לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-02-2006, 20:47
  סתמישהו סתמישהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05
משהו שנזכרתי בו .. (סיפור קטן) ..

סתם התחשק לי לכתוב לכם פה איזה סיפור (מציאותי) שקרה לפני כמה שנים.
הוא עלה לי כרגע בראש, כי ידוע לי שהרבה מפה מתאמנים בטאיקאוונדו, וחשבתי אולי זה יעניין אתכם.

אז ככה, אני אנסה לספר לכם את זה פחות או יותר, כי אני לא ממש זוכר מה שהלך שם לפי מה שסיפרו לי.
אז ככה אני גר בצפון ת"א, ולפני מספר שנים פה אצלינו בשכונה (יום שישי אם אני לא טועה), ישבו חברים שלי עם נרגילה (מדובר ב-20 ילד בערך), קצת אלכוהול, שש-בש וכו' וכו' ...
לקראת 3 לפנות בוקר עבר מישהו עם עוד חבר (נראים בני 21 פחות או יותר) דוברי אנגלית.
לא זוכר בידיוק מה שקרה, אבל הוא ניגש אליהם ושאל אותם (באנגלית כמובן) אם 10 מהם רוצים לעשות נגדו קרב.
אחד מהחבר'ה היה שתוי והרים בקבוק זכוכית לכיוון הראש שלו. הבנתי שאיך שהוא הרים אותו בעיטה נכנסה לו בסיבוב לתוך הראש והוא התעלף על המקום. פשוט איבד את ההכרה למשך זמן מסויים ..
אחרי כמה זמן קמו עוד איזה חמישה שישה ילדים וקפצו עליו .. שמעתי שמלא קיבלו ממנו מכות, ופשוט היה קשה להתקרב אליו.
אמרו לי שהוא היה אקרובט בצורה מפחידה, וכל הבעיטות שלו היו מסובבות, בקפיצות וכו' ..
זרקו עליו דברים, הרימו מקלות וכו' וכו' .. שמעתי שהוא קיבל גם מכות, אבל לא כמו שהרוב מהחבר'ה קיבלו.
חבר שלו עמד בצד לפי מה שאני הבנתי והחזיק לו את הדברים שהיו איתו (יצא הומו).
אחרי שהגיעה המשטרה לזירת הקרב, הוא ברח עם החבר שלו משם ולא חזר יותר.
כעבור מספר ימים, התגלה לי שהבנאדם הזה, חגורה שחורה בטאיקוונדו והרבה מאד מכירים אותי, והוא פשוט אחד החיות !
הבנתי שהוא גם הזכיר את זה באותו הלילה, אבל לא כולם שמעו את זה ..

לא יודע, הרגשתי סתם שבא לי לכתוב לכם את זה (אולי מתוך שעמום, אולי סתם כי התחשק לי, ואולי כי זה באמת מעניין) ..

לפי דעתי, זו סתם הייתה טיפשות ולהתחיל את כל המריבה הזאת, למרות שהוא מתאמן הרבה זמן והוא חגורה שחורה בטאיקוונדו.
בשביל מה לריב ?!?!? ...

לא משנה, מבחינתי זה היסטוריה ...
מקווה שלא שיעממתי אתכם יותר מידי ..

יום טוב לכולם.
(=
חזרה לפורום
ישן 26-02-2006, 22:39
  סתמישהו סתמישהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05
אם אתה חושב שאתה כ"כ חכם ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סתמישהו שמתחילה ב "משהו שנזכרתי בו .. (סיפור קטן) .."

אז למה שלא תנסה אותו בעצמך ?
הרי כל התגובות פה מיותרות .. (לפי דעתי לפחות) ..
נאמר פה מה שנאמר וזה הכל.
הרי אין לכם מה להוסיף, זה כבר קרה ... מבחינתי היסטוריה !

אגב, הוא עדיין נקרא "ילד", כולו אמריקאי בלי טיפת מושג בעברית .. בא להראות כנראה את מה שהוא יודע בשיא ההתלהבות .. ונתן את מה שהוא ידע ..
ול-SVS1 הרימו עליו אבנים ומקלות, הוא חטף אבל הרוב אכלו ממנו ואחד התעלף ממכה לצוואר חזקה.

אחרי כמה זמן, מישהו מהחברים סיפר לי שמישהו אחד מכיר אותו והוא זכה בתחרויות בטאיקוונדו ובאליפויות וכאלו, והוא מתאמן משהו כמו 10-12 שנים והוא בחגורה שחורה.
זה הכל, אין פה יותר מידי מה לפתח את כל השרשור הזה.

יום טוב.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר