לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2006, 06:37
  noar1199 noar1199 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.04
הדרכה לפני משפט תנועה

אני עומד לפני משפט על מהירות (81 קמ"ש אחרי קיזוז בדרך עירונית).בכביש ליד קניון חולון. ראות טובה, מרחק 265.4 נתיב שמאלי.

לדעתי נסעתי פחות אך כיוון והייתי נסער כי הייתי עם תינוק חולה באוטו נראה לי שאמרתי לשוטר שהוא צודק (אך טרם ראיתי את הדו"ח עם דבריו ודברי).

לציין כי עמדתי בפני קצין תנועה שהחליט לא לשלול אותי ל-30 יום עקב סיבה זו (התינוק) ועקב כך שהבעתי צער על המקרה. כמו כן מלבד פניית פרסה במקום אסור לפני כמעט שנתיים ודוח על חניה במקום אסור לפני כ-9 שנים אין לי כל עבירות (בעל רישיון של כ-14 שנה).

שאלתי:

1. בהנחה שאורשע האם צבר הנקודות (גם משנים קודמות) יחייב אותי בביצוע קורס נהיגה מונעת או משהו בסגנון.(והאם קורס כזה כולל מבחן מסוים בסופו?)

2. האם לדעתכם נימוקים שהעליתי בפני הקצין יעזרו לי גם בבית המשפט על מנת למנוע ממני שלילה. מה עוד אפשר לומר לשופט?

3. האם יש מצב בו ניתן "לסגור דיל" עם התובע לפני, או שזה רק בסמכות עו"ד ומהי עלות של פנייה לעו"ד היות ואינני בעל כסף רב

מישהו אמר לי כי יש אפשרות להרים טלפון לתביעה המשטרתית בתחנה שאחראית לדו"ח שלך, ולדבר איתם. כאשר הבקשה שלי צריכה להיות הפחתת קמ"ש בודד תמורת הודאה, כלומר הרשעה על 80 במקום 50, 750 שקל קנס, 8 נקודות. עלי לטעמו לציין בפני התובע שמדובר בסה"כ ב-1 קמ"ש, יש ליעבר נקי למדי, ואני מסוגל לנהל את התיק באמצעות עו"ד אבל בגלל שמדובר ב-1 קמ"ש אתה חושב שהגיוני להגיע לפשרה ולחסוך זמן לכולם.

האם זוהי אפשרות? האם אפשר לעשות אותה כבר עכשיו או לחכות איתה רק עוד 3 חודשים ביום המשפט?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2006, 14:32
  _ED_ _ED_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
התייחסות תמציתית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי noar1199 שמתחילה ב "הדרכה לפני משפט תנועה"

למיטב ידיעתי, התביעה המשטרתית אינה "משוחחת" עם נאשמים לפני המשפט, אלא אם פונה אליהם עו"ד מטעם הנאשם.
הסכמי פשרה יש רבים ויצירתיים, אולם בד"כ אלו מושגים בהתערבות עו"ד מהתחום שיודע מה וממי לבקש אותם.

ככל שאין לך נימוקים ענייניים לגופו של עניין, סביר שתורשע.
ביחס לשלילה: אחד הנימוקים שאני יכול לחשוב עליהם, הוא קיומו של "עבר נקי" באופן יחסי
והצורך שלך ברשיון בעל תוקף לצורך עבודה ו/או סיבות טובות נוספות (בהתאם לעניין).

קשה להעריך כך את עלות הייצוג, אבל בשלב המקדמי תוכל לנסות לפנות לעו"ד, לתאר את הסיטואציה הרלבנטית ולבקש לדעת, האם יש טעם בייצוג ומה העלויות הכרוכות בכך.
ברור שייצוג על ידי עו"ד בתחום ישפרו את סיכוייך..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר