לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2004, 09:07
  igoldman igoldman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
SLOT ים של לוחות אם , תדרים , RAID , עומסים על המעבד,שאלת אתגר

שלום לכולם ,

אני מעוניין לבנות שרת ואני עושה שעורי בית.

נוכחתי לדעת שקיימים בשוק מספר תדרים שבהם SLOTים של PCI עובדים וכמו כן (אני לא זוכר את המונח המקצועי אז תסלחו לי) 64 BIT או 32 BIT

הייתי מעוניין לדעת האם לוחות אם בייתים של P4 החדשים או לוחות אם של AMD 64 BIT עם SOCKET 939 תומכים ב SLOTים של PCI של 64 BIT

למה אני שואל זאת כי קיימים כרטיסי רשת לשרתים שאני מעוניין להשתמש בהם וכרטיסים אלו תומכים ב :

Supports PCI-X 133Mz
וב 64-bit
הכוונה היא ל SLOT עצמו.

מה זה PCI-X ?

השאלה האם דברים אלו נתמכים בלוחות החדשים הבייתים שנמכרים היום ?

שאלה נוספת היא עומס העבודה המוטל על המעבד.
קיימים בשוק לוחות אם שבאים עם בקר RAID של SATA בעלי תמיכה ב 0 ו 1.
אני מעוניין לבצע RAID 1 משני HD של 120 GB
השאלה היא האם לרכוש כרטיס RAID שמתחבר בחיבור PCI ? ככה לא התרחש עומס עבודה על המעבד. או לחילופין הטענה היא אינה נכונה כלל , ולוחות אם הכוללים בקר RAID מובנה גם כוללים מעבד נפרד שמטפל ב RAID וככה אין צורך לבצע רכישה של בקר RAID נפרד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-12-2004, 18:50
  x0rserer x0rserer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.04
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי igoldman שמתחילה ב "SLOT ים של לוחות אם , תדרים , RAID , עומסים על המעבד,שאלת אתגר"

PCI-X הוא תקן שנבנה על PCI (זה לא PCI EXPRESS שקיים היום, אלא PCI-EXTENDED), ויש לו תאימות לאחור ל- PCI.
הוא עובד ב- 64 ביט, והרבה יותר מהיר מ- PCI, אבל עד כמה שידוע לי כל הלוחות הרגילים לא תומכים בו. אבל אולי אפשר להשיג לוח שתומך ואני פשוט לא מכיר.

דף הסבר על PCI-X:
http://lookup.computerlanguage.com/...=7063692d78.htm

בכל מקרה, אתה מדבר על זה בשביל חיבור לרשת. לוחות חדשים באים כבר עם צ'יפ רשת אחד או שניים של 1000MBIT (ולא 100), שמחוברים ישירות ל NORTH BRIDGE, וכך הם הרבה יותר מהירים. (אבל תבדוק טוב, כי יש לוחות עם 1000MBIT שמחובר דרך ה- PCI)

(ד"א - נקודה למחשבה שעלתה לי - בלוחות עם PCI-X, האם הוא מחובר ל- SOUTH BRIDGE או ל- NORTH BRIDGE? זה ייצור הבדל מאוד גדול במהירות... אם מישהו יודע שיכתוב)

נמשיך... לוחות עם RAID מובנה יותר טובים לצורך העניין (בלי להיכנס להשוואה ספציפית אחד לאחד) מבקרי RAID. אין עומס על המעבד כי הבקר מבצע את כל העבודה. העובדה שהוא מובנה בד"כ אומרת שזרימת המידע דרכו יותר טובה (מאשר אם הוא היה בחריץ הרחבה).

אני לא יודע בדיוק לצורך מה השרת, אבל לפי איך שזה נשמע, הייתי ממליץ לך לקנות לוח אם DELUXE כלשהו מחברה מובילה (ASUS, MSI), כזה שמכיל את כל הבקרים מובנים, ושבנוי בצורה איכותית. (אני מתכוון ללוח שמיועד לשוק הבייתי).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר