לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2004, 17:15
  Obislu Obislu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "בוא ניראה... אממ..."

שמע, במקומך הייתי חושב בדיוק אותו דבר.

אבל קודם כל, אם תשים לב הוא לא ישר עובר לצלם את הנזיר. הוא מצלם מישהי עושה פוזות, פתאום עובר נזיר עם לפטופ, ורק אחרי שניה כשהוא עובר את המצלמה אתה שומע אותו אומר "אה! נזיר עם לפטופ!". מיד בא מישהו וגנב לו את הלפטופ (מחשב נייד). עד פה הכל נורמלי? אם פה היה מסתיים הקטע הייתם אומרים משהו? לא. ועכשיו לעיקר הקטע "קרמה גרועה", שבו הגנב נדרס על ידי מכונית בגלל שהוא רץ מהר מדי. לולא החלק האחרון, ספק אם היו מעלים את הקטע לאינטרנט.

יש מבין?

בסך הכל מקרה שבו גנב גונב משהו ונדרס בעודו בורח, רק שהמקרה הזה תועד. לא מבויים ולא צנצנת.

עריכה: אגב, אני די בטוח שהקטע ערוך מבחינת חתיכה וסאונד בלבד. הרי לא סביר שהצלם התחיל לצלם בדיוק בתחילת הקטע, אלא הרבה לפני, פשוט כאן הוא חתך כמיקום ההתחלה. ובאשר לסאונד - לפי דעתי, האיש ששומעים אותו מדבר הוסף בעריכה. לא נראה לי הגיוני שבנאדם שמצלם כזה דבר יישאר כל כך רגוע. הצלם כנראה פשוט היה בשוק ולא היו לו מילים. לכן מי שהוסיף את הקול שלו לאחר מכן ניצל זאת.

נערך לאחרונה ע"י Obislu בתאריך 12-12-2004 בשעה 17:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר