לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2006, 23:39
  happy_dark_shadow happy_dark_shadow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05
שאלה בנוגע שידרוג מחשב שיש לי ואופן ההשפעה של השידרוג

שלום יש מחשב ישן intel 1.4 וזכרון ram 128 mb, עכשיו אני רוצה לקנות לו עוד 512 mb לזכרון ולהחליף כרטיס מסך, אבל זה כבר עניין אחר, ה agp שלו מתקדם מספיק לכרטיסים של ימיינו.

יש לי זכרון rd-ram ואמרו לי שכיום כבר ניתן להסיג אותם ב 450-350 ש"ח 2 של 256 מגה לסיכום 512 מגה ובנוסף ל 128 מגה יהיה לו 640 מגה ram.
יום א אתקשר ל ksp או ל my-pc ואשאל אם יש להם במלאי זכרונות rd-ram.

עכשיו השאלה שלי היא, האם השדרוג יאפשר לי להריץ תוכנה ככגון dw למשל ופלאש?
לינוקס אני לא מתכוון להריץ עליו, ללינוקס יש לי מחשב אחרת בשביל זה, אלטרון 64 ביט ו 512 מגה dd-ram וגם לא משחקים.
הסיבה שאני שואל זאת, כי אני מתכוון לבנות אתר ולערוך איתו וידאו (אם ניתן כמובן) ובמצב שלו כיום לא ניתן להריץ את ה dw או לערוך וידאו.

ב, אני מעוניין לקנות מעריך לכבל usb אבל אלחוטי, האם קיים וכמה זה אמור לעלות?
(יש קיר פשוט בין המקור ליעד וחשוב שלא יהיה בעיות, כי זה לחיבור לאינטרנט ויעבור דרך קירות!)

תודה מראש למי שינסה לעזור. :-)

בנוגע לזכרון, אני יודע שזה יאפשר לי להריץ יותר תוכנות והוא יעבוד יותר מהר (כי כל העבודה הזכרון תהיה על הזכרונות ולא על הזיכרון הויאטואלי) אך נשאר לו מעבר איטי בכל זאת.

נערך לאחרונה ע"י happy_dark_shadow בתאריך 24-02-2006 בשעה 23:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-02-2006, 07:50
  eyal-r eyal-r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.04
תחשוב קצת קדימה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי happy_dark_shadow שמתחילה ב "תקציב השידרוג הוא 1000-800 ש"ח על זכרון נוסף+כרטיס מסך חדש"

עם אתה הולך להשקיע בזיכרון+כרטיס מסך+דיסק קשיח 160GB

אתה כמעט משקיע במחשב שלם ולמה?
1. המחשב שלך ישן מאוד תוסיף לזה שספק כוח שלך גם בדרך.........לאשפה.
2. המחשב בן 5 שנים (דרך -אגב גם לי יש כזה) לך תדע מה ילך בעוד חודשיים
3. עם אתה קונה כרטיס מסך AGP ובעוד שנה תרצה לקנות מחשב כל הקנייה שכיביכול חסכת
לא תואיל למחשב החדש .
4. הזיכרון שגם אני לצערי תקוע איתו למרות שבן הזיכרונות הטובים אפילו היום לא יואיל למחשב
החדש.
5. תן את המחשב לאחיך ותקנה חדש.

נ.ב
דיסק קשיח 160 עולה היום 450 שקל וכבר הגעת ל 1500 שקל על חצי מחשב שבאמת לא יואיל לך בהרבה.

הכנתי לך מפרט קטנטנן לוח+זיכרון+מעבד עולים לך 1300 שקל
זה לא משקף מה שאתה צריך אבל שים לב
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אז תחשוב על ואם תרצה מחשב כנס לעוגן
יעזרו לך שם.
ישן 05-03-2006, 02:16

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אנ קניתי לפני שבוע בערך מחשב טוב מאוד ב 2600 שקל"

המידע על הלוח לפי האברסט:
קוד:
--------[ Motherboard ]------------------------------------------------------------------------------------------------- Motherboard Properties: Motherboard ID 03/02/2001-i850-<<P4T>>-00 Motherboard Name Asus P4T Front Side Bus Properties: Bus Type Intel NetBurst Bus Width 64-bit Real Clock 100 MHz (QDR) Effective Clock 400 MHz Bandwidth 3200 MB/s Memory Bus Properties: Bus Type Dual RDRAM Bus Width 32-bit Real Clock 400 MHz (DDR) Effective Clock 800 MHz Bandwidth 3200 MB/s Motherboard Physical Info: CPU Sockets/Slots 1 Socket 423 Expansion Slots 5 PCI, 1 AGP Pro RAM Slots 4 RIMM Form Factor ATX Motherboard Size 240 mm x 300 mm Motherboard Chipset i850 Extra Features JumperFree, Stepless Freq Selection Motherboard Manufacturer: Company Name ASUSTeK Computer Inc. Product Information http://www.asus.com/products1.aspx?l1=3 BIOS Download http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us

והמידע בנודע לזכרונות, שישנן עכשיו במחשב:

קוד:
--------[ Memory ]------------------------------------------------------------------------------------------------------ Physical Memory: Total 127 MB Used 109 MB Free 17 MB Utilization 86 % Swap Space: Total 323 MB Used 277 MB Free 45 MB Utilization 86 % Virtual Memory: Total 450 MB Used 387 MB Free 63 MB Utilization 86 % Physical Address Extension (PAE): Supported by Operating System Yes Supported by CPU Yes Active No Problems & Suggestions: Suggestion Install more system memory to improve applications performance.

קוד:
--------[ SPD ]--------------------------------------------------------------------------------------------------------- [ RIMM2: Samsung MR16R 0824BN1-CK8 ] Memory Module Properties: Module Name Samsung MR16R 0824BN1-CK8 Serial Number 215E1F03h Manufacture Date Week 11 / 2001 Module Size 64 MB (4 devices, 32 banks) Module Type RIMM Module Memory Type RDRAM Memory Speed PC800 (400 MHz) Module Width 16 bit Module Voltage 2.5 V Memory Module Features: HeatSpreader Present Thermal Sensor Not Present Memory Module Manufacturer: Company Name Samsung Product Information http://www.samsung.com/Products/Semiconductor/DRAM/index.htm [ RIMM4: Samsung MR16R 0824BN1-CK8 ] Memory Module Properties: Module Name Samsung MR16R 0824BN1-CK8 Serial Number 216D1F03h Manufacture Date Week 11 / 2001 Module Size 64 MB (4 devices, 32 banks) Module Type RIMM Module Memory Type RDRAM Memory Speed PC800 (400 MHz) Module Width 16 bit Module Voltage 2.5 V Memory Module Features: HeatSpreader Present Thermal Sensor Not Present Memory Module Manufacturer: Company Name Samsung Product Information http://www.samsung.com/Products/Semiconductor/DRAM/index.htm

והנה קישור לזכרונות שאני רוצה לרכוש או מפרש למי שנוח לו.

עכשיו יש לי שני שאלות
א, האם אני יוכל להינות מאלה שיש לי עכשיו ומאלה שאני רוצה לרכוש יחדיו, שכולם יהיו מחוברים?
ב, אם החדשים לא יעבדו אם הישנים יחדיו אז האם סוגרי המעגל של הישנים יתאימו לחדשים גם או שצריך לקנות את סוגרי המעגל של חדשים יחדיו?
ישן 28-02-2006, 11:34

מצאתי חנות שמוכרת את הזכרונות (לא יאמן)
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אני התייחסתי ללוח שהוצע לך, אני יודע ש RDRAM"

עכשיו השאלה כמה זה יעלה רק ותלוי בכרטיס מסך בנוסף ( אין לחנות 256 אלא רק של 128 או 64, מדובר כאן על הזכרונות כמובן לא על כרטיס המסך) , כי דיברתי עם ksp ו agp 8 כבר יצא מהשוק לפני חצי שנה ונשארו להם כרטיסים בודדים שתומכים בעניין.
ציטוט: "הלוח שלך כבר ישן בשלושה דורות וצריך לבדוק אם יש תמיכה בכלל".
כמובן שאוכל לקנות מאותה חנות, אבל עדיף לקנות מ ksp כרטיס מסך.
זכרון זה כבר אין ברירה, כי לא מייצרים יותר פשוט ו ksp לא מחזיקים יותר ונחפש בעוד חנויות את ה rd-ram...

עכשיו לשאלה אחרת, האם הלוח יכול לתמוך בכרטיס agp טוב?
הוא תומך עד agp 8, אם אני זוכר נכון כמובן.
(רשמתי לכם את סוג הלוח בהודעות קודמות בשרשור.)

לפי התשובה שלכם (התאמת הלוח לכרטיס מסך של agp 8) אדע אם שווה בכלל להשקיע בו או לא.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר