם רואים את ההוכחות לכך שאתה פאתטי..
ולמרות כל זאת התנצלותי בפניך עומדת, אני מבין שאתה אדם רגיש...
אמיל.
ישן 20-02-2006, 23:42
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
גאוני, "לא טענת שהוא השווה לנאצים רק טענת שהוא פחדן שמשווה לנאצים"... :)
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "[QUOTE=AlexKarpman]אתה טוען..."

ראשית, טענת שהוא השווה לנאצים. זה כתוב שחור על גבי תכלת:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile_a
לא הבנתי,
הערתי שהבן אדם אידיוט בגלל שהוא השווה את מר"צ לנאצים.
מה לא בסדר?
אמיל.
נורא משעשע שתגובות בודדות מתחת לגועל הנפש הזה יש לך התעוזה לכתוב
ציטוט:
אני מעולם לא התלוננתי ש ARMOURDOV השווה מישהו לנאצים
אבל זה בסדר, בהמשל המשפט אתה חוזר לעצמך ואומר ש
ציטוט:
אני מעולם לא התלוננתי ש ARMOURDOV השווה מישהו לנאצים, רק טענתי שהוא פחדן שהוא עושה זאת ואח"כ ממציא סיפורים.
הגיוני מאוד, הוא משווה לנאצים שלא משווה לנאצים, או לא משווה לנאצים שמשווה לנאצים, או משהו כזה...

ה"הוכחה" שלך מוכיחה רק דבר אחד, שהמנהלים פעלו לפנים משורת הדין עם אקווי. יופי
להם, בעיה שלהם. זה לא קשור אלי. לו הייתי מנהל, היה הגיון בטענות שלך. לדעתי אתה
תומך בנאצים לפחות כמו דוב. עובדה, לא שמעתי אותך מוחה על חוקי נירנברג בשנות ה-30...

ועכשיו נחזור אליך. בינתיים רק אמרת(פעם אחר פעם אחר פעם) שכשדיברת על שנות
השלושים "לא התכוונת לנאצים ישירות". לידיעתך, גם השוואה עקיפה לנאצים אסורה
עפ"י חוקי הפורומים, ואם זו הייתה כוונתך, אני אפנה שוב למנהלים בדרישה לחסום אותך.

ישן 20-02-2006, 23:51

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "גאוני, "לא טענת שהוא השווה לנאצים רק טענת שהוא פחדן שמשווה לנאצים"... :)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AlexKarpman
ראשית, טענת שהוא השווה לנאצים. זה כתוב שחור על גבי תכלת:נורא משעשע שתגובות בודדות מתחת לגועל הנפש הזה יש לך התעוזה לכתובאבל זה בסדר, בהמשל המשפט אתה חוזר לעצמך ואומר שהגיוני מאוד, הוא משווה לנאצים שלא משווה לנאצים, או לא משווה לנאצים שמשווה לנאצים, או משהו כזה...

ה"הוכחה" שלך מוכיחה רק דבר אחד, שהמנהלים פעלו לפנים משורת הדין עם אקווי. יופי
להם, בעיה שלהם. זה לא קשור אלי. לו הייתי מנהל, היה הגיון בטענות שלך. לדעתי אתה
תומך בנאצים לפחות כמו דוב. עובדה, לא שמעתי אותך מוחה על חוקי נירנברג בשנות ה-30...

ועכשיו נחזור אליך. בינתיים רק אמרת(פעם אחר פעם אחר פעם) שכשדיברת על שנות
השלושים "לא התכוונת לנאצים ישירות". לידיעתך, גם השוואה עקיפה לנאצים אסורה
עפ"י חוקי הפורומים, ואם זו הייתה כוונתך, אני אפנה שוב למנהלים בדרישה לחסום אותך.

אתה ממש מתקשה בהבנת הנקרא!
אני בהחלט כתבתי שהוא הישווה את מר"צ לנאצים, הפיתרון שלי היה לכתוב שהוא אידיוט, זוהי לא תלונה!! ( ושים לב לפרטים הקטנים- אני יודע שזה קשה..) אני כתבתי בפירוש "מעולם לא התלוננתי" ואכן לא התלוננתי, אלא התמודדתי אם הטימטום שלו בעצמי.
אתה לעומת זאת התלוננת !!!שאני רמזתי רמיזות לגביך, כי אתה מתקשה להתמודד עם בעיות כאלו בעצמך.
טוב- לא מפתיע לאור בעיות הבנת הנקרא שלך.
בשעור הזה למדנו את ההבדל בין טענות לבין תלונות ובשעור הבא ההבדל בין נאור לבין גזען..
לאט לאט והכל יהיה בסדר..
ולגבי האיומים שלך בנוגע לחסימה שלי- חפש אותי בסיבוב!
אמיל.
ישן 20-02-2006, 23:11
צלמית המשתמש של ArmouredDov_D9
  ArmouredDov_D9 ArmouredDov_D9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.03
ואולי השוויתי את מרצ לחמאס?
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "[QUOTE=ArmouredDov_D9](יש כל..."

(גם זה נראה לי אסור בחוקי הפורום) שזכה לתמיכה לא מבוטלת מצד מר"צ, והאמנה של החמאס לא שונה מהותית מ"מיין קמפף" (זה אפילו דיכטר אמר). זוהי המפלגה שהביע צער על מותם של רוצחי היהודים הגדולים בהיסטוריה מאז היטלר ימ"ש: יאסר ערפאת ואחמד יאסין, ולאחרונה הם גם הציעו לחנון את הרוצח מרואן ברגותי בטענה שקריאתו "להמשיך באינתיפאדה המזויינת" (מזויינת = כלומר: חמושה, באמצעות אלימות וטרור) היא קריאה להמשך תהליך השלום. גם הניסיון לכתוב עלילות דם מודרניות מצד פעיל המפלגה לא מוסיפות לכבודה.

אבל מכיוון שהעובדות הכניסו אותך לפאניקה, עברת ישר לשלב הקללות והעלבונות האישיים. לא מפתיע כאשר זה בא משמאלן...

אגב,

ציטוט:
(לא מפתיע לאור החתימה המגוחכת שלך..).

ואם נצטט את הכתוב בה

ציטוט:
"... מבלי לסכן חיי אדם"

כנראה שזה מאוד מגוחך ולא ראוי בעיניך שמנסים למנוע מוות של חיילי צבא ההגנה לישראל בידי המחבלים הפלסטינים. חוסר הכבוד המשווע כלפי חיי יהודים וזכותם לחיים הוא עוד מאפיין שמר"צ וחד"ש אימצו לעצמן ונגוע בנימות אנטישמיות מכוערות ומסוכנות.
דף ה-D9 של MathKnight

נערך לאחרונה ע"י ArmouredDov_D9 בתאריך 20-02-2006 בשעה 23:15.
ישן 20-02-2006, 23:27

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "ואולי השוויתי את מרצ לחמאס?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ArmouredDov_D9
(גם זה נראה לי אסור בחוקי הפורום) שזכה לתמיכה לא מבוטלת מצד מר"צ, והאמנה של החמאס לא שונה מהותית מ"מיין קמפף" (זה אפילו דיכטר אמר). זוהי המפלגה שהביע צער על מותם של רוצחי היהודים הגדולים בהיסטוריה מאז היטלר ימ"ש: יאסר ערפאת ואחמד יאסין, ולאחרונה הם גם הציעו לחנון את הרוצח מרואן ברגותי בטענה שקריאתו "להמשיך באינתיפאדה המזויינת" (מזויינת = כלומר: חמושה, באמצעות אלימות וטרור) היא קריאה להמשך תהליך השלום. גם הניסיון לכתוב עלילות דם מודרניות מצד פעיל המפלגה לא מוסיפות לכבודה.

אבל מכיוון שהעובדות הכניסו אותך לפאניקה, עברת ישר לשלב הקללות והעלבונות האישיים. לא מפתיע כאשר זה בא משמאלן...

אגב,

ואם נצטט את הכתוב בה

כנראה שזה מאוד מגוחך ולא ראוי בעיניך שמנסים למנוע מוות של חיילי צבא ההגנה לישראל בידי המחבלים הפלסטינים. חוסר הכבוד המשווע כלפי חיי יהודים וזכותם לחיים הוא עוד מאפיין שמר"צ וחד"ש אימצו לעצמן ונגוע בנימות אנטישמיות מכוערות ומסוכנות.

העובדות הפוליטיות לא מזיזות לי, רק הזיז לי שאתה גזען ופחדן (באמת).
מאוד חשוב לי לשמור על חיי אנשי צה"ל אז אל תקשקש. למרות ובעצם בגלל דעותי הפוליטיות.
שמח שאתה סוף סוף מתחיל לעמוד מאחורי דבריך שמשוות בין מר"צ לנאצים- אתה מפתח מעט אומץ וזה יפה!
אמיל.
ישן 20-02-2006, 23:37
צלמית המשתמש של ArmouredDov_D9
  ArmouredDov_D9 ArmouredDov_D9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.03
לא כל אנטישמי שרוצח יהודים או תומך בכך הוא נאצי
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "[QUOTE=ArmouredDov_D9](גם זה..."

אבל אני חושב שעצם העובדה שאין להם שום בעיה לתמוך ברוצחי היהודים שעושים זאת "בשם פלשתין" ןלהגן עליהם היא חמורה דיה והופכת אותם למגונים ביותר מכל בחינה שהיא ובפרט מבחינה מוסרית. (לא כל שכן, שהם מסייעים בהפצת "חלק ב'" של "הפרוטוקולים של זקני ציון" (רב מכר גדול ברשות הפלשתינית, שזכה גם לעדנה לא קטנה ברשת אתרי אינדימדיה) בדמות עלילות דם חדשות שמאשימים את היהודים בזוועות שלא היו ולא נבראו במטרה להסית כנגדם.)

אגב, איפה בדיוק ראית גזענות בהודעה הראשונה? האם ראית הכללה כלשהי לגבי הערבים? האם מרצ פתאום נהפכה לגזע?
דף ה-D9 של MathKnight

נערך לאחרונה ע"י ArmouredDov_D9 בתאריך 20-02-2006 בשעה 23:56.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:47

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר