לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2006, 19:37
  marlboro_man marlboro_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.06
חוזר: הכנסת ערך ממשתנה (ASP) ל-DATETIME

שלום לך,

מצטער מראש שאני חוזר על אשכול שכבר כתבתי וגם נענה אבל עדיין לא מצאתי פתרון לבעיה ואני ממש ממש תקוע.
כמו שכתבתי באשכול אני מקבל כמה סוגים של שגיאות בעת שאני מנסה להכניס מידע מתוך משתנה שמקבל את התאריך של אותו יום. (כותב את הקודם ב-ASP).

מה שהשתנה מאז האשכול הוא שהבנתי למה אני מקבל את הודעת השגיאה:

כשאני מכניס לתוך המשתנה (Today) את ה"קבוע" Date() אני מקבל תאריך: 28/02/2006. היות ועמודת עם ערך של DATETIME ב-SQL קוראת רק 8 תווים אני מנסה לעשות CONVERT כדי לקבל Two Digit Year ואז בעצם אני לא מפר את כמות התווים המותרת בעמודה.

אני בטוח שהשגיאה שלי עכשיו נובעת רק מכתיבה נכונה של סימני הפיסוק כיוון שכשאני משחק עם סימני הפיסוק אני מקבל כל פעם הודעת שגיאה אחרת.

ברשתוך אני אתן לך פה כמה דוגמאות ואם תצליח לפענח את השגיאה שלי אתה מציל אותי פה משעות של נסיונות סרק:

1) כשאני כותב את זה כך:

"Insert Into Date_Table values ('" & username & "', '" & password & '", 'Convert(varchar(10), '" & today & "',3)')"
אני מקבל הודעת שגיאה:
Error Type:
Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers (0x80040E14)
[Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Line 1: Incorrect syntax near '28'.

2) כשאני כותב את זה כך:
"Insert Into Date_Table values ('" & username & "', '" & password & '", 'Convert(varchar(10), #" & today & "#,3)')"
אני מקבל הודעת שגיאה:
Error Type:
Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers (0x80040E07)
[Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Syntax error converting datetime from character string.

3) כשאני כותב את זה כך: (ללא הגרש לפני CONVERT)
"Insert Into Date_Table values ('" & username & "', '" & password & '", Convert(varchar(10), #" & today & "#,3)"
אני מקבל הודעת שגיאה:
Error Type:
Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers (0x80040E07)
[Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]The conversion of a char data type to a datetime data type resulted in an out-of-range datetime value.
בקיצור אני מקווה שתוכלו לעזור לי ואני שוב מתנצל על כך שאני חוזר שוב על אשכול שכבר נכתב בפורום פשוט אני אובד עצות.
במידה ומישהו מכם חושב שהוא מכיר מתכנת ASP שאולי ידע את התשובה במקרה שאולי הפתרון תמון בקוד ASP ולא ב-SQL אני מאוד אודה לו אם הוא יעביר את השאלה שלי אל אדם שכזה.

תודה,
Marlboro Man
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר