לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2006, 18:57
צלמית המשתמש של GuyB
  GuyB GuyB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.06
טוב נשמה...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "45 דקות? בוא נגיד possible"

אני לא בא לזלזל אבל אם את הבום אתה תקבל שמה כבר....
אין ספק שזה אפשרי אבל מי שנלחם להיות ראשון-זה קשה.....
אם אתה כבר רוצה טיפ....אל תחפש תמיד להיות ראשון - זה לא מה שמחפשים שמה.....
מחפשים את האופי....את הבפנים...
כמובן שאם יהיה בן אדם בעל כוח על טבעי שעושה 300 בטן ו200 שכיבות סמיכה...ועושה 6 באלפיים והכל מסיים ראשון אז יקחו אותו.
בכל מקרה, חבר שלי הגיע ליום סיירות בשביל לנסות...כוח ממש אין לו...אני מרים אותו על יד אחת.....
הוא סיים ואני לא....כן עושים טעויות....
בכל מקרה כשהוא הגיע לקטע של השקים, הוא לא הצליח להרים את השק.
"המפקד, אני לא מצליח להרים את השק!"...וככה כמה פעמים....
עד שהוא הרים עוד שניה הוא מת....בסוף קיבל חובלים...וראשון הוא בכלל לא הגיע בשום דבר.
ויש לי עוד 20 סיפורים כאלה חח...
הרבה חברים שלי שהם סוסי על לא קיבלו כלום...או שקיבלו ונפלו פסיכולוג...זה לא הכוח שקובע...
כמו שחבר שלי מכושר קרבי היה אומר לי "אתה רק מט"כל"...כן כן....כנראה שלא מספיק רציתי את זה...מי שיש לו את הרצון יסיים בכל מחיר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2006, 13:20
  ש13 ש13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "אל ץתידאג אני נהנה בנתיים, אבל בחיים לא חשבת שאולי לא כולם כמוך"

אחי, אין ספק שכולנו שונים, ולכל אחד רצונות משלו.מה שאני לפחות ניסיתי להגיד לך, זה שנכון זה מאוד חשוב ואפילו מבורך שיש לך רצון לשרת בקרבי ולתרום, אבל יש לך עוד שנתיים להיות בתיכון. לא משנה מה יקרה, בצבא יקרו הרבה מקרים שאתה תתגעגע לתקופה הזאת.

לא חבל שתתפוס ת'ראש ותגיד שבגלל שהיית כ"כ מורעל, הפסדת תקופה נפלאה? (לא שזה רע, אני בעצמי "מורעל", קורא ולומד הרבה על הצבא, מתאמן הרבה, אבל אחרי הכל אני עוד חצי שנה כבר מתגייס, וכמו שעמי אמר, יש כבר קצת תחושת עצב שעוד טיפה ואנחנו מסיימים תקופה ארוכה ארוכה, שאני בטוח שיהיו לנו זכרונות רבים ממנה, ולא רק על צבא, יחידות, אימונים וכו).

בקיצור אחי, תתאמן, אבל אל תהפוך את כל חייך לצבא ולאימונים לקראת משהו, שיבוא רק שנתיים.

מקווה שהבנת שהכל בא ממקום טוב, ולא חס וחלילה כדי לפגוע או משהו כזה.

סופ"ש (או מה שנשאר ממנו) נהדר,
ליעד

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=04%2F12%2F2006&end_date=01%2F11%2F2009&-=.jpg]

ישן 25-02-2006, 18:41
  BLACK MUSTANG BLACK MUSTANG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "למישהו יש מושג כמה מטרים הספרינטים בגיבוש/ יום סיירות?"

אהבתי ..
צודק.. יש את הכוסיות שקשה להם להרים שק על הגב..
אבל מהקבוצה שלנו באילת... ספציפית אין כאלו.. ומי שלא רוצה להוציא ספורטאי מצטיין.. נכנס לצבא בכל הכוח כדי למקם את עצמו הכי טוב שאפשר. לא מסתפקים בכמעט או בבינוני.... זה החומר שעשויים ספורטאים... אולי זה אנדוידואליסטי.. אבל אחרי הכל הם חומר שונה ממתגייסים רגילים .. ובן הייתר יש פאקים שונים אצל כאלו שיכולים להיות ראשונים בארץ בליגה... בימי סיירות וגיבושים פורשים מהר כי הם לא רגילים לעבודת צוות .. הם מוותרים מראש.... לא אצלנו..
לא רוצה לצפות לו כבר את זרי הדפנה... אבל מה שבטוח זה שאני מאמין בו שהוא יכול להרבה.. ויש קבלות...
אני לא אומר שלטריאטלון יש קשר ישיר אבל אני כן יכול לומר לך שזמן ההתאוששות של טריאתלט מקוצר באופן משמעותי מבן אדם רגיל ... הקשר היחיד שאני כן מוצא לנכון הוא סיבלות לב הריאה של ספורטאי שכזה ... לא נראה לי שיש עוד ענף ספורט שמתרכז בכל כך הרבה פעולות בזמן של שעה+ זה עוזר מאוד בגיבושים השונים ובימי סיירות.. מה גם שהמנטאליות חזקה... הפאק הבאמת רציני היא רמת הכוח הירודה של ספורטאים שכאלו... מטבע הספורט שהם עוסקים בו הכוח הוא המעלה האחרונה בסדר

נערך לאחרונה ע"י BLACK MUSTANG בתאריך 25-02-2006 בשעה 19:01.
ישן 25-02-2006, 19:47
  האור מציון!! האור מציון!! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
אממ..לאו דווקא.
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "פעם אמרו לי"

אני למשל..רזה מאוד אבל מרים משקלים כבדים במכון. בנוסף ביום סיירות עשיתי מקסימום סמיכה ובטן ( סיבולת כוח).
כשאתה מתאמן בחדר כושר ומצד שני רץ ריצות נפח השרירים לא גדלים , לא מתנפחים אבל זה לא אומר שאין לך כוח. גודל השריר אני קובע את כוחו.
אני אחרי אימון במכון יוצא לריצה ( מה לעשות יש רק שבעה ימים בשבוע) בזמן הריצה הגוף זקוק לדלק זמין שהם הפחמימות. בחדר כושר גם כן השתמשתי במאגר הפחמימות ככה שבריצה האנרגיה מגיעה מהשרירים , הגוף מפרק את החלבנונים בשרירים וזאת האנרגיה. ככה יוצא שלשרירי קשה לגדול.
יש פיתרון לבעיה , לאכול הרבה או להשתמש בתוספי מזון לעלייה במסה.
ישן 27-02-2006, 02:48
  shikoLM shikoLM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.06
ממש לא מה שקורה
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי האור מציון!! שמתחילה ב "אממ..לאו דווקא."

בוא נתחיל שאימון אנאירובי (משקולות) שאורכו נע בין שעה לשעה וחצי, כששעה וחצי זה ממש הגבול העליון ואין שום טעם או סיבה שאימון יימשך מעבר לכך, ממש לא מתקרב לרוקן את מאגרי הגליקוגן, מדובר במאגרים שמכילים כ-300 גרם גליקוגן שאגורים בשרירים ועוד כ-100 גרם גליקוגן שאגורים בכבד (וככלל משמש בעיקר להזנת המוח בגלוקוז), וביחד מדובר בכ-1600 קלוריות.
עכשיו לשם השוואה ההוצאה האנרגטית באימון משקולות ממוצע נעה בין 200-500 קלוריות (תלוי בעצימות האימון ובווליום), ככה שמפה ניתן להסיק שאין באימון משקולות להביא לריקון מאגרי הגליקוגן.

בעניין ההתחזקות ללא גדילה משמעותית בנפח השריר אם מישהו ירצה אני יוכל להרחיב.

ובעניין תוספי תזונה (אבקות חלבון/אבקות לעלייה במסה) זה פשוט בושה שעדיין אנשים מחזיקים בכאלה מיתוסים ישנים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:51

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר