לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2006, 10:05
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אדי מלכא הגיש תלונה: אולמרט אחראי לאסון ווארסאי, וכנקמה השליך את משפחתי לרחוב

http://community.walla.co.il/?w=/50.../10706737//user

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://ico.walla.co.il/spc.gif]
אדי מלכאאולמרט השליך אותי עם משפחתי אל הרחוב

איך השליך אהוד אולמרט אותי ואת משפחתי אל הרחוב מבית בבו נולדתי עוד לפני הקמת המדינה, הכל כמעשה נקמנות לאחר שדרשתי ממנו לרדת מן הבמה בטקס האזכרה לחללי ורסאי, אולמרט בא ונאם בטקס למרו שיש לו חלק נכבד באחריות לאסון הכבד

אהוד אולמרט מהווה סכנה חמורה לדמוקרטיה לזכויות האדם והמשפט במדינת ישראל
העיתונות והתקשורת הישראליים עושים כל דבר כדי להסתיר מן הציבור את המעללים של אהוד אולמרט האיש שהצליח - לאחר שזוכה וחולץ באופן סדרתי מהסתבכויות בעבירות חמורות - בלא בחירות ובלא שום מבחנים ציבוריים אמיתיים הציב את עצמו בכסא ראש הממשלה.
נוכח הסכנה החמורה המאיימת על כל אזרח במדינה מפני אהוד אולמרט, אני מבקש לפרסם את סיפור הרדיפה האישי שלי, רדיפה של אולמרט נגדי על לא עוול בכפי, רק בגלל שהעזתי לבקר אותו על אחריותו בפרשת האסון באולמי ורסאי.
שמי אדי מלכא, נמניתי בשנות השבעים על חברי הגרעין המייסד של תנועת "הפנתרים השחורים" וכיהנתי כראש הוועד המרכז של התנועה. במסגרת מרדף ממסדי נגדי, "כיכב" אהוד אולמרט בפעולות רדיפה ממסדיות רבות שנוהלו נגדי, הוא הוביל מעשים פליליים חמורים נגדי, - בין היתר הדיח שופטים והטה אותם לחולל נגדי מהלכים של שיבוש משפט עוול, ועוות דין, הוא גרם לעיריית ירושלים להתערב בהליכי משפט, שלא היה לעירית ירושלים חלק ישיר בו, השפעה בלתי חוקית על שופטים - הכל כמעשי נקמנות של אולמרט בשל מאבק עיקש שניהלתי נגד הפשעים הפוליטיים והאחרים של אהוד אולמרט מזה כמה שנים.

בגדר מאבקי הציבורי למען עניי ישראל, ייסדתי את עמותת "אמת בדין" אשר נאבקה - בין היתר - בפרשת הזיכוי המוזר של אולמרט בתיק פלילי ת"א 329/96 לאחר הזיכוי המדהים, פניתי אל היועץ המשפטי לממשלה ודרשתי קיום משפט חוזר לאיש שזוכה בניגוד לכל ההוכחות, מעבירות חמורות על חוקי בחירות ואף חתם על תצהיר שהוגש אל מבקרת המדינה ובו טען שהכל כשר בגזברות של תנועתו של אולמרט, התצהיר הזה נגד את המציאות ואת העובדות.

ידוע לכל אזרח שהפשע החמור ביותר של אולמרט עולה מן האסון הקשה שהתרחש בהתמוטטות אולמי ורסאי, אסון שבגין השפעתו של אולמרט, מעולם לא נחקר כיאות, אילו התנהלה עיריית ירושלים בהתאם לכללים ונורמות הנהוגות במדינות מתוקנות, היה נמע האסון הכבד הזה, האסון - השזור בהזנחה פושעת - אירע בגלל מצב ההפקרות המיוחד ששרר בעיריית ירושלים בעת כהונתו של אולמרט, מצב שבו יכול היה כל בעל ממון וכל בעל השפעה להשיג כל דבר שרצה.
ידוע לכולם שאולם ורסאי התמוטט בעיצומה של חתונה, קריסת הבנין פגעה קשות במאות אנשים גרמה להרג של 23 חוגגים חפים מפשע, והפכה מאות אנשים לנכים, משפחות רבות נהרסו במחי לילה אחד.
כל זאת לאחר זמן רב שהיו מטופלות בעייריית ירושלים התרעות והתראות על כך שבעלי האולם בקומה התחתונה הסירו שלא כדין עמודים וקירות תומכים כדי להרחיב את האולם התחתון, הסרת העמודים הללו היא היא שחוללה את האסון הכבד ועיריית ירושלים שהיתה בשליטה מוחלטת של אולמרט איפשרה לאשמים האמיתיים לחמוק מכל עונש.
ברור שלאולמרט היה אינטרס אישי למנוע את חשיפת האמת בפני הציבור מכיוון שאם הציבור הרחב היה יודע שעיריית ירושלים ידעה על עבירת הבנין החמורה מבעוד מועד ולא מנעה את האסון, היה אהוד אולמרט מחוסל מבחינה פוליטית לפחות למאה השנים הבאות.

כך או כך, האדם שאחראי מבחינה מיניסטריאלית ובאופן ישיר במקרה כזה של שחיתות כה נוראה של הזנחה עירונית של עבירת בנין חמורה שמחוללת אסון כבד, אסון שקיפח חיים של רבים ופגע ברבים אחרים, הוא ראש העיר אהוד אולמרט, הודות לעיתונות המושחתת שלנו, רק מעטים בציבור יודעים שבעירית ירושלים היתה התרעה חמורה על עבירת בניה חמורה שיכול לחולל אסון כבד, נפתח תיק פלילי שהגיע לבית המשפט לעניינים מקומיים, ניתנו בו צווי מניעה וסגירה שכוונו לאולמי ורסאי, אילו קוימו הצווים הללו היו אמורים למנוע את האסון הכבד, להציל חיי ההרוגים ולמנוע את הסבל הנורא של הנכים הרבים ובני המשפחות של ההרוגים והפצועים.

אבל למרבה הצער, במסגרת עיריית השחיתות שניהל אולמרט הצליחו בעלי האולם לסגור את התיק שנפתח נגדם בעיריה, הצוו נוטרל בדרך שהוסתרה מידיעת הציבור, לאחר מכן ככל שפורסם בעיתונות, נעלם התיק לחלוטין ממקומו.
מחוץ לאחריות המיניסטריאלית שחלה על אולמרט ראש העיר במקרה של אסון כה נורא, הרי שאולמרט הפעיל את זרועו הארוכה וכדרכו המיומנת הסדרתית בהתנקות מהסתבכויות פליליות, גם במקרה הזה הצליח אולמרט למנוע מהחקירה המשטרתית להגיע עדיו, והנה, במקום לקיים חקירה משטרתית אמינה, פומבית וכנה, שתתייחס גם לאחריותו של ראש העיר בהפקרות העירונית הנוראה שחוללה אסון כה כבד, הוסטה החקירה אל עניינים לא רלוונטיים, תחת מטריית תרמית שפרשה העיתונות משרת האוליגרכים, באמצעות מעוז ההסתרה הרגיל והמקובל של פשעי האוליגרכים, הוקמה "מכבסת פשעים" המוכרת בישראל בשם "ועדת חקירה" ועדות חקירה כאלה מנטרלות בדרך כלל את הפעילות המקובלת של גורמי המשטרה והמשפט, הוועדה קמה ופעלה בראשות השופט ורדי זיילר נשיא בית המשפט המחוזי בירושלים (כתוארו אז) והנה, כדרך הוועדות הללו "בקודש" הסיטה הועדה את מוקד החקירה מן האסון עצמו ודנה בהיבטים הכלליים של "אסונות אחרים צפויים". בדיעבד, החקירה נקתה את אולמרט מכל אחריות ואשמה, וחייבה כרגיל את ה"שין גימלים" ביניהם אדם שהפך "לשעיר לעזאזל" והוקרב במקום אהוד אולמרט, הקרבן היה המהנדס שפיתח את שיטת "פל קל" בבניה זה האיש שעליו הוטל - בלא כל הצדקה שהיא - כל כובד האשמה שהיתה צריכה להיות מכוונת אל אהוד אולמרט. זאת יש לדעת, רבים מאד הבניינים שנבנו בישראל בשיטת "פל קל" לרבות בניינים ממשלתיים רבים ובניינים המצויים בשטחי קמפוסים ואוניברסיטאות, מעולם לא אירעה בהם התמוטטות דוגמת ורסאי. אך בהשפעת זרועו הארוכה והנעלמת של אולמרט רומה הציבור, כל הפראמטרים עוותו וסורסו, הוסטה שימת הלב מהסיבות האמיתיות לאסון הכבד וממי שהיה צריך להיחקר על המתרחש בתחום עיריית ירושלים שהיתה בשליטתו של אולמרט, ועתה עומד האיש המסוכן הזה ומחזיק בידיו את עתיד ילדי ישראל ועתיד האומה כולה.

התוצאה הקשה ביותר של המעשה המכוער של אהוד אולמרט להטות את החקירה ולשבש את המשפט, אירע כאשר כל פרטי האסון טוייחו טושטשו, זויפו וסורסו, ובעקבות המצב הזה, מצאו משפחות הנפגעים את עצמם בלא שום כתובת שתפצה אותם ותסייע להם להתמודד עם האסון הנורא.
צריך להבין, הנפגעים לא הוכרו כנפגעי פעולת טירור כי האשמים האמיתייים הדיחו את החקירה
בנקותו את עצמו, ניקה אולמרט את העיריה מאחריות, בעלי האולם טענו שהם חסרי אמצעים, המשפחות שעברו את השכול, האסון, השבר, הנכות נשארו בלא כל תמיכה וסיוע.

אני מצהיר בזאת כי לפי מיטב ידיעתי, האחראי העיקרי והישיר לאסון שאירע באולמי ורסאי, בו היו 23 הרוגים ומאות פצועים, הוא ראש עיריית השחיתות דאז, עיריית ירושלים, אהוד אולמרט שהתגנב עתה בדרך בלתי חוקית ובלתי דמוקרטית, אל כס ראש הממשלה ונוכחותו שם מחילה על עם ישראל ועל כל תושב ואזרח, סכנות חמורות להתארעות אסונות כבדים פי כמה וכמה מן האסון שאירע בחתונה באולמי ורסאי.

איך איבדתי את ביתי, בו נולדתי עוד לפני הקמת המדינה, איך הושלכתי ביחד עם משפחתי אל הרחוב לאחר שהעזתי לדרוש מהיועה"מ להעמיד את אהוד אולמרט לדין בשל אחריותו האישית לאסון הכבד

ראו ושפטו נא בעצמכם כיצד ניצב אהוד אולמרט ונוהג כאדם שאין לו רסיס בושת פנים, כאדם שהוא חף מכל יושרה וכל שמץ של ביקורת עצמית, אולמרט הופיע במלאות חודש לאסון ורסאי בטכס האזכרה שהתקיים לזכר ההרוגים. ונשא נאום מתוך כוונה לצבור לעצמו מעט הון פוליטי, אולמרט עמד על הדם הניגר של מאות אזרחים שבטחו בעיריה ונפגעו, ובציניות ועזות מצח שאין לה שיעור ניסה לצבור כוח פוליטי מפירות מעלליו
זה היה מעבר לכוחי לשאת בשתיקה, משהחל אולמרט לנאום מעל לבמה, נגשתי אל קרבתו ובקשתי ממנו בשקט לסיים את נאומו ולרדת מן הבמה, משלא התייחס לבקשתי והתעלם ממני, עמדתי ודרשתי ממנו בקול ובתוקף לרדת מן הבמה, צעקתי לו "אולמרט אני יודע את כל האמת, אתה הפושע שאחראי על האסון איך אתה מעז לעשות כאן הון פוליטי מדם הקרבנות? רד מן הבמה" לא הרפיתי מדרישתי שאולמרט יירד מן הבמה ומשהתעקש להמשיך ולנאום פתחתי בשירת "התקווה" כמה אנשים הצטרפו אלי וביניהם כמה מבני משפחות הקרבנות, לבסוף נאלץ אולמרט לקצר את נאומו ולרדת בבושת פנים מן הבמה.

מייד משהסתיים האירוע של טכס האזכרה, ניגשה אלי חברת מועצת העיר גב' מירי אלוני מסרה לי כרטיס ביקור שלה והזמינה אותי אל לשכתה, כאשר הגעתי אליה, הזהירה אותי ואמרה לי שאיני יודע מה עוללתי לעצמי. במה שעשיתי לאולמרט. היא אמרה שהיא מכירה אותו טוב מאד ואני צפוי למעשי נקם ורדיפה מצידו עד סוף ימי, הוא ירדוף גם אותי וגם את ילדי ואת קרובי עד דור אחרון.
בכל הנוגע אלי עצמי, נתברר לי עד מהרה כי אכן כך היה, המזוכה הסדרתי הזה, אהוד אולמרט השתמש בכל כוחו כדי לנקום בי ולפגוע בי.
איתרע מזלי ועירית ירושלים פינתה את השכונה בה גרתי עם משפחתי כל המפונים בשכונה, פוצו וקיבלו דירות חלופיות, רק אני הותיק בתושבי השכונה, סולקתי בצורה בוטה לטחר הריסת ביתי לאור היום על כל תכולתו, אני ומשפחתי מצאנו את עצמנו ברחוב.
בקשר אלי אולמרט ביטל את מינויו של עורך הדין שטיפל בפינוי השכונה ובמו"מ לפיצויי פינוי, זאת לאחר שהגעתי להסכם עקרוני עם אותו עו"ד, אולמרט פיטר אותו והזמין משרד עורכי דין גדול מתל אביב, אותו משרד שהתצהיר שלהם סייע לחלץ את אולמרט מהתיק הפלילי שהתנהל נגדו בפרשת החשבוניות המזוייפות.
אולמרט ניצל את יחסיו הקרובים עם שופטים בכירים והשפיע עליהם להטות משפט, הוא עשה שימוש לרעה בכוחו השלטוני, התערב בהליך משפטי שעיריית ירושלים לא היתה מעורבת בו, גרם להריסת ביתי לאור היום על כל תכולתו, בית בו נולדתי לפני הקמת המדינה. טרקטורים ענקיים הרסו את ביתי לאור היום ואף עיתונאי ישראלי לא היה שם כדי לספר לציבור על המעשה
המכוער הזה.
בעקבות המקרה הזה, פרקליטים אירופאיים מתנדבים הודיעוני שייצגו אותי בפני בתי דין בין לאומיים, הם הגישו עצומות ותביעות אל בתי בין לאומיים לפלילים, אלה אינם סוגרים את הדלת בפני. אך אני עיכבתי את הגשת התביעה בפועל מתוך חרדתי ודאגתי לשארית שמה הטוב של מדינת ישראל בעולם.
בדלית ברירה, מכיוון שעכשיו מדובר בסכנות חמורות המאיימות על חיי ממש, סכנות דומות חלות על כל תושב, על עם ישראל, על כל אזרח ועל הסביבה כולה. אם אכן יתממש הסיוט הנורא ואולמרט ייבחר לראשות הממשלה.
נתתי הוראה לפרקליטי להגיש בימים הקרובים את התלונה הפלילית ואת התביעות האזרחיות נגד אהוד אולמרט, בפני בית הדין הבינלאומי הגבוה, זאת בנוסף לתביעה אזרחית ודרישה להפעלת חקירה פלילית בישראל נגד אולמרט בקשר למעשיו הפליליים נגדי.

בית הדין הבינלאומי התנה את כניסתו לענין בעשיית נסיון נוסף ואחרון מצידי למיצוי ההליכים המשפטיים בבתי משפט ישראליים, אני נוקט בימים הקרובים בהגשת תביעה פלילית ואזרחית נוספת נגד אהוד אולמרט ועושי דברו, כנסיון אחרון להוציא את הצדק לאור ולגלות פניו האמתיים של אולמרט בפני עם ישראל על ידי תלונה המוגשת אל היועץ המשפטי ותביעה אזרחית המוגשת נגד אהוד אולמרט בפני בית משפט ישראלי.

בין היתר אבקש צו מניעה שימנע ממנו להמשיך ולכהן כמ"מ ראש הממשלה או להיות מועמד ברשימה הבלתי חוקית שקמה להריצו לתפקיד הזה, זאת לאחר שבניגוד לכל המקרים שהיה מעורב בהם אולמרט והצליח להסתיר את ההוכחות נגדו ולטשטש את עקבות מעורבותו, במקרה הזה יש בידי את כל המסמכים המשפטיים המוכיחים בעליל כיצד התערב אולמרט בענין לא לו, והשתמש בו כדי לנקום בי על הביקורת ההציבורית הלגיטימית שהשמעתי כלפיו.
במקרה הזה בידי ובידי הפרקליטים האירופיים מצויים כל כתבי בית הדין, כל החומר המוכיח חד משמעית כי אהוד אולמרט עשה שימוש לרעה בכוח השלטון שבידיו, התערב בהליכים משפטיים לא לו, פגע באזרח בגלל שיקולים פוליטיים זרים ופסולים תוך הפעלה פלילית של כוחו השלטוני והפעלת כוח הכפופים לו שהסכימו בעל כרחם לציית לבוס ולשתף עימו פעולה במעשים פליליים.

ברצוני לבקש מכם לפרסם על אתר את מכתבי זה ולברר את האפשרות לפרסם את כל כתב התביעה שלי והתלונה הפלילית שלי נגד אהוד אולמרט בגדר אתרכם.

בידי הוכחות חד משמעיות למעורבות של אולמרט בעבירות חמורות, והוכחות לשימוש פלילי שעשה אולמרט בכוחו השלטוני לצורך רדיפתי לאחר "שכל חטאי" הסתכמו בכך שהייתי - מנהיג חברתי - זו היא רדיפה שנעשתה על רקע עדתי, גזעני ומה שאולמרט רואה בעיניו המעוותות כמאבק פוליטי ומפלגתי שלו נגדי

האתר שלכם גילה אומץ ציבורי רב ויצא חוצץ נגד תקשורת ועיתונות מכורים ומשתיקים.
אני רוצה שתדעו שאני מעריך מאד את פעולתו של כל אתר שמנסה למנוע את מסע ההשתקה שמתנהל בעיתונות לטובת אהוד אולמרט.
רק האתר שנפתח לחשיפת מעלליו של אולמרט "זהירות אולמרט" האתר של נועם רוטר, והאתר של העיתונאי האמיץ יואב יצחק העזו לעמוד חוצץ נגד תקשורת מטעה שמגוננת על אולמרט מסתירה מן הציבור פרטים רבים על מעורבות חמורה של אולמרט במעשים שהיו מושיבים כל אזרח אחר מאחרי סורג ובריח לתקופה ארוכה.
בהיותו מועמד לתפקיד ראש הממשלה, מעשיו של אולמרט קשורים לגורלו של כל אזרח בישראל. אנשים אינם משערים איזו סכנה חמורה מרחפת מעל לראשו של כל אזרח וכל תושב במדינת ישראל, זאת בשעה שארכי מניפולטור פוליטי, אוליגרך שמייצג כל בעל הון, פוליטיקאי רדוד עם מוסריות שפופה, רבים מכירים אותו כאדם חסר שלד מוסרי, אדם שהציבור כבר מכיר אותו וכבר בחל בו ודחה אותו, דוק מה היו תוצאות התמיכה בו בבחירות האחרונות בפריימריס של הליכוד כיצד נדחק אולמרט למקומות האחרונים ברשימה. והנה, למרות כל אלה ולמרות היותו חסר כל תמיכה ציבורית אמיתית, הצליח אולמרט באמצעות צעדים מניפולטיביים -בלא כל בחירות של ממש ובלא שום קיום וקרבה לעקרונות הדמוקרטיה - לדחוף את עצמו לתפקיד הכי חשוב במדינה, זאת בימים הכי קשים למדינת ישראל בימים שצריך להציב בראש המערכות את מיטב האנשים.
התקשורת הישראלית שפועלת על פי קודים אינטרסנטיים חפה מכל אתיקה וערכים עיתונאיים, היא מריצה ברווז עיתונאי שקרי לפיו כביכול, מובילה בסקרים התנועה השקרית שכבש אהוד אולמרט לעצמו תוך ניצול ציני של האסון שפקד את משפחת שרון.
תנועת "קדימה" היא תנועה חסרת כל בסיס מוסרי או ערכי, היא כוללת את כל "כינוסי נכסים" המפוקפים של כל פושטי הרגל הפוליטיים המוסריים, התנועה הזאת על רשימת אנשיה מעוררת בחילה ודחייה בעיני מרבית בני העם, אבל העיתונות המזוייפת והתקשורת הנשלטת בידי אולמרט, יוצרים ומלבים כאן מצב מלאכותי. הם מריצים סקרים על אודות דברים שלא היו ולא נבראו, סקרים שקריים שמכוונים להפוך באינוס למציאות ולכפות על עמנו את השלטון השחור ביותר שידעה ישראל מימיה, העיתונות שעיניה לבצעה, מריצה סיפורי בדים של הצלחה שמובנה המעשי, יכול להסתיים באובדן יתרת זכויות האדם והאזרח בישראל.
ברצוני לסיים את דברי אלה, באזהרה חריפה המופנית אל משפחת אריאל שרון, עומרי וגלעד, בטוחני שחיי אביכם יקרים לכם, אל תשכחו שהיום מי ששולט בשב"כ זה אולמרט ולא אריאל שרון, ברצוני להזכיר לכם כיצד צולם שרון חסר ההכרה על ידי איש שב"כ שניסה למכור את התמונה של האיש שאינהו מסוגל להגן על צנעת הפרט שלו.
ברצוני להזכיר לכם כיצד הציע אולמרט לשמואל תמיר למכור לו את אביו (של אולמרט) ולדאוג לכך שאביו יסולק ממשרתו ומעמדה שבה בפריע לאחרים.
שערו בנפשכם איזו תועלת הפיק אולמרט שלא היה נבחר להיות חבר כנסת אילו התמודד כחוק, וכעת הוא יוש/ב בנעליו של רוה"מ החולה אריאל שרון.
בימים אלה עליכם לשמור על אביכם אריאל שרון עשרים וארבע שעות ובשבע עיניים, שוו בנפשכם מה יקרה באם חלילה יארע אסון ואריאל שרון ימות חלילה ערב הבחירות, במקרה כזה יומט גם על משפחתכם וגם על כל אזרח ותושב ועל עם ישראל כולו אסון כבד ביותר.

עומרי וגלעד שרון, כל ידידי שרון, זכרו איזו תועלת תצמח לאולמרט שלא נבחר מימיו לעמוד בראש רשימת "קדימה" באם יילך אביכם חלילה לעולמו טרם זמנו.

עד אחרי הבחירות יש לשמור על אריאל שרון מכל משמר, יש לקיים ועדת רופאים מעורבת שתמנע כל מניפולציה בחיי שרון, יש לקיים חקירה ודרישה מלאה בנושא שהוסתר כמעט מידיעת עם ישראל:
להבטחת הצלת חייו של רוה"מ אריאל שרון, חייבם ליתן מענה מיידי לשאלות נקובות העולות:

1. מדוע ניתנו לאריאל שרון תרופות מדללות למרות שדבר זה הוכח כמה שהחיש את קריסתו הרפואית של רוה"מ.?
2. מדוע הוסע אריאל שרון ברך הארוכה בכבישי הארץ אל בית החולים בזמן קריטי להצלת חייו, זאת למרות שרופאו האישי של שרון ידע שלמהירות הטיפל יש חשיבות מכרעת להצלת חייו? זכרו כיצד הוסע יצחק רבין המנוח בקפנדריות סבי בית החולים כדי לעכב את הגעתו אל בית החולים שהיה אולי מציל את חייו.
3. צריך לנקוט בכל אמצעי ובכל דרך למנוע את מותו של ראש הממשלה הנבחר אריאל שרון ככל שיש סיכוי שמוות כזה אם יארע חלילה, יחולל מעשי תרמית נוספים של תנועת קדימה ואהוד אולמרט שכל הציבור שאינו מושפע משקרי התקשורת והעיתונות יודע מי הם ובוחל בהם.
4. מאחר וזה כבר עשרות שנים שהעיתונות הישראלית המושחתת מקיימת חרם תקשורתי גזעני נגדי, אני שולח את המאמר הזה לכל אתר אינטרנט ואני עושה זאת גם כמעשה ערובה לההגנה על חייו של ראש הממשלה אריאל שרון.
5. ברצוני להודות לכם על מה שאתם עושים.
אדי מלכא

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 28-02-2006 בשעה 10:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר